USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Маневиччани хочуть повернути у власність пам’ятник Леніну

7 Квітня 2016 12:13
Мешканці Маневич просять повернути бронзовий пам’ятник Володимиру Леніну у власність громади.

Про це стало відомо під час позачергового засідання четвертої сесії обласної ради сьогодні, 7 квітня.

Депутат облради Володимир Кучер звернувся до виконувача обов’язків начальника ГУ Нацполіції області Петра Шпиги, якому переадресував прохання мешканців Маневич. Вони просять посприяти поверненню майна, яке перебувало у власності комунгоспу.

Зокрема, йдеться про демонтований 2 роки тому бронзовий пам’ятник Володимиру Леніну. Так, відомо, що 25 лютого цього року з аналогічним запитом до правоохоронців звернулися депутати Маневицької райради. Бронзова скульптура досі не знайдена.

До слова, у крадіжці чотиритонної бронзової скульптури комуністичного вождя, звинувачують депутата Луцької міської ради, колишнього очільника Правого Сектору Волині Павла Данильчука.

Зрештою, Володимир Кучер попросив поінформувати про результати розслідування за фактом зникнення пам’ятника. Крім того, він, як свідок демонтажу, готовий свідчити.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
123 Показати IP 7 Квітня 2016 13:03
Паша скотиняка все в цьому житті спи*див і все продав. Напевно на Гаваї їздить кожні вихідні і лєксуси міняє кожен день!
нхя не смішно Показати IP 7 Квітня 2016 13:07
Пане Павле, тепер ви зрозуміли, що справу проти банди комуняк, камсамольців, ОЗУ ГПУ, ОЗУ МВС, ОЗУ СБУ потрібно доводити до кінця?
Олег Показати IP 7 Квітня 2016 13:10
Я, проживаю в Маневичах і я не хочу повернення памятника Леніну. А хочу гроші від його продажу та направити ці кошти не в кармани Линдюків та інших долба..йобів, а на ремонти вулиць району, містечка. І таких нас багато і нас не подолати
Вот до Олег Показати IP 7 Квітня 2016 14:10
Тому ти і такий тупий. Вчитуйся в текст. Написано повернути у власність громади, а не встановити його знову. Бідний бо дурний...
Вова Показати IP 7 Квітня 2016 13:19
Не допустіть того, бо полішукам хватить розуму його знов поставити!
хах Показати IP 7 Квітня 2016 13:59
це питання до голови "Народного контролю" Волині Павла Данильчука. А також до його побратима по політичній діяльності, активіста Михайла Шелепа. в них і питайте.
Паша Показати IP 7 Квітня 2016 14:10
Тьозка (ДАНИЛЬЧУК)!!!!! Поверни народу вождя, прошу тебе! Вкради щось інше, ти ж можеш! Є ще ДАІшні пости.....
укроп Показати IP 8 Квітня 2016 10:05
Його треба добре висвятили і переправити на дзвонив для маневицької церкви УПЦ УП
Луцьк до укроп Показати IP 11 Квітня 2016 10:00
Леніна на дзвони? Геніально))
gh Показати IP 9 Квітня 2016 21:52
Справа не в пам.ятнику, а в 7-ми тоннах бронзи, які вкрав Данильчук. З цієї бронзи можна відлити пам.ятник Степану Бандері
ха ха Показати IP 10 Квітня 2016 21:23
запийте холодною водою, той володька вже досі "перетворився" в солідну суму в чийомусь гаманці. (я ТАК думаю)