USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині під час нересту риб вилучили 5 кілометрів рибальської сітки

6 Травня 2014 14:00
Екоінспектори вилучили 5 кілометрів рибальської сітки, таким чином попередивши незаконний вилов риби на Старовижівщині. Про це повідомили у прес-службі Держекоінспекції області.

1 та 2 травня 2014 року працівники Державної екологічної інспекції у Волинській області спільно з громадськими інспекторами з охорони довкілля здійснили перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Старовижівського району. Перевірка здійснювалась на предмет використання і відтворення рибних та інших водних живих ресурсів під час весняно – літнього нерестового періоду.

Під час перевірки на озерах Синове, Глухівське, Лука були знайдені та вилучені сітки для вилову риби загальною довжиною близько 5 кілометрів.

Двох порушників природоохоронного законодавства за вилов риби під час нерестового періоду забороненими знаряддями лову у заборонених місцях було притягнено до адміністративної відповідальності з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
З філологічними прет Показати IP 6 Травня 2014 14:10
коментар було видалено
Аплодую до З філологічними прет Показати IP 6 Травня 2014 14:47
Демократично) У коментарі були ознаки політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей?..
Свыдомы громадяни Показати IP 6 Травня 2014 14:44
Молодці!! Ось так треба працювати!
Цікавий до Свыдомы громадяни Показати IP 6 Травня 2014 15:32
А рибу де поділи?
Еколог до Цікавий Показати IP 6 Травня 2014 15:35
Це ж екоінспектори - відпустили))
А знаряддя Показати IP 6 Травня 2014 15:46
незаконного вилову риби на луцьких ринках продаватимуть за копійки, чи прямо у рибінспекції? у суддів-прокурорів котрі володіють маєтками на берегах волинських водойм теж конфіскували знаряддя незаконного вилову, чи скромненько обійшли (як завжди).? Ну коли та показука таки закінчиться?! Одні брехуни імітують "бурхливу діяльність", а інші їх рекламують у ЗМІ.
браконьер Показати IP 6 Травня 2014 15:53
Я особисто бачив як на оз . Синівському екологія забрала 50 кг риби- куди прокуратура дивиться чи може вони в державу солдатам передали.Коли вже Ткачук нажереться- коли його вже посадять .
Волинянин до браконьер Показати IP 6 Травня 2014 17:18
Ви якою вагою зважували?) Повіреною?)))
Координатор до браконьер Показати IP 6 Травня 2014 17:20
Шановний, пишіть правильно. Озера такого немає. Є - Синове. Та й на граматику увагу зверніть.
Рибак Показати IP 6 Травня 2014 17:23
Дівка з ними гарна була!!!
Даремно Показати IP 6 Травня 2014 17:23
Даремно ви так. Кілька разів виїзджав з цими хлопцями в рейд. Бензин - за свої кошти. Службовий одяг - теж. А якщо хочете "гарячого" - розберіться для початку. Підтримую Волинянина: "на око" Браконєр вагу визначив? Та й чи було таке...
Той самий Показати IP 6 Травня 2014 22:00
Брали.......беруть..............................і будуть брати.........................тьху.... крали...... .крадуть ......і будуть красти..........................................шо за біда ..... крав.....краду .......і буду красти ....
Анонім до Той самий Показати IP 7 Травня 2014 08:42
Кожен сам по собі судить!