USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани пішли в поліцію через кота

19 Вересня 2016 08:16
Подружжя з Луцька звернулося до поліції через те, що їх ошукали продавці котів.

Сім'я через інтернет придбала котика, - повідомляє Волинь24.

Кошеня їм передали через водія маршрутки з Харкова. Як виявилось, не того.

Потерпілі отримали кошеня не тієї породи, яку замовляли. Хоча цей також породистий, але він іншого окрасу. Також не тієї статі, бо прислали дівчинку, а замовляли хлопчика.

Подружжя хотіло врегулювати ситуацію і дізнатися, що їм робити.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
бля Показати IP 19 Вересня 2016 08:42
Не в поліцію потрібно іти, а до психіатра.
дід панас до бля Показати IP 19 Вересня 2016 08:53
Ще й дітей травмують
опс! до бля Показати IP 19 Вересня 2016 22:20
А раптом це диверсант?
Лучанка Показати IP 19 Вересня 2016 08:42
От при*урки. Гарне кошеня.
ursa Показати IP 19 Вересня 2016 08:44
Любить животное - вот что им делать :)
Джо Показати IP 19 Вересня 2016 08:47
Бідні лучани. Яка погана поліція.Реформи не діють. Верніть старі кадри вони поможуть.
Бу Показати IP 19 Вересня 2016 08:54
Однако за время пути... Проїдься нашими маршрутками, то не тільки окрас, а і стать зміниш.
Анонім до Бу Показати IP 19 Вересня 2016 14:01
А він і змінив(прислали дівчинку, а замовляли хлопчика).
Грінпіс Показати IP 19 Вересня 2016 09:04
Любителі котів розчаровані в реформах і новій поліції!
Зинка Показати IP 19 Вересня 2016 09:35
Они думали что это пункт обмена котов.
Покупатель всегда пр до Зинка Показати IP 19 Вересня 2016 11:57
Чек есть, коробка тоже. Немедленно меняйте кота, еще 14 дней не прошло, право имею!
Всезнайко Показати IP 19 Вересня 2016 09:41
Віддайте мені...
Лучанка до Всезнайко Показати IP 19 Вересня 2016 14:23
Якщо справді цікавлять кошенята-в нас парочка красивих є. Типу британців, хоч і не чистокровних. https://vk.com/id21044488
ВОВК Показати IP 19 Вересня 2016 10:10
кошак був скаженний мабуть раз хазяї з головою не дружать.
Ната Показати IP 19 Вересня 2016 10:20
О люди милі....як таких земля носить. Ще дітей бог дає.
123 Показати IP 19 Вересня 2016 10:37
дивує чолвік- він шо не міг то в сврїй хаті сам врегулювати,,,,,,
Н до 123 Показати IP 19 Вересня 2016 11:47
Підкажіть як?
Дід Панас до Н Показати IP 19 Вересня 2016 12:03
Життя підкаже.
якось так Показати IP 19 Вересня 2016 10:38
бідна кішечка- потрапила у звіринець
045 Показати IP 19 Вересня 2016 12:01
краще б свиню завели чим котів які кидають свою шерсть де попало і ср*ть по куткам не мають чим занятися
Хрю до 045 Показати IP 19 Вересня 2016 13:22
А дійсно свиня ближче по звичках і менталітету
Людоньки Показати IP 19 Вересня 2016 13:13
І вони ще розводять висновки про реформи. З такими людьми будь- які реформи провальні.
кіт Показати IP 19 Вересня 2016 14:27
купили кота в мішку -а киця гарнюня, оченята розумні , віддайте її - вона потребує турботи а не такого стресу
Хілларі Показати IP 19 Вересня 2016 16:32
Так могли поступити тільки полішукі , повидєлуватись на публіку вони вміють і люблять , особливо повиховувати і наказувати.
Лучанин Показати IP 19 Вересня 2016 16:56
До нової поліції , їх прес-служба розбереться. В цьому вони специ!!!
Анонім Показати IP 19 Вересня 2016 19:13
А какая блин разница - кот, или кошка? Главное чтоб здоровым росло. :-D
лучанка Показати IP 19 Вересня 2016 21:03
какая разница
Багира Показати IP 19 Вересня 2016 23:02
Нда. Дурдом... Оставьте кицю себе, любите ее, а не бегайте как дурные. У кици шок от перемен, а вы её мучаете. Садисты!