USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

Лучанам відключили гарячу воду

20 Травня 2015 22:38
У Луцьку тимчасово припинили подавати гарячу воду. Про це повідомляють на офіційному сайті Луцької міської ради.

Так, подачу гарячої води до споживачів припинили тимчасово у зв’язку з обмеженням газопостачання до котелень міста.

На жаль, інформації про те, коли лучанам відновлять гаряче водопостачання - немає.

ЧИТАТИ ПРО ПРИЧИНИ І ТЕРМІНИ ВІДКЛЮЧЕННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Лучанка Показати IP 20 Травня 2015 22:50
А міська влада, зокрема мер міста, не порахували за потрібне попередити жителів міста про відключення води?
Справедливий Лучанин до Лучанка Показати IP 21 Травня 2015 09:44
Та "міськраді та меру" пофіг на лучан, хто ми для них - стадо, отара овець. Ні...досить...потрібно щось з цим свавіллям робити, достали вже андони....!!!
!!! до Справедливий Лучанин Показати IP 21 Травня 2015 10:40
Та певно Романюк вже продав Єремєєву Луцьктепло!!!!!!!!!!!
Григорій Іванович Показати IP 20 Травня 2015 23:45
На черзі припинення подачі газу на кухні лучан....
Галя до Григорій Іванович Показати IP 20 Травня 2015 23:53
І холодної...Літо ж на дворі. От міські владці і думають про лучан, про їх статки, про економію. для чого лохторату вода? Є Стир, там її багато.
ідіот до Григорій Іванович Показати IP 21 Травня 2015 09:09
СЛАВА УКРАЇНІ!!!! тепер відключіть кисень і сонце
Лілія Бондарук до ідіот Показати IP 21 Травня 2015 11:02
Героям слава! На третій майдан вийдемо всі гуртом. І кисню та сонця не буде вже у власть імущих)))-
... Показати IP 21 Травня 2015 03:22
Ну шо? Где майдан? Жалко только что через шайку озвиревших воров люди погибают. Увидете эти бобла наваруют и за границу свалят, а мы их нежно будем назвать "диаспорой"
Люда до ... Показати IP 21 Травня 2015 09:26
Граматику"расєйського язика", мабуть, скурив?!
.... Показати IP 21 Травня 2015 03:37
А не хто ещё не понял почему вся Европа и Америка не давая Украине денег кричит что экономика её жива)? В Украине, кто ещё не понял, уже дефолт. Сейчас власть дала люфт себе и друзьям реско обминять нал и не ликвиды на наличный доллар и вывести его в Европу в банки и тем самим уберечь ихнюю экономику. Кто то забыл о ежегодных скачках доллара и бензина перед зборами урожая))) в сентябре будет официальный дефолт для Украины, Украину толкают на расчёты по долгам бартером в щёт урожая 2015. 30-33 уже походу близко!
остап бендер задунай до .... Показати IP 21 Травня 2015 06:43
Пофиг. Мы все умрем. Кто в вышиванках, кто в косоворотках.
123 до остап бендер задунай Показати IP 21 Травня 2015 11:36
Слава Україні!!!
Людмила до .... Показати IP 21 Травня 2015 09:30
Полішук задрипаний, вибралось за власні городи і вже "штокаєш" і "какаєш" ?! Таким гаряча вода взагалі протипоказана! Чупирадло !
1122 до Людмила Показати IP 22 Травня 2015 16:08
а ти з якої області
adsfsdf Показати IP 21 Травня 2015 07:26
А Ви що із за відключення гарячої води маєет вмирати? а коли в людей її взагалі немає.? Ніхто ще із за цього не вмер
Лучанин Показати IP 21 Травня 2015 08:10
Клас! Тепер відключайте газ, світло, холодну воду, телефон та інтернет і всі на зелений туризм. Далі буде ..... ???
Лучанка Показати IP 21 Травня 2015 08:18
Якраз саме учора міська влада попередила лучан про тимчасове відключення гарячої води. Не треба чіплятися до мера. Мені його жаль через те, що на його долю випало в такий час працювати, коли в державі війна і криза. Є загальнодержавні процеси, на які вплинути міський голова не може, є борг населення за газ та інше.
