USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Луцькі патрульні стежитимуть за циганами на автостанції № 1

22 Грудня 2015 11:25
Маршрути патрулювання луцьких поліцейських наблизять до автостанції №1.

Про це йдеться у відповіді Луцькради на петицію, у якій лучани просили вирішити питання з циганами на автостанції, - повідомляють Хроніки Любарта.

Пропозицію опублікував Роман Сидорук.

«Пропоную негайно вирішити питання циган на автостанції! Їх там інколи в години «пік» буває більше, ніж пасажирів. Соромно за Луцьк перед гостями міста і самому неприємно. Поки придбаєш квиток - тричі підійдуть, і добре як діти, бо ходять дорослі, здорові і ледащі!» - йдеться у документі.

Своєю чергою, луцька влада запевнила, що поліція неодноразово мала бесіди виховного характеру з особами ромської національності на території АС №1. Зокрема, правоохоронці наголошували на недопустимості антигромадської поведінки в житті та побуті.

Крім того, у відповіді Луцькради йдеться про те, що малолітніх осіб, які просили милостиню та перебували без батьків, направляли до притулку для дітей служби у справах дітей Волинської облдержадміністрації, а їх батькам за місцем проживання направляли подання для притягнення до адміністративної відповідальності за статтею 184 КУпАП (неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню малолітніх дітей).

Також влада міста запевнила, що працівники поліції і надалі будуть проводити заходи щодо виявлення названих осіб, та пообіцяла, що маршрути патрулювання поліцейських наблизять до території АС №1.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ПРАЦЮЮТЬ ПАТРУЛЬНІ У ЛУЦЬКУ, – СОЦМЕРЕЖІ

Нагадаємо, нещодавно акцію проти циганського свавілля на автостанції №1 у Луцьку влаштував Цивільний корпус «Азов» Волинь.

Під час рейду було помічено близько 10 циганів, які жебракують, серед них були і неповнолітні. На спробі крадіжки були затримані дві неповнолітні циганки, які намагалися втекти з місця злочину. Активісти викликали наряд поліції та дали свідчення дільничому інспектору поліції. Порушниць було затримано та доставлено до міського відділу поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
агнст Показати IP 22 Грудня 2015 11:56
Від***ти іх потрібно
Марія Показати IP 22 Грудня 2015 12:09
Час від часу їжджу автобусом в село. 2 тижні тому саме брала квитки в касі автовокзалу. То цигани стояли біля КОЖНОЇ КАСИ і у кожного, хто брав квиток, по-хамськи ВИМАГАЛИ милостиню. Я такого ще не бачила!!!!! А інша "молодая команда" кругами обходила пасажирів, що чекали на свої автобуси на вулиці, і знову ж таки дуже набридливо, настійливо ВИМАГАЛИ гроші. Цікаво, чи зміниться ситуація на кращу?
Йод Показати IP 22 Грудня 2015 12:17
Та садити їх всіх разом і дружно, паразити. Переживаю а би в нашої нової поліції хватило духу піти проти циган.
123 Показати IP 22 Грудня 2015 13:06
Як колись циганка казала - "чому не йдеш на роботу?" - "А нашо на роботу як ви і так даєте?!" Перестаньте давати подачки - перестануть ходити і будуть працювати. Серед моїх знайомих є декілька циган - але вони цілком цивілізовані люди, хазяюють.
Денчик Показати IP 22 Грудня 2015 13:06
Да они блин уже возле Порт сити тусуются с машины выходишь а тут опа циган .
111 до Денчик Показати IP 22 Грудня 2015 14:22
Біля Порт-сіті не можна з машини вийти,просто нагло атакують! Кам'яний вік!
радован до Денчик Показати IP 22 Грудня 2015 16:37
вони в Україні скрізь лазять. Кладовища для них як малина.
Інна Показати IP 22 Грудня 2015 14:17
І ще в "Каравані" періодично табором ходять. вимагають. до речі,копійки не беруть. "Щоб ти так жила,як даєш нам"- проклинають...
Роман Показати IP 22 Грудня 2015 14:53
Все дуже просто. Є такі "люди" що цим мразям дає гроші. На три букви одних і других.
Лучанка Показати IP 22 Грудня 2015 15:25
Є дві таких, що їздять по маршрутках (була свідком), заходять в ті що набиті людьми, коли людина виходить притискають з двох сторін і одна лізе у сумку. А на автостанції, як не дасиш, то проклинати починають.
121 Показати IP 22 Грудня 2015 16:06
Шановні поліціянти, будьте обачні! бо відійдете на каву і буде ваш пріус на колодках без коліс стояти)
лучанин Показати IP 22 Грудня 2015 16:07
І за водіями треба слідкувати які обсцикають торгові кіоски позаду автобусів жлоби шкодують1,50 щоб в туалет сходити.
Санчез Показати IP 22 Грудня 2015 16:17
Я саме за прокльони до них негативно і ставлюсь...крематорії...
ВОВК Показати IP 22 Грудня 2015 22:21
жлоби полішуцькі де ви бачили щоб циган ішов робити? Не положено їм по статусу . Ще Сталін покинув цю ідею загнати ромів в стойло. Дайте їм гривню і спокійно ідіть на панщину за своїми кровними 1300 гр. ГИ.
ромули Показати IP 23 Грудня 2015 11:02
ах ви расисти! ми вас по судах затаскаєм!