На Волині нова дорога пішла під землю
Нова дорога у Володимирі-Волинському, після прокладання каналізації та асфальтного покриття, в багатьох місцях пішла під землю. Про це повдомляють депутати Володимир-Волинської міської ради Сергій Коба та Микола Стольницький, до яких звернулись мешканці міста.
10 серпня 2014 року жителі Володимира-Волинського поскаржилися місцевим депутатам на те, що нещодавно заасфальтована вулиця Івана Багряного провалюється під землю.
Сергій Коба та Микола Стольницький побували на вулиці Івана Багряного і переконалися у правдивості сказаного. Частина щойно укладеного асфальту в багатьох місцях провалилася, а на місці провалля утворилися глибокі ями. Справа в тому, що відрізок вулиці тільки місяць тому заасфальтували. Місцеві жителі кажуть, що це зробили відразу ж по закінченню робіт з прокладання каналізації.
«Новесенький асфальт пішов під землю від чого утворилися ями глибиною більше метра. Два каналізаційні люки полопали. На це все, у сьогоднішній військовий час, витрачаються кошти громади та місцевого бюджету. Усі роботи на вулиці Івана Багряного ми моніторимо вже близько року. Недотримання стандартів при проведенні робіт було дуже багато. Зокрема, частина каналізації перероблялася, а оскільки жителі хотіли, щоб справу вже врешті доробили до кінця, то мабуть міська влада скористалася цим і зробила все поспіхом, аби потім можна було похвалитися на виборах. Але не так склалося, як гадалося. Тому найближчим часом будуть направлені депутатські звернення до контролюючих органів для перевірки якості виконаних робіт та витрачених коштів» - зауважив депутат Микола Стольницький.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
10 серпня 2014 року жителі Володимира-Волинського поскаржилися місцевим депутатам на те, що нещодавно заасфальтована вулиця Івана Багряного провалюється під землю.
Сергій Коба та Микола Стольницький побували на вулиці Івана Багряного і переконалися у правдивості сказаного. Частина щойно укладеного асфальту в багатьох місцях провалилася, а на місці провалля утворилися глибокі ями. Справа в тому, що відрізок вулиці тільки місяць тому заасфальтували. Місцеві жителі кажуть, що це зробили відразу ж по закінченню робіт з прокладання каналізації.
«Новесенький асфальт пішов під землю від чого утворилися ями глибиною більше метра. Два каналізаційні люки полопали. На це все, у сьогоднішній військовий час, витрачаються кошти громади та місцевого бюджету. Усі роботи на вулиці Івана Багряного ми моніторимо вже близько року. Недотримання стандартів при проведенні робіт було дуже багато. Зокрема, частина каналізації перероблялася, а оскільки жителі хотіли, щоб справу вже врешті доробили до кінця, то мабуть міська влада скористалася цим і зробила все поспіхом, аби потім можна було похвалитися на виборах. Але не так склалося, як гадалося. Тому найближчим часом будуть направлені депутатські звернення до контролюючих органів для перевірки якості виконаних робіт та витрачених коштів» - зауважив депутат Микола Стольницький.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
Ірина
Показати IP
13 Серпня 2014 00:55
Соромно читати подібні "новини" Злодійство наших дорожників вражае!!! Будинки,зведені на вкрадені кошти у них чомусь не валяться
Анонім до Ірина
Показати IP
13 Серпня 2014 07:08
Той, хто відповідав за цю кладку ПОВИНЕН тепер за свій кошт покласти нову. Інакше, бєспрєдєл буде продовжуватися. ТРЕБА КАРАТИ.
Анонім
Показати IP
13 Серпня 2014 02:53
коментар було видалено
журналіст з Володими
Показати IP
13 Серпня 2014 08:55
Чому тут дивуватися.. Це ж Володимир-Волинський, місто з відповідними традиціями та методиками відмивання державних та громадських грошей...
Всезнайко
Показати IP
13 Серпня 2014 08:58
О, то нова влада ще більше краде?
Оля
Показати IP
13 Серпня 2014 10:32
А чому не написали, що внаслідок недотримання норм при проведенні робіт там загинула людина? саме коли робили цей відрізок дороги в ямі стався обвал і один робочий загинув!!!!! Жителі вулиці одразу побачили, що роботи ведуться НЕ ПРАВИЛЬНО, але ж хто їх слухав?
У волинянина, який полюбляв порушувати правила, забрали водійське на 19 років
14 Червня 2026 23:30
14 Червня 2026 23:30
Що відбувається з мозком, коли ми спимо під дією кави
14 Червня 2026 23:05
14 Червня 2026 23:05
На Волині виявили нелегала з Марокко
14 Червня 2026 22:36
14 Червня 2026 22:36
В Україні подвоїлася кількість вовків: зоолог пояснив, чи загрожують вони людям
14 Червня 2026 22:07
14 Червня 2026 22:07
2 тисячі на медичне обстеження: в які терміни слід використати гроші, бо згорять
14 Червня 2026 21:39
14 Червня 2026 21:39
У Ковелі забрали водійське в чоловіка, який на автівці тікав від озброєного товариша по чарці
14 Червня 2026 21:10
14 Червня 2026 21:10
«Допомагає переживати війну»: Рікі Мартін публічно звернувся до українки після її зворушливого зізнання
14 Червня 2026 20:41
14 Червня 2026 20:41
Здорожчали хліб, олія та фрукти: на Волині зросли ціни на продукти
14 Червня 2026 20:12
14 Червня 2026 20:12



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.