USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На кільці біля «Променя» не поділили дорогу два легковики

11 Вересня 2017 18:41
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 11 вересня, близько 18 години у Луцьку поблизу піцерії «Фелічіта», що на кільці біля розважального центру «Промінь».

Не поділили дорогу автомобілі "Пежо" і "Тойота Королла".

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Луцька, водії не дотрималися бокового інтервалу.

В аварії ніхто не постраждав. Автівки зазнали механічних ушкоджень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Лучанин Показати IP 11 Вересня 2017 19:28
Не дотрималися бокового інтервалу? Це щось нове. А який там міг бути інтервал? А чому ще третьої машини в паралель нема? А, в третьому та четвертому ряду дотримуються бокового інтервалу. От тільки чому ж вони тими всіма рядами в одну й ту саму точку їдуть? Мабуть рівновагові клієнти попалися, бо інакше хтось би точно був винним, як мінімум водій тойоти, хоча б тому що йому клумба попереду заважає.
Ігор луцький до Лучанин Показати IP 11 Вересня 2017 19:59
Один законопослушний громадянин України,платник податків,маючи страховий поліс,керуючи авто на укрбляхах вирішив доказати другому аналогічному водієві,що авто в нього крутіше і їздить він як профі.
+++ Показати IP 11 Вересня 2017 20:51
Шустрик на Пежо хотів без черги проіхати
Олекса до +++ Показати IP 11 Вересня 2017 21:10
Яка це така черга? Рухатись слід якомога правіше......згідно ПДР. Що пижик і робив.
скептик до +++ Показати IP 11 Вересня 2017 21:12
ні, це водій тойоти дивився вліво, щоб виїхати на кільце, а що робиться справа - його не цікавило. винен водій тойоти, оскільки в нього була перешкода справа
скептик до +++ Показати IP 12 Вересня 2017 10:37
подивись куди в кого колеса повернуті. водій пежо уникав зіткнення з тим при"урком на тойоті
Анонім Показати IP 11 Вересня 2017 21:16
заборонити укробляхи !
водій ка Показати IP 11 Вересня 2017 21:22
Бачила цю аварію. Боковий інтервал це щось новеньке. Просто пежист деб*л думає, що він Бог і нафіг дотримуватись правил ДР. А Бог не фраєр... Ось і поцілувались.
Олекса до водій ка Показати IP 11 Вересня 2017 22:23
Яке порушення в пежо?
скептик до водій ка Показати IP 12 Вересня 2017 10:39
блондинкам раджу перефарбуватись і почитати ПДР. 1. ВИНЕН ТОЙ, У КОГО ПЕРЕШКОДА СПРАВА. 2. ПЕЖО У СВОЇЙ ПОЛОСІ. 3 ТОЙОТА ПІДРІЗАЛА ПЕЖО.
111 до скептик Показати IP 12 Вересня 2017 11:13
які полоси? там є подвійна розділова смуга чи знак що дві полоси в одну сторону?
скептик до 111 Показати IP 12 Вересня 2017 13:52
почитай ПДР, як визначається полоса руху, коли нема розмітки
Ігор Показати IP 11 Вересня 2017 23:46
всі нормальні люди з яровиці на кільце їдуть з лівої полоси а з правої їдуть на шевченка, а гумовий розкмник на пежо вирішив, а нафіг в колєйці стояти , я ж више всіх, !!!! має бути якась повага до інших водіїв
Олекса до Ігор Показати IP 12 Вересня 2017 07:06
А немає нормальнихі ненормальних.Є правила і їх слід виконувати.А в правилах п.10.4 сказано що заїзд на кільце здійснюється з любої полоси. А повага до інших водіїв це якраз дотримання правил. А вам раджу в супермаркеті підходити не до вільної каси а до каси де багато людеї - за поваги до інших покупців.
Ігор до Олекса Показати IP 14 Вересня 2017 00:32
тобто з права в ліво підрізати це нормально , і по правилах, виїдь в місто по більше і проїдься так по кільці, побачим скільки машин тебе влуплять і що останеться з твого корита, а за границьою ти за такі фокуси ще штрах нехілий получиш
111 до Ігор Показати IP 12 Вересня 2017 07:53
Правила вчи мудак, рухатися треба в правому ряду!
111 до 111 Показати IP 12 Вересня 2017 11:18
сам і вчи. від яровиці до кільця одна смуга. тойота стояла в ряду а пежо пролізло поза чергою. а якби було дві смуги, то тойота виїхала на кільце перша, і почала рух по кільцю. в такому випадку пежо теж повинне її пропустити , бо кільце головне
Олекса до 111 Показати IP 12 Вересня 2017 12:38
Якщо нема розмітки то це не значить що полоса одна. Вчіть правила пане.
111 до Олекса Показати IP 12 Вересня 2017 23:20
За умови дотримання безпечного інтервалу- так. Але безпечного інтервалу не дотримано. Умова для двох смуг не виконана. Хто не дотримався? Той хто виїхав другим. ширина проїзджої частини там менша ніж 5,5 м, необхідний мінімум для легкових авто .(це якщо хтось скаже що тойота їхала посередині). Як наслідок, недотримання пежо безпечного інтервалу, і удар в бік тойоти.. і ще раз, навіть при наявності двох смуг пежо приїхали перехрестя не вірно http://monolith.in.ua/wp-content/themes/monolith/images/pdd-ukr/razdel10/pdd-ukraine-punkt-10-5.jpg
Ігор до Олекса Показати IP 14 Вересня 2017 00:19
там від краю до смуги 6 метрів немає, ьлшл і дві полоси там неможе бути
Ігор до 111 Показати IP 14 Вересня 2017 00:26
сам ти мудак, там 1 ряд, по інтервалу він не на 3 не на 2 неподілитьсяі спереду була тойота, а водій пежо, я так бачу ну дуже спішив вскочити на кільце, це точно так як в аникдоті про запорожець і камаз з водвєм в якого 20 років стажу
скептик до Ігор Показати IP 12 Вересня 2017 10:43
на яке шевченка ? це в другу сторону 2 кілометри
Сам водій до Ігор Показати IP 12 Вересня 2017 11:35
За правилами потрібно триматись правіше. Але, там смуга руху дозволяє рухатися паралельно двом машинам. Ближче до середини їдуть ті, хто виїжджає на кільце (Тойота), а правіше ті, хто повертає праворуч на Винниченка. Саме такий порядок руху дозволяє не створювати аварійних ситуацій. Але ж є умнікі, знатоки правил, які не стоять в черзі а пруться з правого боку і вискакують на кільце (Пежо), що призводить до таких ситуацій. Можливо власник Пежо і по правилах виїжджав, але по відношенню до інших водіїв він гумовий розумник, як написав Ігор.
Вітас до Сам водій Показати IP 12 Вересня 2017 12:35
Коротше кажучи з твоїх слів пежо їхав по правилах-а треба було по ( понятіях) тоді і аварії не було б. Круто.
Еее Показати IP 12 Вересня 2017 07:55
ото вже ці євробляхи
123 до Еее Показати IP 12 Вересня 2017 15:02
євробляхи покурче аварії роблять, під наркотиками і з жертвами!