USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Керівник «Правого сектора» дізнався про скандальну акцію в Луцьку «електронкою»

6 Березня 2015 21:00
Окремі особи прагнуть використати волинські громадські і політичні організації для задоволення власних егоїстичних цілей. Про це свідчить сьогоднішня акція під стінами Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства.

Про це повідомив керівник Волинського осередку «Правого сектору» Сергій Дружинович, – інформує «Вголос».

«Про те, що планується якась акція біля Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства, я дізнався лише вчора ввечері через електронну пошту. Мені прийшов лист, де повідомлялося про неї. Особисто я і «Правий сектор» не давав згоди на участь в акції, і тим більше не ми є її організатором. Я відправив туди лише свого представника, щоб він подивився, що там буде відбуватися. Для мене абсолютно незрозуміло, чому нас вписали в організатори акції і хто давав їм на це право. Аналогічний лист, до речі, прийшов і Волинській Самообороні. Там теж здивовані, що вони – організатори акції», – розповів Сергій Дружинович.

Очільник волинського «Правого сектора» додав, що, на його думку, окремі нечесні особи намагаються вирішити свої особисті меркантильні питання за рахунок громадських організацій:

«Очевидно, що такі «акції» свідчать про наміри певних осіб в темну використати нас і інші організації для задоволення власних егоїстичних цілей. Тим більше, що акція анонсувалася під гаслом про збереження лісу, а переросла в кадрові вимоги».

Нагадаємо, що 6 березня депутат Луцької міськради і колишній голова «Правого сектору» Волині Павло Данильчук брав особливо активну участь в акції під стінами Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства, яка переросла в шарпанину. ВІДЕО.



Керівництво волинського «Правого сектора» відхрестилося від «аматорських» дій свого колишнього голови. Як розповів Сергій Дружинович, Павло Данильчук більше не має жодного відношення до діяльності «Правого сектору», є самостійним активістом і його участь в різних акціях – це його вибір.

