USD 27.5 27.75
  • USD 27.5 27.75
  • EUR 31.4 31.65
  • PLN 7.2 7.32

Хто розбив вікна в облраді

Ті, хто вчора під час акції наступу на облдержадміністрацію розбив вікна та скляні двері будівлі облради, - не провокатори, а радикальна молодь.

Про це стало відомо під час прес-конференції, що відбулася 20 лютого, - розповіли представники ВО «Майдан».

«Це була радикальна молодь, яка не захотіла зайти через боковий та центральний входи, який ми вже відкривали, а через вікна», – розповів депутат облради Ігор Гузь. З його слів, вже сьогодні всі скляні вікна у облраді відновлені, пластмасові вікна відновлять найближчим часом.

Зі слів представника ВО «Майдан» Володимира Бондаря, те, що відбулося, було для них несподіванкою. Проте вікна засклили вже вчора ввечері.
Загрузка...
Коментарів: 22
інга Показати IP 20 Лютого 2014 16:39
ХЕРОЇ!!!! то може вам ще подякувати????? а будівлі та бруківку в центрі теж відновите???? А долар та ціни на бензин назад повернете????
я Показати IP 20 Лютого 2014 16:41
ага, Бондарь дуже удивился.....
проти всіх до я Показати IP 20 Лютого 2014 17:51
Бондар так біг у крісло Башкаленка ,що пройшов крізь скляні вікна і не помітив ,що вони розбились.От і дивується..Позорище
Революція!!! Показати IP 20 Лютого 2014 16:45
Закрила би ти свій рот! Хоч жити в пролетарській державі їдь в РОсію!
до революції до Революція!!! Показати IP 20 Лютого 2014 17:00
твій бидлотний майдан вже показав свою манеру управління узурпаторсько-фашистсько-примусову!!!! Або так як хочем ми або ніяк!!!! Правильно сказав Кравчук (колишній президент) - якби сказали або голосуй так як кажемо і ставай на коліна або смерть - то вибрав би СМЕРТЬ - бо завтра вказуватимуть в яку церкву ходити і яку книжку читати. Це демокраія по радикалістськи,
Джулія до Революція!!! Показати IP 20 Лютого 2014 17:26
Вона вже давно не пролетарська, а путінсько-алкашна :-(
Гусю Показати IP 20 Лютого 2014 16:57
гузь що ти несеш ти хоть вдумайся що твоя дурна морда несе
Я Показати IP 20 Лютого 2014 17:15
Це не молодь,а неандертальці!!!!
анжі Показати IP 20 Лютого 2014 17:19
бруківку в центрі шкода(((( вони її відновлять??? нищити всі вміють.....
Я Показати IP 20 Лютого 2014 17:22
Бондар, зникни, щоб тебе не було видно і чути і Гузя захвати!
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 17:24
За бруківку в центрі і ремонт управління МВС повинен заплатити Терещук, який діяв непрофесійно. Забарикадувався в приміщенні, буквально сховався від народу з псом-Башкаленком,думав міліціонери з районів, яким платять по 2000грн, будуть вбивати і калічити людей заради його персони. Який тупак! Я думаю у нього бабла вистачить, за кришування незаконних дій платили достатньо.
Василь до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 17:35
Ти сам платив?
мда Показати IP 20 Лютого 2014 18:35
Боже, в Києві людей вбивають, а вони за бруківку переживають! Господь, дай цим людям розуму.
L до мда Показати IP 20 Лютого 2014 21:44
то давайте понищимо все, перетворимо Луцьк в руїну!!! невже це вплине на події у Києві? Господи, пошли мда розуму. щоб не плутала(в) грішне з праведним!
Авже ж Показати IP 20 Лютого 2014 19:15
Та не за бруківку переживають, а за те, що завтра "радикально налаштованій молоді" захочеться зайти через вікно до чийогось будинку або магазину. І отака "детская неожиданность" може чекати кожного. Повинен бути порядок. Нащо влаштовувати безлад у Луцьку. Вперед на майдан там один вже кричав ЯКЩО ПУЛЯ В ЛОБ!!! тільки не дуже той ЛОБ підставляє,щось жоден ПОЛІТИКАН навіть не поранений, а гинуть прості люди з обох сторін. Не пора задуматися???
Українець Показати IP 20 Лютого 2014 19:40
В києвілюдей вбивають а п**ри корито ділять, слово художнє бо кращого немає
Ум Показати IP 20 Лютого 2014 22:26
Пропоную радикалам скинутися, лідерам додати - і поставити вікна за всій рахунок, а не за бюджетні гроші!!!
.................. Показати IP 20 Лютого 2014 22:35
чиправда що на 40 і 33 пальть магазини тітушки?
Олекса до .................. Показати IP 21 Лютого 2014 10:40
а ти не сиди,не відточуй клаву,а сходи і подивись
Вітя Показати IP 20 Лютого 2014 22:37
Таке враження сидить тут якийсь "риг" і сам собі пише і сам собі плюсує)))
До до Вітя Показати IP 20 Лютого 2014 23:45
А тобі мінусує
гузьнові Показати IP 21 Лютого 2014 13:46
розповів депутат облради Ігор Гузь. З його слів, вже сьогодні всі скляні вікна у облраді відновлені, пластмасові вікна відновлять найближчим часом - ЗА РАХУНОК ГІВНЮКА ГУЗЬНА І БОНДАРЯ.