USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Колишні беркутівці з Волині приєдналися до міліції на Сході

12 Липня 2014 11:41
25 бійців спеціального підрозділу міліції УМВС України у Волинській області - бійці колишнього «Беркуту» стали частиною нової міліції Краматорська. Про це інформує Вісник.

Цього разу їх відправили у нещодавно звільнений від терористів Краматорськ Донецької області, вони будуть допомагати віднолювати місцеву міліцію. Цю інформацію підтвердив начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига.

Ситуацію навколо міліції Краматорська на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував міністр МВС Арсен Аваков.

«Ті, кому я довіряю в міліції Донецької і Луганської області - це ті, хто реально проявив себе у важкій ситуації. Віталій Колупай, у момент захоплення Краматорської міліції, виніс і сховав 7 мішків зброї. Незважаючи на тортури підручних Гіркіна у підвалі будівлі СБУ Слов'янська не видав розташування зброї. Вийшов з полону терористів із зламаними пальцями, ледве живий. Я призначив його начальником міського УВС Краматорська. Надав міліції Краматорська додаткові сили з Сум і Волині. Загін вийшов міцний. Починаємо атестацію «старої» міліції. Щось мені підказує, що 80% складу заповнять новачки - випускники внз і офіцери, що прийшли на службу з бойових спецпідрозділів МВС».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Пітросяни Показати IP 12 Липня 2014 11:48
"Віталій Колупай, у момент захоплення Краматорської міліції, виніс і сховав 7 мішків зброї."- хотілося би побачити, як він ніс ці 7 мішків...
правий сектор до Пітросяни Показати IP 12 Липня 2014 18:44
видаляють коментарі, томущо бояться, правди, де та гнида Данильчук і Компанія?
йцу до правий сектор Показати IP 12 Липня 2014 23:17
Шпига П.П. ховае
Анонім Показати IP 12 Липня 2014 12:45
Чуєш ти мало тобі вони ще дали тими палками.
909 Показати IP 12 Липня 2014 14:34
якщо це не вiйна то чому гинуть вiйськовi? якщо це просто внутрiшнiй конфлiкт то хай всiх мусаров туда направлять а армiя тiльки для пркриття а не на передовiй А за вiдмову не звiльняти треба а судити ! попривикали мразi людей обдирати в кабiнетах жопу грiти на повному держ забезпеченнi ! МИ ЩЕ КОЖНУ ШВАЛЬ МУСАРСКУ СПИТАЕМО ДЕ БУВ I ШО РОБИВ ?
Лучанин до 909 Показати IP 13 Липня 2014 01:41
Мусор у тебе в голові і в штанах. А у нас в Україні-міліція. Розуму у тебе як у шимпанзе. Ти випадково не Гузь чи Данильчук? Мова дуже схожа.
156651 Показати IP 12 Липня 2014 15:58
коментар було видалено
из до 156651 Показати IP 12 Липня 2014 16:08
коментар було видалено
Беркут до 909 Показати IP 12 Липня 2014 16:14
коментар було видалено
до 909 Показати IP 12 Липня 2014 16:17
коментар було видалено
луцк Показати IP 12 Липня 2014 23:15
Краще б до міліції зі сходу приєднались колишні працівники БЗТЛ
ДО 909 Показати IP 13 Липня 2014 09:07
СЛУХАЙ ТИ 909 Я МЕНТ І Я ПРИЇХАВ ЗІ СХОДУ І ЖДУ ЩОБ ТИ МЕНЕ СПРОБУВАВ ЛЮСТРУВАТИ !!!!!!!!ЧИ ВИСТАЧИТЬ СИЛОНЬКИ!!!!!!!!
люстрація Показати IP 13 Липня 2014 10:07
люстрацію 100% не тільки міліції , а всії влади.
иван Показати IP 13 Липня 2014 10:14
Ага почалося ! ти із заходу я із сходу : почалося люстрація
Антикоп Жегов-Шарапо Показати IP 14 Липня 2014 09:02
Беркутню-пітушню борзу не Хабарників добиту на коліна і мордою в асвальт.Хабарників всіх на схід.Тоді люстрація швидше піде.