USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Хто розбив вікна в облраді

20 Лютого 2014 16:29
Ті, хто вчора під час акції наступу на облдержадміністрацію розбив вікна та скляні двері будівлі облради, - не провокатори, а радикальна молодь.

Про це стало відомо під час прес-конференції, що відбулася 20 лютого, - розповіли представники ВО «Майдан».

«Це була радикальна молодь, яка не захотіла зайти через боковий та центральний входи, який ми вже відкривали, а через вікна», – розповів депутат облради Ігор Гузь. З його слів, вже сьогодні всі скляні вікна у облраді відновлені, пластмасові вікна відновлять найближчим часом.

Зі слів представника ВО «Майдан» Володимира Бондаря, те, що відбулося, було для них несподіванкою. Проте вікна засклили вже вчора ввечері.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
інга Показати IP 20 Лютого 2014 16:39
ХЕРОЇ!!!! то може вам ще подякувати????? а будівлі та бруківку в центрі теж відновите???? А долар та ціни на бензин назад повернете????
я Показати IP 20 Лютого 2014 16:41
ага, Бондарь дуже удивился.....
проти всіх до я Показати IP 20 Лютого 2014 17:51
Бондар так біг у крісло Башкаленка ,що пройшов крізь скляні вікна і не помітив ,що вони розбились.От і дивується..Позорище
Революція!!! Показати IP 20 Лютого 2014 16:45
Закрила би ти свій рот! Хоч жити в пролетарській державі їдь в РОсію!
до революції до Революція!!! Показати IP 20 Лютого 2014 17:00
твій бидлотний майдан вже показав свою манеру управління узурпаторсько-фашистсько-примусову!!!! Або так як хочем ми або ніяк!!!! Правильно сказав Кравчук (колишній президент) - якби сказали або голосуй так як кажемо і ставай на коліна або смерть - то вибрав би СМЕРТЬ - бо завтра вказуватимуть в яку церкву ходити і яку книжку читати. Це демокраія по радикалістськи,
Джулія до Революція!!! Показати IP 20 Лютого 2014 17:26
Вона вже давно не пролетарська, а путінсько-алкашна :-(
Гусю Показати IP 20 Лютого 2014 16:57
гузь що ти несеш ти хоть вдумайся що твоя дурна морда несе
Я Показати IP 20 Лютого 2014 17:15
Це не молодь,а неандертальці!!!!
анжі Показати IP 20 Лютого 2014 17:19
бруківку в центрі шкода(((( вони її відновлять??? нищити всі вміють.....
Я Показати IP 20 Лютого 2014 17:22
Бондар, зникни, щоб тебе не було видно і чути і Гузя захвати!
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 17:24
За бруківку в центрі і ремонт управління МВС повинен заплатити Терещук, який діяв непрофесійно. Забарикадувався в приміщенні, буквально сховався від народу з псом-Башкаленком,думав міліціонери з районів, яким платять по 2000грн, будуть вбивати і калічити людей заради його персони. Який тупак! Я думаю у нього бабла вистачить, за кришування незаконних дій платили достатньо.
Василь до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 17:35
Ти сам платив?
мда Показати IP 20 Лютого 2014 18:35
Боже, в Києві людей вбивають, а вони за бруківку переживають! Господь, дай цим людям розуму.
L до мда Показати IP 20 Лютого 2014 21:44
то давайте понищимо все, перетворимо Луцьк в руїну!!! невже це вплине на події у Києві? Господи, пошли мда розуму. щоб не плутала(в) грішне з праведним!
Авже ж Показати IP 20 Лютого 2014 19:15
Та не за бруківку переживають, а за те, що завтра "радикально налаштованій молоді" захочеться зайти через вікно до чийогось будинку або магазину. І отака "детская неожиданность" може чекати кожного. Повинен бути порядок. Нащо влаштовувати безлад у Луцьку. Вперед на майдан там один вже кричав ЯКЩО ПУЛЯ В ЛОБ!!! тільки не дуже той ЛОБ підставляє,щось жоден ПОЛІТИКАН навіть не поранений, а гинуть прості люди з обох сторін. Не пора задуматися???
Українець Показати IP 20 Лютого 2014 19:40
В києвілюдей вбивають а п**ри корито ділять, слово художнє бо кращого немає
Ум Показати IP 20 Лютого 2014 22:26
Пропоную радикалам скинутися, лідерам додати - і поставити вікна за всій рахунок, а не за бюджетні гроші!!!
.................. Показати IP 20 Лютого 2014 22:35
чиправда що на 40 і 33 пальть магазини тітушки?
Олекса до .................. Показати IP 21 Лютого 2014 10:40
а ти не сиди,не відточуй клаву,а сходи і подивись
Вітя Показати IP 20 Лютого 2014 22:37
Таке враження сидить тут якийсь "риг" і сам собі пише і сам собі плюсує)))
До до Вітя Показати IP 20 Лютого 2014 23:45
А тобі мінусує
гузьнові Показати IP 21 Лютого 2014 13:46
розповів депутат облради Ігор Гузь. З його слів, вже сьогодні всі скляні вікна у облраді відновлені, пластмасові вікна відновлять найближчим часом - ЗА РАХУНОК ГІВНЮКА ГУЗЬНА І БОНДАРЯ.