USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Хто виграв на виборах міського голови: підрахували голоси 100%

16 Листопада 2015 00:25
За станом на північ порахували 100% бюлетенів.

Порахували 67461 бюлетнів. Загалом, нагадаємо, у Луцьку проголосувало 67461 чоловік, це 43,1% усіх виборців. Такі дані паралельного підрахунку голосів оприлюднила Волинська обласна регіональна парторганізація політичної партії «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП»

Відсоток зіпсованих бюлетнів із порахованих - 2,28 (1540 бюлетні).

Отож, свої голоси лучан розподілилися наступним чином:

за Олександра Товстенюка - 28346 (43,00%)

за Миколу Романюка - 37575 (57,00%)

Нагадаємо, за результатами попередніх виборів, у другому турі за голоси виборців змагалися кандидат від «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП», Олександр Товстенюк та представник Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Микола Романюк.

Загалом у Луцьку працювали 83 дільничних виборчих комісії.



На фото: Луцька ТВК 15 листопада 2015 року
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 276
Виборець Показати IP 15 Листопада 2015 21:13
Вітаємо романюка ура))!
Громадянин до Виборець Показати IP 15 Листопада 2015 21:32
Вітаю!
ротілк до Виборець Показати IP 15 Листопада 2015 21:44
шкода ТОВСТЕНЮКА .просто ніхто нехоче змін ..
Лучанка до ротілк Показати IP 15 Листопада 2015 22:06
Зовсім не шкода.
Славко Сірко до ротілк Показати IP 15 Листопада 2015 22:12
...Змін?.... от ще гірших ?
упс до Славко Сірко Показати IP 16 Листопада 2015 15:30
всі так завзято відповідаєте"ротілку"?прочитайте ззаду на перед і задумайтесь чи нормальна особа себе так назве?...
Юр до ротілк Показати IP 16 Листопада 2015 07:55
Та Олександр виграв би, якби під час п"ятничного ефіру не акцентувалося на його віросповідуванні. Вважаю, це фактор №1, який сполохнув православного виборця. Знали, куди вдарити...
a до Юр Показати IP 16 Листопада 2015 10:35
сполохнув.... ??? ось і ставлення...
Міша до ротілк Показати IP 20 Листопада 2015 07:08
Ніхто не хоче змін , всі хочуть стабільності
солоденькі до Виборець Показати IP 16 Листопада 2015 00:15
Всіх краін єднайтесь
Просто жах до Виборець Показати IP 16 Листопада 2015 01:20
То голос комсомолу? Чи прихильник моржування, тобто холодних батарей та відсутності гарячої води? Чи може постійний клієнт Карабаса-Барабаса?
базар до Просто жах Показати IP 16 Листопада 2015 11:46
то ще голоси базарників. які страшенно бояться перенесення рахуйте 2 базара з сімьями
пархач до базар Показати IP 16 Листопада 2015 20:00
Давно уже шукаю такого як ти аби переніс міський ЦНАП. Хоча ти надто недоумкуватий для такого.
виборець за товстеню до Виборець Показати IP 16 Листопада 2015 10:07
це все тимчасово...романюк прихильного віку.любить випити.довго таку відповідальну вакансію йому будескладно втримати.
неважно до Виборець Показати IP 16 Листопада 2015 10:10
романюк старий а*,каш довго він непробуде мером.
ЛУЧАНКА Я до неважно Показати IP 16 Листопада 2015 12:26
НЕХАЙ УКРОП ДЛЯ ПОЧАТКУ ЩОСЬ ЗРОБИТЬ ЗА ТОЙ ТЕРМІН ЩО ВОНИ ПРОЙШЛИ..А ДАЛІ БУДЕ ВИДНО ЧИ ЇХНІ ЛЮДИ ВАРТІ ЙТИ В МЕРИ!
СБУ до Виборець Показати IP 16 Листопада 2015 10:51
Проголосували за перевертня-комсомольця, комуніста, тігіпківського ригіонального "сильнього українця" , противсіхівського, продажного "нашого українця" і нарешті вальцмановського, брехливого солідарніста.56.9% мешканців м. Луцька , або тупі, або знов повірили в казку про золотий ключик.Як так можна, сидіти без гарячої води сім місяців,жеки не працюють, наші прибудинкові теріторіі стали смітниками разом з алкашнею, яка безпробудно бухарить на лавочках, менти на все закривають очі , чергують тільки там , де їм потрібно чергувати, або в кращому випадку їх покличуть.Повна деградація молоді, наркомани по підїздах, або просаджують останню гривню на алкоголь в карабасах-барабасах, голівудах, майданах, операх і.т.д.Зявилась якась надія, перш за все на виздоровлення нашої молоді, завдяки благодійного фонду ІГОРЯ ПАЛИЦІ "НОВИЙ ЛУЦЬК" майже по всіх школах міста збудовано міні-стадіони з штучним покриттям для гри в футбол, тренажерні зали, стадіон СНУ ім. Лесі Украінки , завдяки фонду став Європейським , з шикарними біговими доріжками , та ігровими полями. Стадіон Авангард, крім футболу, став ще й легкоатлетичним, найкращих українських і не тільки легкоатлетів, можна зараз побачити в Луцьку.А зараз 56.9% подумайте, що ви наробили.
Анонім до СБУ Показати IP 16 Листопада 2015 16:07
Підтримую
!!! до Виборець Показати IP 16 Листопада 2015 19:00
Ну якщо вітаєш то хоч би з великої букви прізвище хазяїна написав)))) Микола Ярославович, прохання звернути увагу на плюси за вас: тролям полагається премія)))
Лучан до Виборець Показати IP 16 Листопада 2015 21:16
Різниця у голосах цікава. У Романюка на 9229 голосів більше..
Степан Показати IP 15 Листопада 2015 21:15
Давайте разом привітаємо Миколу Ярославовича з перемогою !
!!! до Степан Показати IP 15 Листопада 2015 22:04
Ой, не заздрю я Романюку))))) Чекаю шоу на першій сесії нового депутатського складу! ЧЕКАЙ, МИКОЛКО)))
ги до !!! Показати IP 16 Листопада 2015 00:43
Толи еще будет ойойой))) Ну, нам від цього тільки краще - нехай гризуться між собою
СБУ до Степан Показати IP 16 Листопада 2015 11:16
Чекає тебе в карабасі-барабасі з бухлом. Біжи вітай, а то не встигнеш.
Чому до Степан Показати IP 16 Листопада 2015 14:14
Чому досі не відремонтований спортмайданчик за адресою проспект Волі, 41? Адже ми просимо його відремонтувати ось уже більше як 20 років. Ось тому, шановний Ігоре Палице. Тому. Просто дивує, чому Ви прерогативу віддаєте "люмпенським" районам міста, а там, де усе на виду – не робите анічогісінько.
!!! до Чому Показати IP 16 Листопада 2015 15:31
"Люмпенським" районам? Що за брєд? Це звідки ж мають рости руки, щоб чекати 20 років щоб хтось вам полагодив дві лавки?
Хлоп Показати IP 15 Листопада 2015 21:17
Печалька:(
Вовкулака до Хлоп Показати IP 15 Листопада 2015 21:40
офігенчик
111 Показати IP 15 Листопада 2015 21:20
Ореста потрібно було просувати
tyk-tyk до 111 Показати IP 15 Листопада 2015 21:47
Орест!!! Це ганебне!!! Коли звернулись до фонду то орест послав нас чим подальше гриби збирати!!!!
Юр до tyk-tyk Показати IP 16 Листопада 2015 07:56
Щирий горохівчанин не міг таке зробити
Анонім до tyk-tyk Показати IP 16 Листопада 2015 09:46
А Романюк поміг? Чи Ви не звертались? А... Напевно знаєте що помочі там не дочекатись...
Лучанин Показати IP 15 Листопада 2015 21:25
Шкода...(
РОМАНЮК Показати IP 15 Листопада 2015 21:26
Сьогодні в КАРАБАСІ вхід і пиво безкоштовно. Товстенюк напється. Пройдуть вибори відчуєте холодні батареї.
