USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Як працюють патрульні у Луцьку, – соцмережі

21 Грудня 2015 11:52
З появою патрульної поліції у Луцьку суттєво поменшало незаконно припаркованих машин.

Про це вчора написав у соцмережі Фейсбук лучанин Дима Бурда і розмістив декілька фото.

З його слів, «очистили» від небажаних авто території поблизу ринків (Центрального, Варшавського, Північного), а також не було майже жодної машина під заборонними знаками по проспекту Волі.



«Я поки по місту годину катався, нарахував десь 8 екіпажів з мигалками. Результати: розігнали половину старого базару, Варшавки, Північного базара. По проспекту Волі ближче до Цума майже немає жодної машини під знаками», - пише лучанин.



З його слів, роботи в патрульних було чимало – ловили водіїв-порушників, їздили на виклики, викликали підкріплення, надавали допомогу.

«В кого є радіостанція чи радіосканер, можете почути на їхній частоті сьогодні аншлаг, канал не затикається, постійні орієнтування, запити, перекриття, переслідування. Якійсь блокбастер знімається, це причому сьогодні на вулицях лише 20% машин. Але саме цікаве почнеться завтра, коли буде час пік і всі виїдуть і по правилах, зокрема в центрі, не припаркуєшся з об’єктивних причин. Гаряче буде і біля 4 школи, і на Винниченка, і біля ЦУМа, де валютчики, і на Богдана Хмельницького, і ще багато де. Вже відсьогодні почалася маленька війна, бо неправильна парковка - це їхній пріоритет, зразу постанова по 122 КУпАП, а коли в машині нема водія - машини нащось фотографують, хоча це не є автоматична фотофіксація правопорушення. Починаємо жити, ну і їздити, по новому», - йдеться у дописі.

Нагадаємо, 19 грудня 165 луцьких патрульних поліцейських склали присягу на вірність Україні і того ж дня розпочали патрулювання вулицями Луцька. Всього цілодобово містом курсуватимуть 15 екіпажів.

Нова патрульна поліція м. Луцька сьогодні куражиться). Я поки по місту годину катався, нарахував десь 8 екіпажів з мигал...

