USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині зловили сутенерів

26 Березня 2014 21:59
Затримали польських сутенерів, які вербували українок для роботи в сфері надання сексуальних послуг за кордоном.

Про це йшлося під час прес-конференції у виконувача обов'язків начальника управління УМВС України в області Михайла Руденка сьогодні, 26-го березня.

«Під час проведеної операції затримали 48-річного поляка та його 43-річну співмешканку, які вербували й переміщували через кордон українок для роботи в сфері надання сексуальних послуг», - поінформував Михайло Руденко.

Правоохоронець розповів, що сутенерів затримали під час перетину українсько-польського кордону на пункті пропуску «Ягодин».

«Було зареєстровано 5 фактів вербування громадянок України, 3 з них уже працювали в сфері надання сексуальних послуг, ще двоє хотіли працювати», - додає Михайло Руденко.

Зараз особи заарештовані, щодо них відкрили кримінальну справу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
діло Показати IP 26 Березня 2014 22:03
Єуросоюз не дрімає епрст...:)
Спасибо Майдан Показати IP 26 Березня 2014 22:12
Уси ци гроши йдуть на революцию... Слава Украине...
смердить до Спасибо Майдан Показати IP 26 Березня 2014 22:14
коментар було видалено
Григорій Іванович до Спасибо Майдан Показати IP 27 Березня 2014 01:20
"Спасибам і смердунам" потрібно нагадати санітарам, щоб частіше вас з палати виганяли. А то ходите під себе а на майдан спихаєте!
иван Показати IP 26 Березня 2014 22:29
и це вся робота-цілого гарнизону : кино-еро-шгагбаум
Споживач Показати IP 26 Березня 2014 22:52
Легалізуйте проституцію! Маса проблем зникне!
віка Показати IP 26 Березня 2014 23:38
якби чоловіки не зраджували своїм коханим жіночкам і не хотіли розпусти то б проблема вся знялась. ВИННІ ЧОЛОВІКИ І друга сторона -якби чоловіки достойно заробляли то б не приходилось жінками ходити і заробляти таким чином
титушко до віка Показати IP 26 Березня 2014 23:46
бл...о в крови.денег хватает -идет налево от скуки.а сейчас должны все бл.. с СНГ ехать в Евроукраину на подработку.
неважно до віка Показати IP 27 Березня 2014 10:05
якби жіночки задовільняли своїх чоловіків у всьому, то б ніхто на "ліво" не ходив і бюджет зберігся і всі залишилися б довольні..))
Споживач до віка Показати IP 27 Березня 2014 11:39
Шановна віка! Якби чоловіки не їли, не спали, не займались сексом, а тільки заробляли, заробляли, заробляли... - і віддавали все своїм коханим жіночкам, а ті безперестанку тратили, тратили, тратили..., - то було б ідеально для цих "коханих жіночок"! Але все одно було б мало! Ось де справжня проституція! Утриманство є дійсно ганебним явищем! А проституція як послуга - це суспільно-корисне заняття, оскільки забезпечує фізіологічну потребу чоловіка. Щодо того, чи кожна жінка може піти і "заробляти таким чином", - не кожна, бо для цього треба мати певні дані.
ЮЛЯ Показати IP 27 Березня 2014 01:08
Украинские девушки решили «не давать» русским Акция «Не дай русскому» набирает популярность в соцсетях. Так девушки выражают свое недовольство нынешней политикой
777 до ЮЛЯ Показати IP 27 Березня 2014 01:10
:)))
Гпз28 до ЮЛЯ Показати IP 27 Березня 2014 02:08
Если недовольство нынешней политики -тогда не давай эврею
Москаль до ЮЛЯ Показати IP 27 Березня 2014 05:11
Маленькое уточнение: акция называется "Не дай БЕСПЛАТНО русскому". Юля-железныйклиторволыни, присоединяйся.
Анонім Показати IP 27 Березня 2014 06:46
І що тут злочинного, дівчата самі не проти підзаробити, бред
Я знаю до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 11:06
Прочитай кримінальний кодекс України і побачиш що саме тут злочинного, ох ти ВІТАЛЬКА !!!!
gggg Показати IP 27 Березня 2014 15:14
а ті як завжди шукають роботу полегше і побабластей!шпіонів ловіть а не простітуток з сутенерами)