USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Польщі затримали 1,5 тонни бурштину, які «проґавили» волинські митники. ФОТО

16 Березня 2016 20:53
Рекордні 1,5 тонни бурштину затримали польські митники на пункті пропуску «Дорогуськ», який «прогавили» волинські митники.

Так, працівники митної служби в Дорогуську виявили контрабанду майже 1,5 тонни бурштину. Його ринкова вартість може досягати 24 мільйонів злотих.

Про це повідомляє польське видання Kurier Lubelski.

«Митники виявили бурштин у польській вантажівці, що прямувала з України», - інформує Мар`яна Семенюк, представниця польської митниці.

З її слів, під час перевірки митники помітили, що під мішками з легальним товаром, поданим для оформлення, приховані пакети і картонні коробки, заповнені з бурштином. У цій ситуації необхідно було вивантажувати весь вантаж.

Результат здивував навіть податківців. Виявилося, що водій вантажівки намагався переправити до Польщі без сплати податків майже півтори тонни бурштину.

Переважна більшість каміння було необроблене, камені невеликі, розміром зі страусине яйце. Митники підрахували, що їх ринкова вартість може бути до 24 мільйонів злотих.

Довідково. Згідно з неофіційною інформацією, ціна на бурштин в Україні на «чорному» ринку коливається від 200 до 4500 умовних одиниць, а у сусідній Польщі він у рази дорожчий - в 1,5 - 2 рази, ніж на Батьківщині.

