USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцьк прощався із Борисом Клімчуком

5 Вересня 2014 11:28
Тисячі волинян прийшли, щоб віддати останню шану покійному.

Прощання з екс-губернатором відбулося 5 вересня в облмуздрамтеатрі. Під звуки жалобного маршу труну із тілом Бориса Клімчука занесли в облмуздрамтеатр. Для того, щоб віддати останню шану покійному, зібралися сотні посадовців, екс-очільники ОДА Олександр Башкаленко, Володимир Бондар, Луцький міський голова Микола Романюк, голова облради Валентин Вітер, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, родичі Бориса Клімчука та пересічні лучани.

Відспівували покійного священики Української православної церкви Московського патріархату на чолі з владикою Ніфонтом.

«Сьогодні ми прощаємося з дорогою для нас людиною, яка так багато зробила добрих справ для рідної Волині, як він любив це говорити. Від’їжджаючи до Німеччини, він ще трохи жартував зі мною: владиченько, я приїду і ми продовжимо ті добрі справи для волинян», - розповів Ніфонт.

Він зазначив, що сьогодні уся Волинь в скорботі, а духовенство молитиметься за те, щоб Господь прийняв його душу туди, де немає сліз, а життя вічне з Богом. З його слів, за ті добрі справи, які Борис Клімчук за життя зробив для Волині, Господь прийме його душу в оселі праведних. Владика висловив співчуття друзям і рідним покійного.

Поховають Бориса Клімчука у селі Воля Любитівська Ковельського району.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 86
Лучани Показати IP 5 Вересня 2014 11:32
Хай земля буде пухом!!!
Лучани до Лучани Показати IP 5 Вересня 2014 13:42
Заголовок не вірний: не сотні, а тисячі...
Лучани до Лучани Показати IP 5 Вересня 2014 16:11
Дуже сумно.
лучани Показати IP 5 Вересня 2014 11:32
співчуваємо сумуємо дуже хороша була людина! дуже жаль що його вже немає з нами. Нехай земля йому буде пухом
Реаліст Показати IP 5 Вересня 2014 11:34
Земля пухом.
Лучанин Показати IP 5 Вересня 2014 11:36
Царство небесне і вічний спокій! Найщиріші співчуття рідним, ми плачемо разом з Вами!
Ігор Показати IP 5 Вересня 2014 11:37
Царство небесне!
Петро Показати IP 5 Вересня 2014 11:37
а ті перед ким він стояв на колінах навіть пробачення не попросили переб Богом тільки можна стояти на колінах співчуваеємо нехай земля буде пухом
лучанин Показати IP 5 Вересня 2014 11:38
єх Петрович не встигли Ви на пенсії відпочити, грибочків позбирати,рибки половити. Дякуємо за все що зробили для Волині!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 5 Вересня 2014 11:38
Харизматичний був чоловік. Ніби мене це не повинно хвилювати, однак відчуття втрати присутнє. Земля йому пухом! Співчуття рідним та близьким!
Отакіпироги Показати IP 5 Вересня 2014 11:39
Прям так вся волинь....
Співчуває до Отакіпироги Показати IP 5 Вересня 2014 11:48
не вся Волинь!, гУЗЬ не сумує ....
... до Співчуває Показати IP 19 Жовтня 2014 12:40
оце правда!
Рита до Отакіпироги Показати IP 5 Вересня 2014 11:49
Прям таки і вся Волиль, яка буде довго ще згадувати СПРАВЖНЬОГО патріота своєї землі. Не те, що нинішні: лишень похоронки розвозять і патякають на похоронах справжніх героїв- солдат і офіцерів, яких ми втратили ДУЖЕ багато. .
тобі до Отакіпироги Показати IP 5 Вересня 2014 16:15
Ну ті данильчушко и гузьок негідникі
Из Киева Показати IP 5 Вересня 2014 11:52
Промайданили вы, волыняки, своего великого человека. На колени ставили(( кто ставил - вами "руководит"(( так и жить будете, заслужили! Земля пухом, Борис Петрович! Глубокие соболезнования семье.
