USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Хлопців-героїв 51-ої бригади хочуть запроторити до в’язниці

31 Липня 2014 18:21
Продовження історії бранців із 51й бригади, які опинилися в Росії, а нині перебувають під вартою в Запоріжжі, опублікував у Фейсбуці журналіст телеканалу «Інтер» Роман Бочкала.

Нагадаємо, 42 військовослужбовці 51-ї ОМБ перетнули кордон з Росією. Про цю справу йшлося в матеріалі "Тиждень у пеклі – до останнього. Герої 51 ОМБ, з яких зробили зрадників".

«Сьогодні хлопцям були пред'явлені підозри у вчиненні злочину, передбаченого статтею 409 Кримінального кодексу України. До цього бійці перебували в статусі свідків», - пише журналіст.

Прокурору незрозуміло, чому наші військовослужбовці залишили свої бойові позиції. Бійці запевняють - були змушені це зробити. Залишилися з одними автоматами проти мінометів і градів. Також їх звинувачують у контактуванні з ФСБ.

Разом з тим, хлопці розповіли про період свого перебування в Росії і про те, як вони повернулися в Україну. У Ростовській області їх тримали в якомусь ангарі. Приводили російських журналістів - ті задавали провокаційні питання, але наші не відповідали.

Вмовляли залишитися в якості біженців. Хлопці навідріз відмовилися.

Прийнявши це до уваги, а також та обставина, що всі полонені родом із західної України, росіяни зрозуміли - кіна не буде.

Після цього прикордонники РФ доставили українських військових на міжнародний пункт пропуску Матвєєв Курган - Успенка в Донецькій області та передали нашим прикордонникам, митникам. Ремарка, з української сторони пункт пропуску контролюють сепаратисти, стверджують бранці. Питання в тому, чиї накази виконують наші прикордонні служби, що там знаходяться? Пізніше під'їхали українські військові і забрали полонених колег.

