USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Тролейбуси - по 3, маршрутки - по 4. Чого чекати лучанам

2 Березня 2017 11:28
Разовий проїзд в тролейбусі Луцька з наступного місяця може зрости з 2 до 3 гривень. Про це йдеться у проекті рішення, опублікованому на офіційному сайті Луцької міської ради.

Зокрема, для Луцького підприємства електротранспорту пропонується встановити з 1-ого квітня такі тарифи:

- Тариф на разовий проїзд одного пасажира в міському електротранспорті (тролейбусі) – 3,00 грн.

- Вартість разового квитка на проїзд в міському електричному транспорті (тролейбусі) для учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації – 1,00 грн.

- Вартість місячного проїзного квитка в міському електротранспорті (тролейбусі): для підприємств, установ, організацій – 180,00грн; для населення –160,00 грн; для учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів І-IY рівнів акредитації – 50,00 грн.

Що стосується вартості проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах, іншим проектом рішення пропонується встановити тариф 4 гривні. Для дітей шкільного віку від 6 до 14 років встановити вартість проїзду у автобусах на міських маршрутах загального користування у розмірі 2,00 грн. за одну поїздку одного пасажира.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
ВАСЯ Показати IP 2 Березня 2017 11:39
Заї ли
щвондєр Показати IP 2 Березня 2017 11:50
НХ таку міськраду і таких депутатів. Де облік пасажирів, де контроль за дотриманням графіка руху, де електронні квитки? ДЕ ВЛАДА В МІСТІ?
Барига до щвондєр Показати IP 2 Березня 2017 12:01
То питання краще задати тим, хто вибирав за гречку чи за 200 грн. Вибрали ?.... Тепер їжте...
Анонім до Барига Показати IP 2 Березня 2017 12:35
а ви ж так всі за раманюка 2 рази проголосували !!!!!!!!!
Барига до Анонім Показати IP 2 Березня 2017 13:56
)))...з тобою все зрозуміло...До побачення...
Анонім до Барига Показати IP 2 Березня 2017 17:00
а я тобі добрий день не казав, зАрозумілий ти наш
Барига Показати IP 2 Березня 2017 11:53
Я би вже по 10 зробив.... Дурний народ все одно все проковтне і буде їздити ....
А Показати IP 2 Березня 2017 12:11
діти шкільного віку від 6-14 років, а в 15-16 років уже в школі не вчаться і самі на себе заробляють чи як, що можуть платити повний тариф?
От до А Показати IP 2 Березня 2017 13:23
якого х*ра мінусувати питається, що це неправда чи що? 15 років це 8 або 9 клас, 16 років - 9 або 10 клас, ще й 17 років це 10 або 11 клас, такі самі школярі на утриманні батьків , як і в 14 років, то якого фіга шкільний вік і пільга на проїзд обмежується чотирнадцятирічним віком, де логіка, ще й деб*ли якісь мінусують сидять.
Кіт до А Показати IP 2 Березня 2017 13:48
Ні, це щоб в них менше грошей(з тих які дають батьки) лишалося на спиртне та цигарки
Не до Кіт Показати IP 2 Березня 2017 15:05
рівняй всіх по своїх дітях.
Вячеслав Показати IP 2 Березня 2017 12:28
Згадую років 30 назад,працювали заводи і фабрики,не було маршруток,якось всі скрізь встигали.Зараз глянеш маршрутки одна за другою їде,кажуть нема коштів щось краще купити.Може вернутись назад і їздити на громадському транспорті.
Анонім Показати IP 2 Березня 2017 12:34
міськвиконком на вулицю !!!!!!!!!!!!
Валік Показати IP 2 Березня 2017 12:39
А що хіба є вибір за кого голосувати завжди лізуть або лоіювати свої інтереси або наживатись і далі так що виберу в простих людей нема хіба що йти на бунт. Людей хтось слухає зараз. Ні підвищенню проїзду ні ні ні !!