Опубликовано Дмитро Бурдой 20 декабря 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 65
Лучанин Показати IP 21 Грудня 2015 12:04
В центрі під світлофором як стояли таксисти так і стоять! Хоча кожні 15 хв. проїзджає патруль поліції, також на моїх очах Опель Астра сірого кольору повернула ліворуч через подвійну суцільну лінію за якою їхав патруль реакції нуль!
анон до Лучанин Показати IP 21 Грудня 2015 12:17
А як тобі с*ка таксі треба-не до них ти біжиш,шеф,давай-давай дуже треба?таксисти всім заважають
1111 до анон Показати IP 21 Грудня 2015 14:50
за те платяться гроші
Віталій до анон Показати IP 21 Грудня 2015 16:00
Відразу видно відповідь таксиста))) Однобоко, з лайкою, по-хамськи, з думкою лише про себе і неграмотно...
Роман до анон Показати IP 21 Грудня 2015 18:05
Всі таксисти думають, що їм всі щось винні. Шановні таксисти, Ви надеєте послуги і Вам за це платять. Молитись Вам не хто не буде. Катайте собі тихенько і дивіться щоб касові чеки завжди друкувались.
ось до анон Показати IP 21 Грудня 2015 19:16
Таксисти взагалі радуватьсь перші повинні. Порахуйте скільки випивших водіїв не сядуть за кермо, а скористаються послугою таксі...
Ржунемогу до Лучанин Показати IP 21 Грудня 2015 23:05
Люди, вы успокойтесь немного. Хотите всё и сразу - так не бывает! Нужно время. Читал коментарии, мол долго разбираються с алкашами.полиция не карательный орган, простите что они не сразу ломают нарушителям руки и ноги, а культурно разговаривают, потом акуратно пакуют так же толлерантно
CMEX Показати IP 21 Грудня 2015 12:10
Постанова відразу?))) Поліція це караючий орган виходить. а як же усне зауваження чи попередження в письмовій формі (22/26статтія), чи той же протокол який дозволить скористатися правами захистити себе з допомогою адвоката, чи 268 і 251 стаття не діє. Звісно вигідно впаяти постанову, адже щоб її оскарджити потрібно в суд заплатити майже 500 грн. Правда у разі якщо ви виграєте справу, суд має вам їх повернути і зтягнути з Управління Поліції, яке в свою чергу я думаю стагне з копів які склали постанову. Доречі в іншіх містах Поліція дуже багато судів програє, головна причина цього - це відсутність будь яких фактичних даних про правроворушення, тобто доказів.)))
ЛУЧАНИН до CMEX Показати IP 21 Грудня 2015 12:55
Я ось одного не можу зрозуміти, Ви з типу тих людей, яким постійно все зле, та все не влаштовує,..... ви будь-ласка для себе поміркуйте, що для Вас краще? Прийняти їх та допомогти їм?, чи постійно їздити і матюкатись на якогось мудака, який правила порушує..... і це питання чи тільки проматюкнутись, - часто-густо випадки бувають набагато гіршими!!!!!!!
CMEX до ЛУЧАНИН Показати IP 21 Грудня 2015 13:31
Я з тих людей які живуть по Букві Закону, і хочу щоб вони також служили по ній. Якщо людина дійсно винна і це довели, я стану на бік поліції, але якщо людина не винна і її хочуть притягнути до відповідальності за те чого вона не робила, тоді я стану на захист цієї людини, звісно все в правовому полі. Ніхто не каже що хтось поганий, поки не має підстав))) Був свідком як працюють в інших містах, скажем так "зальотів" багато)) ТОму надіюсь Луцьк буде прикладом, в хорошому сенсі цього слова. Peace.
Читач до ЛУЧАНИН Показати IP 21 Грудня 2015 14:59
Яких 500 грв, ти де це взяв??? Не фантазуй, а попитай у юристів. Лише за роботу адвоката гривень 150-200.
СМЕХ до Читач Показати IP 21 Грудня 2015 20:21
ПОРЯДОК СПЛАТИ СУДОВОГО ЗБОРУ З 01.09.2015 немайнового характеру: 487 грн 20 коп якщо точно. http://adm.pl.court.gov.ua/sud1670/sudoviy_zbir/ http://gp.ks.court.gov.ua/sud2108/9/ Ніхто не фантазує!!!!!!!!
Сам Показати IP 21 Грудня 2015 12:21
Знаки біля ринків потрібно забрати впершу чергу. Вони там протизаконно встановлені. Впершу чергу треба дбати про людей, а знаки там почепили, щоб гроші з людей брати! Проїзду транспорту там аж ніхто не заважав. Ось так якось...
луцьк Показати IP 21 Грудня 2015 12:27