777 Показати IP 15 Листопада 2015 21:26
Кожен народ заслуговує на свою владу,вітаю!
Дмитро Показати IP 15 Листопада 2015 21:26
Мені шкода що в нас на 21:00: 55,83% лучан - дурні(((
петрО до Дмитро Показати IP 15 Листопада 2015 21:35
Ні 43% виборців ідіоти
Крук до Дмитро Показати IP 15 Листопада 2015 22:02
То не лучани, а полішуки, яким все пофіг(((
Анонім до Дмитро Показати IP 16 Листопада 2015 06:58
Згідна на 100% .не лучани, а і..ти!
СБУ до Дмитро Показати IP 16 Листопада 2015 11:04
Алкашня голосує за алкаша, спортсмени за спорт.Виборцям у яких не було сім місяців гарячої води однаково, ваш мер.............Мій мер, і мер не ідіотів не романюк.
свідома лучанка Показати IP 15 Листопада 2015 21:27
перемога за Товстенюком!!!! Романюка нам не нада!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ната до свідома лучанка Показати IP 15 Листопада 2015 23:06
От і полішуки відгукнулися!
Шурик Показати IP 15 Листопада 2015 21:27
Чому лучани забили на вибори???невже не повірили що можна щось змінити в цій державі?
Анонім до Шурик Показати IP 15 Листопада 2015 21:50
Менять можно было бы во время первого тура выборов.
Анонім до Шурик Показати IP 16 Листопада 2015 09:54
А це в нас Волиняни всі такі...! Говориш з кожним окремо - люди як люди! Готові допомагати, вміють співчувати, хочуть змін! А результати виборів подивишся, я не тільки про ці вибори кажу, то і задумуєшся а де ж ці тверезі нормальні люди поділись...? Гузь, Мартиняк, Івахів, Лапін, Романюк...! Це якесь замкнене коло...
думка володимирчанки Показати IP 15 Листопада 2015 21:28
Волиняки показують сває одвічне зазомбоване червоне нутро!...
Кот до думка володимирчанки Показати IP 15 Листопада 2015 21:49
Ви теледебати бачили ? Після такого бреду якій там гнав товстенюк недивно що він програє.
456 до Кот Показати IP 15 Листопада 2015 22:56
100%
ЛУЧАНКА Я до Кот Показати IP 16 Листопада 2015 12:58
100%%%!!!ВІН НЕ НАДАВ ЖОДНОЇ НОРМАЛЬНОЇ РОЗУМНОЇ ПОЛІТИЧНОЇ ВІДПОВІДІ ГІДНОЇ ОПОНЕНТУ....ТІЛЬКИ ЗВИНУВАЧУВАВ ВСІХ У ПІДСТАВАХ...ОТАК БИ І СЛУХАЛИ Б 2 РОКИ ЩО ХТОСЬ ВИНЕН І ЙОГО ПІДСТАВИЛИ))) ВСЕ ЩО ВІН ВМІЄ ЦЕ ГРУЗИТИ... ЛЮДИ ДОБРІ РОМАНЮК ЩЕ ТА СКОТИНА...АЛЕ НЕ ТРЕБА ЙОГО ЗВИНУВАЧУВАТИ У ВСІХ ГРІХАХ ЗЕМНИХ...
виборець Показати IP 15 Листопада 2015 21:30
Який процент виборців проголосував за вибраного мера 25% це ж курам на сміх такий мер
Кот до виборець Показати IP 15 Листопада 2015 21:54
Люди незахотіли вибирати серед двох кандидатів кращого,от і не прийшли.
Таня Показати IP 15 Листопада 2015 21:30
Лучани зробили правильний вибір
СБУ до Таня Показати IP 16 Листопада 2015 13:45
Тільки слово Лучани треба замінити 56.9% диб.ли з Луцька.
Igogo Показати IP 15 Листопада 2015 21:32
Поставив галку Товстенюку, хоча повнІстю всеодно, два таких кандидати що не жарко і не холодно! Головне шо ніякий не Губарев
романюк Показати IP 15 Листопада 2015 21:36
тепер якщо у когось будуть проблеми приходьте до мене!!!!!!!!!!!! я покажу вам ВЕЛИКУ ДУЛЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Лучанка Показати IP 15 Листопада 2015 21:40
Мені дуже шкода, що лучани не підтримали Товстенюка. Романюку вже час на пенсію. Нічого не зробив за 5 років сам, і незумів організувати інших. Скільки добрих справ зробив фонд Палиці для міста, а ми всеодно не оцінили це. Ганьба Луцьк!!!
Остап до Лучанка Показати IP 15 Листопада 2015 21:46
Правильно -зробив фонд Палиці!!!!Правильний акцент!!!А Сашко ще колись стане мером...
лучанка до Остап Показати IP 15 Листопада 2015 22:10
може.
андрій до Остап Показати IP 15 Листопада 2015 23:06
Ага, але не в місті Луцьку.
Анонім до Остап Показати IP 16 Листопада 2015 15:16
в с липини або в олиці!))))))))))))))))))))
small до Остап Показати IP 16 Листопада 2015 20:17
Швидше Наполеоном
до лучанки до Лучанка Показати IP 15 Листопада 2015 21:48
для міста не зробив. для себе так робив, аж шия потіла.
Лучанка до до лучанки Показати IP 15 Листопада 2015 22:14
А дитячі майданчики, ігрові футбольні поля в школах міста і т. Д. Для себе чи для наших дітей??? Щоб не сиділи по лавках з пивом і цигаркою, а займалися спортом, розвивалися. Жаба душить народ...
Анонім до Лучанка Показати IP 15 Листопада 2015 21:54
Пошел бы Палица сам в мэры, народ выбрал бы его, так как этим он бы продемонстрировал бы свою самостоятельность. А так народ не захотел голосовать за вассала вассала.
Lutsk до Анонім Показати IP 16 Листопада 2015 10:39
От, як би Ірина Констанкевич ...
Анна до Lutsk Показати IP 16 Листопада 2015 13:33
Згідна з вами. Вона б перемогла 100%. А так маємо те, що маємо...
СБУ до Лучанка Показати IP 16 Листопада 2015 14:13
А хто оцінить, старі перд.ни, які далі свого порога нікуди не виходять і нічого не бачать, деградована молодь, яка спивається по підїздах, підвалах, просаджує останню гривню на бухло по барабасах-тарабасах, а потім не ходить на вибори . У Луцьку проживає понад 250000 населення за романюка проголосувало 37000 за Товстенюка 28000, ось який результат, де народ.З цьго треба починати говорити. Тоді романюк чий мер , за ньго проголосувало всього сьома частина від усіх мешканців м. Луцька. Отак і живемо.
Анонім до СБУ Показати IP 16 Листопада 2015 23:59
А такий обрізок як ти
знаючий Показати IP 15 Листопада 2015 21:44
Добре що Бог дав більшості людей - РОЗУМУ
ЕКЗИТПОЛ напишіть за Показати IP 15 Листопада 2015 21:46
пропоную провести екзитпол!!! моя сім'я за Романюка
Анонім до ЕКЗИТПОЛ напишіть за Показати IP 15 Листопада 2015 22:05
Экзитполы проведены. Результаты аналогичны результатам подсчета.
Віталій до ЕКЗИТПОЛ напишіть за Показати IP 16 Листопада 2015 08:01
Моя також за Романюка
авк Показати IP 15 Листопада 2015 21:46
Ніхто нікого не вибирав, хто гроші заробляв, хто виконував вказівку начальства а хто й забив. Отака фігня малята. Люди самі виживали, виживають і будуть виживати, хто на сезоні, хто на бурштині а хто у власній справі...чи то ще комусь не ясно?
Таня Показати IP 15 Листопада 2015 21:47
Фонд - це не Товстенюк.
СБУ до Таня Показати IP 16 Листопада 2015 12:51
Танюха не притворяйся ідіоткою, раджу покинути вживати алкоголь, та відвідувати розважальни гадюшники такі,як барабас в тарабас.
Анонім до СБУ Показати IP 16 Листопада 2015 15:13
який активний антисеміт на зарплаті
Українка Показати IP 15 Листопада 2015 21:49
Маєте Романюка - завтра знову відключить гарячу воду, тільки вже не на півроку - а на два роки, до наступних виборів....