СЕРГІЙ Показати IP 5 Вересня 2014 11:58
ЗВЕРНЕНННЯ ДО ГОЛОВИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ГУНЧИКА ВОЛОДМИРА ПЕТРОВИЧА ХАЙ НАПРАВИТЬ ДОКУМЕНТИ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ ПОРОШЕНКУ ПЕТРУ ОЛЕКСІЙОВИЧУ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ПОСМЕРТНО КЛІМЧУКУ БОРИСУ ПЕТРОВИЧУ. САМИЙ НАЙКРАЩИЙ ГУБЕРНАТОР НА ВОЛИНІ ЗА ВСІ РОКИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.
Khomych Показати IP 5 Вересня 2014 12:12
Особисто не знав Бориса Петровича, але присутнє якесь відчуття смути і втрати. Нехай земля йому буде пухом. Співчуття рідним та близьким.
Лучанка Показати IP 5 Вересня 2014 12:13
Сергій прав!!! Сергію доведіть це до кінця. Такого губернатора не було співчутливого доброго щирого веселого вольового прямого милосердного і не знаю чи колись буде такий ще чоловік. навіть його вчинок -стати перед "ніким" на коліна . які це мразі перепрошую! Такі як Борис Петрович будуть завжди в пам"яті. Співчуваю рідним і близьким
давид Показати IP 5 Вересня 2014 12:15
а ті хто кричав принизливими словами до Бориса Клімчука позорище . У них навіть сорому порядності не було до того, що ця людина годиться їм в батьки чи онуки. Сором їм!!!!! Співчуваю близьким за втратою такої хорошої порядної вихованої людини! Вам є чим гордитись. Він був і господарем і порадником і чоловіком і батьком з великої літери
))) Показати IP 5 Вересня 2014 12:16
шкода.
Мирослава Показати IP 5 Вересня 2014 12:19
Вічна память !! Упокой Господи душу раба Твого!! Спвічуття родині та всім його близьким... Щкода та гірко так... хороший чоловік , ідійсно завжди буде у памяті!!! СВІТЛІЙ ПАМЯТІ!!!
Тетяна Володимирівна Показати IP 5 Вересня 2014 12:22
співчуваю. хорошо людина була. а ті перед ким він на коліна став, ніколи не стануть таким як Борис Петрович гідними перед своїм народом. дякую вам за вашу роботу і нехай земля вам буде пухом. Вдячні за ваші божі вчинки
титушко Показати IP 5 Вересня 2014 12:26
Вечная память.достойный человек. Когда колядники пытались толпой унизить,смотрелся выше всех.
Лучанин Показати IP 5 Вересня 2014 12:27
Таках людей не багато, справжный патрыот Волины!
Іван Показати IP 5 Вересня 2014 12:27
Клімчук Б.П. був доброю людиною усім все прощав. Співчуваю Втрата волинської області усієї був дуже мудрим керівником . любив допомагати людям робив добрі справи. І вірив в Бога , хто його ображав -казав Бог їм суддя. Неодноразово дивився його прямий ефір на Волинських каналах -був вражений такою приємною щирою людиною і гарним господарем як для області так і для сім"ї. Нехай земля вам буде пухом! дякую за вашу плідну роботу спочивайте з Богом!
СЕРГІЙ Показати IP 5 Вересня 2014 12:29
БОРИС ПЕТРОВИЧ. ХОРОШИЙ БУВ ЧОЛОВІК.
ШКОДА Показати IP 5 Вересня 2014 12:35
Боже,як мені його шкода,ніби я його знала особисто !!ЗАВЖДИ ПОДОБАВСЯ цей чудовий губернатор Волині,це дійсно МУДРА людина,яка справно виконувала,все що було йому під силу,його було цікаво слухати(і пожартувати міг і розрядити обстановку,оскільки був добрим до людей),а головне це були не пусті обіцянки ...а от деякі люди підвели його і звели на той світ.....ганьба всім тим,хто скинув з посади пана Клімчука!нехай земля буде пухом!
