USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучанам показали майбутнє «Ротонди»

31 Травня 2016 19:31
Лучанам показали, як виглядатиме «Ротонда» у Центральному парку імені Лесі Українки.

Про це написав депутат Павло Данильчук у групі «Парки та сквери Луцька» у Фейсбуці.

«На прохання депутатів міської ради нам скинули запропонований проект реконструкції та використання «Ротонди» в центральному парку. Наскільки розумію, це проект потенційних орендарів-власників клубу Опера», – йдеться в дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Супер Показати IP 31 Травня 2016 19:33
Класс! Хлопці мають смак!!!
Анонім Показати IP 31 Травня 2016 19:47
п-ц парку, а ще не так давно це був куточок природи ,хоча і дуже малий як для міста
2два Показати IP 31 Травня 2016 19:53
х...я
укукукук Показати IP 31 Травня 2016 19:59
замість сцени буде барна стойає
Оксана Показати IP 31 Травня 2016 20:03
Якось так собі
123 Показати IP 31 Травня 2016 20:10
Очередной генделик с контрабандным паленым бухлом от оперы. Поздравляем!
Петро Показати IP 31 Травня 2016 20:27
А з Оперою вона буде з,єднана підземним переходом )))...
До Петра Показати IP 31 Травня 2016 20:44
Ахаха, полюбом ! Щоб було більше відвідувачів до славнозвісного клубу Опера!!!!
Вчителька Показати IP 31 Травня 2016 20:47
Дуже гарний дизайн. Можна зробити і без алкоголю для молоді, просто танці,як було колись, з живою музикою! Слабо? Бувби клас.
Корінний лучанин до Вчителька Показати IP 31 Травня 2016 22:02
Дизайн , так собі на ЗАДОВІЛЬНО! 5 по 12 -ти бальній системі. Те саме що було тільки прикрашене та столики розставлені. На мій погляд, таке рішення можна допустити, якби спроектували та побудували НАВІСНИЙ ДАХ над площадкою де розставлені столи та стільці. Це буде комфортно та зручно відвідувачам і не палити сонце та щось лити на голови з неба! Поїдьте в ТЕРНОПІЛЬ та подивіться на їхню РОТОНДУ , яка стоїть в парку біля озера. Там роставлені гарні лавки , скрізь чисто та охайно і ніяких ОГОРОЖ як у Луцькій РОТОНДІ. Люди приходять із дітьми відпочивати в любий час, особливо гарно там влітку.
Оксана Показати IP 31 Травня 2016 21:26
Через рік полішуки там зроблять суцільний туалет
Віталька Показати IP 31 Травня 2016 21:39
Біотувалєт при вході це шикарно)
Віталька Показати IP 31 Травня 2016 21:41
А правки вносити можна? Я хочу щоб сцену і глядачів розділяв басєйн!!!
Оптималіст до Віталька Показати IP 31 Травня 2016 22:31
Я хочу звукового фонтану.
хака Показати IP 31 Травня 2016 21:57
Туалети стоять чьотко. А вживу там ,здається, не так багато місця.
Степан Показати IP 31 Травня 2016 21:59
Дурість.Чому не зробити справжній амфітеатр?А кругом нього хоч п'ятсот столиків і барів!
Лучанин Показати IP 31 Травня 2016 22:00
Дизайн совковий... До чого тут оранжевий колір в оформленні? Здавалося би як для будівелі СРСР так пощастило з не травіальним дизайном (схожість з літаючою тарілкою) потрібно підкреслювати це... і робити щось футурестичне/хай-тек... Вони відроджують комуністичні мотиви...
Лучанин Показати IP 31 Травня 2016 22:14
Совковий дизайн! Так пощастило, що на відміну від майже усіх інших будівель періоду СРСР дизайн виявився не травіальним (схожість з літаючою тарілкою) Здавалося б дотримуйся якоїсь футуристики/хай-теку і відповідно роби одну з головних візетівок міста... натомість вони розмальовують це все в ядовито оранжевий і відроджуютиь совецкій/більшовицький/совковий дух...
день Показати IP 31 Травня 2016 23:47
Ну що ж! Молодці! Ті хто язиком тріпав - отримав дулю від Опери! Але Опера сама по собі г! Тому не очікую чогось цікавого! Гендель буде, де будуть бійки і подібні речі
Жорік Показати IP 1 Червня 2016 07:43
Прикольно з туалетами. Їсиш будь-який десерт чи п'єш каву, а це все тхне Г***НОМ. Краще біля кожного столика поставили.
Жорік Показати IP 1 Червня 2016 07:46
Запускайте наших луцьких звірів в клітку там їм і місце. Дизайн з кліткою. Ну молодці зловити всіх і за один раз.
ДПЗ Показати IP 1 Червня 2016 09:08
а плата за оренду 1грн в рів. Все культурно по братськи
Наточка Показати IP 1 Червня 2016 10:26
А мені сподобалось майбутнє ротонди. Кому щось не так, намалюйте свій проект і ми з задоволенням порадіємо і підтримаємо. Людоньки, схаменіться!!!!, хай буде щось нове і цікаве, чим старе і смердяче з зарослями і мохом.
Лучанин Показати IP 1 Червня 2016 11:15
Який дизайн? Де ви бачите красу - буде ще одна забігайлівка в парку лише дорога і велика і ще при наших роботах то це чудо треба чимось підперти, щоб не обвалилось на голови, як зазвичай це буває останім часом.
Я Показати IP 1 Червня 2016 11:21
Того грибочка треба чимось підперти щоб не впав.
Вас Показати IP 1 Червня 2016 12:46
Криша є?
Зек Показати IP 1 Червня 2016 13:16
коментар було видалено
анонім Показати IP 3 Червня 2016 00:26
Котищюк та Хорзов,вирішили ще один заклад зробити ,з затяжним обслуговуванням,так як на Дяді піці, що вних за шеф повара щоб так спортити кухню яка раніше була просто чудовою .
Бродяга Показати IP 5 Червня 2016 09:25
Я хочу басейн