Анонім до Українка Показати IP 15 Листопада 2015 22:27
После драки кулаками не машут. К твоему сожалению мнение большинства пошедших голосовать отлично от твоего. Будь добр, подчинись демократическим принципам.
Українець до Українка Показати IP 16 Листопада 2015 10:43
вумні українці вже давно бойлери поставили, і не переймаються, по перше це дешевше утримувати і швидше окупляється, по вторе - зручніше.
ісламіст до Українець Показати IP 16 Листопада 2015 20:30
Санітари на тебе зачекались
Діма Показати IP 15 Листопада 2015 21:51
Навіть + і - говорять самі за себе))
Пащенко Володимир Показати IP 15 Листопада 2015 21:56
У штабі Романюка піднесений настрій!!! Ура! А я запрошую усіх бажаючих у Патіо ді Фьорі, на безкоштовні лобстери.
123345 до Пащенко Володимир Показати IP 16 Листопада 2015 00:46
Дуже добре! Повідомте, на яку годину і в який день підхоти, я з радістю!
Анонім до Пащенко Володимир Показати IP 16 Листопада 2015 07:09
Я була про вас кращоі думки..............
Іра Показати IP 15 Листопада 2015 21:56
Прикро, що люди не обирають молодих. Прикро, що всі говорять про зміни, але не готові їх робити. ....ПРИКРО, що не хочуть жити краще..Прикро, зрештою, що знову буде то саме..Романюку вже пора на пенсію, невже так багато людей цього не розуміють????!!!!!
Олег до Іра Показати IP 15 Листопада 2015 22:18
звідки ти взяла що було б краще?ви тільки гадити когось вмієте і чекаєте коли ж вам стане жити краще.почни з себе жити краще.якби був хтось кращий його вибрали б.краще то саме ніж гірше.бо кращого той молодий не зробить.хіба що для себе.дійсно невже 43%людей цього не розуміють
пенсія до Іра Показати IP 16 Листопада 2015 05:53
І тобі на пенсію пора. Заслужила своїми коментами. А Романюку ще 3 роки до пенсії
Анонім до Іра Показати IP 16 Листопада 2015 10:12
шановна пані Ірина всеж таки Романюк зробив більше ніж остальні мери... А якщо ви хотіли змінити владу то потрібно було т\міняти в першому турі . люди вибирали краще з гіршого...
Патріотка Показати IP 15 Листопада 2015 21:57
Вітаю Романюка
Лучанка Показати IP 15 Листопада 2015 22:03
Так Романюк "допомагає" сімям які втратили синів в АТО, постійними відписками, так гидко читати, який він класний! Люди відкрийте очі, але нажаль вже пізно!
Бюджет до Лучанка Показати IP 15 Листопада 2015 23:09
Ну не має в нього фонду, немає!
Лучанин Показати IP 15 Листопада 2015 22:11
Вітаю нас лучани. Ми впевнено починає вигравати в конкурсі програти все.
Виборець Показати IP 15 Листопада 2015 22:14
І знову у Луцьку "Радянська зима": дороги зроблені через ж..пу, ціле літо без гарячої води та тролейбуси, в які навіть заходити страшно щоб де на ходу не розвалився! Не можу зрозуміти логіку лучан: прагнуть у Європу, а вибирають комуняцьке минуле???
Лучанка до Виборець Показати IP 15 Листопада 2015 22:28
Ваш допис прямо в точку!!!
олег до Лучанка Показати IP 15 Листопада 2015 23:15
не в точку а в одне місце.
Лучанка до олег Показати IP 16 Листопада 2015 05:54
Я й мала на увазі цю точку
Анонім до олег Показати IP 16 Листопада 2015 06:30
Чому не в точку? В точку. Тільки в п'яту точку.
111 до Анонім Показати IP 16 Листопада 2015 11:04
А чому так? Правда очі коле?
Анонім до Анонім Показати IP 16 Листопада 2015 20:35
Твою
анонім Показати IP 15 Листопада 2015 22:14
Знову молодь проігнорувала вибори. Старі пердуни голосують, а молодь на майданах гине.
Олег до анонім Показати IP 15 Листопада 2015 22:21
а ти хто?молодь чи п**дун?сиди там не п**ди
опа опа Показати IP 15 Листопада 2015 22:19
Всі люди хочуть змін, а змінювати нічого не хочуть!!! Вітаю всіх тепер у пороха своя людина в місті. А Ігор Палиця якби закрив фонд було б добре. І тоді побачили б як то добре жити в нашому місті.
Sergiy Показати IP 15 Листопада 2015 22:20
На вибори прийшли дурні, які вибрали....
2009 до Sergiy Показати IP 15 Листопада 2015 22:29
А Ви були на виборах?
Анонім до Sergiy Показати IP 15 Листопада 2015 22:32
В чем проблема? Бери пушку в руки и иди мочить этих "дурнів". А не желаешь, то будь добр, подчинись выбору большинства.
Sergiy2 Показати IP 15 Листопада 2015 22:25
Шановні лучани. Уважно роздивіться пана мера, бо наступного разу ви його побачите через чотири роки біля катка на проспекті Волі, як він буде давати інтерв'ю і розповідати про надважливу міссію обновлення і без того нормальної дороги...
Степан Бандера Показати IP 15 Листопада 2015 22:30
Якби кожен другий, кому давали гроші з фонду проголосував за Товстенюка, то він би легко переміг. Отже, або не купуйте людей з фонду і розпустіть його. Або неправильно був вибраний кандидат. Взяли б якогосьпупкіна з правильною біографією і два роки розкручували не Палицю, а того кандидата. Але в новій раді буде непросто Романюку, бо інтриги продоважаться. Єдиний вихід - Палиці набридне проект фонду і він його закине. Проте оточення йому цього не дозволить і буде доводити наскільки це крута штука на всяк випадок. Адже з фонду годується 2-3 десятки луцьких сімей. Реально годується, а не отримують подачки 200-300 грн. на лікування чи харчування
СБУ до Степан Бандера Показати IP 16 Листопада 2015 11:26
От якби кожен дугий не пи.дів того чого не знає, то дійсно не тільки в місті, а й в даржаві діло пішло б на краще.
!!! до СБУ Показати IP 16 Листопада 2015 15:39
Золоті слова!!!!!
Sergiy до 2009 Показати IP 15 Листопада 2015 22:39
Ні, мій кандидат "не підтримую жодного кандидата" не висував свою кандидатуру...
Sergiy до Степана Ба Показати IP 15 Листопада 2015 22:49
Стьопа? Ти? Живий? Ой людоньки...скільки хороших новин...Романюк мер і Степан Бандера живий ще й коментарі пише..."чорний" гумор, кому не зрозуміло... А то почнуть зараз...
лариса Показати IP 15 Листопада 2015 22:50
а що робить молодь? ходила голосувати- самі старики і пожилі йдуть. а молоді нема. їм пофіг. за них батьки і діди все рішають. це їхій пофігізм. а ще в європу мріють. капут!
СБУ до лариса Показати IP 16 Листопада 2015 12:06
"Молодь" проспала цілу неділю , бо бухарила по карабасах-барабасах, через те не пішла на вибори, така вигода для 56.9% разом з їхнім "мером"
торнадо до СБУ Показати IP 16 Листопада 2015 20:46
Ось ти якраз із відтіля.Звісно якщо ти не старий пердун.Що також ймовірно
Лучанин Показати IP 15 Листопада 2015 22:53
Романюк, як мер, мені не подобається взагалі. Але і біографія Товстенюка досить така незвична. Кожен рік міняв місце роботи і завжди був в керівному складі, а це якось підозріло. Палиця зробив ставку не на ту особу. Саме тому я і проігнорував сьогоднішні вибори і думаю, я не один такий.
Анонім до Лучанин Показати IP 16 Листопада 2015 10:34
Якщо проігнорував то свою думку залиш на 5 років при собі. Не голосують і пять копійок вставляють. Мовчи вже краще чудо. Тепер буду у всіх питати хто активно буде про владу розповідати яка вона погана. Питати одне ходив на вибори ні а чого? Немає за кого голосувати. То стули пельку не маєш право про владу обговорюбвати.
