USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Відео-коментар затриманого під час стрілянини у Ківерцях

11 Червня 2014 19:19
На Волині зловмисники під час затримання стріляли в правоохоронців. Окрім того, стало відомо, що людиною, якого обікрали порушники, був валютчик. Про це, власне, сказав сам затриманий, - ідеться у сюжеті телеканалу ZIК.

Нагадаємо, сьогодні, 11 червня, луцькі правоохоронці затримали групу осіб, котра займалася розбійними грабежами на території Волині та інших областей України. Під час затримання зловмисники розпочали стрілянину та пошкодили два службові автомобілі працівників міліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
БЕНжамін Показати IP 11 Червня 2014 19:54
Все правильно: хто кришує валютників ті ж їх і захищають
)))) Показати IP 11 Червня 2014 21:18
Смішно, організували самі ж "менти" "спецоперацію" - бо ж на сьогодні була запланована їх люстрація і Руденко завчасно "звалив" з луцька (мол по-делам). Навішали лапши на вуха, а Ви всі й думайте, що міліція працює. Подивіться на них і все стає ясно))). Не було б так смішно - як "печально". І нажаль - це правда, тільки сліпі цього не помічають.
Роман до )))) Показати IP 11 Червня 2014 22:06
В тебе дуже бурна уява))
Лучанин до )))) Показати IP 11 Червня 2014 22:13
Нехай ці ***бані люстратори на схід їдуть там іх багато хто вже чекає. От не хай там і люструються.
) до Лучанин Показати IP 11 Червня 2014 23:03
Putanya ne v lystratorah, a v "roboti" kopiv! Tu spravdi virush, sho vony 4erez 1 god. zatrumalu "zhylikiv" i azh v kivertsyah (5hv. izdu)? )) tse vse ih plan!
,,,,, до ) Показати IP 11 Червня 2014 23:14
По-перше: затримали їх не через годину. Збав хоч наполовину По-друге: з Луцька до Ківерець 5 хв. їзди??? Підкажи чим їхати так швидко, може хоч на роботу буду встигати....
ПРАВДОРУБ. до ) Показати IP 12 Червня 2014 10:18
КЛАСНО НАПЕВНО СИДІТИ В ПОЛЬЩІ ТА КОМЕНТУВАТИ ДІЇ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ОПИНЯЮТЬСЯ ПІД КУЛЯМИ. Герой
ага до )))) Показати IP 11 Червня 2014 22:15
коментар було видалено
Майже лучанка до )))) Показати IP 11 Червня 2014 22:50
Ой, щось схоже сьогодні чула біля дверей одного з волинських видань, яке так і не опублікувало цю новину. Хоча практично кругом вони встигають, а тут, напевно, задовго спали ))). Ну, хоч комент написали. Хоч так в курсі подій ;)))
правдоруб до )))) Показати IP 12 Червня 2014 10:15
нікчеми навіть не називаються. А ти візьми свої речі, поїдь на схід, відчуй коли в тебе стріляють, А ПОТІМ УРОД ПИШИ КОМЕНТАРІ
Собак@ Показати IP 11 Червня 2014 21:31
Вже третю службову представницьку ДАІшну автівку розбили. Пріуси ж не створені, щоб їх на таран пускати, вони ж на батарейках, щоб економити бюджетні кошти, а є бобіки для таранів. Щоб мали допомогти валютчиків трясонути то вони таке.. ех.. тепер через тих бариг місто лишилось такої краси і плюс долари і євро назад не вернути на попередній курс і всі ціни на все іноземне.
123 до Собак@ Показати IP 12 Червня 2014 10:21
Ти як собака повинен розуміти, що головне затримати злочинців, а ковбаса буде потім. не важливои який автомобіль, коли в тебе стріляють
124 до 123 Показати IP 12 Червня 2014 10:26
оу, у нас є "кіберміліція" - специ по коментах) (напевно це і є та ж міліція). Ви працюйте краще за основним фахом, а не відгаркуйтесь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
сусідка Показати IP 16 Червня 2014 00:07
Один із підозрюваних - мій сусід. Коли дізналися, що його затримали, то були всі в шоці!!!
Анонім Показати IP 17 Червня 2014 10:22
Я скажу одне писати кожен сможе, а дійсно постояти за себе, і за державу лиш одиниці сможуть вот і робіть із цього висновок..