USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кого не торкнеться четверта хвиля мобілізації. Інфографіка

9 Січня 2015 09:44
Четверта хвиля мобілізації в Україні стартує 20 січня. Стало відомо, кого вона не торкнеться. Про це інформує ТСН.

Так, категоріями військовозобов'язаних, які звільнені від мобілізації у січні-квітні 2015 року є: непридатні за станом здоров'я, студенти та аспіранти, священослужителі, батьки трьох і більше дітей, люди, які зайняті постійним доглядом та мешканці окупованих територій.

Зауважимо, що непридатні за станом здоров'я мають бути визнані військово-лікарською комісією непридатними для військової служби на термін до 6 місяців. Не потраплять до війська студенти денної форми навчання та аспіранти, священослужителі, які займають посаду в зареєстрованих релігійних організаціях. Не будуть боронити Україну від ворога батьки трьох і більше дітей віком до 18 років. Військовозобов'язані, які здійснюють постійний догляд за недієздатними родичами, будуть звільнені від мобілізації. Мешканці Криму та непідконтрольних частин Донецької та Луганської областей не потраплять під четверту хвилю мобілізації.



Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про деталі мобілізації в області. Відтак, відомо, що четверта хвиля мобілізації буде проходити у два етапи. Згідно з планом, під час першого етапу мобілізації на Волині призвуть 900 чоловік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 119
Любі свині Показати IP 9 Січня 2015 09:46
У військоматах Волині з"явився Робін Гуд. Він відбирає повістки в армію у багатих і роздає бідним...
дідо до Любі свині Показати IP 9 Січня 2015 11:45
Януковича у Президенти!
Анонім до дідо Показати IP 9 Січня 2015 12:04
Дідом має СБУ зайнятися.
Xa! до Любі свині Показати IP 9 Січня 2015 15:51
Лучше плохо сидеть за дезертирство, чем хорошо лежать в гробу! - адвокат Татьяна Монтян - youtube "Как показал соцопрос, проведенный на Украине, не откажутся от мобилизации только 27% украинцев."
Xa! до Xa! Показати IP 9 Січня 2015 16:20
КИЕВ. 9 января. УНН. Украина покупает уголь, добываемый на Донбассе за 1,1 тыс грн за тонну. Об этом сообщил первый заместитель министра энергетики и угольной промышленности Украины Юрий Зюков, передает корреспондент УНН .
Дончанин до Xa! Показати IP 9 Січня 2015 17:23
коментар було видалено
Xa! до Дончанин Показати IP 9 Січня 2015 17:30
Дончанин, ты иногда тупишь. Я вообще-то показывал что власть готовит людей воевать с теми, с кем торгует. А ты о цене споришь, да какая разница сколько он стоит!
Дончанин до Xa! Показати IP 9 Січня 2015 17:46
коментар було видалено
Xa! до Дончанин Показати IP 9 Січня 2015 18:01
дончанин, не успел прочитать
Анонім до Xa! Показати IP 9 Січня 2015 18:07
Все ОК. Просто не дают уточнить позицию.
Анонім до Xa! Показати IP 9 Січня 2015 16:59
От і будеш ДОБРЕ сидіти - успіхів! Дивись ТУБЕРКУЛЬОЗ не підхопи і не ЗАГНИСЬ там.
Xa! до Анонім Показати IP 9 Січня 2015 17:31
Помиляєшся, я в селі буду сало їсти, картоплю печену і на печі теплій спати. А от де ти будеш, це питання
Анонім до Анонім Показати IP 12 Січня 2015 08:57
Полторак сказав брати в АТО тільки свідомих громадян, патріотів, тому як несвідомі разом зі зброєю переходять на сторону ДНР, а то і в Росію драпають. Так, що патріоти СБУ вичислить вас по ел почті і в АТО.
Анонім Показати IP 9 Січня 2015 09:50
"під час першого етапу мобілізації на Волині призвуть 900 чоловік." - А как же с таким количеством мобилизованных выполнить план мобилизации, равный 100 000 человек?
хто пояснить? Показати IP 9 Січня 2015 09:50
А ЯК і ХТО буде визначати НЕПРИДАТНИХ за СТАНОМ ЗДОРОВ’Я?!
