USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцький міськвідділ поліції отримав тимчасового керівника

18 Березня 2016 10:25
Тимчасовим виконувачем обов’язків начальника Луцького міськвідділу поліції призначений Олег Кічук. Відповідний наказ підписав керівник волинської поліції Петро Шпига. Про це інформує Волинська дирекція НТУ.

Перед цим Олег Кічук очолював Луцьке районне відділення поліції, ще раніше був начальником Локачинського райвідділу МВС України в області.

Нагадаємо, попереднього керівника поліції Луцька Ігоря Муковоза атестаційна комісія визнала таким, хто “займаній посаді не відповідає і підлягає звільненню зі служби через службову невідповідність”.

Нагадаємо, як повідомлялоІнформаційне агентство Волинські Новини, Олег Кічук розповів, що народився у Луцьку, у правоохоронних органах працює з 1990 року.

Починав служити у патрульно-постовій службі, згодом – протягом 4 років у спецпідрозділах МВС, у карному розшуку Луцька у відділі по розкриттю квартирних крадіжок, в управлінні карного розшуку області. У 1999 році перейшов на посаду оперуповноваженого чергової частини штабу УМВС у Волинській області.

У травні 2014 року займав посаду помічника начальника чергової частини – оперативного чергового.

У 1997 році закінчив Львівський інститут внутрішніх справ, у 2004 – Академію внутрішніх справ України. Одружений, дружина працює у школі №1 вчителькою початкових класів.

