USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Мешканця Криму прописали в Магадані. Документ

26 Березня 2014 11:16
У мережах з'явився документ, що нібито затверджує зміну прописки кримчан, які стали жителями окупованої Росією території України, - пише ТСН.

У документі сказано, що мешканець Севастополя, який там і народився, став жителем Магадана та відтепер прописаний у кімнаті гуртожитку міста.

Раніше в мережах поширювалася інформація про зміну прописки кримчан. Але це перший документ, який нібито підтверджує її.


Нагадаємо, що Росія радо прийме в себе українців, але лише в "середньовічних" регіонах далекого сходу.

В інтернеті з'явився документ, в якому пропонується російське громадянство охочим українцям.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
((((((())))))) Показати IP 26 Березня 2014 11:24
УРА! ПУТИНУ СЛАВА! ПОДНИМАЕМ МАГАДАНСКИЙ КРАЙ!!!
НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Березня 2014 11:49
НА ТАЙМИР - АЛЄНЄЙ ПАСТИ
Це до НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Березня 2014 11:52
Однозначно, зрадив Україні - радуйся, "теперь,ты - дома"
Це Показати IP 26 Березня 2014 11:50
наполовину фейк, така довідка "гуляє" інтернетом, але є й доля правди - серія паспортів в рашці - прив'язана до регіону, і видають з тих регіонів де надлишок бланків.
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 12:17
Как всегда брешут!!
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 26 Березня 2014 12:36
всі знають, що кремлівські рашисти завжди брешуть
Бульба Показати IP 26 Березня 2014 13:24
Вы читать умеете? Ведь ясно написано, место рождения - Украина, г.Севастополь.
Крымчанин Показати IP 26 Березня 2014 14:49
честно говоря я думал, что искажение информации сильно преувеличивают.. давно я так не ржал))) ребята, это ж как нужно хотеть подобное, чтобы верить..