роза до хто пояснить? Показати IP 9 Січня 2015 12:51
Ну мабуть Хоменко! Він візьме гроші з багатих їх комісують, а ті хто був шизофреніками і іншими справжніми хворими різко одужають і будуть 100% придатними до військової служби. В Львівському і Луцькому госпіталях вміють з хворих людей зробити здорових!!!!!!!!
Анонім до роза Показати IP 9 Січня 2015 13:04
А швидше за все навпаки - зі здорових зробити хворих, якщо треба (і кому треба).
Андрій Показати IP 9 Січня 2015 09:52
Не вистачає категорії " Діти президента, депутатів та інших м......ів, що розвалили Україну"
Анонім до Андрій Показати IP 9 Січня 2015 11:00
це й так зрозуміло
Андрей до Андрій Показати IP 9 Січня 2015 11:36
явреи не воюют, они в начальниках.
Дончанин до Андрей Показати IP 9 Січня 2015 19:53
коментар було видалено
Дістало Показати IP 9 Січня 2015 10:07
Ну що добре живеться без Яника? Хто того року організовував майдан і всі хто там були,хай чешуть на війну!!! Донецькі біженці бізнес в нас відкривають, а молодики мають гинути, нехай ідуть і захищають своє місто!
авжеж до Дістало Показати IP 9 Січня 2015 15:42
коментар було видалено
Анонім Показати IP 9 Січня 2015 10:08
а штунди.....
Дід Панас до Анонім Показати IP 9 Січня 2015 11:11
коментар було видалено
Ага до Дід Панас Показати IP 9 Січня 2015 11:42
В тюрме условия лучше, чем в украинской армии да и безопаснее.
дідутебевидаляють до Дід Панас Показати IP 9 Січня 2015 12:06
Штунди не безмовне б*дло і за свої переконання сидіти будуть але точно не підуть вбивати подібних собі. А от Ви підете, бо "треба".
Анонім Показати IP 9 Січня 2015 10:12
Це просто жах.Нас туди на мясо, а донецьких і луганських не беруть,вони спокійно ткають до нас,спасають свої головки від куль іживуть в тепл ми їм допомагаємо, щоб вони били нас.До чого це дійшло і доходить? О Господи,за що гинуть наші діти? За що? За Донбас,він нам не потрібен, хай діти олігархів і чинуш,депутатів всіх рівнів ідуть захищати своє багатство, а не ми.Ми для них раби і навоз,можна кидати в полі, як собачат закопувати.
Клир до Анонім Показати IP 9 Січня 2015 11:39
пізно пити Боржомі,вибрав за гречку депутата - йди воюй за нього та його сина.
Українка Показати IP 9 Січня 2015 10:43
Під час Другої світової також майже всі хлопці і мужчини із Західної України були на передовій ... На пушечне мясо йшли... Після війни одні жцнки з дітьми були ... Прочитайте історію про війну , книги...Патріотизм нам дуже дорого обходиться весь час ...
Анонім до Українка Показати IP 9 Січня 2015 10:56
Так давайте здамось расєі,і знов будемо захищати їхні інтереси (вони знайдуть де- в Казахстані, Прибалтиці,або знов на Фінляндію попруть). Варіантів у )(уйла багато.
Анонім до Анонім Показати IP 9 Січня 2015 11:13
Як ви можете у "окупанта" купувати газ, вугілля, електрику?
Мако до Анонім Показати IP 9 Січня 2015 12:10
привычка
Воднік до Анонім Показати IP 9 Січня 2015 11:25
Вони нас боялись і бояться сюди ми їх непустимо !!
Точно до Воднік Показати IP 9 Січня 2015 11:28
Та вони сюди і не йдуть, ще самі поповзете прийде час
Воднік до Точно Показати IP 9 Січня 2015 11:49
Забагато впевненості сепар!!
Дончанин до Воднік Показати IP 9 Січня 2015 12:30
А что будет, когда с России попрут ваших заробитчан?
Воднік до Дончанин Показати IP 9 Січня 2015 12:51
То Росія небуде мати класних трудолюбивих людей а остануться одні жамшуди а ми найдем для своїх тут роботу
Ага до Воднік Показати IP 9 Січня 2015 13:25
Яценюк всех трудоустроит на постройку стены.
