USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Блокаду російських фур на Волині відновили

28 Лютого 2016 13:23
Активісти на Волині відновили блокаду фур з Росії поблизу пункту пропуску “Доманове” в Ратнівському районі.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці відомства у мережі.

“В 16.20 26.02.2016 от оперативного дежурного Луцкого пограничного отряда Госпогранслужбы Украины поступила информация о возобновлении действий активистов «Автомайдана» вблизи погранперехода Доманово-Мокраны по блокированию въезда на территорию Украины грузовых автомобилей, имеющих российскую регистрацию. Просим грузоперевозчиков учитывать эту информацию при выборе маршрута следования. На других направлениях пропуск автопоездов происходит в обычном режиме. Об изменении обстановки будем оперативно информировать в наших официальных аккаунтах”, – кажуть прикордонники.

В 16.20 26.02.2016 от оперативного дежурного Луцкого пограничного отряда Госпогранслужбы Украины поступила информация о ...

Опубліковано Государственный пограничный комитет Беларуси 27 лютого 2016 р.


Нагадаємо, 12 лютого активісти 10 областей України, у тому числі й Волинська, підтримали блокаду російських фур на українському кордоні. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 15 лютого паралельно із постанову Кабінету Міністрів про призупинення транзитних переміщень великогабаритних вантажних автомобілів Російської Федерації територією України, волинські активісти заявили, що блокуватимуть усі автомобілі, які ввозять на територію України російські товари, незалежно від номерних знаків - чи вони російські, чи ні.