волинянин Показати IP 5 Вересня 2014 12:37
він був Батьком Волинського краю
СЕРГІЙ Показати IP 5 Вересня 2014 12:42
27 СЕПНЯ 2014 РОКУ ЄВРОМАЙДАН ,НЕБАЙДУЖІ ВОЛИНЯНИ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПОРОШЕНКА ПЕТРА ОЛЕКСІЙОВИЧА ЗА ВІДСТАВКУ ГУНЧИКА ВОЛОДМИРА ПЕТРВИЧА. ВІН ДУМАЄ НЕ ЗАЛЮДЕЙ А ЗА СЕБЕ. А БОРИС ПЕТРОВИЧ ДУМАВ ЗА ЛЮДЕЙ.
Сергію до СЕРГІЙ Показати IP 5 Вересня 2014 12:47
Що, Гузяка, мімікріруєш? Похорон - це не Бандерштат, сволота.
Микола Показати IP 5 Вересня 2014 12:44
Прощайте, Борисе Петровичу! Нехай, там Вам буде краще...
лучанин Показати IP 5 Вересня 2014 12:44
ГУЗЬ ТИ ЩАСЛИВИЙ???? ТИ ДО КІНЦЯ СВОГО ЖИТТЯ НЕ ЗРОБИШ ДЛЯ ВОЛИНІ СТІЛЬКИ СКІЛЬКИ ЗРОБИВ БОРИС ПЕТРОВИЧ, МОЛИСЯ БОГУ ЩОБ ВІН ТОБІ ВСЕ ПРОБАЧИВ!!!!!!!
Олена до всіх Показати IP 5 Вересня 2014 12:45
Царство небесне покійному...Хочу звернутись до всіх --не заставили Бориса Петровича стати на коліна - а те що він преклонив коліна перед народом - це додало особисто мені поваги до нього як до Людини з великої букви.ВІН БУВ ДЛЯ ЛЮДЕЙ а не люди для нього.
ВОЛОДИМИР Показати IP 5 Вересня 2014 12:47
ПРАВДУ ПИШЕШ СЕРГІЙ.
Лучанка Показати IP 5 Вересня 2014 12:50
Ну що, Гузь, добавив ще один "+" у свою біографію? Пришвидшив день смерті такій ХОРОШІЙ ЛЮДИНІ. Дякуючи тобі і тобі подібним це сталось набагато раніше, чим могло статись. Як таких нелюдів носить земля. Про таких кажуть "Ошибка природы". Співчуття всім близьким та рідним покійного Бориса Петровича. Хай земля йому буде пухом. Таких на землі мало.
Катя Показати IP 5 Вересня 2014 12:53
Дуже шкода людину, цікаво як відійде на той світ гузь чи прийде хоч десяток людей. Сумніваюсь, але побачити хочеться , чекатиму!!!!!!!!!!!!!11
до сергія Показати IP 5 Вересня 2014 12:54
немає тобі що більше писати зараз до цієї статті. Саме потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО Гунчика згадати..Та вже стидався би!!!!!!!!!!!!!!!!!
СЕРГІЙ Показати IP 5 Вересня 2014 12:54
ГУЗЬ ДАНИЛЬЧУК НЕЛЮДИ
ЛЮдина Показати IP 5 Вересня 2014 12:54
гузь- наступний ти, сволота!
Олена до всіх Показати IP 5 Вересня 2014 12:57
Те, що Борис Петрович преклонив коліно перед нами всіма -цей поступок ні в якій мірі не принизив його ,а тільки ствердив те, що ця людина викликала повагу до себе і в бутті і в потойбіччі.Царство небесне Вам,Борис Петрович і ВІЧНА ПАМЯТЬ!!!
Лучанин до Олена до всіх Показати IP 5 Вересня 2014 13:40
коментар було видалено
Лучанин до Олена до всіх Показати IP 5 Вересня 2014 16:23
Прости нас всех Борис Петрович очень тяжело на душе. Царство тебе небесное, будет очень тебя не хватать НАМ ВСЕМ.
БЕРКУТ Показати IP 5 Вересня 2014 13:01
коментар було видалено
СЕРГІЙ Показати IP 5 Вересня 2014 13:10
ЗАМІСТЬ ГУНЧИКА ПРИЗНАЧИТИ ГУЕРНАТОРОМ ГОЛОВУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВОЛИНСЬКІ ПАТРІОТИ КРАСУЛЮ ВОЛОДИМИРА АНАТОЛІЙОВИЧА ДЕПУТАТА ТУРІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ БЕЗПАРТІЙНОГО. ПАТРІОТА. БОРИС ПЕТРОВИЧ БУВ ЗА ЛЮДЕЙ ШКОДА ЩО ПОМЕР ВІЧНА ПАМЯТЬ ЗЕМЛЯ ПУХОМ.