Попри систематичне організоване видобування бурштину на Волині досі не виявлено жодної злочинної організованої групи, яка займається організацією такого видобутку та подальшою переправою через кордон. Добутий незаконними методами бурштин закупляється незареєстрованими посередницькими структурами і контрабандою вивозиться для подальшої переробки за межі України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Анатоль_ Показати IP 16 Березня 2016 21:15
ХлопцІ, я в шоці!
Укроп до Анатоль_ Показати IP 16 Березня 2016 21:28
Чалдон ти Вася
Ося до Укроп Показати IP 17 Березня 2016 00:41
Їздять скутерами, теми все...... їздять скутерами...
АСЛАНУ до Анатоль_ Показати IP 16 Березня 2016 22:37
Не все рішаєтья!!??)))))Але де ж розбор польотів на Волині.Підтримую АСАБ без згоди верхів правоохоронців це було зробити нереально....А затримують 2-5 кг для показухи і чужих..сваї ж бачите везуть тонами..Орієнтовна ціна бурштину 150 мільйонів))Оце суми а не тисяча доларів..А ще Волинька митниця грішить на оцінці контрабандного бурштину..оцінює 1кг в 700 -1000 грн!!??)))Щоб відмазувати від криміналу тих кого треба..
Якість до Анатоль_ Показати IP 17 Березня 2016 09:49
Бурштин діййсно з Лісового....І щось поляки погано рахували бо в нас цей бурштин 10-15 тис. кілограм вартує а в Польщі по 20 заганяють..Ну я про ці куски
Андрей до Анатоль_ Показати IP 17 Березня 2016 16:50
После такого начальник нашей таможни не имеет морального права оставаться на своем посту. Имейте совесть, уроды? Вы же не просто за так пропустили контрабанду. Идет война, погибает цвет нации, а вам на все это наплевать, лишь бы свои карманы набивать.
ACAB Показати IP 16 Березня 2016 21:37
Ну і хто ж тут в ДОЛІ???Вся зміна митників, вся зміна прикордонників, працівники СБУ постійно присутні на кордоні і очевидно їх керівники, УБОЗ і це ще не всі!!! Тут чоловік 100 як мінімум відразу необхідно закривати з яких як мінімум 20 після усіх слідчих дій і судів повинні отримати дуже великі терміни увязнення з конфіскацією майна. Ну що ГУНЧИК НЕМАЄ КОНТРАБАНДИ НА ВОЛИНІ??? А хто міг таке замутити - безробітні жителі прикордонних районів для того щоб мати на хліб - НІ!!! Це організована злочина група в складі працівників усіх правоохоронних органів під контролем і супроводом спецслужб і робилось це не раз і кришується на найвищому рівні!!! А ВОНИ ПОЛІЦІЮ НОВУ ЗАВЕЛИ І ГАНЯЮТЬ АЛКОГОЛІКІВ І ДІТВАРУ ПО ЗАКАУЛКАХ!!! А ПШЕКІ КРАСАВЧІКІ ВЗУЛИ ЗАЖЕРЛИВУ М**АРСКУ М**ЗЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!! В Європі куди нас так тяжко працюючи намагається засунути нова влада зранку на столах лежалиб заяви усіх начальників починаючи з Любомиля закінчуючи прокурором області а внас зараз Ж**И РВУТЬ НА КОГО СПИСАТИ!!!
АСАВ до ACAB Показати IP 16 Березня 2016 23:55
Як же я міг забути ДФС - міністерство доходів і відходів КУРАТОРИ ДАНОГО НАПРЯМКУ !!! Юристовський по суті має здійснити ритуальне самогубство щоб зняти ганьбу хочаб з нащадків. У всіх країнах була є і буде корупція і питання не в тому що таке сталося а в тому що за це уповноважені особи несуть відповідальність навіть тому що спалились а у нас викручуються як пацюкі...
Лучанин Показати IP 16 Березня 2016 21:49
Оце пападалово...це вам не нещасних 3-5 кіль...
Дипломований поліщук Показати IP 16 Березня 2016 21:52
Зрозуміло, що цей злочинний бізнес кришується на самому верху. В "темі" і місцева прокуратура, і МВС, і СБУ і прикордонники. Нічого не міняється - все прогнило.
Дипломований поліщук до Дипломований поліщук Показати IP 16 Березня 2016 22:01
**** мінусуєш? - В долі?
сергій Показати IP 16 Березня 2016 22:23
і власна безпека фіскалів теж при ділі ,таку кількість без "криши"ніхто не повезе...Скоро почнуться масові суіциди.
Лапін Показати IP 16 Березня 2016 22:31
Шпига ! Я не поняв?
петро до Лапін Показати IP 16 Березня 2016 23:08
Без нього це не могло обійтись, головний дах бурштинової мафії...
Шпига до Лапін Показати IP 17 Березня 2016 16:54
Лапин ! Я теж не поняв !
шпага Показати IP 16 Березня 2016 22:55
Хлопці, я не сам, я в долі!
Гунчик Показати IP 16 Березня 2016 23:08
коментар було видалено
Андрійчук Показати IP 16 Березня 2016 23:45
ЛАПЫыыыыынннн
до лучанин Показати IP 16 Березня 2016 23:48
боротьба з бурштиновою мафіею і новимистарими мусорами Украіни- на маленькому квадраті в чужій державі ! Цікаво а набу ціею історіею зацікавиться ?
Вас Показати IP 17 Березня 2016 00:40
Задекларували в пшека і поїхали далі
Xzidi Показати IP 17 Березня 2016 01:44
А це Волинсикий з Лісово!!! Накопали нацикі та не зашло! Найкраща якість каменю яка ціниться в баксах))
Xzidi Показати IP 17 Березня 2016 01:49
Порішають докі та заберуть в суді .
Набу Показати IP 17 Березня 2016 02:32
Оце вльот пацани.
бідняк Показати IP 17 Березня 2016 06:52
коментар було видалено
123 Показати IP 17 Березня 2016 07:24
без відома начальства з такою кількістю
патріот Показати IP 17 Березня 2016 08:09
А поляки тепер це все на свої фірми передадуть, там оброблять і вироби за валюту продавати будуть і наповнювати свої бюджети, а ви - чому бідні... бо...?! Це просто жах що з Україною робить купка недо...!!! І де так звані "активісти", депутати...обломилось?! :)
Андрій Показати IP 17 Березня 2016 08:34
Не бачу реакцї нашої областної влади і компетентних органів.Все таки дочекаються ТРЕТЬОГО МАЙДАНУ!!!
123 до Андрій Показати IP 17 Березня 2016 10:01
Яка може бути реакція, самі себе ж не візьмуть за причинне місце, рота собі не заклеять, скоріше за все зроблять когось стрілочником, на нари ніхто не хоче та й з прибуткових місць вигнати можна буде тільки під стволом!!!
Бодя Показати IP 17 Березня 2016 08:49
Лапін прості
Му МУ Показати IP 17 Березня 2016 09:31
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 17 Березня 2016 09:32
ну що АЖ ТАКОГО в тому бурштині..??? ото радість в житті - мати камінь з мертвою мухою всередині)))) Подуріли вже....Скоро будете чорниці і гриби з Скандинавії возити....бо свої ліси розі*рали
"Корупцію подолано" Показати IP 17 Березня 2016 09:49
Молодці поляки - втерли шмарклі волинським "борцям з коруацією".
Народ Показати IP 17 Березня 2016 09:57
Лапін прощай і уході
я Показати IP 17 Березня 2016 10:35
Страшно Не буде добра в нашій державі Але і на майдани виходити не розумно Снайпера потрібно ,а не майдан В Києві і в Луцьку
коля Показати IP 17 Березня 2016 12:04
Ще наші сліпі митники кожен день не бачать сотні тисяч контрабанди сигарет.
Лапін Показати IP 17 Березня 2016 12:42
Шо Ви причепилися??? Я Герой АТО, нардеп, чесний адвокат бандитів!!! Бурштин - не моє!!! В мене інші тємахі. За лучан переживаю, іду на 1 місці по виконанню обіцянок!!! Не зліть мене з тим бурштином, і так не знаю, як бабло відбити тепер....
123 Показати IP 17 Березня 2016 13:01
До чого тут сигарети,люди возять щоб вижити і дітей своіх на ноги поставити.
сергій Показати IP 17 Березня 2016 13:11
Бо забашляли бабло і прогавили
Анонім Показати IP 17 Березня 2016 13:14
Бо бабло забашляли і проі*бали тіпа значить треба звільняти ато всі бабкі беруть
Анонім Показати IP 17 Березня 2016 19:20
Що пане Шпига, це вже хабар чи ні для вас? Тепер зрозуміло хто охороняє ліси і для чого!
анонім Показати IP 17 Березня 2016 19:33
Що пане Шпига, це вже хабар чи ні для вас? Тепер зрозуміло хто охороняє ліси і для чого!
Лапін 2 Показати IP 17 Березня 2016 20:46
Хто такий Шпига?
000000 Показати IP 17 Березня 2016 23:17
Прикро недоїхало до виставки
До Нардепа Показати IP 18 Березня 2016 13:05
А де нардеп ГУЗЬ? Чи це не його округ? Чи не він міліціянтів області перебирав? Чи простіше з трибуни кричати за шахтарів і робити вигляд боротьби з Гунчиком?
дурненькі ми Показати IP 18 Березня 2016 18:39
В бюджет Польщі оприбуткують весь бурштин. А в наших лісах копати бурштин дальше будуть для збагаченя поляків
Допомога Показати IP 19 Березня 2016 15:03
Допомагаємо в повернені конфіскату.