Лучанин до Анонім Показати IP 16 Листопада 2015 18:16
Моя думка і мій вибір не голосувати за цих двох кандидатів має таку саму вагу як і твоя думка. Так що не розказуй мені що робити і на що я маю право і я не буду тобі казати куди йти
Sergiy до аноним Показати IP 15 Листопада 2015 22:55
Та ні в чому...ходив я до тих дурнів, але їх не було і на дверях замок вісить...може ще завтра схожу...більше пощастить...у них вихідний певно, неділя ж...
Лучанин Показати IP 15 Листопада 2015 22:58
Так вам і треба, живіть в "совку", залишитеся без газу, води і тепла, але з брехуном і злодієм.... Люди куди ви йдете ?!! Що ви робите ?!!! Другого Януковича собі вирощуєте ? Слів білье немає...
хахаха до Лучанин Показати IP 16 Листопада 2015 14:32
у совку був i газ, i тепло, i вода. i безкоштовна медицина. i школи будувались, i заводи працювали. а тепер ми у европi, причому у задньому проходi
АНАТОМІЯ до хахаха Показати IP 16 Листопада 2015 20:50
в передньому однако зате нижче пояса
Інна Показати IP 15 Листопада 2015 23:00
Ура!!!! Миколо Ярославовичу, вітаємо !!!!
СБУ до Інна Показати IP 16 Листопада 2015 12:12
Яра шанувальниця не здорового спобу життя, тобто алкоголізму, постійна бажана відвідувачка гадюшника карабас-барабас.
Sergiy до лариси Показати IP 15 Листопада 2015 23:00
Лариса, ми зрозуміли, що європа до нас сама не прийде...ми вирішили самі в європу поїхати... Ну в Польщу наприклад, на клубніку, раком з бабами збирати... Як там про магомеда і гору...ну ви в курсі...
СБУ до Sergiy до лариси Показати IP 16 Листопада 2015 12:35
Щоб в Європі раком не стояти ,треба бути фавівцем своєї справи і будувати свою Європу в дома, а для того перш за все треба добре вчитися, щоб бути добрими економістами, юристами і т д , а не сдавати за пятий раз залік-екзамен стоячи біля дверей аудиторії, тримаючи в руці помяту 200 гр. копюру, а потім говорити, який поганий викладач і в нас корупція.Так що починати Сергій треба з себе, а не пробухувати разом з Ларисою останні гривні по карабасах-барабасах, тоді і по європах не прийдеться раком стояти.
Sergiy до СБУ Показати IP 16 Листопада 2015 13:20
От я почав із себе...у мене свій бізнес і я не бухаю... З чого ви взяли, що я раком по європах стою?))) ви думаєте, що достатньо добре вчитися? Як би ти не вчив, завжди знайдеться "бідний" викладач, який хоч-не хоч вичавить із тебе ту купюру в 200грн. Зараз, я із захопленням згадую своїх шкільних вчителів, які стогнали над нами, заради того, щоб ми щось знали...і були людьми...
Анонім до Sergiy Показати IP 16 Листопада 2015 21:54
Він з власного досвіду
аяяй Показати IP 15 Листопада 2015 23:01
Очень жаль,что Товстенюк проиграл выборы,вот насколько мы неблагодарны,жаль,если Фонд прекратит свою деятельность,сколько он помог нашим жителям.
Анонім до аяяй Показати IP 18 Листопада 2015 16:36
А кому помог ты?
Просто лучанин Показати IP 15 Листопада 2015 23:11
Ждіть літо ду-*чкі, знов пів року без води будете.
Вода до Просто лучанин Показати IP 15 Листопада 2015 23:16
А в мене бойлер!
Просто лучанин до Вода Показати IP 16 Листопада 2015 08:19
З таким мером, покупка бойлера - мрія,яка збудеться з нашими з\п раз на 4 роки.
Анонім до Просто лучанин Показати IP 16 Листопада 2015 12:01
А какую конкретно из твоих проблем обязан и имеет возможность решить мэр (без персоналий)?
Андрій до Анонім Показати IP 16 Листопада 2015 16:25
Крім того, що мер повинен бути хорошим господарником – це я про благоустрій міста, про рівні дороги, рівні (теж приходиться говорити) тротуари, спортмайданчики, парки, газо- та водопостачання, міський транспорт, який не розсипається на ходу, я вже не кажу про турбуватись про культурний розвиток міста і багато інших подібних речей, до цього нам як до неба раком. так от крім цого всього, що і так входить в обов’язки мера, гарний мер, на мою думку, має мати тісний контакт з простими мешканцями, відповідно бачити їх нагальні потреби. наприклад, змінімізувати витрати батьків на школу. бо хоч освіта в нас безкоштовна, але підручники купи, на ремонт школи здай і поїхало. це може один з тисячі прикладів які можна навести. але ви просили приклад, де мер може вирішити особисті проблеми містян. і взагалі на мою думку, бути мером це каторжна робота, яка втомлює і забирає багато сил, якщо сумлінно виконувати свої обов’язки. і проситися на цю роботу на другий строк може та людина, яка самі продовжіть мою думку.
ЛУЧАНКА Я до Просто лучанин Показати IP 16 Листопада 2015 13:41
ЙОППТИ...ТА НЕ ВІД МЕРА ЗАРПЛАТИ НАШІ ЗАЛЕЖАТЬ....ЩЕ Б ВИ ВСІ ТАК ХОТІЛИ РОБИТИ..ЯК ХОЧЕТЕ ЗАРПЛАТИ ОТРИМУВАТИ! і НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ...ОДИН РАЗ НА ВИХІДНІ НЕ ПОЇХАЛИ НА СВІТЯЗЬ А ПОСТАВИЛИ БОЙЛЕР...
БОЙЛЕР до ЛУЧАНКА Я Показати IP 16 Листопада 2015 23:07
Чому усі ідіоти ставлять бойлер певне для ознаки
slim до Просто лучанин Показати IP 16 Листопада 2015 20:54
А ти без корита хоча й в особняку
Ромашка Показати IP 15 Листопада 2015 23:19
І знову стара мітла по старому мести буде. Шкода.
Лучанка Показати IP 15 Листопада 2015 23:20
Микола Ярославович прийміть наші привітання!!!!!!!
СБУ до Лучанка Показати IP 16 Листопада 2015 12:38
ПРИЙМАЮ. ПРИХОДЬТЕ В КАРАБАС-БАРАБАС ВІДМІТИМО, ЯК ГОДИТЬСЯ.
сосюра Показати IP 15 Листопада 2015 23:21
Романюкупривіт
вова Показати IP 15 Листопада 2015 23:23
Ром молодець
Анонім Показати IP 15 Листопада 2015 23:23
Вітаю . і знову 5 років в ж*пі ! Не расстанусь с комсомолом буду вечно ,,при владі,,
підприемец Показати IP 15 Листопада 2015 23:24
ВаршавКатя. За рому
una до підприемец Показати IP 16 Листопада 2015 23:37
А олігофрени за сача
Сергій Показати IP 15 Листопада 2015 23:25
Дуже прикро,що пан Товстенюк не пройшов. Молодий, перспективний був би мер. Але ж ні, потрібно залишитись в пострадянському просторі з дебілом, який для міста нічого не зробив. Тому мабуть і молодь не хоче йти на вибори, бо всі прекрасно розуміють, що зламати цю систему неможливо. Чому ж не дати врешті решт дорогу молоді, яка думає і працює по інакшому?! Ну і сидіть з тим миколкою. Завтра не буде світла, після завтра води, зате буде сардепівський мер!!!!
Марина до Сергій Показати IP 16 Листопада 2015 00:42
Підтримую!
Анонім до Сергій Показати IP 16 Листопада 2015 06:45
Говорим "Товстенюк" - подразумеваем "Палица". Говорим "Романюк" - подразумеваем ?
