USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На кордонах Волині вже завтра встановлять блокпости

6 Травня 2014 15:08
Блокпости таки встановлять на в’їздах до Волинської області. Правоохоронці матимуть при собі автоматичну зброю. Станеться це вже завтра, - йдеться на сторінці у соціальній мережі заступника голови облради Ігоря Гузя.

Так, сьогодні, 6 травня, під час наради представників правоохоронних структур, Волинської ОДА, Волиньради та громадських формувань прийняли наступні рішення:

1. Із завтрашнього дня встановити блокпости на в'їздах до Волинської області. Три блокпости на білоруському кордоні, а також на трасі Київ-Варшава, Київ-Луцьк та Луцьк-Дубно.
Також проводити координацію з блокпостами, що встановлені на території Львівської області.

2. На блокпостах цілодобово чергуватимуть працівники МВС, Державтоінспекції, інших силових структур за участі представників громадських формувань. Працівники МВС будуть чергувати з автоматичною зброєю.

3. Мета блокпостів: перевірка автомобілів, що в'їжджають на територію області, особливо автобусів та маршруток. А також збір та аналіз інформації, щодо можливих провокацій на території краю.

4. Особливе прохання до жителів прикордонних районів, які можуть бути свідками переміщення підозрілих осіб: терміново повідомляйте дільничних інспекторів МВС, працівників міліції, які будуть чергувати на блокпостах ,або ж телефонуйте на відкриту лінію Управління СБУ у Волинській області 0332-244-025
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Valik Показати IP 6 Травня 2014 15:14
Давно пора було це зробити,ще неділі дві тому,аби Волиняни жили мирно та спокійно.
НАТО до Valik Показати IP 6 Травня 2014 16:38
коментар було видалено
оо до Valik Показати IP 6 Травня 2014 19:23
ото зараз грошей на тi блокпости спишуть "керовнiки", блiн. а хто буде заважати уявним терористам через любу iншу дорогу до Луцька залiзти?? чи пiшки, чи хоть на машинi, через любу сiльську дорогу...
І кому Показати IP 6 Травня 2014 15:33
повідомляти ? Продажним мєнтам ? Вони прийшли "служити народу України" виключно для того щоб утекти з села та бабок з насінням на луцьких ринках "покришувати". Невже досвід східних областей та Одеси нічому не навчив?! Вониж перші вас і зіллють бандюкам москальським. Для них і "деревяні" теж гроші.
13 до І кому Показати IP 6 Травня 2014 17:07
коментар було видалено
Всезнайко Показати IP 6 Травня 2014 16:00
Гузь понаставляв блокпостів, хоче дожити до бандерштату?
Олесь до Всезнайко Показати IP 6 Травня 2014 16:22
Що не так? Гузь - сволота , запроданець,-(чий?) типу- але- направду- хто, 1 чого вартий?- Наприклад-Фестиваль "Бандерштат"- Без ф1нанс1в в часи риг1в, громадська д1яльн1сть , на гран1 арешту, реал1зован1 проекти, незважаючи на оп1р климчука... Ви думаэте це просто? Зроб1ть хоч щось! спобуйте! поговорим пот1м. Тому Гузь мае право на слово, на думку, на д1ю. Зараз багато людей мабють шанс на самрорел1зац1ю. Люб1ть УКра1ну!!!!
111 Показати IP 6 Травня 2014 16:43
Я перед Пасхою була в Одесі і на свої очі бачила блок-пости при вїзді в місто (зі сторони м. Іллічівськ і м. Бєляєвка). Одесу вони від безладів не врятували!!!!!
Анонім до 111 Показати IP 6 Травня 2014 17:00
У цьому випадку краще "перебдеть" ніж "недобдеть".
Корінний лучанин до 111 Показати IP 6 Травня 2014 21:28
Захід України це не Одеса, тут бандерівці живуть! " Дуже страшні люди" для РосіЇ і їх бояться. У кожного зброя і танки, пушки закопані в городі.
гузьнові Показати IP 7 Травня 2014 09:28
Давайте ще кордони між областями встановимо, щоб і миш не прострибнула. Кому ваші блок-пости тут потрібні, назбираєте купу ледацюг, які будуть тат байдики бити і засирати навколишні кущі, замість того, щоб працювати. В ліжку для дружини блок-пост постав, пришелепкуватий.
павлик Показати IP 7 Травня 2014 12:47
а львов и устилуг почему не перекрыли а вдруг шпиены через поле к нам залезють