USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині посадовців Міндоходів упіймали на хабарі у $7 тисяч

19 Серпня 2014 12:39
На одержанні хабара обсягом 7 тисяч доларів на Волині спіймали оперів управління внутрішньої безпеки Міндоходів та начальника сектору по боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів Міндоходів.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

У слідчому відділі прокуратури Волині здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди оперуповноваженими управління внутрішньої безпеки головного управління Міндоходів у Волинській області, а також начальником сектору по боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів оперативного управління головного управління Міндоходів в області.

Силовики задокументували факти вимагання і одержання цими правоохоронцями неправомірної вигоди на загальну суму 7 тисяч доларів США за неперешкоджання суб’єктам господарювання, які здійснюють міжнародні перевезення пасажирів до Республіки Польща.

Під час проведення огляду місця події у одного із правоохоронців було виявлено предмет неправомірної вигоди – заздалегідь ідентифіковані грошові кошти в сумі 4 тисячі доларів США. Після завершення першочергових слідчих дій його затримано та переміщено в ізолятор тимчасового тримання Луцького МВ УМВС.

На цей час вирішується питання про затримання та повідомлення про підозру і двом іншим правоохоронцям.

Тривають слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 12:50
Черновол считает бесполезным свое пребывание на посту уполномоченного по борьбе с коррупцией. Уполномоченный правительства по антикоррупционной политике Татьяна Черновол решила написать заявление об отставке, об этом она написала в своем блоге в понедельник, 18 августа. "Завтра напишу заявление. Кто-то будет смеяться - правительство и так доживает последние месяцы перед выборами. Я согласна: увольняться надо было раньше. Однако так хотелось доделать начатые дела. Так хотелось сделать конкретные полезные вещи для Украины. А теперь пришло четкое осознание - мое там пребывание было бесполезно", - написала Черновол.
Анонім до Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 13:27
Ну і що? Без неї ВСЕ завалиться? Поезд тронулся, господа.
иван Показати IP 19 Серпня 2014 12:52
манзюк олег залишився без преміі - а як він іх просував !!!! така була надія а тут облом -прийдеться самому за справу братися -підвели його земляки :
вова Показати IP 19 Серпня 2014 12:53
а прізвище? хто такий?
лора Показати IP 19 Серпня 2014 12:59
Оперуповноважені ні в чому не вині в них приказ Пожо,Книша, Євтушка які їздять на Ренджроверах за 100 тис доларів, назбирали зброд зі Львова,Рівного,Тернополя дали команду фас бомбити Волинь,хлопці пішли по бєзпрєдєлу от і результат але це ще некінець!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до лора Показати IP 19 Серпня 2014 13:29
Ніхто не зобов'язаний виконувати злочинни
Анонім до Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 17:11
Скажіть а щого Ви взяли що виконуються злочини?
??? до лора Показати IP 19 Серпня 2014 15:01
А хто такі Пожо,Книш, Євтушка?
Анонім до ??? Показати IP 19 Серпня 2014 17:17
Пожо - начальник ВБ Міндох,Книш- зам.нач., Євтушок- колишній митник Ягод.митниці наданий час консультує даних панів.
??? до Анонім Показати IP 20 Серпня 2014 08:02
А це не Сергій Книш, якого років 5 назад вже брали за хабар?
123 до ??? Показати IP 19 Серпня 2014 17:39
це дуже гнилі люди
Лорі Показати IP 19 Серпня 2014 13:03
Лора, ти в школу ходила (ходив)? Вчи мову. Свої думки ти формулюєш на рівні первісної людини.
Лора Показати IP 19 Серпня 2014 13:16
Не знаю яка у Вас освіта ,але це незаперечні факти, а якщо правда комусь коле в очі то пора задуматись над своїми вчинками....................... А я сама стала об"єктом їхньої (чи Вашої) травлі, і невиключено що також дам свідчення!!!!!!!!!!!!!!!!
дьодік до Лора Показати IP 19 Серпня 2014 14:32
Ніхто ж не сперечається з фактами, але ж свої думки формулювати і викладати потрібно так, щоб їх можна було зрозуміти. А цю мусорню при Мінздоху давно потрібно ліквідувати - Сєня ж обіцяв.
коля Показати IP 19 Серпня 2014 14:02
а хочемо в Европу. Самі українці не поважають ні себе ні братів і сестер. тож в гроб не візьмете ті долари машини дорогі краще жити спокійним життям і без крадіжлк а то в кого крадете в українців кого обманюєте українців після такого і війни розпочинаються бо це все гроші великі гроші
АНДРІЙ Показати IP 19 Серпня 2014 15:30
Всі менти діляться з ПОЖО(Це керівник служби в податковій що відповідає за корупцію і одночасно головний корупціонер).Він і працівників своїх відправив за опером слідкувати-щоб випадково не закрисятничав .Обклав планом всю податкову-а шістки віддуваються.Поки такі люди будуть в державних органах-не буде в Україні добра
Вася Пєтькін Показати IP 19 Серпня 2014 15:56
А кого взяли конкретно
123 Показати IP 19 Серпня 2014 17:38
а взяли як завжди рядових які збирали для евтушка
Шеф Показати IP 19 Серпня 2014 18:00
Там і на Ягодинський митниці чистку пора робити,старі корумповані кадри.
Ді Капріо Показати IP 19 Серпня 2014 18:09
А хто затримував? УБОЗ? Хернею займаються! Показують видимість роботи аби тільки на Схід не їхати!
СБУ Показати IP 19 Серпня 2014 20:19
Вирішується питання про затримання ?! Чи підкуплюють і знищують докази. Потім як Пшонку в розшук оголосять.Треба час щоб сховати і перекинути нажите непосильною пращею на благо України.