Марта до СЕРГІЙ Показати IP 5 Вересня 2014 13:26
Бiльше мiсця для пiару не знайшли?
Читач до СЕРГІЙ Показати IP 5 Вересня 2014 14:04
Головою тебе б вдарити, щоб не примазувався хоча б сьогодні...зараз вас багато буде піаритися на Клімчукові, "патріоти"((.
Всезнайко до СЕРГІЙ Показати IP 5 Вересня 2014 14:07
коментар було видалено
Хамеліон Показати IP 5 Вересня 2014 13:24
а Бондарь може вибачитись прийшов?
антоній Показати IP 5 Вересня 2014 13:29
Якого красулю????????? йому до губернатора ще, як мінімум, треба вихованості повчитися! Знайшов де піаритися, блін! Тут люди шану висловлюють, а він носа пхає!
Оксана Показати IP 5 Вересня 2014 13:40
Вічна память, таких людей мало залишилось, спочивайте з миром. Я гадаю, що там Вам вже ніщо не завадить просто відпочити. Слава Україні та її патріотам.
Петро Показати IP 5 Вересня 2014 13:42
Борису Петровичу Царство Небесне. Чудова була людина. А красулю призначити завідуючим міської вбиральні в Турійську. Терміново!.
волинянин Показати IP 5 Вересня 2014 14:09
краще поспівчувайте родині клімчуків,а то вже злякався якийсь гунчик чи гузь за посди,починають красулі місце шукати
Вася Показати IP 5 Вересня 2014 14:34
Така повага до людини,то і є громадська думка!а нелюдів які ставили на коліна час розсудить
ІМХО Показати IP 5 Вересня 2014 14:56
Царство небесне Борису Петровичу! Людина з великої літери, яка заслуговувала і заслуговує поваги. А ті шавки, які тявкали в його бік і ставили його на коліна свого "зіркового" часу дочекаються. Такі як Гузь, Данильчук, Москвич і всі інші прихвостні підуть у небуття знеславленими і забутими. Одне тепер залишається незрозумілим, де ж були ми, адекватні люди, коли цей шабаш відбувався в нашому місті і під стінами ОДА? Невже вся Волинь повинна страждати через купку маргіналів?
Оксана Показати IP 5 Вересня 2014 15:09
Я думаю,що та на небі Борис Петрович всеодно оберігатиме Волинь від всього поганого, а тому вшануймо його пам'ть, а ті хто допоміг, йому швидше померти самі колись за це відповідатимуть перед Богом. Хай земля Вам буде пухом Борис Петровичу!
Андрій Київ-Луцьк Показати IP 5 Вересня 2014 15:10
Земля хай буде йому пухом. Ставши на коліна він, можливо, врятував чиєсь життя.
оксана до Андрій Київ-Луцьк Показати IP 5 Вересня 2014 17:01
ЦІЛКОМ ЗГОДНА. це була достойна ЛЮДИНА. ВІЧНА ЙОМУ ПАМЯТЬ!!!
Марта Показати IP 5 Вересня 2014 15:19
Дейл Карнегі не дарма казав, хочеш знати чого ти важив у житті – поцікався скільки людей прийдуть на твій похорон. Сьогоднi людей було набагато бiльше нiж у лютому пiд стiнами ОДА...
я до Марта Показати IP 5 Вересня 2014 15:26
Марто, ви знаєте сьогодні були нормальні люди, а в лютому в основному проплачені відморозки подібні данильчуку та гузю, бондарю та шибі .
ПОМСТА Показати IP 5 Вересня 2014 15:23
люди добрі, не сьогодні так завтра, післязавтра, через рік, а то й через 10 гузь заплатить за все, за кожне слово, вчинок, все відіб'ється і на його дітях, дружині, батьках. У нашому житті за все треба буде відповісти. І повірте помста до такої наволочі як гузь буде в десятки разів більшою, сильнішоюь тремти мерзотнику і молись
Оксана Показати IP 5 Вересня 2014 15:25
Я думаю,що та на небі Борис Петрович всеодно оберігатиме Волинь від всього поганого, а тому вшануймо його пам'ть, а ті хто допоміг, йому швидше померти самі колись за це відповідатимуть перед Богом. Хай земля Вам буде пухом Борис Петровичу!
