USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Медведєв прокоментував відео, на якому свободівці побили посадовця

20 Березня 2014 09:27
Прем'єр РФ Дмитро Медведєв прокоментував відеоролик, який нещодавно з’явився в інтернеті. На ньому видно, як депутати Верховної ради від ВО «Свобода» б'ють директора Національної телекомпанії України (НТКУ) Олександра Пантелеймонова, - пише Itar-tass.

"Ось воно - прекрасне обличчя нової української влади" , - написав Дмитро Медведєв на своїй сторінці в мережі Facebook, додаючи посилання на відеоролик.

Так, 18 березня депутати Верховної ради від фракції "Свобода" Ігор Мірошниченко, Андрій Іллєнко та Богдан Бенюк увійшли в кабінет виконувача обов’язків голови НТКУ Олександра Пантелеймонова.

Нагадаємо, Народний депутат від "Свободи" Ігор Мірошниченко готовий нести відповідальність за побиття і силовий тиск на тимчасового керівника НТКУ Олександра Пантелеймонова. Але стверджує, що це не злочин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 100
лучани Показати IP 20 Березня 2014 09:39
Правильно зробили свободівці. Російського провокатора взагалі потрібно виселити з країни. Пі.Сі. для чого ВН передруковує вислови неадекватних людішок,типу Мєдвєдіва.
Лучани до лучани Показати IP 20 Березня 2014 09:42
Адекватна відповідь на неадекватні вчинки! У хуліганства немає національності!!!!!!!!!
лучани до Лучани Показати IP 20 Березня 2014 09:49
Це маріонетка недоросль Мєдвєдів адекватний ? Це було цивільне покарання злочинця-сексота,який державні народні гроші використовував для угоди ворожої країни.
Луцьк до лучани Показати IP 20 Березня 2014 10:05
коментар було видалено
Прєвєд-Мєдвєд! до Луцьк Показати IP 21 Березня 2014 00:26
:)
ну так до лучани Показати IP 20 Березня 2014 09:48
ну так, сходи к ним, морду набей, и пусть пишут заяву... адрес найдешь тут: http://www.volynnews.com/contacts/
Анонім до лучани Показати IP 20 Березня 2014 09:51
правда я щось не розумію в чому його провокація? по вашій логіці точно так само не можна показувати новини із країн заходу і з-за океану.
555 до лучани Показати IP 20 Березня 2014 09:53
Правильно? А как же свобода слова? Как же эвропейские ценности? Это просто быдло которому не место в ВР!
Анонім до 555 Показати IP 20 Березня 2014 10:14
Павильно вчинили!Росія це ворогУкраїни!Той хто крутить по національному концерти на честь приєднання Криму, української землі теж ворог!
Анонім до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 10:19
завтра прийдуть до тебе і поб*ють, бо ти не те дивишся по тв. не те слухаєш, не те їсиш, що хочуть вони. тоді поговоримо.
Анонім до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 11:26
ну так само i путiн робить. невже ви однаковi? в чому рiзниця? де европейськi цiнностi, повага до законiв ?
Анонім до лучани Показати IP 20 Березня 2014 10:03
ти одиниця свободівська проти 220 тисячі лучан
Лучани до лучани Показати IP 20 Березня 2014 10:25
ВН, РЕСПЕКТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до лучани Показати IP 20 Березня 2014 11:24
такi самi методи як i в путiнських беспредельщикiв. яка то європа ? це дикунство i папуаси.
Валік Показати IP 20 Березня 2014 09:43
Мірошниченка - судити падлу на рівні зі всіма іншими!
олег Показати IP 20 Березня 2014 09:46
да весь світ бачить наших придурків далі буде
Анонім до олег Показати IP 20 Березня 2014 09:51
Весь світ бачить,як совки живуть вУкраїні,їдять український хліб та обгаджують цю країну.
Москаль до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 10:21
коментар було видалено
Анонім до Москаль Показати IP 20 Березня 2014 10:34
а ти зміни на паРашу!
Іван Гонта до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 10:54
Свободівці теж живуть в Україні, купляють неукраїнське, вживають російські мати, дурять своїх виборців і беруть взятки. Цим вони не обгаджують країну???
Закарпаття Показати IP 20 Березня 2014 09:51
Свободівці молодці! Дуже шкода, що таких патріотів як Бенюк, Мірошниченко та Іллєнко у нас на Украіні мало. Не мають вони за що вибачатися!
Анонім до Закарпаття Показати IP 20 Березня 2014 09:52
з якого це часу бандити стали патріотами? можливо ми в різних країнах живемо? в моїй країні ОцЕ не патріоти.