Кандидат має двох доньок. Мешкає у Луцьку, у частині будинку, який отримав у спадок від батька. Володіє автомобілем Mercedes E-класу, 1999-го року випуску.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
До активістів Показати IP 18 Березня 2016 10:29
Цікаво чи вони відповідають за цього чоловіка яких вони відбирали!?
ВІТАЮ до До активістів Показати IP 18 Березня 2016 14:56
Якщо запитати громаду то міліції недовіряє 90% а останні декілька років було що довіряють 1% це навіть менше ніж самих міліціонерів є)))Але з коментарів судячи то вони вже стали всі святі і хабарів неберуть і довіра до них 905!!??))) Але таким коментарям не дивно..Пишуть них дочки" колеги" і дружина Кічука.За руку його на хабарі особисто незловив, однак він начальник і відповідає за роботу відділку в цілому, а що змінилося за цих 2 роки!!??Нічого з його обіцянок не виконано:скільки точок продажу сурагату та самогону закрито!!??? Перестала міліція кришувати бізнес!!?? Закриті наркопрритони циган!!??? Звільнено "баласт"!!??? Невиконуються "політичні" незаконі вказівки прокурорів у слідстві!!?? Не буруться хабарі за кримінальні справи(зрорзуміло їх не особисто бере він але це все під його керівництвом)!!??? жодна його обіцянка незроблена криміногена ситуація в районі одна з найгірших в області..От вся його успішність на роботі ))).Зато бізнес - отпова торгівля іграшок процвітає!!??)))Дружина-педагог він правоохоронець - це законий бізнес!???)))) Вперд сімя налітайте чи спростуйте хоч одне слово)))))))
діло до До активістів Показати IP 18 Березня 2016 15:11
Що з них візьмеш, за що вони відповідають? За що може відповісти Доманська і вся та гоп-кампанія?! :)
ХАПУГА Показати IP 18 Березня 2016 10:51
Свої на посаді це клас..І порішать можна і за кришу попросити незабуду)))Не чим некращий Муковоза а то щей гірший...бере більше..
Пенсіонер до ХАПУГА Показати IP 18 Березня 2016 11:25
Скільки пам'ятаю, завжди був- телятком
задовбали до Пенсіонер Показати IP 18 Березня 2016 12:48
слухай ти пессіонер, в тебе я бачу старчиский маразм почався. Телятком чого? бо хабарі не брав від тебе, під тебе не прогнувся? Задовбали ви такі маразматікі. А ти хапуга, що про себе говорош, чи ти йому хабар давав чи світком був? Пиз...ш тут. Рєшала ти хр**овий. Рівняєш муковозо із ним. То тесаме сказати "похожа свиня на коня тільки шерсть не та".
1212 до ХАПУГА Показати IP 18 Березня 2016 11:34
ти давав що так говориш?????
25 до ХАПУГА Показати IP 18 Березня 2016 18:48
ти особисто давав?
Грибоєдов Показати IP 18 Березня 2016 11:10
Шпига оточив себе блазнями, які співають про його велич! Це дорога в нікуди!
Поліцейський Показати IP 18 Березня 2016 11:16
З чергового за два роки до начальника міліції міста!майже як Шпига з підвалу.
ТАКОЖ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ до Поліцейський Показати IP 18 Березня 2016 18:50
ЗАЗДРИШ? ЧИ МОЖЕ ТЕБЕ БЕЗТОЛКОВОГО ВІН ВЖЕ ВИГНАВ...
Кадри Показати IP 18 Березня 2016 11:17
15 років в черговій частині. Це досвіт. Класно Петро вибирає кадри.
Толек Показати IP 18 Березня 2016 11:29
Лапінська прокладка, атестувальники свою роботу знають
=) до Толек Показати IP 18 Березня 2016 19:52
Супер гарно сказано "Лапінська прокладка"))) ахахах))
Волинянин Показати IP 18 Березня 2016 12:05
Не пишіть гидоту про людину, яку не знаєте особисто. Мав честь працювати з К.О.Б. особисто. Характер у нього "не мед", але в нормального керівника і не може бути інакше. Пияків і розп....їв не терпить. Брехні та підлості не прощає. Мужик! Слава Україні
Волинянин Показати IP 18 Березня 2016 12:31
Не пишіть гидоту про людину, яку не знаєте особисто. Я мав честь працювати разо з К.О.Б. Характер у нього своєрідний, "не мед". Як керівник справедливий, пияків та роз.....їв не любить. Брехні та підлості не прощає. Мужик. Слава Україні!
дьодік до Волинянин Показати IP 18 Березня 2016 12:56
Дай Боже...
Дивуюсь Показати IP 18 Березня 2016 12:35
Тепер впевнені 100% керує лапін бо призначають тупих щоб нікуда нелізли
Театр за ширмою Показати IP 18 Березня 2016 13:06
Редактор, чи ти там адмін, та заблокуйте ці коментарі тупих луцьких ватників " на зразку данильчука" . Задовбали зі своїм лапіним та тому подібне. Олег нормальна людина, знаю його не як працівника ОВС а як просту людину. Були в правоохоронних органах таких як він половина, той і порядок був. Пишуть що з опера зразу начальником. А як має бути? Чи може он прям як декануідзе "грузинське чудо" одразу керівником поліції та звання підполковника одразу получити, чи інші всякі реформатори ОВС (Ківа,Зозуля, Фасевич і т.п.) прихильників жидовлади? Чому в некого не виникає як вони пробились. Ватники блін ви, які живуть за принципом "не має більшого щастя як горе сусіда"
УНСО до Театр за ширмою Показати IP 18 Березня 2016 16:05
Я не розумію чому люди які виявили бажання ,,новопоставленного'' підтримати, ховають свої справжні імена та призвіща??? Виходить що ви навпаки підбурюєте народ проти, збоку ваші коментарі виглядають як замовні, відстоюйте свої інтереси та своїх друзів-знайомих відкрито, це принаймі по-чоловічому ( чи жіночому)))
Театр за ширмою до УНСО Показати IP 18 Березня 2016 17:28
Без питать, Михайло мене звати, і що? Замовне? Підбурюю? Чим? Тим що не згідний вашими унсонівськими висловами такми як "хапуга", "теля" "лапіновський" і т.п... Прсто бридко таке чути про нормальну людину. ТАк от навпаки, ви пишіть свої ім'я та прізвища, а не всякі "унсо" і т.п.. Ти таке унсо, як я президент. Дала жидовлада всяким неадекватам-малоліткам-активістам які називають себе"унсо", "ПС" своюоду дій, от і маємо тепер бардак від таких як ви щирих українців вічно не задоволених чимось. Спочатку як писати всякі єрунду про людей, то їх спочатку слід знати.
УНСО до Театр за ширмою Показати IP 18 Березня 2016 19:24
