USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Матері силовиків прийдуть на Майдан і проситимуть синів піти

21 Січня 2014 14:40
«Припинити ризикувати найціннішим, виконуючи злочинні накази» - з такими проханнями прийдуть батьки силовиків на Майдан.

Так, сьогодні, 21-го січня о 18.00 відбудеться ініціатива, під час якої планується, що на Майдан прийдуть матері службовців внутрішніх військ та спецназу, аби просити своїх дітей «припинити ризикувати найціннішим, виконуючи злочинні накази».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив користувач Матвій Нікітін, - йдеться на Українській правді.

"Якщо у вас є сини і брати серед тих, кого зараз змушують стояти на Грушевського при мінус десять, і повільно, але впевнено втрачати нирки, прийдіть, і заберіть їх. Поки ми ведемо переговори, які невідомо чим ще закінчаться, хлопці будуть вже інвалідами", - закликають матерів бійців.

До слова, для блокування урядового кварталу використовують курсантів Національної академії МВС, яким нашивають шеврони бійців внутрішніх військ. Батьки курсантів збираються вирушити до Києва для захисту своїх дітей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Віка Показати IP 21 Січня 2014 16:35
Ага! Руслана "матерів" з Майдану приведе, тих - чиї сини міліцію коктейлями Молотова та камінням закидували!:)
я до Віка Показати IP 21 Січня 2014 20:01
Точно так, под дикие танцы и гей гей.
ЗМІ Показати IP 21 Січня 2014 16:38
А про "курсантів Національної академії МВС" - повна брехня!!! Сайт УП, з якого постійно йдуть перепости на інші сайти, займається повною брехнею та провокаціями та однобоко висвітлює всі події на Майдані!!!
Анонім до ЗМІ Показати IP 21 Січня 2014 19:08
це не брехня!!! З Луцька хочуть з Выйскового лыцею выдправити курсантыв в Киъв!!
аяяй до Анонім Показати IP 21 Січня 2014 20:17
шо за брєд там навчаються діти до 18 років
аліна Показати IP 21 Січня 2014 17:46
нехай матері не тільки силовиків прийдуть заберуть своїх дітей, а й матері тим молодиків які кидаються чим попало в тих силовикі...Ніхто такого не буде терпіти, скоро будівлі в Києві вже почнуть розбирати, бо бруківки буде замало)))))))ЄВРОПА)
Джулія Показати IP 21 Січня 2014 21:54
Коли міліція та внутрішні війська згадають за свою присягу-"бути вірним НАРОДУ України", а не Янику та його кліці, і приєднаються до майданівців-отоді владі стане страшно. Тоді Межигір'я тісненьким стане, та й уся Україна теж!
my_gift Показати IP 21 Січня 2014 21:55
От якби матір Януковича його забрала до себе... :-))))))))))