валютчики в центрі також на своїх місцях - реакції поки що нуль
Лучанин до луцьк Показати IP 21 Грудня 2015 16:19
До чого тут валютчики до поліції?Поліція на машині ловить правопорушників правил дорожнього руху!і виписує їм штрафи!Яким чином валютчики порушують правила дорожнього руху?Вони на пішохідному тротуарі стоять і міняють людям гроші по вигідному курсу!Валютчики подорозі не ходять,не їздять і дорогу не перекривають!В Поліції є куча інших справ,їй не до міняйлів!
А до Лучанин Показати IP 21 Грудня 2015 22:02
в обов'язки патрульної поліції входить не тільки виявлення порушників пдр, а багато ще інших
Читач Показати IP 21 Грудня 2015 12:27
Особливу надію мав що наведуть лад на центральних вулицях... сьогодні йшов, все те саме, на пр.Волі, валютчики, машини на тротуарах, по вул. Богдана Хмельницько теж машини на тротуарах...(
Правила до Читач Показати IP 21 Грудня 2015 13:48
На тротуарах стояти можна аби для пішоходів було не менше 2 м
Сало до Читач Показати IP 22 Грудня 2015 13:12
Подивіться на свої коментарі, у Вас одна проблема в Луцьку це валютчики.
Устим Показати IP 21 Грудня 2015 12:30
Хлопці з поліції, нічого особистого. Але ця реформа дратує. Не з тих реформ почали. Моя Жінка- лікар 1700 Гр. Зарплата. РЕФОРМАТОРИ - Б
Анонім до Устим Показати IP 21 Грудня 2015 15:04
а ти берись за старе машини
до УСТИМ до Устим Показати IP 21 Грудня 2015 17:56
ВАШІЙ ЖІНЦІ-ЛІКАРЮ КОЖНИЙ ДЕНЬ ЗАРПЛАТУ В КИШЕНЮ КЛАДУТЬ !!!! Всі ми знаємо що до лікаря без грошей не підходь-НЕ ПОЧУЄ!!!!!!!!!!!
А до Устим Показати IP 21 Грудня 2015 22:05
100% а вних обіцяють 8 тис.а це мінімум 1248000 грн. Лише на зарплату.
просто до Устим Показати IP 22 Грудня 2015 23:43
Устим все треба міняти і в кожній галузі, але все залежить від міністра....Аваков хоча б, щось почав робити, добивається допомоги в Америки...а що робить для змін міністр охорони здоров'я???? так є проблеми з новою поліцією, не все виходить добр, але молоді хлопці та дівчата намагаються змінити нашу країну, навести порядок.... а у всіх новинах всі тільки що роблять, так це пишуть всяку гадость та одні мінуси
111 Показати IP 21 Грудня 2015 12:34
Зате салатовий пасат "ДПС" сьогодні зранку рухавшись по пр. Перемоги перетнув подвійну суцільну і припаркувався на частині пішоходного переходу.
лучанин до 111 Показати IP 21 Грудня 2015 12:58
а викликати та посприяти не пробував??? чому в Німечинні таке ставлення до них та кругом порядок? Бо вони самі сприяють, і дбають окрім копів, а в нас за принципом: моя хата з краю..
Ната Показати IP 21 Грудня 2015 12:43
Викликала 19грудня була бійка в під'ізді,таке враження що приїхали хлопці з Маневич ,які не знають міста і розмовляють поліськими говором нічого не зробивши покричали і поїхали зате по модному приїхали на виклик,не вірю в зміни!Не порівняти варту порядку з цією поліцією,у варті хлопці спортсмени,комунікабельні,мудрі на багато швидше реагують на виклики!
П до Ната Показати IP 21 Грудня 2015 22:08
ти була в Маневичах? В Луцьку всі літературною мовою розмовляють?
свідок Показати IP 21 Грудня 2015 12:43
а ми вчора всією сім"єю любувались з вікна,ак нові патрульні намагались оформити правопорушення водію,що припаркував своє авто по пр.Волі біля магазину "Світ шкіри та хутра".крутились патрульні біля пустої автівки,а коли з"явився водій,а згодом зробивши дзвінок з"явився друг Аслана,то нічого нікому вони не виписали та недоказали. зв"язувались там з кимось по телефонах своїх,але реакції було нуль. бачила з вікна як їм гарно все описали,показали на мигах і хлопці мовчки поїхали назад. а машина,як стояла,так і стоїть.сумно це все(
Анна Показати IP 21 Грудня 2015 12:46
і біля варшавки нехай лад наведуть. Бо це якась жесть там. Їхала в п'ятницю після обіду - машин дуже багато припаркованих у невідвіденому для цього місці. Люди задовбали, понаставляють машин. Невже важко пройтись декілька метрів. Не тільки від поліції все жалежить, але і від жителів міста. Починайте з себе, елементарно дотримуйтесь ПДР та і інших теж, і тоді все буде гаразд.