Їм загрожує від двох до десяти років в'язниці.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 61
?! Показати IP 31 Липня 2014 18:28
Не зрозуміло, чому все-таки РФ їх доставили на міжнародний пункт пропуску Матвєєв Курган - Успенка в Донецькій області та передали нашим прикордонникам?! Що ЦЕ означає?
Анонім до ?! Показати IP 31 Липня 2014 20:45
А что должно было произойти? Интернировать нельзя, война не объявлена. Тем более, что это далеко не первый подобный случай. История с ранеными, еще раньше несколько случаев с пограничниками - правда, последних перевозили сразу на КПП, контролируемые Украиной.
Анонім до Анонім Показати IP 31 Липня 2014 20:53
Да, а тут сепаратистами. Думаю, нам не понять.
... до Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 02:22
Да.. им же отступать было некуда! С**и в лампасах, у вас совесть есть? Что, в Украине сажать некого?! Тех кто их судить будет .. кал
іван до ... Показати IP 1 Серпня 2014 11:04
повністю підтримую. адже ментів які перейшли на бік сепаратистів просто звільняють без наказання. всім хто засуджує дії наших військових повістки і в зону ато.
Дончанин до ... Показати IP 1 Серпня 2014 11:11
Сегодня в Запорожье будет (если еще не состоялся) суд, на котором будет решаться задерживать ли их до суда, так как они обвиняются в дезертирстве. Иными словами, им грозит от пяти до десяти лет тюрьмы.
Всезнайко Показати IP 31 Липня 2014 18:47
Треба було залишатись, тепер головняк буде великий в них...
сашко Показати IP 31 Липня 2014 18:48
хай би той прокурор із Запоріжжя і побував в тому пеклі!
111 до сашко Показати IP 31 Липня 2014 18:55
це не завдання прокуратури, розумнику!
Волинянин до 111 Показати IP 1 Серпня 2014 08:43
Ага. завдання прокурора - ї***и підприємців?
мир Показати IP 31 Липня 2014 18:54
у тюрмі люди також живуть. на свободу хлопці вийдуть з чистою совісттю через пару років. вони молоді ще. усе буде нормально
віра Показати IP 31 Липня 2014 18:56
Хто їх знає? Скажіть, це військові-контрактники (обрали цю професію і служили ще до АТО) чи це добровольці, які прийшли на АТО? Це важливо, різна відповідальність думаю.
Оксана до віра Показати IP 31 Липня 2014 20:26
це звичайні мобілізовані резервісти
олег Показати IP 31 Липня 2014 19:00
а вас прокурорів туди, на відпочинок , і ваших діточок, і ваших внуків, відпочивайте, Ми за вами прийдемо самі!!!!
Дзень Показати IP 31 Липня 2014 19:15
Ну якщо і після цього волиняни не зрозуміють, хто дійсно є ворогом українского народу, то ви точно без мозку. Росіяни просто нормальні люди. Люди, а не кати, як деякі
олег до Дзень Показати IP 31 Липня 2014 19:21
те що наша влада скоти проплачені це ми бачемо, але всеодно головний ворог той карлик з росії, і МИ всеодно переможемо!!! А потім можливо підемо на КИЇВ!!!
Орест до олег Показати IP 31 Липня 2014 20:07
дзень!
чи не так до Дзень Показати IP 31 Липня 2014 19:31
Цитата "Росіяни просто нормальні люди"... Якщо всі (весь світ) ПРОТИ ТЕБЕ (Путіна), то пора вже задуматися: невже всі такі погані, а я один (одна Росія) такий добрий? Нормальна людини задумається!
Анонім до чи не так Показати IP 1 Серпня 2014 10:07
Який весь світ? Америка і Європа? Так вони навіть санкції вводять неохоче. Війна між Росією і Америкою буде тривати до останнього українця
Ковель до Дзень Показати IP 31 Липня 2014 19:59
Дзень на всю голову!
Русский Львов до Ковель Показати IP 31 Липня 2014 21:26
А по существу вопроса? Чем ниже интеллект, тем громче оскорбления
Киевская Русь до Русский Львов Показати IP 31 Липня 2014 23:11
а вот и жаба квакнула
Укроп до Русский Львов Показати IP 31 Липня 2014 23:24
Русский Львов ночные эротические грезы сферического ватника
пан Показати IP 31 Липня 2014 19:23
Це вдала прокладка ФСБ.
олег до пан Показати IP 31 Липня 2014 19:30
А може це ти прокладка, щей яка протікає!
Р Показати IP 31 Липня 2014 19:23
а не бояться ті прокурори та депутити що з зони АТО більша частина військових прийде до їхніх кабінетом зі зброєю!!!!!
олег до Р Показати IP 31 Липня 2014 19:34
А я вірю, що дони прийдуть наші хлопці , і запитають, як здоровя???, чи нічого не болить???
Анонім до Р Показати IP 31 Липня 2014 19:36
Там багато справжніх ПАТРІОТІВ, вони знають краще за Р куди іти. Треба спитати їхню думку про цю ситуацію або хоча би спитати у військових інших частин.
Олег до Р Показати IP 31 Липня 2014 20:08
не бояться
Петро Показати IP 31 Липня 2014 20:12