до аноніма до Анонім Показати IP 16 Листопада 2015 16:46
ну те що він шавка порошенка і зробить все, що йому скаже наш всіма любимий президент, який так дбає за виконання своїх обіцянок – це другорядне. можна бути в нормальному діалозі і з поганою владою і з простими людьми, що довів, земля йому пухом, пан Клімчук. більш важливе те, що Романюк ні*уя не зробив для міста за час своєї каденції. слово "нічого" не підходить, бо несе заслабке навантаження лексичне для опису ситуації.
нікіта Показати IP 15 Листопада 2015 23:26
Валюта.за рому
Sergyi до просто луч Показати IP 15 Листопада 2015 23:27
Iceкаструляchallenge!!!
антена Показати IP 15 Листопада 2015 23:27
Я тожє
сява Показати IP 15 Листопада 2015 23:28
Рома.лутчиі
Вишня. .... Показати IP 15 Листопада 2015 23:30
..........
Патіо де Пащенко Показати IP 15 Листопада 2015 23:33
Тепер погана енергетика у вашому вині
!!! Показати IP 15 Листопада 2015 23:34
Шкода що окрім Романюка лишаться і його "чєли" на місцях, а вам, які за нього віддали голос -ХОЛОДНІ БАТАРЕЇ, ХОЛОДНА ВОДА і дай Боже , бо ви певно ЧУКЧІ.
акумулятор до !!! Показати IP 16 Листопада 2015 21:16
Дурню, за нього половина тих з перед місті з власними котлами і ще з багато чим, а інша половина цих господ за такого ж достойника котрий втім пролетів
Ліля Показати IP 15 Листопада 2015 23:36
Більшість за Романюка! Лучани зробили свій вибір.
ОЛЕГ до Ліля Показати IP 16 Листопада 2015 08:23
Більшість за БАРАНА !! Вівці зробили свій вибір!!!!
Анна Показати IP 15 Листопада 2015 23:47
Я зрозуміла, що переміг Романюк ще в 21.30 по відсутності гарячоі води в крані. Отак і будемо далі в * упі сидіти. " Вітаю", лучани.
Зайчик до Анна Показати IP 15 Листопада 2015 23:56
Дякую,Анна,це накращий коментар))))
Вода до Анна Показати IP 16 Листопада 2015 00:12
Купи бойлер, бо потім будеш кричати що 42 грн за куб багато!
Анна до Вода Показати IP 16 Листопада 2015 08:32
Бойлер стоіть давно. Особливо актуальний був цього літа. На відміну від інших, милася, а не чухалась. І зараз включаю часто, бо гаряча вода за 42,00 грн.+ стоки зовсім не гаряча.
повітря до Вода Показати IP 16 Листопада 2015 23:11
Бойлер символ недоумкуватості
??? до Анна Показати IP 16 Листопада 2015 00:19
А Ви заплатили за гарячу воду? Чи Ви хочете щоб Романюк за всіх боржників заплатив?
ОЛЕГ до ??? Показати IP 16 Листопада 2015 08:19
А Я І ПЛАТИТИ НЕЗБИРАЮСЬ - В МЕНЕ БОЙЛЕР !!!!!!!!!!! МЕНІ ПО..Р!!!!
www до ОЛЕГ Показати IP 16 Листопада 2015 23:12
Видно ідіотів по наявності бойлерів
Анна до ??? Показати IP 16 Листопада 2015 08:27
За воду гарячу, як і всі комунальні платежі, сплачую щомісяця в повному об'ємі. Але хочеться ГАРЯЧОІ води, а не холодноі з гарячого крана. Задовбала ця показуха: до виборів від жари в квартирі задихались, і вода гаряча була навіть вночі. А тільки порахували голоси- все змінилось, все стало по- старому.
Катерина до Анна Показати IP 16 Листопада 2015 00:26
ви що полішуки необтесані думали що в Європі живете? води гарячої захотіли в туалет недавно навчилися ходити а не в кущі з газетою
Анна до Катерина Показати IP 16 Листопада 2015 08:48
Так, я полішучка. Але до чистоти навчена змалку. Вода гаряча була завжди і туалет в хаті. Ви мабуть давно не були на Поліссі? Там давно все змінилось. Тим більше в тих, хто живе за 10-15 км від Європи. А от знаю багатьох міських дівчат, яким гаряча вода не потрібна- вони просто не миються!!! Не ображайте полішуків, якщо покопатись, то ваші предки також звідти. А на рахунок " необтесані", то кожен обтесує себе сам.
ковель до Катерина Показати IP 16 Листопада 2015 10:47
сама ти би*ло необтесане!!!! переглянь свій родовід і чи немає там поліщуків!!
ковель Показати IP 15 Листопада 2015 23:58
Супер! Більшість за Романюка! Вітаю!
лол до ковель Показати IP 16 Листопада 2015 00:36
а толку дурню?
Лучанка Показати IP 16 Листопада 2015 00:07
Вітаю Миколу Романюка! УРА!!!
Володимир Показати IP 16 Листопада 2015 00:08
На виборах в Луцьку перемогла корупція
ЛУЧАНИН Показати IP 16 Листопада 2015 00:10
Я так зрозумів,що жителі Луцька заслуговують на такого мера.Багато хто не висловив свою думку і не пішов на вибори!Соромно за місто та лучан.Люди не хочуть самі змінювати своє місто,чекають,що хтось все зробить за них.Хотів би привітати Миколу Ярославовича але не можу і не хочу.Як мер він ніякий.
Лучанка до ЛУЧАНИН Показати IP 16 Листопада 2015 01:15
Ми ніколи не станемо тим, ким хочемо бути, якщо будете продовжувати звинувачувати всіх інших за те, ким ми є зараз.
отак до ЛУЧАНИН Показати IP 16 Листопада 2015 21:26
Зате тобі подібні пішли аби обдєлатись швидше
Оксана Показати IP 16 Листопада 2015 00:13
Микола Ярославович я Вас вітаю з перемогою. Це Ваша заслужена перемога, Ви її заслужили не словами а справами . Не звертайте уваги на не коректні кометарі деяких не вихованих дописувачів ,адже завжди знайдуться люди, які зроблять Вам боляче, але попри все треба продовжувати довіряти людям, просто бути трохи обережнішим.
ок до Оксана Показати IP 16 Листопада 2015 01:33
дописувач, ти нормальний???
ПРОСТО Показати IP 16 Листопада 2015 00:21
та пішли ви всі разом з тим рОМАНЮКОМ, єдине, що шкода що ті молоді хлопці які загинули так і не дочекалися змін, навіть після своєї смерті, а стояли ж вони за нас з вами, а ви їх ЗРАДИЛИ.
007 Показати IP 16 Листопада 2015 00:23
Хтось говорив, що хоче заборонити пенсіонерам голос ? То де ж він **********
Місцевий до 007 Показати IP 16 Листопада 2015 05:54
Певно в Даніі: Одна з найкращих країн по рівню життя; чиновники їздять на велосипедах; ті, хто не працюють, - не голосують..
Місцевий до Місцевий Показати IP 16 Листопада 2015 06:15
Можете уявити що хтось з нинішніх мерів України їздить на працю на велосипеді?
Sergiy до Місцевий Показати IP 16 Листопада 2015 10:40
Перед виборами можуть...
місцевий до Місцевий Показати IP 16 Листопада 2015 16:09
перед виборами можуть навіть в кінотеатрі в черзі за поп-корном постояти. єсть один такий.
123 Показати IP 16 Листопада 2015 00:24
Люди мають таку владу, на яку вони заслуговують. роджені рабами вільними стати не можуть. Для того, щоб щось змінити потрібно просто підняти д--пу з дивана і піти проголосувати. Чому не пішли? Зневіра, повна зневіра. Думали щось зміни майдан - не змінив. Як були при владі злодії, так і залишилися. Як стояв Карабас, як памятник правління Романюка, так і стояти буде. Самі винні. А завтра знову буде стояти черга біля фонду з протягнутими руками... і лицимірити, дивитись в очі і брехати...
Бюлетень до 123 Показати IP 16 Листопада 2015 00:43
За кого голосувати?
ОЛЕГ до 123 Показати IP 16 Листопада 2015 08:15
ВІВЦІ ВИБРАЛИ СОБІ ЗНОВ БАРАНА !!!!!!!
