USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Магазини Івано-Франківська зняли з полиць російські товари

18 Березня 2014 11:30
В Івано-Франківську розпочався другий етап акції «Ми не продаємо товари madе in Russia» і стартувала акція «Українцем бути круто!» – як протест проти окупації російськими військами українського Криму. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

14 продуктових магазинів, які входять до трьох великих торговельних мереж Івано-Франківська – «Плюс», «Слов’янка» і «Тростянецький» зняли з полиць товари російського виробництва, замінивши їх українськими аналогами. Це відомі торгові марки алкоголю, чаїв, побутової хімії.

За словами підприємця, депутата міської ради Ростислава Кукурудза, зараз розпочинають другий етап – відмова від купівлі російської продукції. «Те, що ми не продаємо російські товари, це дуже добре, але є сенс відмовитися їх купувати, тому що купуючи російське, ми підтримуємо економіку нашого агресивного сусіда», – сказав Ростислав Кукурудз.

Водночас в Івано-Франківську міськвиконком та міський рекламно-інформаційний центр оголосили про початок акції «Українцем бути круто!» Акція передбачає заходи для популяризації національної символіки, одягу, україномовної літератури.

Голова регіональної ради підприємців області, співвласник «Пасажу Гартенбергів» Олександр Долішній вважає, що «повинен бути якийсь механізм заохочення людей, які хочуть презентувати себе як українці, які люблять свою державу, які люблять наше місто, все те, що пов’язане з Україною». Стимулом для учасників цих акцій стануть бонуси – знижки на товари і послуги від фірм та підприємців, які погодилися стати партнерами проекту – їх вже десять.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Андрій Показати IP 18 Березня 2014 11:35
А також не заходьте на російські сайти однокласники, вконтакте і т.д. які також заробляють на нас українцях солідні гроші, що ми сидимо на їхніх сайтах.
маха Показати IP 18 Березня 2014 11:37
чому наші підприємці мовчать ?
Миша до маха Показати IP 18 Березня 2014 11:47
а причём тут предприниматели? ты не хочешь и не покупай! или опять ждать когда кто-то за вас всё делать будет? хотя я и так у нас российских товаров не знаю.. может не покупаю? у меня родственники в России, я когда был там там есть ничего невозможно!! Украинские продукты реально вкуснее!!! начиная от молокопродуктов и заканчивая печеньем
підприємець до маха Показати IP 18 Березня 2014 12:30
Нічого особистого - лише бізнес!
Я Показати IP 18 Березня 2014 11:38
НАЗВУ ТОВАРІВ В СТУДІЮ .
Анонім до Я Показати IP 18 Березня 2014 11:49
ещё нужно бойкотировать товары произведённые в Антарктиде. их примерно столько же как и российских.. типа россия что-то такого вырабатывает, чего у нас нет?
12345 до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 14:50
баллестические ракеты
Джулія Показати IP 18 Березня 2014 11:53
Луцьку варто взяти приклад.
лучанка до Джулія Показати IP 18 Березня 2014 11:55
Ти ні разу ще розумного не сказала
Джулія до лучанка Показати IP 18 Березня 2014 11:59
Мене моніторять? Як мило.
лучанка до Джулія Показати IP 18 Березня 2014 12:08
Та кому ти потрібна! просто "випадаєш" з ряду нормальних людей))))))))))))
мумія до Джулія Показати IP 18 Березня 2014 12:32
Дурний приклад - заразний!:)
Анонім Показати IP 18 Березня 2014 12:18
А якщо це якісний товар, то що, мені купувати наше г-но?
my_gift до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 12:32
Завжди можна знайти альтернативу. Аби бажання було... По продуктах-українські та білоруські, італійські та німецькі (на ринках багато бусів стоять). Промислова частина-тут російського хіба що взуття. Тобто вибрати можна.
Анонім до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 12:57
да ладно, какой российский товар нельзя заменить таким же или даже лучшим нашим? ну в крайнем случае европейским... так что это не проблема.
Джулія Показати IP 18 Березня 2014 12:28
"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" (с)
лучанка до Джулія Показати IP 18 Березня 2014 13:04
А своїми словами слабо? Ти ж не рядова, ти ж "елітна"!
Джулія до лучанка Показати IP 18 Березня 2014 20:31
Літер на вас шкода.
економ Показати IP 18 Березня 2014 12:30
Як це все символично - Ростислав Кукурудза! От і будуть лише кукурудзу їсти, а потім... газ виробляти!:) Повна незалежність і економічна і енергетична!:)
Яна до економ Показати IP 18 Березня 2014 13:13
А своє прізвище слабо оприлюднити? Чи тільки над чужими підсміюватися гаразд?
Антон до економ Показати IP 18 Березня 2014 13:18
Ви такий жартівник))) Я пів години по підлозі качався від сміху. Не Петросян часом?
Анонім до економ Показати IP 18 Березня 2014 18:44
ААхаха молодец смешно до слез. Красная рыба привозная кто не желает ешь местную, которая тиной воняет. А так если взять, то на востоке гораздо больший товаро обмен с русскими, чем на западе и вся эта компания фэйк и возня свидомых засранцев. Пукайте паны в накопительные емкости, бойкотируйте москальский газ.
вано Показати IP 18 Березня 2014 13:37
теперь нужно отказаться от русского газа и русской нефти - слабо?????????????
Анонім до вано Показати IP 18 Березня 2014 15:18
Украина сама себя обеспечивает газом, российский газ нужен только предприятиям олигархов, пускай они что хотят делают, всё-равно налогов не платят. так что можете свой российский газ себе обратно засунуть.
Анонім до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 17:26
якщо не буде газу в підприємців і підприємств відповідно,то не буде продукції і робочих місць.тоді на полицях супермаркетів будуть якраз російські товари,які ви не хочете брати. все просто. + в людей не буде грошей на життя. так, що перестаньте тут говорити дурню.
Igorock Показати IP 18 Березня 2014 13:50
На зло кондуктору - куплю білет, та піду пішки.
Анонім Показати IP 18 Березня 2014 13:53
Дурня повна. це те саме "Піду пішком на зло маршрутчику"
Анонім Показати IP 18 Березня 2014 14:09
і кого ви бойкотуєте? Росію? чи може своїх же підприємів,які витратили гроші і тепер не мають ніякого доходу,бо ви собі щось придумали. тю) Росія вже свої гроші отримала за товар, а ось українські підприємці пролітають.
Giz Показати IP 21 Березня 2014 07:29
Вот вы странные :)