месник до Воднік Показати IP 9 Січня 2015 14:58
То чого раніше не працювали на Неньку? Бо кожен шукаэ де краще!!
Дончанин до Воднік Показати IP 9 Січня 2015 17:30
коментар було видалено
изя до Дончанин Показати IP 9 Січня 2015 13:01
как раз под волну мобилизации. не заржавеет)))
Patrik до Дончанин Показати IP 9 Січня 2015 13:03
Ничего страшного не будет... Приедут они домой и погонят тебя и таких, как ты, в вашу любимую рашку... Будете та батраками горбатиться с утра до ночи... Хоть сайты зас....ь враньем не будете.
рр до Patrik Показати IP 9 Січня 2015 16:56
патрик католический, это вы их семьям расскажите - что именно "ничого страшного" и они поверят сразу)))
Patrik до рр Показати IP 9 Січня 2015 23:56
коментар було видалено
МОЛОДЕЦь до Воднік Показати IP 11 Січня 2015 18:36
ЗОЛОТІ СЛОВА,СКАЗАНІ У БІК ХУЙЛЯТ,
Patrik до Точно Показати IP 9 Січня 2015 12:54
Не тебе, вечноползаещему, судить о Тех, кто рожден для полёта... Ползи отсюда иуда.
Дончанин до Patrik Показати IP 9 Січня 2015 17:32
коментар було видалено
Лучанин до Точно Показати IP 9 Січня 2015 14:38
А така штуковина, як Х*Й, тобі не підійде?
Анонім до Лучанин Показати IP 9 Січня 2015 14:56
А у вас вона точно є, така штуковина?
гиз до Анонім Показати IP 9 Січня 2015 16:55
слегка обрезана
гиз до Воднік Показати IP 9 Січня 2015 11:45
от страха до Берлина дошли, с...ки.
гиз до Анонім Показати IP 9 Січня 2015 12:47
ты не сдавайся, иди воюй. Там еще их самолеты не летали и крылатые ракеты не падали...
Воднік Показати IP 9 Січня 2015 10:48
Якщо вони нехочуть відстоювати свій край чому ми за них це повинні робити нам треба свій край вберігти а то прийдуть сюди всякі бігліци милодци і будуть розказувати і не тільки?
Анонім Показати IP 9 Січня 2015 11:02
захищати колонію нема бажання - вся ця мобілізація схожа на пошук дурнів
Ася Показати IP 9 Січня 2015 11:15
Повезло одиноким жінкам з трьома і більше дітками. Тато одумаються, чи дядя пристосуються. Головне, щоб діток любили ...
Точно до Ася Показати IP 9 Січня 2015 11:16
Краще на заробітки в Росію поїхати.
Анонім до Точно Показати IP 9 Січня 2015 11:21
РАБ!
Анонім до Анонім Показати IP 9 Січня 2015 11:26
Свобідний, бо чистий мозок! Завантажено 0%!
яся до Ася Показати IP 9 Січня 2015 14:33
Точно.ото буде роботи в загсах,всі "матері-одиночки які соціалку незаконно отримували,попруть "легалізовувати" чоловіків-хитрунів.
Ага до яся Показати IP 9 Січня 2015 16:54
А еще можно стать отцом одиночкой .Лови идею народ, бесплатно даю.
чаки Показати IP 9 Січня 2015 11:33
ну че, хотели работать как в Европе? Работайте)))
Анонім Показати IP 9 Січня 2015 11:35
Мобілізації- наш Х**!!!!!!!
гiсть Показати IP 9 Січня 2015 12:04
Господи,дай розуму правителям!
изя до гiсть Показати IP 9 Січня 2015 12:09
глупая хрень - искать разум у больных
Изя Показати IP 9 Січня 2015 12:07
коментар було видалено
грек Показати IP 9 Січня 2015 12:11
выбирали мир, а выбрали войну. Как так получилось?
Анонім до грек Показати IP 9 Січня 2015 12:33
"Москаляку - на гилляку!" - это выбор мира? Поэтому, хотя бы сейчас прочисти мозги по поводу того, почему вы вышли на майдан.