Вівчар до ОЛЕГ Показати IP 16 Листопада 2015 10:24
Сказал дядя на себя глядя.
Маргарита до 123 Показати IP 16 Листопада 2015 08:42
Тут уже немає про що дискусувати - що зроблено, те зроблено. Вчергове народ отримав ту владу, на яку заслужив. Єдине, що мене особисто радує в цій ситуації - це остання каденція Романюка в якості мера...
Глоба до Маргарита Показати IP 16 Листопада 2015 10:34
Якщо Романюк візьме собі в заступники Товстенюка, підготує до роботи в міськраді, то так і буде.
Петро Показати IP 16 Листопада 2015 00:25
Шановні, до чого тут холодні батареї. Проблема тепла в наших оселях та інших місцях - це проблема всієї держави. Та й бачимо і хочемо бачити в людях ми тільки погане. Стільки бруду і наклепу на людину, я вже давно не бачив. Такі ми сучасні люди. А те, що робилося за останні роки для міста всі швидко забувають. Не спорю, що за останній рік зроблено найбільше, але це мабуть по тій причині, що я писав вище. Поїдьте в інші міста України, подивіться і скажіть, яке місто краще в цілому? А якщо кому щось не подобається - є зараз нововибрані депутати на округах, жалійтесь їм і нехай відстоюють ваші інтереси. А ще хай зроблять якось так, щоб був прозорий бюджет міста, щоб кожен громадянин міг побачити куди ідуть міські кошти. Щоб потім не було нівкого жодних запитань. Я радий, що була запекла боротьба за крісло мера, думаю це тільки на руку лучанам. Лучани давайте накінець разом діяти і щось робити і не сваритись, бо ці гасла і наклепи вже надоїли. "Любіть ближнього, як самого себе".
Анонім до Петро Показати IP 16 Листопада 2015 00:39
Єдиний адекватний коментар. В країні йде війна, гине молодь, це біда всієї нашої України, а не тільки нашого мера. І давайте вже перстанемо поливати брудом. Наша біда в тому що нам легше один одного обпаплюжити поза очі, тим більше в інтернеті.
Виборець до Петро Показати IP 16 Листопада 2015 01:03
Чому на нас навішують ярлики, коли нам ціни нема?
Петро до Петра до Петро Показати IP 16 Листопада 2015 01:15
Що за дурна мова скільки він зробив.Він виконував свої обовязки, причому слабенько, а двори почав перед виборами лагодити та себе рекламувати так ніби робив це за свої гроші. І взагалі мер повинен представляти громаду, а не партію президента
Лучанка до Петро Показати IP 16 Листопада 2015 07:01
І що він для міста зробив? Чи фонтан, чи парк відпочинку? Чи дитячі майданчики? Чи хоча б елементарні парковки для машин біля шкіл? Ви, напевно, мало подорожуєте хоча б Західною Україною! Поїдьте в Львів, в Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне. Не треба писати те, чого насправді немає. Якщо Ви дивилися теледебати, то навіть сам пан Романюк не спромігся назвати КОНКРЕТНО що він і його команда зробили для міста!
ЛУЧАНКА Я до Лучанка Показати IP 16 Листопада 2015 14:11
ОТ ЦІКАВО НУ ДЕ ВИ У ЛЬВОВІ БАЧИЛИ ПАРКОВКИ...ТАМ БІЛЯ ВЛАСНОГО БУДИНКУ НЕМА ДЕ АВТО ПОСТАВИТИ...НА ТРОТУАРАХ СТОЯТЬ АВТОМОБІЛІ...
Петро Показати IP 16 Листопада 2015 00:35
В мене ще питання до всіх. Скажіть будь- ласка який повинен бути мер? І що повинен ще робити? Тільки конкретно.
патріот до Петро Показати IP 16 Листопада 2015 09:32
робити благоустрій в місті і слідкувати за роботою міських державних підприємств(жек, атп, автодор лікарні і т.д.), а не свого сина в депутати пхати і кабакі відкривати і місті.
Сергій до Петро Показати IP 16 Листопада 2015 10:38
В першу чергу, мер повинен дбати про місто, щоб кожен, хто живе в ньому, пишався ним. Розформувати жеки, які нікому не потрібні, це ж просто шарашкіна кантора, яка відмиває кошти, нарешті, навести порядок в Старому місті, перенести ринок, який паплюжить панораму міста. Одним словом роботи вдосталь
іваіва Показати IP 16 Листопада 2015 00:41
Вітаю Миколу Ярославовича! Як мер він хороша людина. Тільки шановний мер, наведіть порядок у школах з директорами, а то вони радіють, що Ви мер. Боялись за Товстенюка, що їх буде обирати громада. Прислухайтесь до думки працюючих у школах та садочках.
патріот до іваіва Показати IP 16 Листопада 2015 09:30
Миколі Ярославовичу пофіг школи він вже думає де другий карабас барабас відкривати буде, ця людина за весь час нвчого не зробила а тільки хвалиться тим що він повинен робити згідно своїх посадових обовязків (вкрутив пару лампочок і перед виброрами поклав асфальт, бо гроші треба було відмити і все.)
АМІНЬ! Показати IP 16 Листопада 2015 00:43
Така була воля Божа!
ЛУЧАНИН до Петро Показати IP 16 Листопада 2015 00:54
Яка запекла боротьба,Петро,що ти пишеш.А місто краще завдяки явно не Романюку(не риба,не м'ясо) він.Люди,які моніторять новини вцілому,розуміють,що із себе представляє нинішня влада не тількі в місті,а й в державі.
волноваха Показати IP 16 Листопада 2015 01:28
ти Петре брехун і підлабуза. Люди пишуть бо душа болить за себе і за дітей. Розуміють, що з Романюком майбутнього немає. І депутатів давно порібно гнати в шию. Деякі вже не уявляють себе без депутатства. Добре буде тільки Романюковим дітям і внукам. Але бог є на небі.... І коли-небуть він поставить вас на коліна і заставить просити прощення у лучан. А сльози віділлються.... Бо більше захисту нівкого просити...
перемога Показати IP 16 Листопада 2015 01:54
Товстенюк ПЕРЕМІГ!!!! Поживете ще пару місяців з Ромашкою і відчуєте весь сахар в шоколаді....
перемога 2 Показати IP 16 Листопада 2015 02:00
насправді програли лучани, бо буде напевно все сумно... а може й і добре, завтра всі на вибори прибіжать та думати можливо будуть...
Світлана Показати IP 16 Листопада 2015 02:45
Вітаю Миколу Ярославовича з перемогою!!!
!!! Показати IP 16 Листопада 2015 02:48
Олександр Віталійович, що не робиться все до кращого. Пройде небагато часу, і ті, хто голосував за Романюка ще лікті будуть собі кусати!
Маня Показати IP 16 Листопада 2015 06:43
Як добре що Романюк переміг ,може старий ринок ще попрацюЕ,це ж скільки людей залишилось би без роботи!
патріот до Маня Показати IP 16 Листопада 2015 09:25
романюку занесуть певну суму грошей і чхати він хотів на людей, бо він брехло і злодій.
ЛУЧАНКА Я до Маня Показати IP 16 Листопада 2015 14:15
ВСЕ РІВНО ВАШ РИНОК ЗГОРИТЬ...НІХТО В РОМАНЮКА ПИТАТИ НЕ БУДЕ!))ТАК ЩО НЕ ТІШТЕСЬ
123 Показати IP 16 Листопада 2015 07:12
Ганьба лучанам, совок рулить
Яяяяя Показати IP 16 Листопада 2015 07:17
Я зрозуміла, що переміг Романюк, коли вранці перед роботою помитися не змогла.
1111 Показати IP 16 Листопада 2015 07:40
вітаю ПОЦИ маєте другого Черновецького тепер не плачте
Віктор Показати IP 16 Листопада 2015 08:08
Значить,дерібан в місті буде продовжуватися.З допомогою але без участі тих,хто за старого партократа романюка проголосував.Тепер не жалійтеся,барани зі стаду...
