USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На митниці кажуть, що 1,5 тонни бурштину «проґавили», бо зламався їхній сканер

24 Березня 2016 15:28
Рекордні рекордні 1,5 тонни бурштину, затримані польськими митниками на пункті пропуску «Дорогуськ» 3 березня 2016 року, волинські митники «проґавили» через несправність обладнання,

– чомусь зламався сканер. Він і досі поламаний, і коли запрацює – невідомо.

Так, саме несправністю сканера пояснив вільне проходження 1,5 тонни бурштину через кордон до Польщі заступник начальника Волинської митниці Михайло Богатирчук, відповідаючи на запитання начальника відділу протидії корупції Волинського відділення громадського об’єднання ветеранів розвідки України Анатолія Сковери. Про це йшлося сьогодні, 24 березня, під час засідання комісії Громадської ради при ДФС області.

Зі слів Михайла Богатирчука, волинські митники «проґавили» бурштин через несправність обладнання, а саме – сканера для виявлення контрабанди. При цьому на запитання, скільки ж часу іще не працюватиме сканер, і коли його нарешті полагодять, Анатолій Богатирчук відповів – «невідомо».

Нагадаємо, у Держприкордонслужбі дали інше пояснення, чому не перевіряли вантажівку з бурштином на Волинській митниці – мовляв, вона прийшла у пункт пропуску «Ягодин» повністю оформленою.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ВАНТАЖІВКУ З 1,5 ТОННАМИ БУРШТИНУ ПРОПУСТИЛИ ЧЕРЕЗ «ЯГОДИН»

Натомість в СБУ заявили, що волинські митники і прикордонники причетні до бурштину, затриманого в Польщі.

Нагадаємо, 3 березня 2016 року рекордні 1,5 тонни бурштину затримали польські митники на пункті пропуску «Дорогуськ». Загальна вартість товару - близько 24 мільйонів злотих (5,6 мільйона євро.) Бурштин був схований у вантажівці з польськими номерами, що їхала з України в Польщу.

Такої великої незаконної поставки партії бурштину на польському кордоні ще не було. Під час огляду автомобіля працівники митниці виявили, що під мішками з легальним товаром приховані пакети і картонні коробки, заповнені бурштином. ДИВИТИСЬ ФОТО
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Док Показати IP 24 Березня 2016 15:46
За такий відкат любий осліпне на годину або сканер заглючить
ЗНАЙТЕ Показати IP 24 Березня 2016 15:49
Його самі митники і поламали, бо відео зі сканера бачили не лише вони ..А ремонтувати ніхто ніколи його і незирався...Навіть не повідомили нікого, що він поломаний......Але в Польських митників також сканера немаєі проте вони все побачили, а наші " жирні коти" живіт бояться кудись підняти,ну крім щоб взяти ХАБАРЯ ....
нхя не смішно Показати IP 24 Березня 2016 15:51
Нас мають за дурнів? Такі да - ми дурні, бо терпимо таку владу.
123 Показати IP 24 Березня 2016 16:02
кому вони це розказують ?це смішно слуати, хто повезе товар на таку суму грошей без страховки, а всі сипучі вантажі перевіряються щупами ,,, списки вантажів які підпадають під ризики,візьміть оглядовців зелених за одне місце і все буде ясно,, брехуни,,,
Анонім Показати IP 24 Березня 2016 16:09
галіма відмазка)
до сбу до Анонім Показати IP 24 Березня 2016 16:18
а де супроводжуюча особа укаінець що був зполяком в машині , він може багато розповісти
лучанка до Анонім Показати IP 24 Березня 2016 16:40
Знову Сковера на люди виліз.Так само ласий до грошей як і ті митники.Вже не одну папку з компроматом продав.Він такий же борець з корупцією як і відмазка про той бурштин.
Квартал 2016 Показати IP 24 Березня 2016 16:26
У митників з переляку хватило інтелекту тільки на таку причину ...??? Придумайте щось більш потішне ...скоро 1-квітня ,можливо хто повірить .
dimidrol Показати IP 24 Березня 2016 16:26
так їм скільки сканерів не привозь не один працювати небуде....невігідно.комп не наадуриш...а коли його немає тоді ти король...
132 до dimidrol Показати IP 24 Березня 2016 16:37
що знайшли на митниці за допомогою того сканера-- н і ч о г о то пугало
123 Показати IP 24 Березня 2016 16:30
поляки побачили без сканера , такий обем неможна непобачити це 3-4 піддони вантажу,і колиб хоть один відірвав свое задне місце та взяв щуп бувби результат на бюджет міста , міша вам нарозказуе казок то ще той риговець вінницький ,але запамятайте любе гів--но рано чи пізно вспливе, дійде черга відповідати вам,там всіхх треба гнати вшию
інспектор Показати IP 24 Березня 2016 16:46
Заступника начальника митниці ТЕРЕЩУКА ЮРУ треба за вухо брати! Це його тематика,всі його автівки, лахи, квартири, де взялись?? А хлопець лише 5 років на митниці. Він зі своїми дружочками це організував.
Юрій до інспектор Показати IP 25 Березня 2016 16:22
Такий розумний??? Дивись, дам зараз 500$ людям і тебе вичислять, а ще за 500$ в лікарню покладуть!!! Я свої машини і квартири заробив не сидячи на дивані за пивком!!!! А 5 останніх років не покидав робочого місця!!!! А тепер для рахуючих мої гроші!!!: Стільки протоколів про порушення митних правил як я не складав ніхто!!!! Коли я був старшим зміни на Устилузі, були найбільші надходження до бюджету!! Від мене не постраждав ніхто, в мене вся зміна була задоволена!!! І держава не була ображена!
123 Показати IP 24 Березня 2016 16:53
дайте всім ордена героів контробаса
для юри до 123 Показати IP 27 Березня 2016 16:37
оце відповідь держслубовця- вибачте а яка у вас зарплата-живете не назарплату
Іван Показати IP 24 Березня 2016 17:01
Шваліковський Андрій попав не на жарт.
до івана до Іван Показати IP 24 Березня 2016 21:06
Будь ласка поподробніше.
ХХХ Показати IP 24 Березня 2016 17:15
Люблять наші митники і прикордонники гроші більше всього на білім світі. І за ради них бажаних готові на ВСЕ!!!!! От і зламали ради них жаданих, той проклятущий сканер)))))))))
Анонім Показати IP 24 Березня 2016 17:58
ги-ги-ги ........ а очі не пов*л*зили ?:
Ольга Показати IP 24 Березня 2016 20:37
Ну що оніщук, обісрався!
я тебе не забуду Показати IP 24 Березня 2016 21:37
Сом скоро буду подсекать