USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Міська рада знайшла ще один аргумент для здорожчання проїзду у маршрутках

28 Лютого 2017 12:14
Здорожчання проїзду у маршрутках до 4 гривень у Луцькій міській раді називають обґрунтованим. На доказ цього чиновники наводять висновок АМКУ, де підтверджується правильність досліджень, проведених управлінням транспорту та зв’язку, щодо вартості проїзду на міських маршрутах Луцька.

Про це інформують на сайті Луцької міської ради.

«Територіальне відділення Антимонопольного комітету України підтвердило правильність досліджень, проведених управлінням транспорту та зв’язку Луцької міської ради, та погодило проект рішення виконавчого комітету Луцької міської ради “Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху та у режимі маршрутного таксі” в частині дотримання порядку формування тарифів», - йдеться у повідомленні.

Таким чином, вартість проїзду у маршрутних таксі загального користування, що працюють у звичайному режимі, постановили встановити 4 грн, вартість проїзду для дітей віком від 6 до 14 років - 1 грн.

Тариф за містом буде вищим, та залежатиме від протяжності маршруту. Перевізники узгоджуватимуть його з виконавчим комітетом Луцької міської ради та відповідним департаментом Волинської обласної державної адміністрації.

Даний проект рішення винесуть на найближче засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Нагадаємо, раніше під час громадського обговорення підвищення вартості проїду в маршрутках, у заяві Антимонопольного комітету вказувалося, що вартість проїзду в місті має бути не більше 3,5 гривні.

«Це особиста позиція пана Лугового (Сергій Луговий - в.о. голови Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, - ред.), але в нас підвищення вартості проїзду обґрунтоване розрахунками», - запевняв тоді заступник міського голови Сергій Григоренко.

Варто додати, у той час, коли перевізники з боєм добиваються підвищення вартості проїзду, в мешканців міста є чимало нарікань на якість перевезень. Пересічні лучани часто скаржаться на поведінку водіїв, недотримання ними графіків руху, холод в транспорті та якість перевезень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Валік Показати IP 28 Лютого 2017 12:17
Фуу яка влада. Не слухає думку більшсті лучан які голосували за тих хто в крісла вліз. Ганьба ганьба! Що і коли вже буде для людей??? Тільки тянуть і тянуть з людей !!!!!!!!!!!!!
Лучани Показати IP 28 Лютого 2017 12:38
Ганебно!!!! Давайте не платити всі будемо заходит в маршрутку і безкоштовно. Бойкот!!! Будемо 3 грн давати і все!!! Не понажираються та владисько
Анонім до Лучани Показати IP 28 Лютого 2017 12:50
Ви квитків не спроможні витребувати, а влада не спроможна заставити перевізників платити податки
Вася до Лучани Показати IP 28 Лютого 2017 15:35
А ти за хліб неплати А плати як колись 16 копійок.Або бойкотуй і не іж все що подорожало .За газ незабув заплатити чи бойкотуіш.
Вася Показати IP 28 Лютого 2017 12:47
Так власникі маршруток привикли їздити на мерседесах, а тепер вони застаріли потрібно міняти на нові. Так ,що платіть лучани на нові мерени , а я на тролейбусі принципово , а то й на ногах, якби мене підтримали люди повірте ТАРИФИ Б ЗНИЗИЛИ я ВПЕВНЕНИЙ !!!!!!!!!!
Петро Показати IP 28 Лютого 2017 14:03
Лучани! Наші наймити Григоренко і Яковлєв забули хто їх найняв на роботу!!! Прошу згадайте це їм під час виборів!!!
Анонім до Петро Показати IP 28 Лютого 2017 16:55
Їх ніхто не обирав. Вони найманці. Причому тут наступні вибори. Новий мер повинен вирішити їх долю, враховуючи побажання членів громади.
Торі до Анонім Показати IP 28 Лютого 2017 17:33
А вибори при тому, щоб ми думали, кого обираєм до влади
Підтримую Показати IP 28 Лютого 2017 14:27
Влаштуємо бойкот і будемо по 3грн платити!
Анонім Показати IP 28 Лютого 2017 14:43
Публіковали недавно розрахунок на 3.39, забули витрати на взятки врахувати якраз і до 4 дотянуло б.
Анонім Показати IP 28 Лютого 2017 14:47
http://www.volynnews.com/news/economics/na-39-kopiyok-dorozhche-luchanyn-porakhuvav-taryf-na-12-mu-marshruti/
3грн до Анонім Показати IP 28 Лютого 2017 17:08
Доречі Вусенко проти 4-х гривнів.
123 Показати IP 28 Лютого 2017 21:15
"Тариф за містом буде вищим, та залежатиме від протяжності маршруту. Перевізники узгоджуватимуть його з виконавчим комітетом Луцької міської ради"......ківерцівська і рожищенська маршрутки вже давно подорожщали.......о
123 Показати IP 28 Лютого 2017 21:17
І хто з ким узгоджував?!?!
Анонім Показати IP 1 Березня 2017 00:00
а може ту владу винести на руках під паркан ?
електроенергія за рі Показати IP 1 Березня 2017 10:50
те, що все здорощало - не секрет і проїзд здорощає потрібно вимагати підняття зарплат! за проїзд я платитиму не 135 а 175. то пусте а от за електроенергію за квартиру з бойлером (малі діти потребують постійно гарячої води) тепер 600 грн платитиму, замість 200 грн 2 роки тому під цією новиною стільки срачу і ненавесті, а під новиною про тарифи тиша... люди, ви не рахуєте свої бюджети? чи пишуть коменти лише студенти, за яких батьки платять комуналку?