лучанка Показати IP 5 Вересня 2014 15:38
до Гузя стільки не прийде, хіба Данильчук прижене добровільно-примусово... В далекому глухому селі Волин, де Борис Петрович ніколи не був і то плювалися, коли той шмаркач ставив цю Людину на коліна. А Вітер з Бондаруком певно в думках пробачення просять...
Іван Показати IP 5 Вересня 2014 15:50
Сьогодні ми хоронимо свого наставника, вчителя, директора, голову ОДА, людину, чий внесок ми зможемо зрозуміти лише при порівнянні з теперішньою владою. Борис Петрович був завжди усміхнений, з почуттям гумору, і воодночас з великою думою в його голові. Переживав він завжди , і під час Революції, і зараз коли наші хлопці гинуть на війні(слово АТО вже не коректне). І ці переживання дали про себе знати. Мені доводилось бачити його на озерах, в неформальній обстановці, і я хочу сказати , що ця людина любила свій край найбільше за все, природу, смак життя. Шкода що наш Патріот пішов з життя саме зараз, коли так потрібно його слово та діло . Як він казав "Бог всім суддя" , не тримаючи ні на кого образу чи лихе слово. Ставши на коліно, він вкотре показав себе справжнього, себе чоловіка, себе Патріота, себе Волинянина. Хай земля Вам буде пухом Борис Петрович, я вірю в те , що ви замовите слово Там, за Волинь. Дякую за все! Спочивайте.
Б.С Показати IP 5 Вересня 2014 15:54
Борис Петрович був не просто губернатором. Він був господарем. Напевне, він для волинського краю зробив більше, ніж всі його наступники і попередники разом взяті. Можливо, не всюди він поступав правильно, але, всі ми люди і всі ми помиляємося. Вічна пам*ять.
Степан Показати IP 5 Вересня 2014 16:08
Бог заберає до себе тільки найкраших, Борису Петровичу було б ще жити і жити. Він Волинь не покине навіть і на небесах. Родині моє найщиріше співчуття дякую вам за таку людину яка заслуговує поваги усієї Волині крім купки швондерів.
Лучанин Показати IP 5 Вересня 2014 16:27
Про покійного або добре,або ніщо - народна мудрість. Але не потрібно так огульно проклинати тих, хто стояв на майдані у лютому. Ми стояли за свої переконання, хотіли знищити корупцію, а не породити ще більшу. На жаль жити стало ще важче. Гинуть люди. Та не забувайте, що перша загинула небесна сотня, без зброї, з деревяними щитами, безневинні молоді хлопці. нЕМАЄ СВЯТИХ ЛЮДЕЙ. І Клімчук не був святий. Він уособлював владу Януковича і взятки вимагав, як і інші чиновники. Але нехай земля йому буде пухом. Хай Бог простить йому його гріхи, а нам наші. Хай змилується Бог над нашою Україною і скінчиться війна. А нам потрібно ставати мудрішими і не поливати брудом один одного, а всім намагатися бути не байдужими і будувати таке суспільство в якому хочеться жити. А то звикли лише шукати винуватого. В лютому був винен Клімчук, зараз Гузь чи Данильчук. А кожен з Вас що зробив для кращого життя? І не винуваті майданівці, що спочив з миром Клімчук. Адже в Біблії пишеться, що як на те не буде Божої волі і волосина з голови чоловіка не впаде.
