USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Кому та на скільки підвищать пенсії з 1 липня. Документ

21 Червня 2018 07:00
У Пенсійному фонді України пояснили, кому з українців варто розраховувати на підвищення пенсій з 1 липня.

Насамперед підвищення пенсійних виплат торкнеться осіб, які мають статус почесного донора України, що дає право на отримання надбавки до пенсії у розмірі 10% від прожиткового мінімуму. Для таких осіб розмір надбавки підвищиться з 170 до 177,7 грн, йдеться у відповіді ПФУ на запит «Апостроф. Економіка».

На підвищення виплат можуть також розраховувати особи, які отримують максимальні пенсії, розмір яких зараз складає 13 730 грн. З 1 липня вони будуть отримувати 14 350 грн в місяць.

Підвищення виплат чекає також українців, які досягли пенсійного віку, але не мають достатньо страхового стажу для отримання мінімальної пенсії. Такі особи отримують соціальну пенсію на рівні прожиткового мінімуму, який на сьогодні становить 1373 грн. З наступного місяця їм будуть нараховувати по 1435 грн в місяць.

При цьому на підвищення пенсій поки не варто розраховувати українцям, які отримують мінімальну пенсію, яка на сьогодні дорівнює прожитковому мінімуму для непрацездатних осіб. Це пов'язано з тим, що у зв'язку з прийняттям Пенсійної реформи в Україні мінімальна пенсія з жовтня 2017 року була підвищена до 1452 грн, тоді як прожитковий мінімум з 1 липня зросте лише до 1435 грн.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Я Показати IP 21 Червня 2018 07:43
А щоб вони на ті підвищення самі жили...
Лучанин до Я Показати IP 21 Червня 2018 22:50
Оце то суттєва добавка донорам аж цілих 7грн.і 70копійок!Ну звичайно за такі гроші можна жити.Нема що сказати.Справжній АБСУРД!
Волинянин до Я Показати IP 21 Червня 2018 22:56
Це країна ЧУДЕС!Це тільки в нас таке може бути!Оце то надбавки!ЖЕСТЬ!Ті хто набавляють реально в іншому світі живуть з іншими цінами.
анонім Показати IP 21 Червня 2018 09:17
то в кого 13тис пенсія то ще + 620 грн. а в кого 1300 то + 62грн. . Просто нема слів!!!!!!!!!!. нащо підвищувати тим в кого 13730, в них і так все Ок.
здравомислячий до анонім Показати IP 21 Червня 2018 22:42
Ви що забули де ми живемо?Я можу вам нагадати-Це ж Україна! І цим все сказано.В нашій країні все навпаки.А чому?А тому що особливі! Іншої такої країни більше ніде у світі не знайдете!
Лучанка Показати IP 21 Червня 2018 10:07
Максимальна зросте на 600грн, а мін. ні... це абсурд.
здравомислячий до Лучанка Показати IP 21 Червня 2018 22:47
А що ви тільки що зрозуміли що наша Україна це країна АБСУРДУ? Це вже всі знають!А ви тільки що дізналися!
скептик Показати IP 21 Червня 2018 12:01
така політика бандовлади дуже "стимулює" сплачувати податки. скоро пенсію будуть одержувати тільки слуги народу
Лучанка Показати IP 21 Червня 2018 12:22
Цікаво,скільки в нас почесних донорів???Такий великий відсоток,що настала і до них черга???
Лучанка Показати IP 21 Червня 2018 23:32
У кого большая пенсия тем и добавляют, а у кого маленькая нет, смех...но если хватает денег зачем добавлять, как же тогда тем у кого минималка - живи выживай. ЭТО ПРОСТО ИЗДЕВАТЕЛЬСТВО...