USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Міліція Волині розшукує нападників на валютчика

26 Липня 2014 12:37
Правоохоронці розшукують зловмисників, які скоїли напад із застосуванням зброї. Про це інформують у прес-службі волинської міліції.

Нагадаємо, сьогодні Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що близько 9 години ранку на Завокзальному ринку у Луцьку стріляли.

Правоохоронці встановили, що троє нападників намагалися вчинити розбійний напад на підприємця, аби заволодіти значною сумою грошей.

"Під час нападу небайдужі громадяни чинили опір нападникам, але один із них, застосував зброю невстановленого зразка, у результаті чого потерпілий і ще двоє осіб отримали поранення. Нині вони госпіталізовані, їм надають медичну допомогу. Зі слів лікарів, загрози їхньому життю немає. За цим фактом розпочали кримінальне провадження за частиною другою статті 187 (Розбій) Кримінального кодексу України", - розповів заступник начальника УМВС України у Волинській області Олександр Никитюк.

Працівники міліції встановили особу одного зі зловмисників. Він – мешканець Одеської області. Вживаються заходи щодо затримання злочинців.

"Фото одного нападника ми представимо громадськості. Тож просимо всіх осіб, котрі знають цього чоловіка або його місце перебування, телефонувати у міліцію. Анонімність гарантуємо. Окрім того, буде визначена грошова нагорода тому, хто надасть допомогу у затриманні злочинців", – підсумував Олександр Никитюк.

Нагадаємо, це уже не перший випадок нападу на валютчиків на Волині.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
тик Показати IP 26 Липня 2014 12:42
Схожий на чеченця, а в нас цього добра хватає
д. Показати IP 26 Липня 2014 12:49
гарний матеріал, респект ВН
234 Показати IP 26 Липня 2014 13:15
Хто знає як звати валютчика?
Олександр Показати IP 26 Липня 2014 13:20
Ну що за моветон валютчиків підприємцями називати. Вони елементарні економічні злочинці.
ВОНО до Олександр Показати IP 26 Липня 2014 14:23
поністю згіден з вашою думкою, яле як зараз завиють *роботяги* валютчики спростовуючи це
шановні до Олександр Показати IP 26 Липня 2014 14:48
працівникі банків-шклянків ваші організації феодальнозастійного часу та правил кідають реально людей..і чомусь це трактується як підприємницька діяльність..вам би повністю стати монополістами і вот тоді би ви попрацювали..живіть реальністю а не методичками №6,9,..2014 виданними такими самими долб.. як ви тільки на пару щаблів вище..
саша до Олександр Показати IP 26 Липня 2014 14:49
завтра можуть і за тобою..
знаю Показати IP 26 Липня 2014 15:39
У нас кругом злочини. В Рокинях рідний брат військового, який має причетність до тилу українського війська, торгує... сухими пайками, призначеними для харчування арміє в польових умовах. Торгує, і не скриває цього. До нього додому за пайками ходять люди, як до церкви. А в окопах солдати, яких голова сільради зірвав з комбайна і призвав у військо, сидять голодні (не виключено). Мародер! До сьомого покоління Бог покарає!
вам до знаю Показати IP 26 Липня 2014 15:44
рокині на карті показалі?
саня до знаю Показати IP 26 Липня 2014 17:21
А ЯКЩО ТИ ТАКИЙ ЗНАВЕЦЬ ТО ЧОГО НЕ ПІДЕШ В МІЛІЦІЮ ЧИ ПРОКУРАТУРУ І НЕ ЗАЯВИШ НА ТАКОГО СУСІДА? ЩО СЦИШ? ОТ ТАКІ МИ І ВСІ ПАТРІОТИ ХЕРОВІ. ЯК В НЕТІ АНОНІМНО МЕНТІВ І ВСІХ ОБСИРАТИ ТО ТИ ПЕРШИЙ ,А ЯК ДОПОМОГТИ В РОЗКРИТІ ТО ГОЛОВУ В ЖОПУ І СИДИШ ТИХЕНЬКО,ЩОБ СЛУЧАЙНО НЕ ПЕРНУТИ ЧОГОСЬ!!!!!!!
333 Показати IP 26 Липня 2014 21:08
Ото класна стаття!!! Міліція розшукує нападників на валютчиків!!! Нападникі поїхали на Ковель, в нововолинську були, луцьких почистили, остались ше ковельські підприємці...
Анонім до 333 Показати IP 28 Липня 2014 20:55
Оце правда
Олександр Показати IP 26 Липня 2014 22:07
У цивілізованій країні таких "підприємців" давно б за грати запроторили, а мені тут ще хтось доказує, що то банки такі-сякі (я, між тим, до них жодного відношення не маю), а ці "підприємці" - пухові. Вони БАРИГИ і більше ніхто. Назбирали своїм "міном" купиську грошей і жодної гривні у бюджет, тільки ментам на лапу. А по факту події - сталося лихо, хто ж сумнівається... І так, це може прийти до кожного. І нічого б я не писав жодного разу, якби цих БАРИГ регулярно не називали у подібних статтях підприємцями.
333 до Олександр Показати IP 26 Липня 2014 22:54
Згідний з вашою думкою на 100 %
ваш до 333 Показати IP 26 Липня 2014 23:01
нік шістка(три штукі для солідності).країна подхалімів і лизунів з псевдоекономікою має пропасти.конкуренція має бути не між парт..уями кпсс та їх Курченками всіх мастей..а між громадянами та не громадянами...а так вас скоро того рєбята..і не ляшко а всі решта..
тігіпкі до Олександр Показати IP 26 Липня 2014 22:57
рулять
пика нападника Показати IP 26 Липня 2014 23:06
дуже схожа на бідолашних репресованих росиянами татаро-грузинів
539 Показати IP 26 Липня 2014 23:37
Повертаються лихі 90-ті?
111 Показати IP 27 Липня 2014 14:21
Якби напали на простого підприємця, то наші менти 100 %не напрягались шукати нападника...а як напали на валютчика, о о оооо то треба обов'язково шукати!! Це ж капусточка!!! Іх треба охороняти (або здавати)якщо забуває платити. І де правда?
га Показати IP 27 Липня 2014 20:53
ці га****ни тільки за грошима ходять і розшукують тільки "важних" їм клієнтів, *** Бльш нія вони не можуть ....