«Депутат Луцької міськради Павло Данильчук не представляє «Правий сектор» і немає жодного права виступати від його імені. Місяць тому ми провели перереєстрацію і видали нові посвідчення. Павло Данильчук не подав анкети, і таким чином не підтвердив своє членство в «Правому секторі». Він тоді заявив, що бачить себе самостійним громадським активістом і самочинно буде займатися громадською чи іншою діяльністю. Його участь в сьогоднішній акції біля Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства – це його особиста справа і власна позиція», – заявив Сергій Дружинович.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
юра Показати IP 6 Березня 2015 21:37
павло данильчук працює. цікаво, хто замовник і який тариф?
дубернатор до юра Показати IP 6 Березня 2015 21:41
Г У Н Ч И К
шеф до дубернатор Показати IP 6 Березня 2015 21:50
гунчик - то птиця високого польоту.
до до шеф Показати IP 6 Березня 2015 22:05
хай літає як хоче але нехай професійно оцінює результати діяльності лісової галузі а не вставляє палки в колеса бо складаєтся враження що губернатор або непрофесійний або дуже хоче бачити свою людину в кріслі начальника лісового управління.
колега до до Показати IP 6 Березня 2015 22:09
данильчука поставити керувати лісом. ось вихід з ситуації. під його мудрим невсипущим та пильним оком волинську лісову галузь чекає процвітання. а волинські дерева експортуватимуть в піски сахари та береги нілу
все просто до юра Показати IP 7 Березня 2015 01:06
Замовник - Колісник і його діти.По місту їздить авто НІСАН , реєстраційний нмер - "ДУК ПС" чорного кольору. Це подарунок СІМ'Ї . Авто возить Шишка Петра та інших незрозумілих людей. Або завтра це авто офіційно передається на схід підрзділу СВІТЯЗЬ, або ДАІ його ставить на штрафмайданчик..Хто це авто бачить - оголосіть бойкот. Революція гіднсті - має бути в дії !
Анонім до все просто Показати IP 7 Березня 2015 07:07
10000%
Вася до юра Показати IP 7 Березня 2015 08:06
Ліс це водчина Президента, а не Свободи яка об**ралась
13,10,77 Показати IP 6 Березня 2015 21:38
Данильчука на коліна
зефір Показати IP 6 Березня 2015 21:48
тариф від рівня акції залежить. старт від 1000 грн.чим більше шуму, тим вища оплата.
сос Показати IP 6 Березня 2015 21:48
Якась тут містика адже правий сектор і автомайдан звернувся до Гунчика з листом про проведення акції хтось то того листа то писав і підписував і мабуть ще і печатку ставив на листі.
рікардо до сос Показати IP 6 Березня 2015 23:41
проблема вся в тому, що Гунчик мав би прийти на акцію і мужньо підставити плече підтримки Данильчуку та його команді. Але на превеликий жаль Гунчик не зявився і акція не досягла мети. Гунчик тепер очевидно невдоволений роботою своєї гвардії.
шановні до рікардо Показати IP 10 Березня 2015 12:34
Гунчик всіх кинув і поїхав у відпустку
лісовий месник Показати IP 6 Березня 2015 21:50
Такий собі, місцевий дешевенький робін гуд. Буде діяти сам, щоб побільше грошенят здерти. Доки лісівники вила в живіт не всунуть. Ці на коліна ставити не будуть, а спустять штани і будуть водити по лісі, як водять козу на Святого Василя. І разом з ним водитимуть шишка, ще й ріденьку борідку вищипають.
каям Показати IP 6 Березня 2015 21:53
Данильчук не пхай носа куди вовк ...не суне.
Світланка Показати IP 6 Березня 2015 22:01
Данильчука давно вже пора лінчувати,але перервились " мужики , думаю ще знайде на свою жирну ж*
роман Показати IP 6 Березня 2015 22:07
ну ви всі там якісь дивні. ніхто нічого не знає і не в курсі. як так? брехуни, коротше кажучи. понастворювали всяких секторів і організацій. а тепер стали на утриманні в місцевих багатіїв. нові тітушки то називається.
Анонім Показати IP 6 Березня 2015 22:38
Вони здивовані іх же проплатили щоб вони не приізджали
Сянькович Показати IP 6 Березня 2015 22:51
Ну що,пройшов тільки рік,а вже жеруться між собою.До пасхи,ну максимум до літа розлетиться всрана коаліція.Потім ще десять майданів організують,так і кончать нашу країну,пі...си!!!
АГА Показати IP 6 Березня 2015 22:54
Мабуть з двох рук брали, а шуму багато, от тепер відмазуються...
І так буде Показати IP 7 Березня 2015 00:09
Якщо данильчук не у секторі а робить під іх прикриттям різні штучки то нехай вони його накажуть а то виходить якийсь сором усім і йому і їм
цікавий Показати IP 7 Березня 2015 00:11
чого данильчук не сидить, чи на пост не нападав????
Анонім Показати IP 7 Березня 2015 07:10
А хто то там посвідчення ПС показував в попередній статті?!
Анонім до Анонім Показати IP 7 Березня 2015 15:35
Не Данильчук
Я за Мазурика Показати IP 7 Березня 2015 08:55
Тільки лісгоспи почали вилазити з ями на чолі з паном Мазуриком то треба Правому Сектору з іншими "патріотами" влазити в справи лісового господарства хоча в вищезазначеному вони нічого не розуміють. НА ФРОНТ ЦЕЙ ПРАВИЙ СЕКТОР
Сянькович до Я за Мазурика Показати IP 7 Березня 2015 20:25
Та ви що!от вася герой так герой!була зарплата 300-400$ по лісгоспах,тепер 90-120$.Медаль йому,двометрову,в ж..пу!!!
свыдок до Сянькович Показати IP 8 Березня 2015 09:13
ну ти перегнув.колись колісник з своїми синочками грабили галузь нещадно а тепер лавочку їм закрили от і сидять козачки і строчать всяку х...йню в ато ім пора.
Я за Мазурика до Сянькович Показати IP 8 Березня 2015 22:20
ТО може в тебе була така зарплата злодій
нда.. до Я за Мазурика Показати IP 10 Березня 2015 12:38
а тепер ця зарплатня осідає в кармані Шеремети
Я за Мазурика Показати IP 7 Березня 2015 08:57
Чого Правий сектор про бурштин мовчить який на Маневиччині кришує
Анонім до Я за Мазурика Показати IP 7 Березня 2015 10:17
Тому що кришує.
дідо Показати IP 7 Березня 2015 11:04
правий сектор-то олені
баба до дідо Показати IP 7 Березня 2015 13:59
дідо, ти крім своєї "Свободи" хоч когось визнаєш?
до рікардо Показати IP 7 Березня 2015 15:17
Чому Гунчик має ходити на ці збіговиська дибілів.
Микола Показати IP 8 Березня 2015 06:59
Яке на Волині керівництво Правого сектору, небуло його і нема. Піарщики срані!
історія Показати IP 10 Березня 2015 17:41
не кожному дано було губернатора і беркут на коліна ставити.такшо тут я б помовчав.