Пересічний до Лучанин Показати IP 5 Вересня 2014 16:59
Шановний Лучанин, погоджуюсь з Вами, що у лютому стояли за свої переконання, хотіли знищити корупцію, а не породити ще більшу. Але тут на місцях так звані лідери місцевого Євромайдану лише намагались зайняти владні крісла і не більше. І не потрібно мені доводити зворотнє. Це правда!!! Гузь - натуральне ссикло, який не може вийти віч-на-віч з опонентом і щось йому довести, він лише з компанією своїх прихильників ходить, щоб у разі чого ті могли за нього покричати, а він за них ховається. Чого ховаєшся? Від кого? Чому свою зарплату заступника Голови облради не зменшив на половину(а вона у нього в межах 18-19 тис. грн). Це в той час, коли зарплати не підвищуються і люди здають, іноді останні, гроші на допомогу військовим! Це нормально? Це ПІДЛО!!! Не хотілося такого писати під цим матеріалом, але вже довели. P.S. Яким би не був Борис Петрович, але це був надзвичайно талановитий політик та дипломат. Мені довелося побувати у Литві, коли закінчувалась його каденція Посла. Так от знайте всі, хто лив на нього бруд - всі з ким мені довелося тоді спілкуватися у Литві, від Міністра сільського господарства та Прем'єр-міністра Литви і до працівників Посольства казали, що Борис Петрович для інтеграції України в ЄС та зближення з Литвою зробив набагато більше ніж всі його попередники. Це враховуючи, що він прийшов на цю посаду абсолютно не знаючи всіх тонкощів дипломатичної роботи. Але приїхавши до Литви і приступаючи до роботи він зібрав всіх працівників Посольства і сказав: "Я нічого не знаю, вчіть мене і допомагайте". Ось так. Спочивайте з миром, Борисе Петровичу! Ви тепер у кращому світі!
Пам'ять до Лучанин Показати IP 5 Вересня 2014 17:03
То пам'ятай краще Біблію, разом із "невинуватими": "благими намірами моститься дорога до пекла" та "якою мірою міряєте, такою і вам буде відміряно".
ІМХО до Лучанин Показати IP 5 Вересня 2014 17:58
Добре, що ви хоча б тепер, нехай і анонімно, визнали, що революція ні до чого позитивного не призвела і жити стало дійсно важче. Я не буду говорити про вартість пального, продуктів харчування та одягу, про тарифи на житлові послуги, про вартість іноземної валюти - ви про все це чудово знаєте. Також знаєте і про те, що Крим анексували, знаєте і про війну на Донбасі, і про тисячі загиблих українських бійців і про те, що Донбас на межі здачі ворогам. Але хотів би вам відмітити наступне, - ви тут Біблію зачепили, так от Біблія вчить нас багато чому і було би дуже добре, якби ті, хто приймає участь в революціях і протестах маштабу Майдану, відкривали цю Святу Книгу частіше. Знаєте, що там є? Там є такі слова, як "всяка влада від Бога", чули таке? Як ви думаєте, якби ми восенни дочекались виборів президента України, це було би краще, ніж пожертвувати всім вище перерахованим, заради того, аби прибрати одну єдину людину - януковича? Я думаю, що так, бо на той час ми мали саме такого правителя, на якого заслуговували, а тепер маємо таких, на яких теж заслуговуємо, які, доречі, неспроможні дати раду нічому і не можуть вирішити жодної з тих пробем, які сьогодні є в Україні! Зникла корупція? Ні! Бантитизм пропав? Ні! Сьогодні він переобразився і прийняв всім відомі назви, організувався. Жити краще стало? Ні! І не стане. Оскільки народ повстав проти влади, на яку заслуговував. Ось вам, якщо по Біблії. Доречі, і по Біблії і по історії, - жодна революція не призводила ні до чого позитивного! Прослідкуйте і побачите. "Царство, яке розділеться саме в собі, загине" - так говорить Біблія. Борис Петрович не уоособлював владу януковича, він просто був членом партії регіонів. Але сліпа народна ненависть, яка дивиться не на людей, а на обгортки, довела цю людину до смерті, ось тому тут багато хто і звинувачує тих, кого ви тоді на руках в ОДА заносили!