123 до Лучанка Показати IP 21 Травня 2015 09:03
де і коли було попередження?
Ірина до Лучанка Показати IP 21 Травня 2015 09:30
Пане мер, це ви?)))
Галя до Ірина Показати IP 21 Травня 2015 10:49
Ой тяжко меру...Давайте пожаліємо. Скинемось потроху, що б компенсувати нервову працю, хай ще одне "буратіно" отримає
укроп Показати IP 21 Травня 2015 08:46
Чого ви всіх собак вішаєте на мера.Хай що небудь зроблять крикуни осіпов .поліщук климчук де вони ? Поховади голови в ж...у.Бо немічні.
Анонім до укроп Показати IP 21 Травня 2015 10:50
Не кури
Lenny Показати IP 21 Травня 2015 09:06
А на кого вішати??? Для чого нам така влада яка нічього не може зробити??? Шо вони роблять взагалі.... Води гарячої немає, в ЖЕК-ах бардак.... і т.д...
DJYJ до Lenny Показати IP 21 Травня 2015 09:24
Романюк-Буратінський зробив дуже багато, правда не для всіх. Бо він один, а вас он скільки в його вотчині проживає)))
222 Показати IP 21 Травня 2015 09:19
Цікаво , а за що тепер буде жити луцьктепло та його керівництво?
ВОНО до 222 Показати IP 21 Травня 2015 09:26
почекай зими, тоді і згадаєш про них......
Лучани Показати IP 21 Травня 2015 09:37
Якщо мер Луцька Романюк не може навести порядок і вчасно подавати воду гарячу а не робити такий "цирк" то не треба більше балатуватись у мери!!!!!!!! Так само лучани нехай і платять за воду і взагалі . Це вже зовсім совісті немає у влади одні права а у простої громади тільки обов"язки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
лучанка Показати IP 21 Травня 2015 10:08
Який борг за газ,волинська оласть найкраще сплачує комунальні тарифи,по всій Украіні не має такоі проплати і це офіційна статистика,волиняни хліба не куплять а йдуть платити за комуналку,можливо це чіісь підприємства не сплачують,то ім і відключіть воду,не треба брехати,бо вже забрехалися по повній,мерія не давно звітувала лімітів газу вистачає на підігрів води,а зараз що газ випарувався?
Володя Показати IP 21 Травня 2015 10:08
Ну це вже зовсім абзац. Ніде на будинках не повідомляли. Значить і платити за таку подачу взагалі не треба. Ганьба нашій Луцькій міській раді. Чому ж там сидіти якщо не можна вирішити елементарних завдань подати вчасно воду гарячу за яку ми платимо не мало
до лучанки Показати IP 21 Травня 2015 10:30
лучанка, ви тормозите... люди-то платять в "Луцьктепло", а воно джипи купує, на рахунках в банках гроші держать для процентів, а ще куча схем для відкатів....
лучанен Показати IP 21 Травня 2015 10:49
Міська влада тормоз , гнати тих романюків, кравчучок хоть і пішов але його з підтішка нашіптування залишились.....морально за*****лі ***оди
Лучанка глупа Показати IP 21 Травня 2015 11:26
Владі вода не потрібна, у них свердловини (податки за воду не платять), бойлери, гроші. Гарячої води немає в зв’язку з обмеженням газопостачання до котелень міста, то якого біса було спалювати газ при температурі +15°+20°.Немає порядку в краЇні, бо кругом поставлені на посади куми, брати, свати, побратими, але не професіонали
До лучанки глупої Показати IP 21 Травня 2015 13:51
Прочитавши ваш опус, зрозуміла, що ви були б хорошим мером! Тож вперед!!! Наведете порядок у місті. Бо робити щось для міста, це не три обвинувальних речення в коментах написати. До речі, у міській раді працюють такі ж лучани як і ви, і у них теж немає гарячої води, і вони не куми, брати, свати...
DJYJ до До лучанки глупої Показати IP 21 Травня 2015 13:55
важко в міськраді дурня валяти? ідіть на кромберг там легше, і платять більше)))
Лучанка глупа до До лучанки глупої Показати IP 21 Травня 2015 14:18
У міськ раду мені не потрапити бо грошей, кумів, сватів, братів у владі немає