USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині - тиждень «жорсткої» мобілізації

10 Серпня 2015 09:42
Мобілізаційний план на Волині виконали менше половини від запланованого, до завершення 6-ої хвилі - тиждень. Комісаріати області за цей час спробують максимально довиконати план.

Про це йшлося під час відеоселекторної наради у голови облдержадміністрації сьогодні, 10-го серпня.

Виконувач обов’язків начальника відділу оборонно-мобілізаційної роботи Волинського обласного військового комісаріату підполковник Геннадій Лічман інформує, що проблеми із мобілізацію пов’язані із ухилянням самих військовозобов’язаних та із сприянням фірм, організацій, де працюють ці люди.

«План ми виконали на 40%. Тому потрібно усім відповідальним особам вжити рішучих заходів, аби довиконати поставлені завдання. Проблеми у нас виникають через неналежне оповіщення, сприяння та поганий розшук. Оповіщення ми виконали на 60%. Об’єктивні причини не оповіщення такі: масова міграція чоловіків, свідоме ухилення, відмова в отриманні повісток, не прибуття на медогляд. Є й інші факти: неналежна робота пунктів мобілізації, не сприяння керівників підприємств, організацій.

Завершили оповіщення у таких районах: Ківерцівський, Луцький - 100%. Завершують цей процес у містах Луцьк, Ковель, Горохів та селищі Локачі», - доповів Лічман.

З його слів, варто відзначити низький відсоток придатності за станом здоров’я. Зокрема, з додаткового медогляду не повернулися 11%. Найбільше непридатних визнали у Володимирі-Волинському, Камені-Каширському, Ківерцівському, Рожищенському районах.

Геннадій Лічман каже, що додатково працюють групи оповіщення в районах, на кордоні, на стаціонарних пунктах ДАІ.

Комісар розповів, що неналежно відбувається і розшук утікачів - 1,3%.

Щодо техніки, то за станом на сьогодні план виконали на 13%, втім, додає комісар, що 7 одиниць техніки ремонтують і після її відновлення, план буде 100%.


Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що шоста хвиля часткової мобілізації стартувала 19 червня цього року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
303 Показати IP 10 Серпня 2015 09:49
треба брати патріотів тих що на майдані стояли і відстоювали нашу незалежність! їх в першу чергу, тепер треба теж відстояти нашу незалежність від раші! а то багато з них тепер волонтерами поставали! а дехто і віпочиває бо літо!
ЕКСПРЕС до 303 Показати IP 10 Серпня 2015 22:51
а ти " патріот " якого ХХХ в дома сидиш ?
303 до ЕКСПРЕС Показати IP 10 Серпня 2015 23:50
я на майдан... не втрапив. хто втрапив най служить "новим панам".
віра Показати IP 10 Серпня 2015 09:58
Вийшов Гунчик з відпустки і знов за своє? То нехай сам йде, там Камінь відстає суттєво!
303 Показати IP 10 Серпня 2015 10:24
треба брати справжніх патріотів, тих що майдан пройшли - вистояли і не здались, тепер це потрібно в боротьбі з москалями на сході, бо в тих кого гребуть немає національної свідомості.
лучанка Показати IP 10 Серпня 2015 10:49
"Геннадій Лічман каже, що додатково парцюють групи оповіщення в районах, на кордоні, на стаціонарних пунктах ДАІ." - безпридєл!!!
303 Показати IP 10 Серпня 2015 10:53
і мене шукають, але я піду тільки після всіх отих хто на майдані був
Наталі Показати IP 10 Серпня 2015 11:14
Та які проблеми з виконанням плану? У вихідні дні треба було пройтись вечором по дворах багатоквартирних будинків, зібрати всіх, хто після 11-12 ночі п'є горілку та співає пісень, і план був би перевиконаний. Бо якийсь дисбаланс виходить. Як цілими днями пити алкоголь та грати в карти при спеці +36, і ночами горлати пісень - мужики здорові, мужиків повно - хоч відбавляй. А в АТО їх не беруть - трохи хворі, трохи алкоголіки - там такі не потрібні. А тут вони такі потрібні? Забирайте пачками, будуть хоч окопи рити. Разом і генофон трохи почистите...
Lebensraum im Osten до Наталі Показати IP 12 Серпня 2015 12:38
Генофонд, Наталіє Гіммлерівно
Андрій бат.АЙДАР до Наталі Показати IP 13 Серпня 2015 23:12
та ви що ))))) це ж самі ярі патріоти які кажуть що прийде повістка підемо а самі як тільки почують що повістки роздають так зразу тікають в сусідній район))) знайомий такий є))) звоне питає ЯК ТАМ??))) щоб змінилось щось на краще треба всім разом це робити а не так одні роблять а другі тільки стоять і коментують))
Петро до 303 Показати IP 10 Серпня 2015 12:11
Після Героїв які загинули, після добровольців і мобілізованих - ти гім*о з смердючим запахом нікому не потрібен, лишень запроданці і ср*колизи цього вартують.............
303 до Петро до 303 Показати IP 10 Серпня 2015 12:22
з окопа пишеш? чи інвалід який "не має можливості захищати батьківщину"?
303 до Петро до 303 Показати IP 10 Серпня 2015 12:38
передай це все військомату який мене розшукує, про "не потрібен" обов'язково
Наталі до 303 Показати IP 10 Серпня 2015 14:31
**мно, не мужик...
Пех В. Показати IP 10 Серпня 2015 12:17
Яценюк з Аваковим приїздили в Луцьк агітувати за нову поліції , обіцяли платню 8-15тис. і інші золоті гори. Про хід 6-ї хвилі мобілізації,про військовослужбовців ні слова . Значить народ "зрозумів" , що вона не важлива сьогодні. Уви но такі реалії !!!
Петро Показати IP 10 Серпня 2015 12:17
Так, я погоджуюсь є проблеми, та є запитання з великим знаком ??????????????????????? до влади, але розум і інтелект уже пробуджується у свідомих громадян держави Україна, які повинні підняти на ще вищий щабель Незалежність України і своїми виваженими діями та вчинками національно налаштовані особистості зроблять це СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Андрій бат.АЙДАР до Петро Показати IP 13 Серпня 2015 23:09
Люди змінюються, особливо ті які пройшли бойові дії в зоні АТО. Ця війна реально показала хто є хто, одні тільки пальцями та язиками патріоти а інші які не кричали не бігали з листівками і прапорами прийшли в війська і воюють краще спецназівців раши. ГЕРОЯМ СЛАВА, тим хто не ховається за спідницями жінок не косять в лікарнях а прийшли і відбивають атаки ворога з вірою в кращі часи для нашої країни.
Гапонюк Показати IP 10 Серпня 2015 12:19
В поліцію подали більше 2000 анкет при плані набору-160. Ось де клондайк для виконання плану по мобілізації
!!! до Гапонюк Показати IP 10 Серпня 2015 12:22
+100500
Лучанин до Гапонюк Показати IP 10 Серпня 2015 14:25
Клондайк для мобілізації знаходиться у візовому центрі, там кожен день можна батальйон сформувати.
Анонім Показати IP 10 Серпня 2015 15:00
шановні лучани ПАТРІОТІВ фактично знищили в ІЛОВАЙСЬКИХ КОТЛАХ та в інших.... зараз люди просто втомились- бо не бачать просвіту . Чому по нашим героям стриляють а у відповідь...Армію потрібно робити професійну а не з трактористів комбайнерів та інших людей які навіть не мали нічого спільного зармією.
1941-45 Показати IP 10 Серпня 2015 20:46
А в самого безтолковка-не варить ще хай дві жінки нових візьме
Андрій бат.АЙДАР Показати IP 13 Серпня 2015 23:18
підполковнику Лічману привіт, хороший мужик, настоящий військовий. Те що в державі є проблеми то всі це знають і знали років з 20 уже, і це не тільки в армії а у всіх галузях, просто до інших галузів не дійшов широкий загал. Пока в державі буде хоча б 10% нормальних людей які не будуть вагатись а зроблять те що мають зробити наша держава не переможна. А те що влада у нас не дуже порядна так в цьому винні ми всі, ми ж їх вибирали нам їх і контролювати. Бог людям дає таку владу на яку вони заслуговують.
народ Показати IP 14 Серпня 2015 16:00
причому тут прості люди, людям ця війна зовсім не потрібна, хто заварив цю війну всі знають, все за гроші, верховну раду відправити на схід в окопи і ця війна за два дні закінчиться, порішають.