Шановні волиняни,украінці! Ми всі повинні зібратись на Театральному майдані і визволити наших героів з в'язниці,якщо не дай Боже,це станеться. Ми повинні іх взяти на поруки і не дозволити дурному Кодексу кримінальному познущатися над героями,над нами-украінцями,над іх матерями і батьками. Ми повинні бути арбітрами в цьому судилищі. Ми захистимо наших героів. Волинські новини,запустіть інфу про Віче на цю неділю на 12.00 з захисту наших героів. Оповістіть Гузя і Данильчука-хай но перевіромо іх супільну діяльність. Слава Украіні.
103 до Петро Показати IP 31 Липня 2014 20:48
Ми не знаємо ПРАВДИ.
сірий вовк Показати IP 31 Липня 2014 20:12
Мля, дайте мані того прокурорчика, потримати його за горло хоча б хвилин 5. Для того, щоб він здох, думаю, вистачить.
Депутатка Показати IP 31 Липня 2014 20:26
Там порошенка треба судити- як головного злочинця і дизертира. Він вже давно дизертирував з правового поля, ще до виборів. це Яник-2
Анонім до Депутатка Показати IP 31 Липня 2014 20:46
Твоє завдання ДР*ЧИТИ людей? Сама Депутатка і цього не бачить! Пиши на сайтах в Росії - восхваляй Путіна, наприклад. Що скажеш, Путіна судити треба?
ТАРАС до Депутатка Показати IP 31 Липня 2014 23:40
Ще більший.
Джулія до Депутатка Показати IP 1 Серпня 2014 10:56
Може, спершу таки Яників??
петро Показати IP 31 Липня 2014 20:50
Депутатці. Ви,мадам,в кокошнику не гвандіть на Президента Украіни,бо ж і загуркотіти можете,тут, сучко,тобі і анонімність не допоможе. Замкни писок і не провокуй,суко. Не слухайте ціеі курви,украінці,вона - провокатор. Збираймося на захист наших героів,чого мовчите??! Там і листа до Президента напишемо.
так до петро Показати IP 1 Серпня 2014 00:10
ага пишить , вiн iм сраку пiдотре..
Депутатка до петро Показати IP 1 Серпня 2014 00:21
Ти мені не погрожуй, чмо штабістське. Що вже запровадив цензуру, як при Янику, послуговуєшся законами від 16 січня 2014 р. ? Всі мої коменти можеш відправити на Київ, нехай там їх почитають приближені до ПП і нехай знає, що про нього думають в Західній Україні, особливо після того, як він посилає наших людей на смерть, а потім ще і злочинцями їх зробить. Ти ж один із його блюдолизів, це і так ясно, готовий гівном поливати будь-кого. Жінки, що голосували за порошенка, тепер міжнародні траси перекривають, просять або забезпечити своїх дітей амуніцією, або не використовувати їх як убойне мясо - їздять до його АП в Київ. Їдь воюй, сраколиз на Схід, то користі буде більше, а якщо там пристрелить якийсь сепарюга, то жалко не буде.
петро до Депутатка Показати IP 1 Серпня 2014 00:31
депутатці. Закрий свое сурло. Провокатор. Жінок такі,як ти дурять,а вони безмозкі і ходять вулицями і ревуть. А хто буде обороняти своіх же матерів ? Чеченці? Чи діди з УПА. Не мели ******* провокацій.
Депутатка до петро Показати IP 1 Серпня 2014 00:53
З їж Світоч або АВК , Не їж Рошенок, бо вже геть мозгами тронувся. Я не провокатор, я в адекваті, мабуть тому, що не їм Рошенок.
петро до Депутатка Показати IP 1 Серпня 2014 01:29
Депутатці. Ти хоч гівно іж-дунька з дуньок.
Депутатка до петро Показати IP 1 Серпня 2014 01:46
Йди спати, досить сраку рвати за рошенку.
в шоці Показати IP 31 Липня 2014 21:34
Жах .... і це коїться в нашій державі.... Вони зрадники, бо вижили без хліба, без води і без підтримки командування....Люди добрі, а якби їх розстріляли то тоді що? були б героями ? Тільки посмертно.......Якби вони дійсно були зрадники, то не повернулися б назад і не захищали стільки часу нашу неньку Україну.
петро Показати IP 31 Липня 2014 22:01
До 103. Кажеш:"Ми не знаемо правди''? То давай взнаемо!!! Хай нам -волинянам і украінцям розкажуть іх провину і доведуть. А ми іх до того візьмемо на поруки і захистимо. А якщо обвинувачення надумане і несправедливе,то ми іх врятуемо! Завтра ж буду в ОДА і розгоошу про це,але ж де ваша підтримка????
Продан Показати IP 31 Липня 2014 22:07
Це з цими коментаторами жити в єдиній Україні? Це не сайт, а філіал дурдома. Ви себе всі чуєте? Ви глухі?Сліпі?Дурні? Ві не бачите, що дійсно коїться в країні? Вас разом з потрохом продали .Ви дійсно цього не розумієте чи думаєте, що це гра? Ви нікому не потрібні як люди. Тільки як гарматне м'ясо. На політичній сцені дві наддежави. Ви, як яйця між ногами. Потрібні, але танцювати заважаєте
Sid Vicious до Продан Показати IP 1 Серпня 2014 00:30
Рашатроль....
Stop до Продан Показати IP 1 Серпня 2014 10:34
Зупинить цю безглузду , "до останнього украiнця", вiйну!
Петро Показати IP 31 Липня 2014 23:20