олег Показати IP 16 Листопада 2015 08:13
вітаю усіх лучан!! ви зробили свій вибір! ДЕРЕБАН ЛУЦЬКА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!!!!!!!! ДОРІГ НЕБУДЕ !!!! ОПАЛЕННЯ ВІДКЛЮЧАТЬ!!! ГАРЯЧУ ВОДУ ТЕЖ - ТЕПЕР АЖ ДО СЛІДУЮЧИХ ВИБОРІВ!! КВАРИР УЧАСНИКАМ А Т О - З А С Ь !!!! ВИ САМІ ЗРОБИЛИ СВІЙ ВИБІР!! ТЕПЕР НЕ ВИХОДЬТЕ НА ПІКЕТИ ДО МІСЬКРАДИ!! ВИ САМІ ЦЬОГО ХТІЛИ !! СКОРО З,ЯВИТЬСЯ ЩЕ ОДНЕ БУРАТІНО!!! ВІТЮ ЗА ВАШ ВИБІР!!! ЩО ХТІЛИ - ТЕ МАЄТЕ !!!!!!!!!!
патріот до олег Показати IP 16 Листопада 2015 09:24
а це все буде, сказано дуже вірно.
ОЛЕГ Показати IP 16 Листопада 2015 08:17
У ЛУЦЬКУ -- ДЕНЬ ТРАУРА
Вишків Показати IP 16 Листопада 2015 08:22
Товстенюк не відгукнувся на колективне звернення мешканців Вишкова - не засипав 200м. провулку щебнем, от Вишків і проголосував за Романюка
Анонім до Вишків Показати IP 16 Листопада 2015 09:15
А Романюк засипав?
петя Показати IP 16 Листопада 2015 08:49
хай романюк створе свій фонд і поділиться з лучанами статками.він же теж олігарг.але не буде такого ніколи.це видно по карабасу.своя рубашка біже к тєлу.
зося Показати IP 16 Листопада 2015 09:05
за попередню каденцію зверталися тричі по питаннях в міськраду.все було вирішено без хабарів і блатів.Дякуемо п..Романюку та його команді ! ВІТАЕМО З ОБРАННЯМ!!!!!!!!!!!!!!!.
Кріль Показати IP 16 Листопада 2015 09:07
Що тепер дискутувати? Вибори проведено, Романюк - мер, подобається це комусь чи ні. Ті, хто пішли на вибори - більшістю обрали.
патріот волині Показати IP 16 Листопада 2015 09:22
скоро новий карабас баравбас відкриється і не тільки.........................
Анонім до патріот волині Показати IP 16 Листопада 2015 10:30
Чого так слабо? А може хвантазію проявлять...назвуть папа карло чи мальвіна, п'єро тоже рулить...
Анонім до патріот волині Показати IP 16 Листопада 2015 10:49
Карабас це фігня, "луцьктепло" скоро перейде в приватну власність когось з Континіума! "погріємося" взимку)))
Іра до патріот волині Показати IP 16 Листопада 2015 11:02
На Соборності, біля РАГСу вже строять !!!
ШЕФ Показати IP 16 Листопада 2015 09:26
НУ ВСЕ.ЕМОЦІІ В СТОРОНУ. Нам жити з цим мером депутатами м.ради.А тому місто Луцьк не площадка для боів без правил.Разом наводьте порядок в місті.РОМАНЮКУ в тебе дуже гнила команда.А народ з обережністю буде дивитись за вашою роботою.Народ сердитий і по голові настукає всім хто працювати на громаду чесно не буде.
СБУ до ШЕФ Показати IP 16 Листопада 2015 11:52
УКРОПІВЦІ його разом із григоренком швидко до тями приведуть, їх більшість міській раді, навіть маріонеточна батьківщина з пустовітами, козюрами і т д вже не допоможе.
шеф до сбу до СБУ Показати IP 16 Листопада 2015 15:13
ну до тями це добре. але місто має жити спокійно впевнено мирно.НАМ гризні у міській раді не треба.созідайте.
шеф шефів сбу до шеф до шеф до сбу Показати IP 16 Листопада 2015 16:01
Хай краще гризуться, ніж тихенько тирять собі без шуму (як було). В суперечці народжується істина, як казав один. Будуть одне одного за яйця чи за горло тримати (це вже хто на шо любитель), то буде більший зиск нам простим лучанам.
ку-ку Показати IP 16 Листопада 2015 09:33
прівєт :)
необовязково... Показати IP 16 Листопада 2015 10:00
я думаю що він довго небуде мером.прихватиь сердечко,він же любить випити...от і піде глядіти внуків.
Палиця Показати IP 16 Листопада 2015 10:22
має бути план "Б"
Анонім до Палиця Показати IP 16 Листопада 2015 11:06
100% Романюк ще буде шкодувати що переміг))
Sergiy Показати IP 16 Листопада 2015 10:27
Шановні, ви повинні знати вже...не маленькі... Що йдучи на вибори у нашій країні, ви голосуєте не за минуле, не за теперішнє і навіть не за майбутнє міста, області чи країни... Ви голосуєте за особистий бізнес тих чи інших кандидатів та їхнього оточення... Срати вони хотіли на нас із вами... Їх цікавить тільки їхнє бабло і щоб ніхто цьому "праздніку жизні" не заважав... А ви тут соплі розвели, комуніст, не комуніст))) майбутнє-шмайбутнє... Це є мафія! А мафія...самі знаєте..
Палиці Показати IP 16 Листопада 2015 10:30
Потрібно думати, якими людьми себе оточуєте, бо Луцьк - це велике село, де здебільшого всі про всіх все знають, а ви понабирали таких, та ще й пхали їх і в депутати і в мери, що шансів на перемогу не було. Робіть ставку не на електорат -сіру, безмізку біомасу, а враховуйте те, що немалий відсоток людей все-таки має здатність думати і аналізувати.
Романюк Показати IP 16 Листопада 2015 10:36
Все зроблю гут для Луцька - зміню назву на Луцьк-Карбас Барабас хе-хее, дякую за довіру лохи
дивись вперед до Романюк Показати IP 16 Листопада 2015 10:57
совки грьобані
Совок до дивись вперед Показати IP 16 Листопада 2015 13:32
Вот здесь много чрезмерно умных, молодых и цивилизованных поминают не злым, тихим словом "совковые" времена. Птички дорогие, вы хоть в курсе каким был Луцк в те времена? Вы в курсе, что наш город часто лидировал в рейтинге по благоустройству и поддержке общественного порядка? Вы в курсе, что дворники убирали улицы с раннего утра и до позднего вечера, что зимой весь снег убирали, а дорожки были посыпаны песком? Вы в курсе.... Нет, вы ничего не знаете, но в ваши молодые, умные и цивилизованные мозги вбили это слово - "совок" и вы, как попки, повторяете его где надо и не надо. Но к Романюку мой пост не имеет никакого отношения. Что выбрали, то выбрали.
партизан Показати IP 16 Листопада 2015 11:06
тепер точно парк на 40му застроять прийдеться воювати самим
Виборець Показати IP 16 Листопада 2015 11:07
Вітаємо Миколу Ярославовича! Заслужена перемога достойної людини!
правопис до Виборець Показати IP 16 Листопада 2015 16:55
Пан Виборець, в останньому реченні у вас дві граматичних помилки! В таких випадках український правопис каже: "заслужена" поміняти на "випадкова" і "достойної" на "нікчемної".
Знавцю правопису до правопис Показати IP 18 Листопада 2015 08:08
Перечитайте написане Вами! Смішно читати! У Вас і стилістичні, і граматичні, і смислові помилки...
СБУ Показати IP 16 Листопада 2015 11:42
Я би радив Ігорю Петровичу Палиці на деякий невизначений термін прикрити ФОНД НОВИЙ ЛУЦЬК, нехай те чудо зрозуміє, що він вартий в місті, нехай разом з гунчиком рачки на колінах з протянутою рукою, пооббивають пороги вальцмана.
Ольга до СБУ Показати IP 16 Листопада 2015 12:47
Якщо ж прикрити - це і буде ознакою слабкості. А якщо прикрити - то виникає питання: "Для чого був створений?" - Більшість людей махнуть рукою і скажуть...АААА, ясно - попіарився і збрив. Люди зараз зневірені.