грек до Анонім Показати IP 9 Січня 2015 12:52
Свои мозги чисти, если они в наличии, умник биробиджанский))
СЕРГІЙ Показати IP 9 Січня 2015 12:16
коментар було видалено
Факт Показати IP 9 Січня 2015 13:18
1. Майдан скидав зажравшогося яника з свитою ПРдуні, яким Українці не були ні з боку ні з переду. Слава Героям! 2. Люди голосували за Порошенка, бо він вселяв надію на мир. Потім голосували за нових бо думали, що ті будуть щось змінювати. 3. Порошенко, нові, старі нічого реального не роблять для покращення життя простого Українця. 4. Ворога моєї сімї на Сході немає. Вороги в Києві та на місцях, які зібрались виконувати злочинні накази. 5. Я живим мясом не буду. Я знаю хто не бореться з корупцією, не розвиває економіку... Я буду нищити РЕАЛЬНОГО ВОРОГА. СЛАВА УКРАЇНІ!
Анонім до Факт Показати IP 9 Січня 2015 14:36
Дивись, "свідомий" прозріває, вже й ворогів на сході немає, а я більш ніж впевнений що ще до недавнього він репетував "москаляку на гілляку " певно думка про те що і йому доведеться взяти зброю в руки протверезвлює... Не забудьте про волонтерів, серед них є багато здорових та міцних!
Факт до Анонім Показати IP 9 Січня 2015 14:44
В криках немає сенсу. Від струшування повітря зміни не відбуваються. Твій допис грунтується на припущенні. Я за те щоб зброя була у кожного повнолітнього, що пройшов навчання та кваліфіковану медичну експертизу і готовий повторно її проходити в будь-який момент. Але Турчинов, ПОП і "куля в лоб" цього не допустять.
Анонім до Факт Показати IP 9 Січня 2015 14:59
Невже і "Путін ла-ла" не репетував? По Луцьку колонами такі як ти ходили, от тепер вам кожному автоматика до рук.
Факт до Анонім Показати IP 9 Січня 2015 15:08
Ще раз: Струшування повітря нічого не вирішує. Путіну по х..й наші ла ла ла, а от ціна за барель 52 доляра йому по яйцях трохи вдаряє. Що за хвороба: не знаючи людини писати хрєнь?
Изя до Факт Показати IP 9 Січня 2015 17:00
ты забыл про сотни миллиардов страхового фонда...
Факт до Изя Показати IP 9 Січня 2015 17:55
Это ты вспомни в Росии 1998-й, когда эти миллиарды кончились, а тогда были только экономические вспомагательные, а сейчас добавились политические и не только внешние.
Изя до Факт Показати IP 9 Січня 2015 22:16
че за бред - "экономические вспомогательные"? Это из какой категории, философской? а сейчас добавились - политические... После 98 года, рашке еще предстояло устаканить дагестан и чечню и,Э заметь, отстроить ее.
Дончанин до Факт Показати IP 9 Січня 2015 17:57
коментар було видалено
гиз до Факт Показати IP 9 Січня 2015 15:27
так, друже, так!
лучанка Показати IP 9 Січня 2015 13:27
Боже який жах! Нічого не робить наша влада щоб та клята війна закінчилась! Да їх всіх в першу чергу в окопи хай спробують, чого такий розумний Гузь, Лапін не хоче на війну а гріються в ВР боже як це все??? А наші хлопці мають воювати, да хтож їх зараз буде вдягати, зима це не жарт. Вже час дивитись чім займається наша влада да ні чим все ділять да грібуть. Коли закінчиться цей жах?
