USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині начальника райвідділу міліції «впіймали на гарячому»

3 Жовтня 2014 13:20
За одержання неправомірної вигоди судитимуть начальника райвідділу міліції та його заступника.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Прокуратура Волинської області скерувала до суду обвинувальні акти у кримінальному провадженні про одержання неправомірної вигоди начальником Ратнівського райвідділу міліції та його заступником.

Встановлено, що ці правоохоронці упродовж липня-серпня 2014 року незаконно вимагали та одержали від місцевого жителя 1500 доларів США за неперешкоджання у перевезенні товарів територією району.

12 серпня цього року працівники прокуратури та працівники УСБУ у Волинській області упіймали міліціонерів "на гарячому" під час одержання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 400 доларів США.

Наразі проавоохоронців відсторонено від займаних посад.

Тепер - слово за судом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 3 Жовтня 2014 13:38
Ну, для Ратного і 400 доларів гроші. Попався - відповідай!!!
НІНА ЛОГІКА до Анонім Показати IP 3 Жовтня 2014 15:36
Для Ратно - це копійки. Місто таможеників, контрабанди і т.д.
ввс до Анонім Показати IP 3 Жовтня 2014 18:34
коментар було видалено
петя Показати IP 3 Жовтня 2014 13:45
нічого не міняється як ловили на таких сумах так і ловлять. а чому на лільйонах не зловлять за які гроші куплені дорогі автівки чиновників чому їхні дружини не працюють і живуть шикарно і відпочивають за кордонами щороку хіба можна за одну зарплату так розкушувати коли вже та люстрація справжня пройде а не на словах ?
Олег до петя Показати IP 3 Жовтня 2014 13:58
Зловили - звільняйте, тільки дайте строк хоча б рік тюрми, а не умовно, щоб інші боялись.
факт Показати IP 3 Жовтня 2014 14:21
А чому не зловлять Махницького, "майданівського", свободівського Генпрокурора, який поки пробув пару місяців на посаді, то вкрав мільйони $ і хатинку непогану прикупив за кордоном?!
121 до факт Показати IP 3 Жовтня 2014 15:24
во во. скільки новини не читаю, то не чув щоб хоч одного нашого прокурорчика чи суддю затримали, - а машинки в них і віллочки явно не зарплату куплені. і хай не розказують, що то ним дружини-бізнесмени купили.
иван Показати IP 3 Жовтня 2014 14:24
а я подумав петра ?
Івану Показати IP 3 Жовтня 2014 14:45
А чому не несе відповідальність Шпига?При його каденції ж затримали,нагнати нах*р в Чмикос дільничим.
лучанка до Івану Показати IP 3 Жовтня 2014 16:47
вони наших дітей повбивалиі більшим чинам хабарі подавали і далі займаються бізнес-здирством .В АТО їх падлєцов на передову до іловайська хай там відмивають гріхі всі нечесні прокурори слідчі типу андруховича.
Анонім Показати IP 3 Жовтня 2014 17:48
кого там посадяь Бандуру м*дака його випустили під заставу 40000 гривень мали б садити то невипускали в цього х*** стільки каси як в дурного фантіків він ще в даі набрався як техогляди продавав