СБУ до Ольга Показати IP 16 Листопада 2015 13:33
Якраз і зараз розумні люди і зрозуміють, а 96.9% їм байдуже чи є фонд, чи нема це люди , які привикли жити по старому І мають якусь з цьго вигоду.
скандинавка Показати IP 16 Листопада 2015 11:58
Дорогі луцькі щурі, хто вибрав Романюка. Тепер ідіть не в Фонд Новий Луцьк з протянутою рукою на школи ,садки,лікарні, вулиці, відпочинок в таборах, ліки...,операції .А в міську раду -там вам будуть ,,раді. Чи ваша совість і дальше буде роздвоюватись...
СБУ до скандинавка Показати IP 16 Листопада 2015 13:02
Вони вибрали ромаюка ,а в НОВИЙ ЛУЦЬК будуть ходити за допомогою , вони нічого не знають дурні тупі , бо вважали що фонд створив їх "мер"
А до скандинавка Показати IP 16 Листопада 2015 13:57
то товстенюк уже уособлює собою фонд "Новий луцьк" чи як? голосували, що проти "Нового луцьку" проти Палиці особисто, чи проти того товстенюка? Чи треба впасти перед товстенюком на коліна і бити йому поклони, бо він в "Новому Луцьку"? От в мене особисто товсенюк не не викликає довіри і симпатії (романюк до речі також), як кандидат в мери, як громадський діяч, як особстість
Я Показати IP 16 Листопада 2015 12:13
Писаки, заспокойтесь, жителі свій вибір зробили, і правильний, і хватить язиками молоти, ділом займіться на благо міста!
СБУ до Я Показати IP 16 Листопада 2015 13:05
ТЕБЕ, ПОСЛАТИ, ЧИ САМ ПІДЕШ РАЗОМ ЗІ СВОЇМ МЕРОМ.
Романюку Показати IP 16 Листопада 2015 12:18
Вітаємо з перемогою Успіхів в в роботі . І не звертати уваги, що пишуть невдоволені. Старі кадри є старі кадри і знання і досвід. Вже ми молодих і перспективних бачимо на сесії Верховної ради. Тільки слюньою бризгать від злості.
СБУ до Романюку Показати IP 16 Листопада 2015 13:09
Це точно бухають не по"дєтські" Ви подивіться на фото вашого мера СИНЯК .
Ольга Показати IP 16 Листопада 2015 12:40
Навіщо ж між собою сваритися? Ну виграв - ну і виграв. Головне зараз взяти мера і міську раду під постійний контроль громадян. Тицяти як котиків мордою у всі проблеми. Заставити працювати на наше місто! Не давати продихнути! Перевірки, перевірки, перевірки.... Особисто у мене (як і у більшості) держава вкрала голос, забрала рядок "Проти всіх". В нашому луцькому випадку вийшло як казав Зеленський про вибори...
СБУ до Ольга Показати IP 16 Листопада 2015 13:21
Просто з дибілами, не хочеться не то що розмовляти, а й жити в одному місті.Деградована нація, старі пе.дуни, наркомани , алкашня нічого не хочуть міняти, воно їм не потрібне їх більшість . Тупою нацією легко управляти.
Вчитель до СБУ Показати IP 16 Листопада 2015 15:12
Доброго дня, "гострий" хлопче. Ти з помилками пишеш. Помічав це за собою? Схоже на те, що маєш завищену самооцінку.
СБУ до Вчитель Показати IP 16 Листопада 2015 19:05
Дякую, "вимогливий" вчителю, за перевірку моїх текстів, але перед тим , як випраляти помилки з чужих текстів, потрібно виправити у своїх справах.
Вчитель до СБУ Показати IP 16 Листопада 2015 23:30
Навзаєм, дякую за пораду! Не докумекав би самотужки. :)
Полішук Показати IP 16 Листопада 2015 12:52
Полішуки є полішуки - вибрали того спитого комуняку, і будуть нити що так все погано.
Анонім Показати IP 16 Листопада 2015 13:12
старі пердуни-маразматики обрали собі знову старого пердуна-маразматика
Досить! Показати IP 16 Листопада 2015 14:05
Вибори скінчилися - лучани обрали мера демократичною більшістю - і це потрібно гідно прийняти. Перемога мера відчутно вища від претендента - значить люди порахували його достойним, до вони мудрі . Писаки !Кампанія по закидуванні брудом скінчилася ,тому заспокойтеся і працюйте на благо своєї сім"ї ,міста та держави. Господь допомагає тим,що трудяться! Місто в хороших руках .
СБУ до Досить! Показати IP 16 Листопада 2015 14:53
Ти, що дурак , чи притворяєшся, старі комуністичні маразматики, кончена дворова алкашня, наркомани це і є та "демократична більшість" яка проголосувала за комсомольця, Всі нормальні люди, віддали свої голоси за здоровий глузд, а не за маразм.
Лучанка Показати IP 16 Листопада 2015 14:12
Читаю і мені стидно невже у нас такі люди? Чого надіятись на якісь фонди вони сьогодні дадуть, а взавтра три шкури здеруть!!! Чому коти в мішку завжди кращі. Навчіться нарешті читати між рядками! Палиця вже пів луцька скупив , а ви все молитесь не тим БОГАМ!
СБУ до Лучанка Показати IP 16 Листопада 2015 15:09
Романюк здере пять шкур, бо він "нічого" не має. Взагалі зависть, це дуже великий гріх пані лучанко, вальцман, в партії якого ваш мер (солідарність) скупив пів України , а через таких як романюк, гунчик і їхніх виборців таких як 56.9%, хоче підімяти під себе і Волинську область, так що не пишіть фігню, якщо ви в цьому не петраєте.
вика Показати IP 16 Листопада 2015 14:16
перед вибрами нада бить спокийним
Колік Показати IP 16 Листопада 2015 14:18
Помилка Палиці була в ставці на Товстенюка, поставивби на когось іншого- виграв.
ольга Показати IP 16 Листопада 2015 14:46
Кажуть поліщуки, що все життя на Поліссі була гаряча вода, а чого повтікали до Луцька?Може , повернутись в рідну хату і працювати на батьківській землі, а не будувати тут СРСР?
vik-nis Показати IP 16 Листопада 2015 15:17
Єдине за,що, голосував,це проти романюка. Людина яка дбає за місто не має морального права так цинічно обманювати лучан ,прикриваючись європейськеми гаслами. Замість того ,що б вкладати кошти в гнилі теплотраси ,він піарився ,та закопував гроші в асфальт ,роблячи собі гарну картинку. ЧМО!!!!!!!
vik-nis Показати IP 16 Листопада 2015 15:26
Питання до лучан . А коли ви бачили алкаша романюка трезвим наприкінці ш не тільки робочого дня?
Любі свині Показати IP 16 Листопада 2015 15:45
Панове! Особисто я в сортах гі...на не розбираюсь. Обоє кандидатів не є втіленням чогось господарського та корисного для міста. Не згідний з думкою дописувачів, що старше покоління голосувало за Романюка. Навпаки - фонд луцького Котигорошка ( читай П. ) розрахований на "піпл" старшого віку. Мережева продажа іміджу серед основного електорату за порівняно невелики для П. гроші. Хоча мало хто задається питанням про походження цих грошей... Але причина програшу кандидата від П. на виборах - сама особа кандидата. Ну не любить у нас народ : а) віруючих ( ? ) з різних сект; б) людей з "мутноватим" бізнесом та незрозумілими понтами; в ) народ просто не любить багатих, які виставляють це багатство на показ. Романюк хитрий апаратчик - асвальт і бруківку закатав у воду акурат перед виборами. Свіжо ще в памяті народній. Не проводив навязливу ( і часто надоїдливу ) агітацію на вулицях ( натяк " в мене немає таких коштів і часу ). От і причина виграшу. Все інше - від лукавого, браття!
мешканка Показати IP 16 Листопада 2015 16:52
знов ЛПЕ буде без зарплати бо Романюк з Домбіком все пропють
слава Показати IP 16 Листопада 2015 18:16
От директора шкіл то в шоколаді. Сиділи як миші, боялись щоб Товстенюк невиграв. Не за Карабас писати треба, а їх гнати.