USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцьких патрульних нагородили

29 Січня 2016 15:47
Майже половина подій, на які протягом першого місяця роботи реагували луцькі патрульні, - події, призначені самими патрульними. Тобто, патрульні самостійно реагують на ситуації, які виникають у місті, не чекаючи вказівок «зверху».

Про це стало відомо під час прес-конференції керівників Управління патрульної поліції Луцька сьогодні, 29 січня.

Нагадаємо, у грудні минулого року луцькі поліцейські склали присягу на вірність України і виїхали на патрулювання містом.

Так, командир батальйону Олександр Вовченко розповів, як патрульні розшукали винуватця ДТП, в якому травмувалася жінка. З його слів, на гарячу лінію надійшов дзвінок від свідків дорожньо-транспортної пригоди, в якій, зі слів очевидців, було травмовано пішохода. Коли патрульні прибули на місце події, там не виявилося ані пішохода, ані автомобіля. Екіпаж зателефонував до медзакладів міста з питанням, чи надходили потерпілі з травмами, характерними для ДТП.
Таким чином виявили травмовану жінку, яку поліцейські опитали і за описом знайшли винуватця ДТП уже за 2 години.

«Заявника фактично не було, тож поліцейські могли просто не відреагувати на дзвінок. Ніхто не давав їм команду шукати учасників аварії. Це новий формат роботи поліції, який всі хочуть бачити», - додав він.

Водночас, очільник луцьких поліцейських Антон Цюцюра нагородив відзнаками двох підлеглих - Степана Стецьковича і Мар’яну Олексюк. Саме ці двоє патрульних допомогли безхатьку на інвалідному візку знайти притулок.
Нагадаємо, більше тижня на залізничному вокзалі перебував чоловік на інвалідному візку. З'ясувалося, що він став жертвою домашнього насильства. Патрульні допомогли знайти йому прихисток в одній з місцевих церков і навіть звозили його в медзаклади, де чоловіка обстежили. За таку небайдужість і відзначили патрульних.
Також відзначили командира батальйону Сергія Мерчука, який організував збір коштів на подарунки для дітей учасників АТО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Юся Показати IP 29 Січня 2016 15:57
молодці поліцейські!!!
лучанин до Юся Показати IP 29 Січня 2016 19:15
А що це за клоун з косою?
вот до лучанин Показати IP 29 Січня 2016 22:26
https://vk.com/id137973792
!!! Показати IP 29 Січня 2016 16:15
А за виглядом поліцейських я так розумію ніхто не слідкує...в одного бородіще, в другого кінській хвіст на голові, ще пірсінга в принципі не вистачає і тату на лобі...
13 Показати IP 29 Січня 2016 16:22
цікаво це в нього накладний хвостик?!))))))))))))))))
лучани Показати IP 29 Січня 2016 16:23
Молодці! Так продовжуйте!!!! Гордимося Вами!!
громадяни Показати IP 29 Січня 2016 16:27
це іхня повсякденна робота
Жорік Вартанов Показати IP 29 Січня 2016 16:53
Нагородіть їх ще за сприятливі умови для діяльності валютчиків, які абсолютно прозоро і безперешкодно виконують на вулицях міста свої протиправні функції і зовсім не відчувають різниці між ганебними міліціонерами і новітніми поліцейськими... Кого ми кормимо? За що ви нагороджуєте? Позорище!
Петя Показати IP 29 Січня 2016 17:55
Оті патрульні в слові "!@#$%^" п'ять помилок роблять , а про їхні постанови я взагалі мовчу !
До Жоріка Показати IP 29 Січня 2016 18:18
Жорік , без пафоса , спокійніше! Нас цікавить спокій в місті . а потім валютчики! Вас . навпаки , спочатку валюта , а потім спокій , порядок , кохання . Ви хто? Уймитесь Жорик Вартанов
Жорік Вартанов до До Жоріка Показати IP 29 Січня 2016 19:53
Вас дорогенькі, повинен цікавити в першу чергу його величність Закон... Якщо забезпечите принцип "верховенства права", тобто беззаперечне дотримання вимог Законодавства Украіни усіма, без винятку громадянами, у тому числі особисто й вами самими, тільки тоді наступить згаданий вами спокій. А так, ви поки абсолютно нічим не відрізняєтесь від вчорашніх мєнтів... Суспільство не сприймає позитивно таку вашу теперішню позицію і ці сьогоднішні нагороди апріорі не можуть для громади служити вагомим досягненням Луцькоі поліціі... На жаль...
Бмв Показати IP 29 Січня 2016 19:26
коментар було видалено
люди Показати IP 29 Січня 2016 19:36
а дійсно чому цюцюра поголений, а ті два як нібито після довгого з_пою? чи з бородою тепер можна ходити будь-якому поліцейському, навіль участковому?
Коляй Показати IP 29 Січня 2016 20:18
у якій державі є ще такий клоун, як на останній фото. Його вигляд ображає , це не представник влади, це людина, що має вигляд до якої я не можу підібрати слів, які дозволяються у коментарах((
Коробкин Показати IP 29 Січня 2016 22:45
Цюцюра вибритий тому що він знає що таке служба, 4 роки в Донецькому училищі плац добкав, а це не забувається, честь і гідність має бути!
Аня Показати IP 30 Січня 2016 23:48
Стецькович теж побритий )