USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Людмила Кирда заперечує свою причетність до видобутку бурштину та труїння людей газом

14 Липня 2016 19:40
Депутат облради та кандидат у народні депутати від 23 округу Людмила Кирда заявила, що не має стосунку до нелегального видобутку бурштину та облаштування незаконної газової заправки в селищі Маневичі Волинської області.

На запитання про те, чи має вона мотопомпи для видобутку бурштину, депутат емоційно заявила, мовляв, готова поклястись своїми дітьми, що в неї немає такого спорядження:

«Я ніколи не займалась видобутком бурштину. Більше того – я ніколи в очі не бачила це каміння»



Аналогічно відреагувала пані Кирда і на запитання про те, чому місцеві мешканці скаржаться на незаконну газову заправку. Нагадаємо, приблизно два тижні тому жителі трьох вулиць у селищі Маневичах – Луцької, Червоної Калини і Лесі Українки – відчули підозрілий стійкий запах газу. І дізналися, що через дорогу від житлових будинків, буквально за 20 метрів, відкрилася газова заправка. Об’єкт незаконно запрацював на території цілодобового бару «Фортуна», що належить місцевій підприємиці, депутату обласної ради Людмилі Кирді.

Натомість сама ж депутат переконує – ніякого відношення до газової заправки вона не має.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Віктор Показати IP 14 Липня 2016 20:47
А якщо причетна то зізналася б отак одразу?
бардак Показати IP 14 Липня 2016 20:48
http://www.volynnews.com/news/society/volynski-deputaty-prosiat-zdaty-burshtynovu-kontrabandystku/
мама Показати IP 14 Липня 2016 20:50
Як можна клястися своїми дітьми? Це дуже великий гріх. Покайся перед Богом!
Маневичі Показати IP 14 Липня 2016 20:54
Правильно в неї не чотири помпи, а шість.
дедапарпт Показати IP 14 Липня 2016 21:03
ой пи,,,,,,,,,,,,,,,,,дить
Саша Показати IP 14 Липня 2016 21:46
Дякуємо, що показали, тепер будемо знати, що вона не має помп, бо інакше дітьми б не клалася. Тре вірити
СБУ Показати IP 14 Липня 2016 22:31
В тебе на шиї бурштин висить. Ще й дітьми клянеться..........................
Керда Показати IP 14 Липня 2016 22:48
Хватить мене ображати бо пожаліюсь Івахову
Кирда Показати IP 14 Липня 2016 23:27
Я клянуся, що більше не буду клястися, бо щось на язиці вискочило.
лана Показати IP 15 Липня 2016 00:56
Всі ми люди треба людей поважати а Людмила проста жінка як ви донеі з добром то і вона буде так само і давас з добром
Толік Показати IP 15 Липня 2016 08:48
Хе, в очі не бачила бурштину. Заливає...
111 Показати IP 15 Липня 2016 09:37
Тю, звичайне постановочне відео.А журналіст то взагалі "профі" поліський. Хоч посміявся)))))))))))
Ірина Показати IP 15 Липня 2016 13:09
т**а загребуща по*шва рветься в князі. але фейс у грязі. веніславський хоч достойно може себе вести.
Перда Показати IP 15 Липня 2016 13:10
влада непотріб якщо питання по бурштину закрити не змогла
Юрій Показати IP 18 Липня 2016 16:49
На рахунок бурштину незнаю! А на рахунок газової заправки, найблища АЗС з газом в Ківерцях або у рівненському напрямку за 46 км, маневичани їздять на газові. Питання де заправлятись? Манєвицьки привикли дихати торфом то його не чують, а мені смердить г...м, будинки від заправки за 50 метрів.