123 Показати IP 21 Грудня 2015 12:57
На пасаті менти на бобіках поліція різницю бачиш сам
Анонім Показати IP 21 Грудня 2015 13:12
Думав що з появою ПОЛІЦІЇ таксисти перестануть сцяти в арках та підьїздах....НІЧОГО не змінилося як засцикали все навкруги так і засцикають....
ббб до Анонім Показати IP 21 Грудня 2015 21:28
а поліція з собою біотуалет возить чи пісюни таксистам обрізати буде? На все місто два туалети...це вже до влади...
Лучанин до ббб Показати IP 22 Грудня 2015 17:37
Во-во! Тобто влада порушує громадський порядок не надаючи жителям міста утримувати місто в належному стані. Це входить в обов'язки поліції. Нехай працюють! Меру і заступниками зав'язати в першу чергу поки не зроблять необхідних умов в місті, а якщо не зроблять за той час поки будуть терпіти, то й обрізати. Порядок понад усе!
До нових патрульних Показати IP 21 Грудня 2015 13:36
Хлопці (дівчата), щось робіть, ми ж Вам віримо!!!! Але не патрулюйте місто на швидкості 30 км.на годину рухаючись по осьовій, а не в правому ряду! Це порушення правил і провокація водіїв Вас обігнати, але перетнувши сплошну (часом ще й подвійну)! Але працюйте і у Вас все вийде, а балакунів менше слухайте....
Лучани Показати IP 21 Грудня 2015 13:55
З ПОЛІЦІЄЮ, таки спокійніше - Молодці!
ДІСТАЛО Показати IP 21 Грудня 2015 13:56
А де тепер паркуватись біля старого ринку????? Нехай перш за все зроблять відповідні стоянки не на 50-70 машин якіх може обслужити автостоянка діюча біля ринку, а хоч на 200-300 тоді і під знаками ніхто паркуватись не буде!
Лучанка до ДІСТАЛО Показати IP 21 Грудня 2015 21:26
Повністю підтримую. Я за дотримання законів і вимог до водіїв, але в нашому місті паркової немає ні біля базарів, ні біля шкіл, ні біля садочків чи хоча б в тому самому центрі!!! Тому перш ніж штрафувати необхідно надати водіям ті парковки. А де паркуватися???
Луцьк Показати IP 21 Грудня 2015 15:17
А там стоянка була. Знести той стихійний ринок і буде стоянка.
сашко Показати IP 21 Грудня 2015 15:44
Вам лучани по секрету 6 екіпажів полиций це працівники сбу будьте обережним все вони знають и асланив и валютчикив и бандюкив поки немайеі постанови хай покрутять. з себе перцив а дальше тихи. мисця будуть прикрити а особо чорний наволочи це все серйозно просто перши часи трошки сомбур но це пока
добряк до сашко Показати IP 21 Грудня 2015 21:29
аслан -маслан,носитесь с тим чур,,,кою як з писаною торбою,менти продажні посадити не можете баньдюка залетного,лишити громадянства, і нехай їде у свій аул у чечні звідки приїхав і там ішакам голову морочіть
Грициян Показати IP 21 Грудня 2015 16:12
Нічого, з почином вас, поліція!Наші люди тільки об....ти вміють
бетмен Показати IP 21 Грудня 2015 16:49
поки Аслана і його дружків раком не поставлять, то відмазки від поліції завжди будуть.
Я Показати IP 21 Грудня 2015 17:30
це дуже класно і приємно часто бачити патрульні машини. аж гордість бере за своє місто, що воно завжди тепер під наглядом !!! МОЛОДЦІ !!! дякуємо новій поліції.
Анонім до Я Показати IP 21 Грудня 2015 20:17
Лично я, в отличие от тебя, предпочитаю видеть на улицах порядок, а не патрульные машины.
ОООО Показати IP 21 Грудня 2015 19:42
Перед носом в поліцейських на Рівненській машина пересікла двойну сплошну і водій показав фак ,нуль реакції і все бачили.
ПЕРЕХОЖИЙ Показати IP 21 Грудня 2015 22:11
ЗАПИТАННЯ до начальника луцьких поліцаів---чому ВАШІ підлеглі іздять на забрьоханих машинах.ТРЕБА мабуть буде іх на наших дорогах тричі на день мити.... ЦЕ вам не ПОЛЬЩА ЧИ ФРН
Уважний Показати IP 21 Грудня 2015 22:39
А скільки нова поліція затримала крадіїв, скільки зупинила бійок, скільки упередила злочинів, скільки найшла угнаних машин чи осіб у розшуку??? А поки вони не чим від ДАІ не відрізняються, тупо їздять і штрафи пишуть, це любий лох може...