Корінний лучанин Показати IP 2 Березня 2017 12:44
до БАРИГИ: Оце видав! Значить БАРИГА розумний , а народ дурний? Тоді народу треба перетворитись у БАРИГУ? Отоді всі заживуть добре!? Напевно "розумний" БАРИГА не знає що в УКРАЇНІ продовжують відбуватись інфляційні процеси і що кожен українець вже заборгував приблизно 120000грн. МВФ.
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 2 Березня 2017 13:46
це не українець заборгував. це слуги народу накрали
Барига до Корінний лучанин Показати IP 2 Березня 2017 14:05
Це був сарказм... Не сприймай все так погано...навіть у нас в країні життя може бути кращим....головне, почати міняти його з себе....
Лучанка Показати IP 2 Березня 2017 12:44
Ну що дочекалися !!!! Тепер їздіть в смер...их зламках-тролейбусах по 3 грн, які можуть горіти в любий момент і яких треба чекати по пів години, або ходіть пішком. А то вцепилися за 4 грн. до маршруток. Тепер майте. Хто їздив по 3 грн буде їздити і по 4 грн.
аааа до Лучанка Показати IP 2 Березня 2017 13:06
що ти так на ті тролейбуси зїлась? вони тобі щось зробили? смердить тобі в тролейбусах, не їзди на них, ніхто тебе не просить. їзди собі в наших "суперкомфортабельних" маршрутках, і плати хоч по 10 грн.
Анонім до аааа Показати IP 2 Березня 2017 13:46
а ще краще на таксі
Ірина Показати IP 2 Березня 2017 12:53
І знову не буде суттєвої різниці між тролейбусом і маршруткою...Раніше в тролейбусі був проїзд 1,25,а в маршрутці 3,00,то майже 2 гр різниці.Вигідніше було тролейбуса чекати,а тепер як гривня,то здається яка вже різниця-що перше їде-на те й сідаємо.Хоча б вже тролейбуси не підвищували б..
Алла Показати IP 2 Березня 2017 12:54
Ви обнагліли зовсім.Нормальна ціна.Чому всі мовчите коли ціни на продукти харчування піднімають?
луцьк до Алла Показати IP 2 Березня 2017 13:08
щоб ти задавала тут т*пі питання
Анонім до Алла Показати IP 2 Березня 2017 13:52
для тебе нормальна - плати хоч 100 грн.
Алла Показати IP 2 Березня 2017 12:57
Це нормальна ціна)Чому коли на комунальні на продукти харчування піднімають ціни всі мовчать....в нас дурний народ.На якусь гривню підняли і такий сморід)
Анонім до Алла Показати IP 2 Березня 2017 13:53
во-во. от із-за таких д*р люди і страждають
Віктор продавець Показати IP 2 Березня 2017 13:01
А чому ви перевізники як в барі чи ресторані не вимагаєте нижчї ціни? Тоді треба і з маршрутчиків більші ціни тянути на все хай купляють вони ж вимагають так і люди інші хочуть жити. А то маршрутчиків ніби інших не можна взяти ?!! Ганьба владі яка не підтримує ільшість людей а перевізників. Хто що хоче те й робить. Ніякого порядку в країні і в Луьцку з такою владою немає. Хоч раз знизили ціну на проїст тим більше в такі часи як зараз коли люди на грані виживання. А потім цій владі як раніше будуть обазленни вікна бити теж за такі дії
Корінний лучанин Показати IP 2 Березня 2017 13:05
Алла, до твого відому: Держава відмовилась від регулювання цін на продукти! Ціни вже регулює вже сам виробник і це почалось з минулого року!
Юлія до Корінний лучанин Показати IP 2 Березня 2017 13:31
А чому в такому разі перевізники самі не можуть регулювати ціни, якщо держава відмовилася від регулювання цін на продукти?. Що перевізники не їдять чи їх заправляють безкоштовно? Порівняно з іншими містами ціна 4 грн. ще досить нормальна.
Анонім до Юлія Показати IP 2 Березня 2017 13:49
порівняно з конотопом зовсім ненормальна
Коля до Корінний лучанин Показати IP 2 Березня 2017 15:53