Продану. А ти ,м*рзото,чого вилізло зі свого гнійника. Піди підлизни угрофінську дупу своему піпутькіну-ліліпуту. Що ти там тямиш,фуфло,в великій політиці? Ти неук вс**ний. Ти сам розчавлене яйце. Наша нація врятувала Европу від монголо-татарськоі орди,бо знесилила цю машину вбивства і поневолення. За це Европа нам винна.І ми це нагадаемо. 8 вересня 2014 Европа буде святкувати 500 років перемоги Костянтина 1 Івановича Острозького над Московським військом Василія 3 в битві під Оршею 1514 року. Ця битва встановила сорокарічний мир і закрила кордони з Московіею.Ти,с*ченя,а ну-но згадай перемогу Івана Виговського над стотисячним Московським військом 1659 року під Конотопом. І затям,що ніякі НКВСівці-КДБісти-ФСБшники-не зламали Украінську Повстанську Армію і до сьогодні. І не варнякай там про свою фуфлогеополітику-провокацію про нашу нікчемність і непотрібність. Це ти непотріб і нікчема,бо з зневагою ставишся до украінськоі націі. Йди геть,нікчемо,панікер вошивий. Ніхто нас нікому не здав -ми украінці-повноцінна нація з повноцінною владою і повноцінними Президентом,Прем'ером,державними структурами боремося з озвірілою ордою. І переможемо. А ти отримаеш,при нагоді,юдо,добре в рило. Не слухайте провокаторів. Ці гниди проплачуються пупутькіним,щоб серед украінців влашровувати заколоти,внутрішній розбрат,ненависть один до одного,знемір'я до влади,паніку,бунти. Шануйтесь.
Анонім до Петро Показати IP 1 Серпня 2014 00:15
коментар було видалено
петро до Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 00:19
коментар було видалено
петро Показати IP 1 Серпня 2014 00:16
Sib Vicious. Ці відомості-ОБС-одна баба сказала. Хлопців відправляли з Волині.Отож,давайте достеменно довідаемось про,я впевнений, наших геройських хлопців. Не будьмо наслідувати Сталіна-коли за зрадників вважали всіх,хто побував у полоні і вирвався. Ми повинні іх взяти на поруки,доки достеменно не з'ясуеться іх доля. А якщо і буде негатив,то ми повинні іх все ж оборонити і дати можливість реабілітуватись .Вони наші,вони не зрадники. Бо й ми тоді зрадники. Як татари і чечени під час 2 Світовоі Війни. Ми мусимо захистити хлопців і прихистити.
луцьк Показати IP 1 Серпня 2014 01:19
Найбільше мені сподобались слова Петра (попередній коментар) Не будьмо наслідувати Сталіна-коли за зрадників вважали всіх,хто побував у полоні і вирвався. Ми повинні іх взяти на поруки,доки достеменно не з'ясуеться іх доля. Не будьте байдужими.
Повідомте Показати IP 1 Серпня 2014 02:30
Повідомте про акцію приїду і привезут з собою два автобуси людей треба хлопців відстояти вони герої тільки за те що залишились живі і нехай президент поговорить особисто з кожним ми ж його вибирали і хлопці також
висновок Показати IP 1 Серпня 2014 06:48
На даний час на сайті ПРАЦЮВАЛО 16 пропутінських коментаторів (можливо проплачених) - всі, хто заперечив ОЧЕВИДНЕ - комент "чи не так до Дзень".
оля Показати IP 1 Серпня 2014 08:48
Цього варто було очікувати-зробили із людей дурнів,а ще попереду зима.....а на рахунок пропутінських тролів,то це вже проснулись адекватні люди які зрозуміли що ця"влада" їх кинула і ще це не все.
Sid Vicious до оля Показати IP 1 Серпня 2014 09:54
Оля-коля-рашатроль, йди у піший похід з сексуальним ухилом
Sid Vicious до оля Показати IP 1 Серпня 2014 09:58
А що, на Донбасі живуть люди, які зрадили свою країну, убивають українців лише за те, що вони українці, самі ж займаються відвертим мародерством й грабежами. На твій погляд ці люди заслуговують на що? Жити далі, ненавидіти Україну й грабувати далі? Люмпенізований проросійсько-радянський антиукраїнський пролетаріат на мій особистий погляд необхідно фізично винищити. Або нехай їдуть туди, де їм добре - в росію.
Зоряна Показати IP 1 Серпня 2014 10:09
Очманіти.... Як колись повертались з німецького полону зразу зрадник клеймо клеїли і в колонію... Теж саме... що всі мали вмерти.... владі б від цього легше було.... Чоловіки в першу чергу думали не за себе а за тих хто лишився вдома і що вони без них робитимуть.....
Таня Показати IP 1 Серпня 2014 10:20
Шкода хлопців. Деякі пішли на 10 днів,а до чого це все привело??? Посадять за те, що вижили,а як матері поясньть своїм дітям де їх батько??? Таке могло статися тільки в Україні.
Бандура Показати IP 1 Серпня 2014 10:59
Якщо хлопців засудять, мобілізація на західній Україні може припиниись взагалі... Вибір невеликий - куля в лоб, від 3 до 5 за ухилення від мобілізації - від 5 до 10 за зраду батьківщини.