Патриоты до Закарпаття Показати IP 20 Березня 2014 10:04
Из-за таких "патриотов" Крым про*рали, да видно так ничего и не поняли...
Лучани до Патриоты Показати IP 20 Березня 2014 10:28
Та те закарпаття дике, воно крім своїх овець ні в чому тями не має!!!!!!!!!!!!
Закарпаття до Лучани Показати IP 20 Березня 2014 10:41
до речі, я з Волинськоі області, ст.Вижівка, але бачу, що свідомих украінців тут на Закарпатті більше,ніж у вас
Рома до Закарпаття Показати IP 20 Березня 2014 11:09
Полішук значить?))) А, тоді цим все сказано
Рома до Закарпаття Показати IP 20 Березня 2014 10:55
Це добре, що такої наволочі у нас все-таки мало)))
123 Показати IP 20 Березня 2014 09:52
Разве это люди? Это настоящие "бакланы" т.е. хулиганы! А бенюк притворялся порядочным человеком! Да я теперь с...рать с ни на одном гектаре не сяду! Однозначно на нары за такие выходки! Европейцы для!
Анонім до 123 Показати IP 20 Березня 2014 09:56
Фашистський с*рун, вали в паРашку з України. Ти заслуговуєш ,щоб тобою керували недорослі-фашисти.
Анонім до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 09:59
через таких,як ви, все розпадається.
123 до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 10:00
коментар було видалено
Лучанин до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 10:19
В того "недоросля" мізків більше, чим у всіх наших політиків!
Слвава Показати IP 20 Березня 2014 09:54
Я в шоке с этих жителей Украины которые еще и подддерживают этих идиотов Свободу!Посадить их надо!Это правда ваше лицо майданутые
Анонім Показати IP 20 Березня 2014 09:55
так весь світ бачить нову придуручну Україну-бидлом були і бидло залишаться
333 Показати IP 20 Березня 2014 09:57
И самое интересное что их за это никто не посадит, потому что это "херои"! Быдло и ублюдки самые настоящие враги Украины! Как можно такое вытворять когда в стране неспокойно? Половине страны это точно не понравится! Они что на Путина работают?
лучани Показати IP 20 Березня 2014 09:58
Фашисти позбігались захищати сексота Пантєлєймонова.
Слава Показати IP 20 Березня 2014 09:58
Вот у нсяас идиотов в странеа потом удивляемся почему Крымчане ушли!Потому что они не хотт подчиняться этим *** *** !Аваков с Ляшко *** ,Черновил сумашедшая,Кличко баран!Ну что революционеры поменяли шило на мыло!Сейчас на Донбассе заводвы уже становятся ждите нашей революции
Слава Показати IP 20 Березня 2014 10:00
.В этой стране этот бардак не закончится никогда наверное!Что делать здесь,преспективы нет вообще
888 до Слава Показати IP 20 Березня 2014 10:05
Присоединяться к Крыму
Анонім до Слава Показати IP 20 Березня 2014 10:29
Что делать? Вали ти Слава в паРашу, нам украінцям легше жити стане:)
Анонім до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 14:53
чому як тільки хтось проти ви кричите - валіть в Росію??Ми всі українці, нам потрібно єднатись, а не проганяти. От через таких крикунів наша країна на межі війни
Слава Показати IP 20 Березня 2014 10:03
Лучаны у тебя сестра не Черновил случайно!У тебятоже справка наверное
777 Показати IP 20 Березня 2014 10:05
Классное у нас правительство пришло к власти за 10 дней настроило против себя половину страны и про..срало Крым! Супер! Так держать! С такими успехами скоро и Юго-Восток прос...рут! Супер профессионалы!
Слава до 777 Показати IP 20 Березня 2014 10:07
Покращення 2!Спасибо жителям майдана за хаос в незалежной, за то что теперь нет работы,веры,страны
777 до Слава Показати IP 20 Березня 2014 10:11
Да видно 2004 год этих "патриотов" ни чему не научил, власть вроде бы захватили, положив более 100 человек а распорядиться ею ума не хватает!
Слава до 777 Показати IP 20 Березня 2014 10:17
Это точно!Теперь мы откатились лет на 30 назад еще!После этого майдана будет разгребать лет 20
Анонім до Слава Показати IP 20 Березня 2014 10:16
і все ж жителі майдану стверджують, що це все було не даремно. я в шоці. прос*али все, хоча ще не все, ще прос*уть І це недаремно. Люди,коли ж ви почнете думати говолою. Ще як війна, не дай Бог, реальна почнеться з масовими смертями,що ж ви тоді говорити будете. Совість мучити вас не буде.? Це ж ви винні в усьому.
махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:11
Медведєв ворог України номер 2
123 до махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:14
Что враг бандеровцев это правда, но не Украины не расписывайся ч** за всю Украину!
123 до 123 Показати IP 20 Березня 2014 10:24
Чмо це ти пацюк пихатий,про бандерівців ти тут не зачешеш, ти на Волині!Мені ближче Степан Бандера ніж твій Гітлеркапутін!Їдь в Расєю і так розказуй,Пєтя -пітушок!
123 до 123 Показати IP 20 Березня 2014 10:33
В России скоро будешь ты жить, потому что волынь твоя скоро будет Россией и мы еще посмотрим кому куда ближе!
Оля до 123 Показати IP 20 Березня 2014 10:58
Бачу офіс Свободи виліз і пише)) Федік і Вовк - привіт)))
Анонім до 123 Показати IP 20 Березня 2014 10:48
а ти чого нік не міняєш на паРаша?
Слава Показати IP 20 Березня 2014 10:14
У меня такого плохого настроения никогда не было как сейчас, полная опустошенность на душе,работы ты не стало, бензин скоро по 15 будет,доллар по 20.!У власти извращенцы над детьми и над народом!Спасибо вам в ковычках!Бог вам судья всем политикам которые разрушили все
Махновець до Слава Показати IP 20 Березня 2014 10:17
А ти хотів жити як раніше?А спитай це в інших українців, чи хотіли вони так жити?Зеки рулять, а ти на роботу ходив, що робив корів доїв?Работнік!
Анонім до Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:23
по коментарям видно,як українцям жилось. і як вони реагують на теперішню владу.
Лучанин до Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:24
Тепер бачу, що раніше було краще!!!!!!!!!!! Снайпери не вбивали, всяка наво**ч не ходила зі зброєю і не лякала людей, не спалювали хати, не вривалися в кабінети і не знущалися!!!!!!!!!!! А саме головне КРИМ БУВ БИ НАШ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Слава до Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:24
коментар було видалено
123 до Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:25
А что коров доить по твоему не нужно? Баран ты а не махновец! Ты что жрать не хочешь! А ты спросил у украинцев хотят ли они майдауна? А что сейчас рулят честные и бескорыстные олигархи которые нажили на твоем труде миллионы! И ты наверное на майдауне лежа зарабатываешь раз считаешь что труженик который доит коров это быдло! Быдло как раз ты майдаун и этим все сказано!
Махновець до 123 Показати IP 20 Березня 2014 10:36
Ти тяжче п*сюна нічого в руках не тримав, твій час не прийде в Україні, ти вже вср*вся, котму ти ще зібрався показувати рубероїд, барига??
Итоги майдана Показати IP 20 Березня 2014 10:14
Итоги майдана: 1. Воров поменяли на бандитов 2. Про*рали Крым 3. Народ привели к еще большему обнищанию Список еще не окончательный, его можно продолжать до бесконечности... И все из-за того, что кому то не втерпеж было оказаться у корыта, не могли уже подождать год до выборов... "Патриоты", напишите пожалуйста, что вы считаете "победой майдана"?
Москаль до Итоги майдана Показати IP 20 Березня 2014 10:33
коментар було видалено
Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:20
коментар було видалено
Анонім до Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:24
ти неадекватний
Слава до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 10:28
ставят да лайки, потому что у некоторых остались мозги и понятия совесть!А вы только Ленина валить можете а создать нихрена не можете, что с тобой говорить у тебя в голове только Слава хероям!Слава Крым просрали за неделю и страну тоже!Вот чего вы добились со своей революцией!Тебя самому этот правый сектор и голову отобьет
123 до Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:27
Еще не вечер! Смеется тот кто смеется последним!
222 до Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:28
Российские войска уже стоят на границах посмотри еще кто пойдет гулять?
Махновець до 222 Показати IP 20 Березня 2014 10:33
Ще побачиш як в народному гніві згорять в танках твої війська,духу не хватить нашу Україну топтати, пообс*раєте всі ляжки і поїдете до Расєї!
Слава Показати IP 20 Березня 2014 10:21
Как в этой стране детей растить,жениться!Стыдно что я украинець и больно уже за весь этот хаос
він Показати IP 20 Березня 2014 10:24
абсолютно нормальна роеакція на неадекватні діі політика, вони тільки цього і чекали
Слава Героям Показати IP 20 Березня 2014 10:27
Це не твоя країна, ти тут із своїми дітьми випадково, пошукай на карті свою державу, вона вже примножує території за рахунок іншим сімей з дітьми!