той що бачив Показати IP 5 Вересня 2014 16:40
Був я на цьому похороні, і скажу таке - наш народ не змінився ні на каплю....прощання було, як ніби зараз 60-70-ті і це лідер ПАРТІЇ....при чому у всіх була така поведінка, навіть у "ПАТРІОТІВ" які вчора славу Україні і нації вигукували так, що навіть затятий комуніст повірив би що ви бандерівець. Те, що були священнослужителі обох Церков - це єдиний момент, що не було схоже на совок....... Подивившись на це все, зроблю висновок - ми переможемо у війні лише тоді, коли за загиблими ГЕРОЯМИ у війні будуть так же жалкувати, як ці псевдопатріоти, які вчора його срамили, а сьогодні лили такі сльози, як ніби дружили все життя..... До речі хоч і не є прихильником Гузя, але все ж не розумію в його сторону критики, таке враження, як ніби він йому трутки налив... одним словом - будете цінувати ті життя, що віддають наші хлопці на сході, буде Україна. А будете лити крокодилячі сльози за комуністами, бо вони вам персонально допомогли, довго ми ще будемо в рабстві....
Анонім до той що бачив Показати IP 5 Вересня 2014 16:51
ми тебе майже впiзнали, ти або Гузь, або Котлюк.
Очі до той що бачив Показати IP 5 Вересня 2014 16:56
Навряд чи ви той що бачив. Більше схожі на того що в схроні сидить, і свобода вам саме там. То навіщо приходили на похорон, навіщо оце ваше фарісєйство? Хто ви, щоб повчати? Чого в житті досягли? Що доброго людям зробили?
г до той що бачив Показати IP 5 Вересня 2014 17:18
Точно не був
Саша до той що бачив Показати IP 6 Вересня 2014 09:52
я Климчука знав поверхнево,ніколи в житті він мені нічім не допомагав. Але своїми вчинками і роботою він був просто Людиною.Останій раз я бачив його на семінарі у Дудкі, незнайомі людини підходили,говорили з ним і він ніколи не від кого не втікав а нормально говорив. І відверто у мене була надія,що він вернеться на своє місце очільника ОДА, тому,що він був справді господарем в області. Скажіть ще який губернатор в Україні зробив для всоєї області стількі? Хватить проїхатися по дорогах сусідніх областей і більше не потрібно щось порівнювати. Пробачте нас Борисе Петровичу...
ти Показати IP 5 Вересня 2014 16:42
Не лучанин ти Гусь сумнівів не має.
Лучанин Показати IP 5 Вересня 2014 17:25
Я не лучанин, я ЛУЧАНКА. А написала те, що думала. Бо ви вже всі позабували, як боліло серце в лютому, коли гинули на майдані безневинні люди. Яке було патріотичне піднесення в народу! Як ми щиро хотіли знести цю владу з їх золотими унітазами та батонами! Ми в це щиро вірили. Але проянуковська верхівка, його чиновники зуміли розвязати війну, втрачаючи свою владу і мільйони. А зараз знаходяться подонки, які наживаються і збагачуються на пожертвах людей, на нашому горі. А тому, що всі чиновники лишилися на своїх місцях і нагліють далі, що не відбулася люстрація! Клімчук був частиною тієї влади, можливо не гіршою, а кращою. Вірю, що він старався в тій ситуації робити добро для Волині. Але в нас коротка память і це страшно. Я не захищаю Гузя, бо не знаю його і його дій. Але я вірю в революцію гідності, яку своїми життями зробила небесна сотня і всі не байдужі українці. На мій сором, я не була на майдані, хоча душею підтримувала тих відчайдухів. І знову звертаюся до всіх. НЕ БУДЬМО БАЙДУЖИМИ. ПРИМИРІМОСЯ. БО В НАС СПІЛЬНИЙ ВОРОГ ПУТІН І УКРАЇНСЬКА КОРУПЦІЯ.І ЛИШЕ РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ЇХ ПЕРЕМОГТИ. ЯКЩО БУДЕМО СВАРИТИСЯ, ТО ПРОГРАЄМО. А КЛІМЧУКУ-ЗЕМЛЯ ПУХОМ І ВІЧНА ПАМЯТЬ, ХАЙ СПОЧИВАЄ З МИРОМ.