Олігархи встановлюють всі ціни. І запамятайте в нас нема держави неемааєє.
Ольга Показати IP 2 Березня 2017 14:01
Якшо комусь не подобається ходіть пішки.
Віка Показати IP 2 Березня 2017 14:13
Корінний лучанин,скажіть будь-ласка держава за комунальні також не відповідає по вашому?Просто всі мовчать тихенько)а коли підняли проїзд на якусь нещасну гривню,то мови більш ніж треба.ГАНЬБА
Ігор Показати IP 2 Березня 2017 14:30
Чиї інтереси вирішують депутати ? Якщо вартість становитиме 3 грн. тролейбусі і 4 грн. в маршрутці, то переважна більшість лучан сяде у маршрутку. Знову в тролейбусному депо будуть затримки зарплати, підприємство стане більш збиткове.
Хочу знати. Показати IP 2 Березня 2017 18:37
Розясніть мені, будь ласка, чому проїзд дитини 2 грн, а проїзд пенсіонера - безкоштовно? Я щиро хочу знати. Діти не отримують ніц, а пенсіонери мають пенсії. Не треба розказувати, що пенсії мізерні, я знаю. Але ж цих дітей утримують працюючі батьки, які платять податки, щоб пенсію виплачувати. Ще й до тролейбусну у час пік не зайти. Катаються туди і сюди. Зробити їм безкоштовний проїзд з 10.00 до 16.00. А далі плати, як увесь робочий люд. 6 годин- досит часу, щоб вирішити УСІ свої пенсійні справи.
Корінний лучанин Показати IP 2 Березня 2017 18:43
ДО БАРИГИ: Вибач, я не хотів тебе образити . Нашим людям (тобто , виборцям) треба порозумнішати і бути дуже уважними на виборах , дивитись кого обираємо . По питанню тарифу на проїзд, я чомусь завжди на стороні ПЕРЕВІЗНИКА. Поясню чому. Придивіться до роботи ВОДІЯ. Він керує транспортом , слідкує за дорожною ситуацією, бере плату за проїзд, дає здачу. На нього покладено ще й квитки видавати. Люди добрі, та це ж УКРАЇНСЬКИЙ МАРАЗМ. ВІн до того ж повинен і пасажирів набрати , що не возити повітря! Я ж правду кажу! Треба ж в оцінці роботи бути ОБЄКТИВНИМ! А тут ще деякі кричать, та жаліються на неякісне обслуговування в маршрутках, на зрив графіків руху. Я ж дотримуюсь думки і це моє переконання, що в Луцьку повинні їздити довгомірні автобуси та тролейбуси(нові, а не б/В) із сучасними техопціями( кондиціонер, а не відкриті вікна протягами, обігрівач і т.д.). І це буде якість та КОМФОРТ.Це треба так робити! А проїзд за 4грн. лише дасть перевізникам утримувати свій парк. Не думаю, що це дасть їм можливість купити новий автобус БОГДАН за 1.5 -2.0 млн грн.! Жовті БОГДАНИ вже віджили своє, виробники цих уродів прагнули швидких грошей та тиражували ці БОГДАНИ по всій УКРАЇНІ.
Олексій до Корінний лучанин Показати IP 2 Березня 2017 20:11
Проблема в тому, що немає ніякої відповідальності у представників влади, а це породжує вседозволеність. Кого там можна обрати, коли все одно будуть в одній упряжці один одному руки мити. Треба народний суд, тоді можливо задумаються, що за все треба платити.....
Лариса Показати IP 2 Березня 2017 19:24
Корінний лучанин,я з вами повністю згідна)наші люди цього не розуміють....якби хоч раз один з них попрацював в цій сфері,то думка на 100% була би змінена)
Петро Показати IP 2 Березня 2017 20:34
Я згідний платити і 4 алеж шоб були квіткі кондуктор облік сидячи місця комфорт хочаб шоб були такі бусі великі як двійка зелена. на такуй маршрутці можна заплатити і 4 їде мягенько шофер запускає через передні двері одразу бере плату аби щє давав квіткі. А без кондуктора і без квітків я не згідній давати 4 і їздити стоячи на ціх зламках. Літом в жару вечором з Проміня не уїдеш набито як сільодкі..