Слава до Слава Героям Показати IP 20 Березня 2014 10:32
Слава у тебя между ног одна, и одна извилина в голове!С этим и живи патриот чертов!Родина там где жопа в тепле и в спокойствие!А у нас хаос благодаря таким ка ты
Махно Показати IP 20 Березня 2014 10:29
Щось смердить від словісного поносу, що повс*рались від страху капутінці??
123 до Махно Показати IP 20 Березня 2014 10:38
Мы то как раз не об.сирались а обо.срались вы махновцы подогнали все 20 танков на границу с Россией! И собрались защищать сеню кролика и его миллионы!
Слава Показати IP 20 Березня 2014 10:35
Сейчас я посмотрю как вы в Европу на зароботки поедете!Вы же хотели!Сейчас поедете и топить будете дровами
Махновець до Слава Показати IP 20 Березня 2014 10:37
Слава не гундось!
Слава до Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:42
коментар було видалено
грамота.ru Показати IP 20 Березня 2014 10:38
коментар було видалено
Слава Показати IP 20 Березня 2014 10:40
коментар було видалено
Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:41
Ну давайте, до скорого, контра пихата, їдемо всім Правим Сектором розкулачувати різний ворожий елемент, люстрацію проводимо!До тебе Слава теж доберемся!
Слава до Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:44
Смотри не захлебнись добираться,скоро получишь чечню на Галичине
123 до Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:45
А что же вы с правым сектором в Крым не поехали? Засслали, потому что там бы вас просто грохнули! Это авм не против безоружного Беркута воевать и не раскулачивать мирных безоружных граждан!
Дончане до Махновець Показати IP 20 Березня 2014 11:01
Предлагаю тебе и твоим единомышленникам приехать на пл Ленина в Донецк на незабываемую экскурсию.. С собой вам предлагаю взять побольше бендеровских флагов и другой вашей атрибутики. Я уверен это будет настоящий подарок жителям нашего города от истинных носителей католической веры истории упа, оун и т.д. А то у нас все по старинке. Памятники победителям Великой Отечественной, И даже большой памятник Ленину. Р.s. у тебя уже потекли слюнки в предвкушении невиданного фронта работ по вандализму ? Давай приезжай, мы ждем.
Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:43
Чекай нас, ми скоріше до тебе доберемось ніж ти до нашого прапора!Слава Україні!
123 до Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:47
Что то долго добираетесь, наверное через Вашингтон или Берлин пешком идете? Приезжайте, посмотрим на что вы способны вояки!
Слава до Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:49
коментар було видалено
Слава до Махновець Показати IP 20 Березня 2014 10:49
коментар було видалено
Анонім до Слава Показати IP 20 Березня 2014 10:56
Тупі телята не пишіть тут свої телячі коменти
Слава Показати IP 20 Березня 2014 10:54
Россия конечно уделала американцев красиво, как говорится без шуму и пыли! 5 млр бахнули а толку никакого,хаос только!Великий Владимир вам еще покажет кузькиу мать
987 до Слава Показати IP 20 Березня 2014 10:57
Постав собі плюсік, Славко!
Учите историю Показати IP 20 Березня 2014 10:55
Ищите историю: где "откинулись" Петлюра/Махно/Бандера? Так то.... А если неучи, кто вам доктор...
Слава Показати IP 20 Березня 2014 11:02
Теперь на многих сайтах коментарии отключены!Свобода слова по украински!На маиле вообще нельзя!Что это подскажите
Это до Слава Показати IP 20 Березня 2014 11:07
коментар було видалено
Слава до Это Показати IP 20 Березня 2014 11:13
Чему удивляться по русски запретили говорить,че говорить о коментариях!Но такого не бы ло при Яныке,писали что хотели
Слава Показати IP 20 Березня 2014 11:02
коментар було видалено
Русский Показати IP 20 Березня 2014 11:07
Я мзду не беру, за Державу обидно
Анонім Показати IP 20 Березня 2014 11:33
сколько же тут теперь стало фсбшных ботов, ВН вы популярны! :-)
справедливий Показати IP 20 Березня 2014 11:39
Провильно зробили, що не пропускають коменти пітерських тролів. в Пітері їх цілий центр. Зарплата 1000 баксів в місяць . Норма 100 коментів в день.
123 Показати IP 20 Березня 2014 13:13
Через таких виб...ків про нас така думка складається у світі. Мудагони.
грамота.ru Показати IP 20 Березня 2014 13:51
Специально для националистов мудераторов : единственная защита от фашистсвующей бандеровской чумы, .накрывшей Украину - это РОССИЯ и ее миротворческий контингент