USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Луцького скандально відомого комуніста побили у Києві

7 Лютого 2018 18:09
Луцького комуніста Олександра Кононовича, який нещодавно очолив у Києві організацію «антифашистський комітет України», побили активісти.

Про це у Фейсбук написав Сергій Філімонов.

Зокрема, скандально відомий лідер комсомольців, антимайданівець та сепаратист отримав "на горіхи" від активістів з Національного корпусу.

Причиною для побиття стало те, що представники організації «антифашистський комітет України» 7 лютого за російські рублі вирішили надрукувати агітацію, де закликають боротися з «нацизмом». На пропагандистській листівці хотіли зобразити деякого Вадима Папура, сепаратиста, який загинув 2 травня в Одесі.

Як реагує молодь з Національного Корпуси на такі речі дивіться на відео.

Увага, на відео присутня ненормативна лексика та кадри насильства!
Зауважимо, брати Олександр та Михайло Кононовичі скандально відомі у Луцьку своєю антиукраїнської позицією та пропагування сепаратизму. Так, у лютому 2015 року Олександр в ефірі «новороської» передачі заявив «про неофашизм на Волині».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
мда Показати IP 7 Лютого 2018 18:25
за це авка?ови можуть і впаять..побили так як би представників торгових партньорів
Українець Показати IP 7 Лютого 2018 18:38
Що ті, що ті - проплачені Москвою клоуни. Все робиться для роз'єднання людей. Кремль після таких відео аплодує стоячи.
Санчез Показати IP 7 Лютого 2018 18:46
Що в нас за країна така?Чого це мурло на волі?Сам сепар к*нчений і криить викликайте міліцію, мене цікавить чого він ще не сидить за таке.А ось пацанам, що йому вломили можуть і срок дати...
месник Показати IP 7 Лютого 2018 18:58
Кононовичі то окремі екземпляри, но суд лінча в нас дійшов апогею.
Сеогій Показати IP 7 Лютого 2018 18:59
Шо є його все п%здять, а він не заспокоїться? Гроші?
ще не зовсім свідоми Показати IP 7 Лютого 2018 19:07
Німеччина - 1933, Україна - 2018.
Любі свині Показати IP 7 Лютого 2018 19:27
Хватить губошльопити! канановічі - жорсткі антиукри. Себто - вороги. Зараз війна. На війні з ворогом воюють, вбивають і т.д. Якби таких канановічів до 2014 вибили - не було б того, що маємо. А якщо держоргани не взмозі ( чи не хочуть ) "щімити" ватніків - це буде робити народ. Одне скажу- хлопці, що виховували цих мацковських вилупків, поступили не правильно. Треба було десь без свідків в підворотні. І мені все одно, що хтось порівнює з 1933 роком. 1917 і далі гірші були!
Юзя Показати IP 7 Лютого 2018 19:32
Их постоянно избивают, такое впечатление что им самим єто нравится, может они садо - мазо, если не так , то давно надо быть готовыми постоять за себя, в данной ситуации можно убить одного из нападающих для начала....
ник Показати IP 7 Лютого 2018 19:45
рокив по 10 кожному з цих запроданцив...
Панас Показати IP 7 Лютого 2018 19:57
Легко погладили під* рву комуно-сепаратну... думаю ця краснопуза нечисть і висновків правильних не зробить..
люся Показати IP 7 Лютого 2018 20:12
Стадо проплаченных п*диков, чтоб снять видео. Таких жизнь сама лошит.
люсь до люся Показати IP 7 Лютого 2018 20:51
мааалааадєц.давно нє чітааал такіх умних вісяковвв..
Пр Показати IP 7 Лютого 2018 20:33
Филимонов - он же сын Перуна! Это нормально?! Кононовича бить - безопасно... Иди нападай на тех, кто за народные средства ездит на Мальдивы и жирует во время чумы. После вопросов к олигархам их завалят, а париться на беззащитных Кононовичах - это всегда пожалуйста. Беда в коррупции и воровстве, а не в инакомыслящих
генадій Показати IP 7 Лютого 2018 20:46
Молодець. Від того що комуніст не відмовився. Хоть я їх не люблю но в ролі бидла бачу там активістів. Це наша свобода слова в руках неосвічених мас.
Макс Показати IP 7 Лютого 2018 21:31
Молодці хлопаки!!!!!! Респект і уважуха!!!!!!!! Браво!!!!!!!!!!!!!
Подружка Показати IP 7 Лютого 2018 22:15
Мало дали . Треба було голими до дерева прив'язати, щоб всі хто йшов плювали на них. Два дибіла - це сила. Треба було стати на вухо , то він би і Слава Україні говорив. Два козла необтесаних.Зараз будуть всюди писати, що їх дуже сильно побили, Шкода, що мало дали.
МАКС Показати IP 7 Лютого 2018 22:23
Це ж скільки геройства потрібно - зграєю, як гієни на одного. Бридко дивитися на таких "хероїв". Поважаю людей, які не зрікаються своїх поглядів.
Саша Показати IP 7 Лютого 2018 23:46
Хлопці молодці, респект.... Але могли і вламати нормально піда--ку . А то просто в снігу поваляли. Наступний раз вламайте нормально-так щоб його послідовники бачили результат,а тоді відео викладайте
13666 Показати IP 8 Лютого 2018 06:18
Бистро вони ментів сц*канули.
Подружці Показати IP 8 Лютого 2018 16:41
Ну й пам'ять к тебе- все пам'ятаєш.
Проти Показати IP 8 Лютого 2018 22:23
Кожна людина має право на свої погляди, і на політичні також. А Кононовичі молодці,що не зреклись своїх принципів. При теперішній ситуації в країні дуже важко залишатись вірному собі і своїм переконанням.