Ваня до лучанка Показати IP 9 Січня 2015 13:45
А,напевно,ніколи,Доки люд не постане знову і не змете в першу чергу їх всіх,хто при владі, а саму верховну раду зірве-це ж саме потрібно зробити на місцях. Народ,яка люстрація? Кого люструють у нас в Луцьку Романюка, Гунчика-пньчика і йому подібних суддяв ,прокурорів,захланних ворюг.А нікого,сказали,забули, а винарод дохніть.Ціни вище криші, зарплати 0,пенсії 0,проти цін на ліки,продукти і комунальні ще раз піднімуть і капец. Тоді люди їх розметуть,як цуциків розкидають по Україні.Але ми помаленько буде помирати ві окпах Донбасу,бо ми хто раби і пушечне мясо для білих, ситих, голубих кровей чинуш і можновладці та верховних правителів.Вони царі, їм можна все.Але ж Бог на небі бачить і розплата настане скоро, як не тут,то там на цьому світі обовязково.Чуєте,обовязково
Ага до Ваня Показати IP 9 Січня 2015 14:02
Это все потому, что украинцы думают ,что где то, что то на халяву раздают, а они не успеют. А оказалось на нищих всем плевать, варитесь в собственном соку.
изя до Ваня Показати IP 9 Січня 2015 22:20
Ваня, в мире нет понятия Справедливости. Это вечно живущая человеческая тяга к идеалу везде - в семье, в детях, в здоровье, в комфорте, в товарищах... она так и умирает вместе с Надеждой.
Дончанин до лучанка Показати IP 9 Січня 2015 18:00
коментар було видалено
Адекват Показати IP 9 Січня 2015 14:09
Не буду воювати за Україну, бо немаю де жити, а про три дитини мені тільки мріяти, аби одну виховав з такими цінами.
Анонім Показати IP 9 Січня 2015 14:11
Не розумію сенсу АТО. Руху нема. Треба або наступати, або відмовлятись від території. Не те не се, а кожен день гинуть люди невідомо за що. Люди перетворилися в цифри і до цього вже звикають. І скільки років так буде? Де розвязок конфлікту, що далі? Ніхто нічого не говорить.
гиз до Анонім Показати IP 9 Січня 2015 15:30
соловей разбойник из за океана свиснет. если свиснет. а то и забыть может.
воїн Показати IP 9 Січня 2015 14:22
А попам чому пільга? В якій державі ще таке є? Треба терміново перекваліфіковуватись в попи.
Анонім до воїн Показати IP 9 Січня 2015 14:27
Краще прописку візьми донецьку чи луганську. Дивись, ще й 6 місяців платити будуть, як переселенцеві.
месник до воїн Показати IP 9 Січня 2015 15:02
коментар було видалено
Западенець Показати IP 9 Січня 2015 14:47
Оцініть старання комбатів у ВР для вирішення ситуації. Цікаво було б якби їх у раді було 300 - 400, щоб щось нарешті дійшло до довбнів.
Ага до Западенець Показати IP 9 Січня 2015 16:45
Если бы комбатов в ВР было 300-400 до стрелянини бы дошло, решали бы кто из них правый. Не даром батько Махно на Украине гулял, видать климат способствует.
ubp до Западенець Показати IP 9 Січня 2015 18:39
ничего, никогда, никто не изменит в ситуации, которая называется одним словом. Слово выбирайте сами.
Кицька Показати IP 9 Січня 2015 14:59
коментар було видалено
Путин В.В. до Кицька Показати IP 9 Січня 2015 15:20
Вам стоит посетить психоневрологический диспансер.
гиз до Кицька Показати IP 9 Січня 2015 15:25
что это было?
С до Кицька Показати IP 9 Січня 2015 15:57
В чому причина видалення комента Кицьки? Невже через те що путіна з сатаною порівняла?
Ага до С Показати IP 9 Січня 2015 16:48
Вот это большая новость. Все они от сатаны и там и здесь.
волиняка Показати IP 9 Січня 2015 16:12
А чому не йдуть бувші "керовніки". Такі, як Войтович його синуля, тарас і т.д. і т.п.?
Не віддам!!! Показати IP 9 Січня 2015 20:25
свого чоловіка не віддам!!! я зараз вагітна і хочу, щоб дитина ще батька побачила!
вдв до Не віддам!!! Показати IP 9 Січня 2015 21:06
як нi, хотiли краще жити вперед за орденами
до вдв!!! до вдв Показати IP 9 Січня 2015 22:41
А Вас ніхто не тримає!!! Вперед!!!
АНТИМАЙДАН Показати IP 9 Січня 2015 22:06
коментар було видалено
Анонім Показати IP 9 Січня 2015 22:07
І якщо ви думаєте, що буде не так, то ви йой як помиляєтесь.
