USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Лучанам пропонували відмовитися від «соціалістичного» Діда Мороза

30 Листопада 2016 16:16
Не використовувати нав’язаний соціалістичною антирелігійною обрядовістю образ Діда Мороза та замінити його Святим Миколаєм пропонувала депутат міськради.

Про це йшлося під час 15-ї сесії Луцької міськради 30 листопада.

У запиті до міського голови депутат Анна Мовяк зауважила, що нинішній етап розвитку суспільства гостро ставить проблему поваги до рідної мови та традицій. З її слів, в стародавніх традиціях сконцентрована багатовікова культура українського народу. Так, напередодні Різдвяних свят вона закликала пригадати, що відзначення Нового року з Дідом Морозом повертає в радянське минуле, адже це вигаданий герой, який впроваджувався внаслідок соціалістичної антирелігійної обрядовості.

Під час проведення святкових заходів вона пропонувала відмовитися від використання образу Діда Мороза, а натомість використовувати образ Святого Миколая. Окрім святкувань в комунальних закладах, таку рекомендацію депутат пропонувала спрямувати підприємствам та організаціям усіх форм власності.

Втім, запит отримав підтримку лише 19 обранців міської громади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 30 Листопада 2016 16:29
Вони там після виборів вже деградують?? Якесь прокляте місце. Білбше не має нагальніших проблем. Краже ти вийшла з лопатою та сніг поприбирала.
Луч до Лучанин Показати IP 30 Листопада 2016 23:54
Ви шо? Дід мороз сепар? Да не сепар Он. Он бухарик. Є така мудрість: "Ті, що вживають алко і ті хто співае революції не роблять".
Анонім Показати IP 30 Листопада 2016 16:36
Idioto
Лука Показати IP 30 Листопада 2016 16:40
В педколеджі є такий простужений Черніка М. Д. Випустив збірник дитячих пісень.Рядки з його пісні: "Баба Снігова в гості до нас прийшла ріки і озера кригою вкрила". От хто морозить, а ви Дід мороз, дід мороз. Тупі дітки.
лучани Показати IP 30 Листопада 2016 16:47
Дєда Мароза придумали більшовики. В Україні є тільки Святий Миколай. Новий рік -пянка серед посту.
Оленю до лучани Показати IP 1 Грудня 2016 02:58
Святий Миколай не тiльки в Украiнi
Анатоль_ Показати IP 30 Листопада 2016 16:49
Ніколи не відмовлюсь від Діда Мороза та Снігуроньки!
геть ! Показати IP 30 Листопада 2016 17:12
Дід Мороз - ворог україни !!! то в нас через нього усі проблеми ! Гееееть !
777 Показати IP 30 Листопада 2016 17:24
Тобто Анна Мовяк рахує Діда Мороза агентом Путіна? То далі йдіть: забороніть ялинки, бо радянські діти завжди хороводили навколо ялинок. Зобороніть вдягати дівчаток у сніжинки, бо кожна радянська дівчина колись була сніжинкою. Взагалі відмініть свято у ті числа, що святкували Новий рік у радянські часи. Бо 1 січня народився Степан Бандера!!! Ось це свято!
до геть до 777 Показати IP 30 Листопада 2016 18:34
де*іл..такі як ти і баламутять людей...
О! Показати IP 30 Листопада 2016 17:54
Най-най "розумніші луцькі та волинські " обібранці! та анна Мовяк .Запропонуйте відмовитись від ялинки. Нового року і ще щось може збреде в ваші "світлі" уми ?
дідо Показати IP 30 Листопада 2016 18:05
Церква називала Діда Мороза демоном.На Західну Україну Дід Мороз прийшов після 1945 року, насильно витіснивши свого побратима Святого Миколая, «реабілітованого» лише в часи незалежності. Дід Мороз був одним із елементів пропаганди
Марія Показати IP 30 Листопада 2016 18:12
Я не розумію,що проблем для вирішення вже немає?причому тут Дід Мороз,д**іли схаменіться ,був і буде Дід Мороз,а може ще придумали б дід бандера?прид*ркуваті,подумали б як учнів нагодувати і щоб тепло було в школах,короче Україна деградує все далі і далі
волинь Показати IP 30 Листопада 2016 18:31
хай поцілують мене в одне місце...ніколи невідмовимось...що??? немае проблем більше..баламутять людей.....ми вже дожились до ручкі...
Сераховичі до Марія Показати IP 30 Листопада 2016 18:34
Дуже шкода .що обібранцям усіх рівнів приходять"бредові" ідеі і дуже часто! А дійсно до чогось розумного та необхідного не те що ума не вистачає-він в них відсутній!
Пасажир Показати IP 1 Грудня 2016 08:34
"адже це вигаданий герой, який впроваджувався внаслідок соціалістичної антирелігійної обрядовості." Круто! А Миколай - реальний депутат міської ради? Пані Анно, почитайте статтю 35 Конституції України.
ВЯЧЕСЛАВ Показати IP 1 Грудня 2016 09:05
АННО,зробіть щось розумніше!