USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани пропонують схему організації руху на небезпечному перехресті

30 Квітня 2017 18:31
Водіїв просять підтримати петицію про організацію дорожнього руху на перехресті вулиць Карпенка-Карого – Чорновола – Задворецька.

Петицію зареєструвала на сайті єдиної системи місцевих петицій лучанка Ірина Дордюк 19 квітня.

Вона зауважує, що на цьому перехресті дуже часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди, в «годину пік» кожного дня створюється затор. Тому авторка петиції пропонує власну схему організацію дорожнього руху на перехресті:



Підписати петицію можна ТУТ.

До кінця збору підписів залишилось 3 дні.

Раніше лучани через високу щільність руху на цьому перехресті, і часті ДТП тут просили встановити світлофор.

Так, за останні півроку тут трапилося декілька аварій. Зокрема, 18 квітня на цьому перехресті зіткнулись Citroën Berlingo та Volkswagen.



26 січня на цьому ж місці, поблизу рекреаційного комлексу "Срібні лелеки", зіткнулися легковик BMW і фургон Volkswagen. Автомобілі розтрощило вщент, їх відкинуло на кілька метрів.



Кількома місяцями раніше на цьому перехресті легковик в’їхав у маршрутку.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Активіст Показати IP 30 Квітня 2017 18:34
Розумно, підтримую.
Жека до Активіст Показати IP 30 Квітня 2017 19:12
Маячня. Пробки будуть до ТАМ-ТАМу.
Лучанин до Активіст Показати IP 30 Квітня 2017 20:46
Ще при Романюку приватна фірма розробила проект із світлофорним регулюванням руху на цьому перехресті ... Дуже вдалий проект ... Тільки команді Поліщука потрібно це втілити в життя.... от і все проблеми ...
Пшик Показати IP 30 Квітня 2017 18:40
Все дуже просто , не потрібно вигадувати велосипед - зробити нревелике кільце так як у польщі роблять ... І все
Активіст до Пшик Показати IP 30 Квітня 2017 20:14
Не забувайте про залізничний переїзд, на ньому не можуть зупинятись і чекати свого виїзду на кільце. А це реально працюватиме як кільце(чи овал по формі), тільки з першочерговим виїздом з залізничного переїзду. І Карпенка-Карого зробити в сторону Дубнівської три смуги на 50-100 метрів.
З Луцька Показати IP 30 Квітня 2017 19:41
Найдешевший та найпростіший а головне привильний варіант вирішення питання.
Оеамтл Показати IP 30 Квітня 2017 19:51
Всеодно будуть затори, бо ця схема не краща(
Лучанин до Оеамтл Показати IP 30 Квітня 2017 20:48
Саме цю схему я і описував тут в коментарі при останній аварії. Це єдиний вихід з ситуації. Якщо знаєте кращий - напишіть, обгрунтуйте. Якщо їх раніше не було, то чому вони повинні бути зараз. Хоча можна і покращити. Поворот при виїзді з Задворецької до В.Чорновола можна зробити головним типу як є зараз, але по наданій схемі. Вже при цій схемі можна і світлофор встановити, бо при існуючий він як козі баян.
Анонім Показати IP 30 Квітня 2017 22:33
схема нормальна, тільки розворот зі сторони Задворецької в сторону Там-Тама треба зробити трохи далі, щоб дати можливість переїхати в ліву смугу
Так до Анонім Показати IP 1 Травня 2017 13:11
Не трохи далі,а сутєво далі щоб дати можливість після розвороту переїхати в праву смугу тим хто піде на вул. Чорновола. Також це полегшить "перестроюватись" тим хто рухається ТАМ-ТАМ - Рівненська.
Водій Показати IP 1 Травня 2017 09:40
Для втілення цього проекту потрібно нормальне дорожне покриття,ідеальна розмітка,не наш менталітет водіння.Перед перехрестям покласти з двох сторін по К-Карого «лежачих поліцейських» дасть більше користі,особливо для неуважних гостей міста,та і для бюджету не в тягар.
влад Показати IP 1 Травня 2017 21:54
тільки эстакада ...!!! Я за 9 місяців, проїхав всю Швецію і жодного ЖД переїзда...!! Або над колією,або під ....