Використання українських транзитних дозволів для вантажних транспортних засобів з місцем реєстрації Російської Федерації відновлено 25 лютого 2016 року.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЯК ЇЗДИТИМУТЬ УКРАЇНОЮ РОСІЙСЬКІ ФУРИ. КАРТА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
За правду Показати IP 28 Лютого 2016 14:16
Ди**ли розходьтесь вже розвалили неньку Україну...
ура до За правду Показати IP 28 Лютого 2016 15:59
Про себе бовкнув
123 до ура Показати IP 28 Лютого 2016 22:56
100%
Анонім до ура Показати IP 29 Лютого 2016 06:35
коментар було видалено
Євросоюз Показати IP 28 Лютого 2016 15:03
А потім будемо дивуватися - а нас за віщо щемлять? Ми ж добрі і пухнасті. Дограєтеся, що з Росії виженуть наших заробітчан, Польща теж прикриє "лавочку" - активісти їм дадуть роботу?
Анонім до Євросоюз Показати IP 28 Лютого 2016 15:21
вдома будуть економіку розвивати)
про заробітчан в Рос до Євросоюз Показати IP 28 Лютого 2016 18:28
до окупанта на заробітки? це - зрада. Уявіть собі в 1941-1945 добровільно до Гітлера на заробітки...
хорор до про заробітчан в Рос Показати IP 28 Лютого 2016 19:27
Видно вони есесівці путяша
Мария Показати IP 28 Лютого 2016 15:07
У**оди,займiться чимось користним,вам дебiли пояснювали,що неможна блокувати ,бо маемо зобовязання перед Европою,
turbo до Мария Показати IP 28 Лютого 2016 16:08
козли замекали
злидень до за прав Показати IP 28 Лютого 2016 15:07
А шо нам Украіна і шо дома робити! і баба і і діти! а тут і бухнуть можна і може якийсь москаль копійку перекине!
Анонім Показати IP 28 Лютого 2016 15:50
ДІЙСНО! Д**ІЛИ!!!
гриць до Анонім Показати IP 28 Лютого 2016 16:14
Кацапстанські недоумки постять
ізя до Анонім Показати IP 28 Лютого 2016 17:10
Ти про своїх родичів?
Датинь Показати IP 28 Лютого 2016 16:35
коментар було видалено
Патріотам Показати IP 28 Лютого 2016 16:38
Ви хоча б уявляєте собі яку шкоду робите самій Україні? Від нас Європа вже хоче здихатись і ви такими діями тільки надаєте нові факти назвати нашу країну некерованою державою, в котрій зараз один закон- АНАРХІЯ!
вася Показати IP 28 Лютого 2016 16:55
коментар було видалено
Село Показати IP 28 Лютого 2016 16:57
Тоже хочу шось блокувати скікі платите. В нас в селі нема роботи дайте роботу шоб хотяби платили як в пітєрі.Якшо невізьмете нас на роботу то вже тре села собралось і хоче вам дати п....
Місто до Село Показати IP 28 Лютого 2016 17:56
Блокуй того л **а що над тобою
в до село Показати IP 28 Лютого 2016 17:35
платять більше ніж в "пітєрі" приходьте а ні то шось блукайте в себе в селі
Місто Показати IP 28 Лютого 2016 18:11
У нас теж немає роботи.Патріоти створюйте якійсь робочі місця а то мабуть люди вас скоро точно заблокують.
активний Показати IP 28 Лютого 2016 18:28
А хто ті активісти, то професія така? Ну так - активні вони у розвалі України, тут не посперичаєшься! ЄС вже попередило з цього приводу, грайтесь далі...
пасивний до активний Показати IP 28 Лютого 2016 19:12
Це ти про клешні свого яйцеголового боса в кабміні
Смерть москалям Показати IP 28 Лютого 2016 18:52
Правильно робляю!!!! Нє*ер пускати руску собаку нашою країною.Нехай ху*ло їздить в європу через Казахстан.Молодці хлопці .....!!
Ігор до Смерть москалям Показати IP 29 Лютого 2016 10:55
Дурак ти
Пора припинят Показати IP 28 Лютого 2016 18:53
Уже настільки чітко роз'яснили що ні економіці, ні народу Украіни це блокування нічого крім віддалення від Європи та відкладення безвізового режиму нічого не принесе. Європа втомилася спостерігати за беззаконням що творять в Україні войовничо налаштовані групи людей які самі себе відносять до патріотів. А насправді наносить невиправну шкоду нашим відносинам з ЄС, створюють образи анархістів та махновців. Усім тверезомислячим людям очевидно що Свобода просто бажає створити піар перед можливими виборами. Насправді вони лише ллють воду на млин негідника Путіна який використовує ці факти щоб демонструвати Європейським лідерам що в Україні твориться безлад, немає влади і порядку. Тому він претендує на роль такого собі арбітра по встановленню порядку. Географічне положення нашої держави дає їй найкращі перспективи для того щоб заробляти величезні кошти на транзиті вантажів та енергоносіїв. Ці незаконні блокування ставлять під сумнів здатність країни забезпечувати транзит. Де гарантія що завтра ці "герої" не взірвуть газопровід, чи нафтопровід. Адже в трубі також російський газ. Після того як Польша відновила транзит фур блокування в Україні втратило всякий сеанс. По інформації водіїв з країн ЄС вони вже також боячись цього безладу будують маршрути минаючи Україну. Ми втрачаємо величезні кошти для держави, губимо імідж, віддаляємося від Європи. Настає час зупинити цих руйнівників і сказати на рівні суспільства їм тверде НІ! Руйнація устоїв економіки правопорядку ось результат таких дій. А це лише на руку Путінуі його злочинному оточенню.
Банд формовання дост Показати IP 28 Лютого 2016 20:13
Пора припеняти , все правельно розписали, махновщина банд формовання і вони всі з понтом помагають жити Україні, Активісти перші ледацюги, нехочуть взагалі працювати , тільки дай якесь западло зробити, обіжане кодло!
Анонім Показати IP 28 Лютого 2016 22:03
НЕ треба забувати, що існує ефект "бумерангу"
йцукен Показати IP 28 Лютого 2016 23:46
м#даки
спостерігач Показати IP 29 Лютого 2016 09:35
скажіть усе знаючі експерти-коментатори ... ви особисто сильно відчули покращення свого життя від тих коштів, що заробляє Україна від транзиту ????? давайте далі продовжувати приносити кошти для яйценюків і всієї зацікавленої компанії....
Ігор Показати IP 29 Лютого 2016 11:00
Припинть транзит російського газу... Ще недодумались до такого! Стадо!...
не пацик Показати IP 4 Березня 2016 20:27
Вони поки тренируються ? скоро трба буде супроводжувати на Банкову і Грушевського Януковича і Азарова. Думаю розуміете що добробатам і арміі таку роботу супроводу недовірять. Я Вам це цілком серйозно- побачити до нового року або літом Азарова- Пшонку_ Захарченка- Януковича. в Украіні. а дальше можете пофантазувати . Ви що небачити як гризуться в прокуратурі- в мвс- сбу- мо- один проти одного хто з них реально сьогодня думае за державу Украіні і за людей- а ніхто вони тут жити незбираються .- що секрет що все іхне барахло і діти в европі ?