Анонім Показати IP 9 Січня 2015 22:08
коментар було видалено
Старий партизан Показати IP 10 Січня 2015 03:25
А одяг,зброя,техніка є ? Чим воювати ? Кордон відкритий.Російських агентів і диверсантів повна країна.Петя думає в Їзраїль втече?
изя до Старий партизан Показати IP 10 Січня 2015 04:28
что вы батьку ... пиз...де...те?
Гонта Показати IP 10 Січня 2015 05:45
Дебілізація+електрифікація+соціальнозація=яценізація
думка Показати IP 10 Січня 2015 06:53
у нас на Волині для мобілізації є професіонали це: працівники всієї міліції, прокуратури. СБУ, ВІЙСЬКОВІ,охорона ПРАВИЙ СЕКТОР, дАНИЛЬЧУК і гузі і їм подібні і інші які організовували погромиі викрадали зброю. Всі ці названі уже не потребують даже медичних комісій по роду занять уже їх пройшли.мають досвід тримати зброю, багато з них їздять на різні полювання. як можна взяти хлопця 18-22р. з села який крім трактора та пасти корову нічого не вміє а про зброю -бачив тільки в кіно. Хто не згідний. А охороняти порядок - беріть молодих людей і хай вчаться охороняти місто райони. Звичайно що і тут є проблеми но не такі як там на сході. наберуться практики навчання і ось вам і буде підміна але не зелена і тупа а хоч чуть- чуть досвдчена
долар Показати IP 10 Січня 2015 11:26
Люди, займіться роботою, їдьте на заробітки за кордон, і мобілізація вас не застане вдома, і живі лишитесь. От і все, не нагнітайте ситуацію,будьте мудрішими. А казки про патріотизм і далі наше любе керівництво буде розказувати до тих пір, поки не переведуть весь свій капітал в Європу та Америку, а далі їх тільки й бачили. А прості люди й з росіянами порозуміються.Розв"язка не за горами.
М9СНИК Показати IP 10 Січня 2015 12:00
4-Хвиля мобілізації, потім 5-та, 6-та і так далі а що,хочете в Європу?Будьте готові, за неї померти...
001 до М9СНИК Показати IP 10 Січня 2015 19:25
Ше ніхто за Європу не помирав,герої загинули за Україну,а раби за паРасєю
Изя Показати IP 10 Січня 2015 13:52
а эти могут - сразу весь список мобилизаций на пять лет огласить?
николай Показати IP 10 Січня 2015 22:54
для тех кто отказывается защищать родину вокзал раша воркута для тех подхалуйников путинских кто гадит на волыни найдем вычислим в лес сводим слава украине слава героям
12 до николай Показати IP 11 Січня 2015 20:21
Українську вивчіть для початку...
Атеїст Показати IP 13 Січня 2015 03:23
Попи кадилом воюватимуть.Може їм статус державних службовців пастор Турчинов присвоїть.
