USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцький Євромайдан просить приносити побутові речі

21 Грудня 2013 12:05
Список речей, які потрібніЄвромайдану опублікували на сторінці активістів в соціальній мережі.

«Шановна громада! Увага! Євромайдан розбудовується, але нам потрібна ваша допомога!

Список речей, потрібних Євромайдану :

1. Військові намети або ж великі намети, де є багато місця.
2. Пристрої обігріву.
3. Паливо ( бензин, дизель).
4. Продукти. В основному ковбаса, сир, майонез, хліб, можливі готові гарячі страви типу супів, бульйонів, чай, кава.
5. Спальники.
6. Карімати, ковдри, рукавиці, шкарпетки, загалом - теплий одяг», - пишуть організатори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
11 Показати IP 21 Грудня 2013 12:23
Черговий розводняк. Для кого те все нести і для чого, якщо там постіно труться лише від 5 до 10 осіб. Бензин, дизель... Може, ще персонального водія?
небайдужий до 11 Показати IP 22 Грудня 2013 00:17
Бензин, дизель для генератора
дМИТРО Показати IP 21 Грудня 2013 12:25
Військові намети або ж великі намети, де є багато місця. .... навіщо вони вам ??? для вас 10 чоловік і палатки хватить а краще всього ідіть вже додому бо ви вже трохі надоїли людям
Анонім Показати IP 21 Грудня 2013 12:30
скоро ікру,крабів і розваг почнуть просити,несіть недоумкі,сміх та й годі.
Майдан Показати IP 21 Грудня 2013 12:39
може ще золото і гроші вам приенсти? а де ж ваші гусь, бондарі і маї там всякі вот нехай вам і несуть
123 Показати IP 21 Грудня 2013 12:44
ви що здуріли кому ви потрібні щоб вам хтось щось приносив
камера Показати IP 21 Грудня 2013 12:46
http://www.camera.lutsk.ua/ кому нести вас там чоловіка три може е а може й тих немає привикли на халяву ідіть вчиться або працюйте
Лучанин Показати IP 21 Грудня 2013 13:33
Идите домой. Мы хотим новый год прийти на площадь чистую без ваших палаток и г....на. И объясните с какого перепуга люди которые работают будут вас содержать т.е. кормить, обувать, одевать.
Андрій Показати IP 21 Грудня 2013 14:33
Читаю коментарі і не перестаю дивуватися.Приходять на пам"ять слова Б.Ясенського:"Не бійся ворогів-у гіршому випадку вони можуть тебе вбити.Не бійся друзів-у гіршому випадку вони можуть тебе зрадити.Бійся БАЙДУЖИХ-вони не вбивають і не зраджують,але тільки з їхньої мовчазної згоди існують на землі зрада і вбивство".Невже так важко зрозуміти,що речі потрібні для київського майдану,а бензин для транспорту який возить людей на Київ.Чи бачили ви хоч одного горбатого який би якимось чином хотів би привернути увагу до свого горба? А ви своїми коментами ще і ще доказуєте,що тільки розум має границі,а дурість безгранична.
Анонім до Андрій Показати IP 21 Грудня 2013 15:59
де ви бачили розум на майданах,якраз розум там відсутній,вже давно зрозуміло що майданами ніяких соціальних проблем не вирішити,вони потрібні лише зараз наприклад яйценюхам,тягнибаксам та жюльці,тій аферистці сидіти вже ой як надоїло,вкраденими мільонами користуються чоловік і жужа,а вона в клітці,проста апифметика,на майдані в Києві 10000 людей,мінумум на харчування кожного 100гр. в день всього 1000000гр.в день тількі на їжу,хто це фінансує?той кому потрібна влада,а ви далі вірьте ща це люди самі себе утримують,наївні романтикі з запудреними мізками.
123 Показати IP 21 Грудня 2013 15:00
Хай попросять у Володі Пащенка... Той чувак заможний... Чи жінка гроші на Вітчизну не дає? Це нагадує фарс з маріонетковими героями Гузь, Шиба, Бондар
Остап Показати IP 21 Грудня 2013 18:35
Ну що ви так дятям невистаає на святкування НР а ви :))))
Нормальний Показати IP 21 Грудня 2013 20:54
Можу дусту в пігулках принести, треба?
Майданутим Показати IP 21 Грудня 2013 21:00
А дурману, або пігулок від дебілізму не треба?