USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

На Волині судитимуть двох податківців за 200-тисячний хабар. ОНОВЛЕНО

21 Квітня 2016 09:01
Прокуратура Волинської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вимагання й одержання неправомірної вигоди службовими особами Луцької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Волинській області. Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Досудове розслідування встановило, що заступник начальника ОДПІ Тетяна Павлова та заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ОДПІ в період з травня по серпень 2015 року, діючи умисно, за попередньою змовою одержували від суб’єктів підприємницької діяльності на системній основі неправомірну вигоду за безперешкодне повернення бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

Підприємці змушені були сплачувати податківцям "данину" в розмірі 20-30 відсотків від суми, зазначеної ними в декларації та заяві про повернення суми бюджетного відшкодування, адже без цього повернення коштів затягувалося. Не гребували податківці брати "подяку" від суб’єктів господарювання і пальним для своїх авто.

Загальна сума отриманої ними неправомірної вигоди сягає понад 200 тисяч гривень.

Затримали одну зі зловмисниць 21 серпня минулого року "на гарячому" співробітниками прокуратури Волинської області та УСБУ в області – під час одержання нею неправомірної вигоди в сумі 45 000 гривень.

Нині службові особи ОДПІ обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Подальшу їхню долю вирішить суд.



Заступниця начальника Луцької ОДПІ Тетяна Павлова. Скріншот із відео ТРК «Аверс»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Роман Показати IP 20 Квітня 2016 12:18
А пірзвища де? І як закінчиться слідство? В іншу область на роботу переведуть? А ті хто працює в податковій і живуть у домінах нічого не вкрали?Чи на з\плату так розжились державну
Мирослав до Роман Показати IP 20 Квітня 2016 15:24
Йдіть Ви на державну зарплату! Теж "доміну"побудуєте!
Лучанка Показати IP 20 Квітня 2016 13:17
" одну зі зловмисниць 21 серпня минулого року "на гарячому" співробітниками прокуратури Волинської області та УСБУ в області – під час одержання нею неправомірної вигоди в сумі 45 000 гривень..." - незабаром стане до роботи начальником відділу, так як збирала кошти на лікування учасника АТО, а потім отримає медаль за благодійність.
Лучанин до Лучанка Показати IP 20 Квітня 2016 15:21
Чи не забагато знаєш подробиць? Бо дуже відчувається особиста неприязнь ( м'яко кажучи). Можливо ти підлегла, яку заставляли працювати? Твоя жовч аж бризгає!!!!
лана Показати IP 20 Квітня 2016 15:42
повірте, цих людей просто шкода, бо вони тільки десяту долю собі лишали, решту начальнику тягали. А той - наверх. Рішення про відшкодування підписуються не яикмось там начальником відділу, а керівником податкової інспекції. І навіть дурний захоче знати, чому саме цим підприємцям, а не іншим повертається отой ПДВ. А в Києві, думаєте, не питали? То про що ми тут мусолимо? Просто цих пішаків шкода, бо за них вже ніхто не заступиться...
123 до лана Показати IP 21 Квітня 2016 10:00
Тобто, тільки 10-ту долю собі лишала - то її за це шкода? А чому ж вона така чесна не дала свідчення проти тих хто її примушував це робити?
колишній податківець Показати IP 20 Квітня 2016 20:13
Хабарників не треба шкодувати! В податкових органах працюють близько половини працівників, які живуть на одну невисоку зарплату, зате спокійно сплять. Решта знають, чим ризикують! Рано чи пізно за злочини доведеться відповісти. Поцікавтесь у представників бізнесу, хто є теперішня очільниця обласної фіскальної служби, багато "цікавинок" почуєте.
Настя до колишній податківець Показати IP 31 Жовтня 2018 21:33
Тетяна відноситься до першого типу! Її виправдав суд!!!
Микита Показати IP 20 Квітня 2016 21:56
Найбiльшим хабарником в ДФС е гирикович, что не знае його, щаслива людина
Самаев до Микита Показати IP 21 Квітня 2016 10:10
Однозначно Гирикович везде свои лапы запустил. Уже даже за переаттестацию с людей деньги требует.
Я Показати IP 21 Квітня 2016 01:30
А може дрібна корупція це шлях до виживання нації?
Кейт Показати IP 21 Квітня 2016 10:01
Щось з мене никто не вымагав отката, спокийно видшкодовую до 100 тис. Грн. Нормальна Людина Тетяна. Больших шишек задокументувати ума не выстачае?
Приват Показати IP 21 Квітня 2016 10:12
Все класно пишете. Називається думки в слух. А скажіть будь - ласка, що з підприємцями які надавали нібито неправомірну вигоду. По ним вирішено питання щодо кримінальної відповідалньості за ст. 369 ККУ ?? Більш ніж впевнена, що ні !!! Ситуація банальна, все як на "рибалці або охоті", чоловіки зрозуміють про що я.. Крок 1, вибираємо жертву. Крок 2. Проводимо пошук осіб, які готові цю жертву підставити (найкраще серед співробітників, заздрисників або інших невдах ....). Крок 3. Слідкуємо за жертвою не менше року, встановлюємо її звязки в тому числі звязки з особами які найчастіше спілкуються з жертвою в силу посадових обовязків такої жертви. Крок 4. Находимо недоліки осіб, які спілкуються з жертвою, бажано недоліки в яких наявний склад злочину. Крок 5. Ставимо таких осіб перед вибором. Або вони несуть кримінальну відповідальність за свої попередні гріхи. Або ми закриваємо на це очі, в замін на те, що такі особи повинні працювати на нас та говорити те що цікавить нас. По народному називається "Пошук заявника".Нічого складного !! Висновки робіть самі. Усім гарного дня та натхнення у боротьбі з корупцією )))).
До колишній податків Показати IP 21 Квітня 2016 14:05
Податківців не буває колишніх,можливо проробивши в податковій ви ним так і не стали. Щодо Тетяни Костянтинівни то вона користується повагою як у працівників так і у бізнесу.
Українець до До колишній податків Показати IP 21 Квітня 2016 15:47
Тетяно Костянтинівно, тримайтесь! Надіємось, що все буде у Вас добре!
Ага Показати IP 21 Квітня 2016 15:49
Просто скромна жінка, за спиною якої нікого немає. От і знущаються!
Анонім до Ага Показати IP 30 Жовтня 2018 09:39
Та ще й вдова...
Цікавлюсь Показати IP 21 Квітня 2016 16:51
Питання до працівників газети Волинські новини : Чому немає прізвища людини яка дала хабаря? Чи це таємна інформація?
прокуратура Показати IP 21 Квітня 2016 20:36
Для чого цей цирк. Артистка-аферистка Павлова вишла на арену податкової і знову приступає до збору неправомірних вигод.
гена Показати IP 22 Квітня 2016 01:07
дырявый еще все впереди
Александр Показати IP 28 Березня 2018 23:32
На данний час Павлова Тетяна , як ні в чом ні бувало працюе в Луцькій податковой .