Сергей Показати IP 20 Січня 2015 14:26
Військовому комісару______________________________ від громадянина(ки) України:________________________ адреса реєстрації: ________________________________ З А Я В А Відповідно до вимог статей 3, 17, 21-22, 27, 34-35, 40, 55-68 Конституції України (право і свободи громадянина України, в тому числі на захист життя і здоров’я, не зобов’язання виконувати явно злочинні розпорядження чи накази, та неможливість обмежувати права і свободи людини і громадянина, крім випадків передбачених Конституцією України – введенням воєнного або надзвичайного стану, свободі переконань, совісті та віросповідання), Законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» № 3543-XII від 21.10.1993 року (особливий період - період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій), Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» № 2232-XII від 25.03.1993 року (стаття 4. Комплектування військовослужбовцями Збройних Сил України та інших військових формувань. 1. Збройні Сили України та інші військові формування комплектуються військовослужбовцями шляхом: призову громадян України на військову службу; прийняття громадян України на військову службу за контрактом.) ставлю Вас до відома, що мій син (чоловік, брат) П.І.П.б. _____________________, ________________________ «__»_______ _____ року народження, громадянин України не буде виконувати незаконні розпорядження чи накази, які погрожують його життя і здоров’ю через проведення незаконної часткової мобілізації без введення воєнного або надзвичайного стану в Україні (особливого періоду), тоб-то в мирний час. Попереджаю Вас, пане Воєнний комісар, про адміністративну та кримінальну відповідальність посадових осіб винних в посадових злочинах, які призвели до значних збитків та загибелі або каліцтва людей. Прошу мені надати письмову відповідь в термін 48 годин, як близькому родичу особи, що підлягає мобілізації, про правові підстави, умови, терміни, а також способу призову на військову службу громадянина України _____________________________(П.І.П.б.), який викликається до Військового комісаріату ____________________________________________________________ (повна назва) повісткою від «__» ________ ______ року, а також про особливий період або інші підстави мобілізації, для зверненням до суду про неправомірні дії посадової особи, а також про незаконність явно злочинних розпоряджень або наказів, захисту своїх конституційних прав і свобод та прав і свобод інших громадян та притягнення винних посадових осіб до відповідальності. З повагою, __________ Громадянин(ка) України ________________ підпис «___» ___________ 20___ року. Даний документ заповнюється Заявником в 2-х екземплярах, підписується та ставиться дата, заноситься в канцелярію Військового комісаріату або надсилається по пошті замовним поштовим листом з описом про вкладення та зворотнім письмовим повідомленням відправника. На оригіналі заявника обов’язково вимагається відмітна та вхідний № і дата державної установи – Військового комісаріату. При відсутності відповіді у встановлений в листі термін, заявником подається Позовна заява до місцевого суду в порядку адміністративного судочинства «Про бездіяльність посадової особи - військового комісара ______________________, що призвела до порушення конституційних прав і свобод громадянина України та може призвести до загрозі їх життю та здоров’ю». Адміністративний позов подається з копією повістки, заяви до Військового комісаріату, копій документів, що підтверджують ступінь родинних відносин заявника та призовника (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, паспорт, воєнний білет, інші докази). Обов’язково додається копія військового квитка призовника з доказами його військового обліку саме в даному Військовому комісаріаті, а також відмітку про військову спеціальність, проходження військового служби, звання, вручення мобілізаційного припису, іншої інформації. Також можуть додаватися інші докази стану здоров’я, сімейних обставин, матеріального стану, роботи, кредитів та інших зобов’язань, тощо. Основним моментом також можуть бути релігійні переконання особи, яка мобілізується та членів його родини (довідка від релігійної громади про віросповідання і неможливість воювати). Судом може бути досліджені особисті обставини того, що у людини слабка психіка і він не може вбивати іншу людину, що може призвести у майбутньому до дуже великих негативних наслідків для здоров’я того, хто підлягає мобілізації). Може бути додана особиста письмова заява як до воєнкомату, так і до суду про неможливість вбивати іншу людину. З А Я В А Я, громадянин України (П.І.П.б.) __________________________________________ «___»_________ ______ року народження із релігійних та загальнолюдських переконань заявляю, що не можу виконувати військовий обов”язок через релігійні та морально-психологічні переконання того, що не можна вбивати або завдавати каліцтва іншій людині. Що мій психологічний стан та стан здоров’я може суттєво і безповоротно постраждати від того, що у мене в руках зброя і я можу бути причетний до смерті або каліцтва іншої людини, до знищення майна людей, до їх психологічних травм відповідно до Конституції України та «Загальної Декларації прав людини» ООН. «___» ____________ _______ року _________ ________________(П.І.П.б.) (підпис) Заяву можна додати до Заяви до Воєнного комісаріату. В кожному окремому випадку повинні бути визначені додаткові підстави неможливості призову по мобілізації.
Роман Показати IP 30 Травня 2015 14:24
Самий дієвий спосіб. після отримання повістки, тому, на кого вона виписана треба піти до магазину та украсти там товару на 200 - 600 грн.. після цього зробити усе можливе, щоби охорона магазину затримала та викликала міліцію. кримінальна справа за ч. 1 ст. 185 КК проти мобілізованого забезпечена. находячись під кримінальним переслідуванням, особа непідлягає мобілізації. (як правило за такий вид злочину як крадіжка в магазині покарання не надто)