1112 Показати IP 5 Вересня 2014 17:49
Не була знайома особисто з Б.П., але саме йому завдячую тим, що не залишилась без роботи, коли прийшли регіонали. ВЕЛИКИЙ був чоловік, простіть нас, нерозумних дітей, Борисе Петровичу, за те, що познущались над Вами і спочивайте з Богом. Щемить душа від того, що Вас немає з Вами. Волинь Вас пам"ятатиме, співчуваю родині
Каміньчук Показати IP 5 Вересня 2014 17:58
А Вовк з двома квіточками прийшов, оце такої поваги заслужив у нього Б.П., а скільки разів його шкуру рятував Борис Петрович - коли тисяча людей з Воєгоща прийшла під стіни РДА вимагаючи відставки Вовка, лише Клімчук його врятував, хоча з близьких джерел знаю, що розчарувався Б.П. у Вовкові за його злодіяння
ЛУЧАНИН ДО ІМХО Показати IP 5 Вересня 2014 18:57
Погоджуюся майже зі всім, що ви написали. Але про які вибори восени ви говорите? Влада януковича не допустила б ніяких виборів. ніякої демократії. Ви ж самі знаєте, що всі гілки влади, закон, суди, прокуратура, міліція працювали лише на одну сімю і їх наближених. І в 2015 році не відбулися б чесні вибори. Якщо ця влада руками міліціонерів, беркутівців жорстоко побила студентів, які нічого не робили, лише вийшли мирно висловити своє бажання європейського вибору. Я пишу лише про те, що в кожного з нас є право вибору. Простим людям, до яких і я належу, було завжди важко і тоді і тепер. Але одні, як наші доблесні волинські беркутівці за гроші, за обіцяні квартири застосовували силу проти бузоружних київських майданівців, а інші з деревяними щитами з під куль виносили поранених товаришів. Наші беркутівці "покаялися" на луцькому майдані і далі спокійно "працюють" керівниками в школі міліції в Сокиричах і кошмари їм не сняться і ми вже всі забули про невинно вбитих ними. Луцький майдан був без кровопролиття і слава Богу! А те, що змушували йти у відставку чиновників попередньої влади ввважаю правильними діями. Як би ми зуміли повиганяти з владних кабінетів усіх тих чиновників, то не гинули б зараз за ніщо наші військові в АТО, бо їх зраджують і здають януковські генерали. Нам живеться важче, бо якраз всі корупціонери і надалі у владі. Тільки змінили адреси. Луцький міліціонер керує у Києві, київський прокурор у Луцьку і т.д.
Тамара Показати IP 5 Вересня 2014 20:47
Губернатор. Чоловік. Батько. Друг. Справжня Людина -Все це про Бориса Петровича і все з великої літери. Царсто йому небесне і щирі співчуття рідним. Боляче.
юрій Показати IP 5 Вересня 2014 20:56
Борис Петрович був Людиною з великої букви, справжній господар нашого Волинського краю, патріот своєї батьківщини! А як тепер почуваються "гузі" і "бондарі" та їм подібні, які нанесли глибоку сердечну рану Борису Петровичу? Совість буде мучити? А хіба вона у них є. Глибокі співчуття сім'ї та родині! Спи спокійно, Борисе Петровичу, хай Волинська земля Тобі буде легким пухом!
Саша Показати IP 6 Вересня 2014 09:42
а ці наші нові руководітєлі могли б за свої гроші купити по нормальному букетові а не прийшли з тими одинаковими віниками,що адміністрація за державний кошт дала. Позор цій жадній босоті...
Наталя Показати IP 6 Вересня 2014 13:23
перед Богом ми рівні усі - і для всіх нас один напрям, незважаючи на те, якими будуть повороти...
Журналіст-ветеран Показати IP 6 Вересня 2014 15:15
Прочитав усі відгуки .Щемить серце.Велика втрата для Волині,а ще більша для родини.Багато корисного зробив Б.П.КЛІМЧУК для рідного краю.Тут і знайшов свій вічний спочинок.поруч з батьками.А Литва щиро Украіні допомає у нашій біді .І в цьому заслуга дипломата з Волині.І наостанок -в історіі Волині ще також був розумний керівник.Пригадайте М.П.Коржа.Згідні???
ВІКТОРІЯ Показати IP 6 Вересня 2014 15:44
Борис Клімчук-це наша історія,порядна людина і дуже мудрий керівник.Я думаю,що волиняни ніколи його не забудуть і він завжди житиме в наших серцях.........Вічна пам"ять.......Співчуття рідним і всій Україні.