Маша Показати IP 21 Грудня 2015 22:58
Очистили дороги, не знаю, що вони очистили,але логічно подумати, що поворот з Соборності на молоді там ніколи не стоять припарковані машини, і на Гордіюк за зупинкою також не ставлять машин НІКОЛИ...Смішно)))
Олександр Показати IP 21 Грудня 2015 23:32
Поки-що звичайні Мусора , а не нова поліція
Юра Показати IP 22 Грудня 2015 00:53
На зупинках курять , а вони їздять і не бачать . Курили на зупинці "возєднання" .
СБУ Показати IP 22 Грудня 2015 08:54
Аваковська показуха в дії, вчора іхав ввечері від загсу до цуму нарухував 8 патрульних машин полції і жодного автомобіля гаї. Я не зрозумів, що вони помінялись функціями чи що?Замість того щоб виловлювати наркоманів та алкашню, які порушують громадській порядок в місті вони гонять понти на дорогих державних тачках. На машинах виїзджати тільки по виклику, а так дубинки та фонарики в руки і вперед по барах, дворових теріторіях, та підїздах, толку буде набагато більше, чим понтуватися на поліцейських авто.
345 до СБУ Показати IP 22 Грудня 2015 11:16
Підтримую повністю!
сергій Показати IP 22 Грудня 2015 10:07
На якій вони частоті на радіостанції?
Джек Показати IP 22 Грудня 2015 14:48
У****,ЗРОБІТЬ ПАРКОВКИ!!!! ДЕ ТІ АВТО ПОДІТИ????????ПІШОХОДИ ЛАЗЯТЬ ДО РОЗІ ДЕ ХОЧУТЬ,А АВТО НА 2*4м на ТРОТУАРІ 10*10м їм заважає!
дО до Джек Показати IP 22 Грудня 2015 16:22
Засунь собі в ср..ку свою тачку. машин вже як г..на, де не йдеш_ там вступиш. Бабло на тачилу маєш - став на платну !!!!!! парковку. Бо на когось нарвешся - шини проколють як мінімум. Пішоходи бач лазять. А свою ЖЕНЮ з тачки хоч раз на день висовуєш, щоб провітрити, чи на головах день і ніч паркуєшся?
??? до дО Показати IP 22 Грудня 2015 17:18
А де в нас в Луцьку платні парковки
Джек до дО Показати IP 22 Грудня 2015 17:28
коментар було видалено
лучанин Показати IP 22 Грудня 2015 16:23
У луцьку працюэ 150 поліцейських з зарплатою по 8 000 грн. Не багато не мало 1 млн 200 тис грн. витрат в місяць не враховуючи витрат на форму, бензин, авто і т.д., дуже хочеться вірити що при таких витратах на поліцію буде лад в місті
Лучанин Показати IP 22 Грудня 2015 16:26
А може варто зачекати хоча б з місяць, утримавшись від гучних коментарів, що все по старому і нащо та поліція? Хлопці 3 дні працюють всього! Краще за собою уважніше дивіться і самі не порушуйте. А час покаже, хто чого вартий.
теж Лучанин до Лучанин Показати IP 22 Грудня 2015 17:52
Тобто ви щиро вірите що ніде не вийшло, а в Луцьку вийде? Я тільки за! От тільки не зовсім те вони роблять. Хоча дійсно, все відразу вони зробити не можуть, треба потрохи розгрібати, бо довкола лише одне ла*но. Але коли вони не реагують на образу зі сторони інших, коли проїзжають повз реальні порушення, коли потрібне їх втручання, то оптимізм уходить туди куди він уходить. Таке враження що йде підготовка до наступної серії "Поліцейської академії" і дуже цікаво що ж то буде коли знімати почнуть.
Юра Показати IP 22 Грудня 2015 20:17
Треба ввести за порушення працівником поліції прав людей штраф у розмірі їхньої премії . Тільки зупинив і не надав докази про правопорушення ПДД , відразу штраф на нього і все буде добре.
мешканка Показати IP 22 Грудня 2015 20:44
Біля СБУ стоїть знак стоянка заборонена а машини як там паркували так і паркують бо там великі люди працють.Те саме ів центрі міста.Це все показуха.Або нова поліція боїться зробити лишні кроки бо страшно!!!!!!!!!!!!!!!!!!
фень Показати IP 23 Грудня 2015 23:08
вам давай все і відразу. вийдіть самі і зробіть. два дня поліція працює а вже неподобаєть. краще було гаїшнікам взятки давати? зарплата 8 тис. багато? гаї по 15_ 20 мали і всі мовчали. дов.....би.
ігор луцьк Показати IP 5 Вересня 2016 12:59
Напишу вам приклад: жек начальник його судья. Секретар-прокурор. Сантехнік-поліцейский. От і робіть собі висновок в реформі. Роблять з нас лохів.