USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Луцький електроавтобус презентували в Києві

18 Листопада 2014 21:30
Перший в Україні електроавтобус, який виготовили у Луцьку, презентували сьогодні у Києві. Про це повідомляє «Перший Національний».

Розробники стверджують, що перевізники, які купуватимуть саме ці автобуси, зможуть заощаджувати близько семисот гривень на день. Майже безшумний, швидкість до вісімдесяти кілометрів за годину, пробіг без підзарядки – до трьохсот кілометрів. Такі характеристики цього переоснащеного на елетродвигун автобуса. Його зробили на одному з луцьких підприємств. На 100 кілометрів необхідно лише 50 кіловат електроенергії.

ЧИТАТИ ЩЕ: У ЛУЦЬКУ СТАРТУВАВ КОНКУРЕНТ БЕНЗИНОВИМ МАРШРУТКАМ - ЕЛЕКТРОБУС



Як повідомляло Інформаційно агентство Волинські Новини, електроавтобус виготовили у Луцьку на базі моделі "Богдан", демонтувавши двигун внутрішнього згорання і поставивши електричний за 14 тисяч гривень. Також замість паливного баку встановили акумуляторні батареї з виходом до розетки.

Як зазначив Юрій Девіцький, директор автотранспортного підприємства-розробника, розроблений на базі «Богдан А091» електробус – це лише тестова версія. Перш ніж перевозити пасажирів, його вдосконалять.

Новий електроавтобус — це економія палива. В день на кожному автобусі автотранспортне підприємство може економити 700 гривень. Окрім цього, це екологічно чистий транспорт без викидів у атмосферу. Також він не потребує утилізації.

Електроавтобус їздить безшумно. На задній частині автосалону замість задніх сидінь — акумулятори.

Поки ще жодне підприємство в Україні не замовило електроавтобус. Перед виходом в рейс транспортний засіб мають повторно сертифікувати. Ця процедура займає кілька місяців.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анатолий Показати IP 18 Листопада 2014 22:02
А легкошки коли будуть???
лучанин Показати IP 18 Листопада 2014 22:40
Хоч комусь прийшло у голову сонячні батареї на даху поставити?
новий до лучанин Показати IP 18 Листопада 2014 23:27
Від сонця хіба що мобілку зарядиш ,а не електродвгун на 120 квт...
Корінний лучанин до лучанин Показати IP 19 Листопада 2014 10:59
Ти, хоч цю КОНСТРУКЦІЮ можеш уявити очима обивателя? ПРИМІТКА. Пиишуть ради сміху, а потім тролять цю дурню безмірно.
вася Показати IP 18 Листопада 2014 23:20
сонця немає ,а тобі батареї давай
Володимир Показати IP 19 Листопада 2014 00:47
Перше замовлення повинно надійти від Луцької міськради
Тетяна Василівна Показати IP 19 Листопада 2014 08:06
Бачите, як Коля Голєв про екологію турбується. Всі казали, що він - негідник, а він - втинахідник і раціоналізатор. Просто йому треба було трохи бабла на розкрутку:-) Треба було його Оленку мерихою вибрати, жили б зараз як верхівка Європейської партії.
Анонім Показати IP 19 Листопада 2014 08:36
Це наша українська політика. Щось зробити і мотатись показувати. Зробив - пусти на рейс, хай відробляє бабло. У столиці, кому цікаво, можуть і самі приїхати і подивитись. Хорошим прикладом є чоловік, який зробив авто для АТО і мотався заради піару себе із ним по віх районах, мол, яке хроше авто я зробив, а війна почекає.
Семен Показати IP 19 Листопада 2014 08:39
Тогда и цена билета должнабить ниже троллейбусного. И режим работы водителя без шайби придет в норму.
Лучанин Показати IP 19 Листопада 2014 13:46
А там акумулятори прямо в салоні розміщені? Складається враження, що вони чимало місця займають.
Джулія Показати IP 19 Листопада 2014 16:16
Винахід. Наш, луцький :-) Молодці!!!
Віктор Показати IP 19 Листопада 2014 18:03
Хочеться вірити що цей крок спрямований на покращення якості перевезень а не щось інше...