Мене звати Прияжнюк Віталій я унсовець працюю водієм у Волиньгазі . Живу в Боратині мій сусід самогонщик і його в 2013 році притягували. На протязі 2014-2015 року він став робити це в промилових масштабах а районі міліціонери приїджають тільки мзду збирати.На неодноразові скаргни не реагують а сусід лиш хватається ментовскою кришою..ну вперед міша без прізвища..що скажеш у виправдання .Я Михайло прізвище по батькові посада вановив невиявив чи поріщав..Давай будуй варіанти слабо!!??)))
Ви геть показались л до УНСО Показати IP 19 Березня 2016 09:56
То яким боком інформація про самогонщика стосується теперішнього начальника Луцького відділу, якщо 2014- 2015 року в районному відділі начальником був Тягунов?
Театр за ширмою до УНСО Показати IP 19 Березня 2016 17:01
Михайло Степанович Мізюк. З Луцька, просто Українець, не фанатік всяких нацистських угрупувань. Ніколи ні кому в душу, а тим більше сусідам не "наси...ав", на відміну від тебе. Хабарі "мєнтам" не давав і не буду бавати. От ти додувся чим похвалитись, ти що сусіда заклав. Справжінй блін бачу "патріоп2. Да ти скоріше мені Павліка Морозова нагадуєш.
УНСО до Театр за ширмою Показати IP 21 Березня 2016 08:59
Така людина в місті не проживає))))це лише для де.илів УНСО "нациське угрупування"...Сусіда здали ваші менти,тому що він немав грошей заплатити мзду 120 доларів... і на випровадини сина сам в нього купував самогон. Це лише в "рускам мире" живуть "Морозови і УНСО-нацисти" , а замість строчити 30 коментарів може хоч поцікавиласся б хто такий Кічук!??По роботі ви його незнаєте особисто також від юриспруденції взагалі далекі так що ви можете судити!!??І якщо Ви живете щоб когось здати то не судіть інших по собі
Думайте головою Показати IP 18 Березня 2016 13:09
Проявом тупості є написання подібних коментарів, як у вас. Як можна писати таку маячню?!
Кейт Показати IP 18 Березня 2016 15:24
Это какой голод и дефицит кадров, чтоб с помощника Нач ДЧ сразу на начальника горотдела! Максимум начальником Макдональдса.
І ляпайте поки, не т до Кейт Показати IP 19 Березня 2016 11:30
Для особливо обізнаних в проходженні по службі Олега Кічука... В проміжку "с помощника Нач ДЧ на начальника горотдела" він працював нач. Локачинського РВ, а пізніше Луцького РВ. І починав свою службу з 90-го року в складі ППС, а не з начальницьких посад, як деякі напевно думають.
Лучанин Показати IP 18 Березня 2016 15:51
Я так розумію, що завтра ми вже не побачим валютчиків під ЦУМом????!!!!!!
102 до Лучанин Показати IP 18 Березня 2016 16:18
на лінію "102" вже повідомили?
знай Показати IP 18 Березня 2016 16:13
ОЛЕГ УДАЧИ
Лучанин Показати IP 18 Березня 2016 16:24
Як легко лити бруд на когось, критикувати. Хоч би хтось назвав ту людину, на яку не звалиться тонна сміття. Раз всі так переживаємо, давайте називати тих людей, кому довіряємо. Таке враження, що їх немає. Кого б де не призначили, починаються пошуки багна, а не чогось доброго. Ми явно хвора нація, сповнена одним негативом.
до лучанин Показати IP 18 Березня 2016 16:50
до слідуючого майдану. потім старий вернеться.
Роман Показати IP 18 Березня 2016 22:17
Я в шоці з прочитаних коментарів.Лишній раз переконуюсь,що наш народ це одні д*біли і заздрісники.Мені глибоко всеодно на К.О.Б.,але ні одна людина навіть не побажала цьому чоловіку удачі на новій посаді.Ей,ви,народ з дефіцитом сірої речовини в голові,для початку навчіться писати без помилок і тільки тоді вже поливайте брудом людину .Імбіцили. P.S. побачимо як ви заговорите,коли з'явиться порядок у Луцьку дякуючи новим лицям з досвідом праці.Досить писати неадекватні коментарі ті,кого вигнали з поліції і їхніх розлючених родичів! Бо і так ясно ,хто це пише. P.P.S. Адмін цього сайту,закрий коментарі,у людей вже залишки сірої речовини в голові киплять від заздрості,звідси і береться ця дурна фантазія
Лучанин Показати IP 18 Березня 2016 22:34
Знаю Олега давно. Вітаю з призначенням!!!!! Ти молодець! Всього найкращого на даній посаді!!!
І ляпайте, поки не т Показати IP 19 Березня 2016 11:14
Хочу сказати, що висвітлення інформації про призначення начальників, а в подальшому її обсмоктування- це своєрідна посвята в роботу, бо завжди були, є, і будуть постійно невдоволені диванні вояки, які можуть ляпати язиками тільки за монітором, а в реальному житті роблять "0". Або звільнені, які не відповідають посадам разом із родичами, б'ються в конвульсіях "яку це пакость зробити напаслЄдок". Зміїна отрута колись закінчиться, головне не брати до серця коментарі таких "діячів" з хворою фантазією, які навіть не знайомі з людиною і не орієнтуються в кар'єрному рості. А Вам, Олег, бажаю успіхів і натхнення в роботі, бо ще не раз будете в центрі уваги))) Вітаю з призначенням!
Микола Показати IP 19 Березня 2016 14:32
Молодець Олег! Всього найкращого на даній посаді!
Ігор Показати IP 19 Березня 2016 17:09
НА місці редакторів ВН, коментарі до даких новин слід блокувати, а бо щоб хоча дозволяти тільки зареєстрованим особам. Ато пишуть всікі заздрізники, наркомани, злочинці, фанатики всяких угрупувань, які явномали проблеми з правоохоронними органами. А Олег, не те що керівник, а просто нормальна людина, яка пройшла до такої посади не простенький шлях. Бажаю йому карєрного росту та успіху.
Якби Показати IP 20 Березня 2016 00:06
якби менти так злочини розкривали як тут коменти восхваляння пишуть то злочиніть незбільшилаь би в 4 рази)))))Ну звісно в коментах має бути восхваляня героя!!??)))Чи на думку мінуовщиків і вохвалителів тут мають коментувати лиш менти!!??)))Олег лиш з вами спілкуєтья а більше його ніхто не знає)))).Та мені як читачу зрозуміло що 90 % коментарів замовні, а це зайве підтвердження що Олег має багато скелетів у шкафу. Окрім того, якщо міліціонери його підтримують значить він "свій". І порішать можна і підзаробити можна, був би чесним кричали б такого нам не треба
Посторонній Показати IP 20 Березня 2016 18:40
Ех, люди-люди, не знають, а такі думки викладають....Бог з вами, вашими думками...а К.Б.О.бажаю успіху та мудрості у своїй справі, та, не зважаючи на бруд, працювати на благо громади та держави в цілому!