USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волинській митниці розкрили незаконну схему із ввезення авто

21 Січня 2015 18:24
Державна фіскальна служба і Митниця розкрили "незаконну схему" з незаконного ввезення авто без сплати мит. Про це під час засідання комітету з питань протидії та боротьби з корупцією заявив заступник глави ДФС Анатолій Макаренко, - повідомляє РБК-Україна.

Відносно керівника Волинської митниці (колишня Ягодинська) Андрія Андрейківа буде проведене службове розслідування і прийнято кадрове рішення.

"Державна фіскальна служба спільно з Митницею ще в липні 2014 року розпочали роботу щодо запобігання незаконної схеми з ввезення автомобілів без належного митного контролю та оплати мит. А саме, розпочато розслідування на митниці на Волині, де не перший рік завозилися окремо комплектуючі авто під виглядом автомобілів , щоб не платити податки в законному порядку", - заявив Макаренко.

Він зазначив, що вже зібрані всі факти і докази "незаконної схеми, яка працювала не один рік".

Зі слів Макаренка, правоохоронним органам передано всі документи про дані факти: "У мене особисто багато питань до керівника Ягодинської митниці. Мною буде внесено пропозицію провести службове розслідування щодо діяльності керівника Ягодинської митниці. А за результатами цього розслідування будуть прийняті кадрові рішення".

Нагадаємо, ГПУ в серпні 2014 порушила справу за фактом незаконного розмитнення працівниками митниці більше 700 автомобілів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
дідо Показати IP 21 Січня 2015 18:39
Під податковою стоїть половина авто, ввезених таким чином. І чинуші добре це знають.
Анонім до дідо Показати IP 21 Січня 2015 19:14
так скоро
Анонім Показати IP 21 Січня 2015 18:44
Зробіть доступне розмитнення як у Європі авто з 3000 объемных 2-4 тис доларів а в нас аналогічне авто 18-22 тис доларів а якщо розібрати і зібрати то 12-15 тис доларів і що з цього виходить нада мутити
прєдатєль Показати IP 21 Січня 2015 19:20
Видно, хтось вже бабла назбирав на начальника митниці, треба розчищати дорогу:-)
Водовоз Показати IP 21 Січня 2015 19:24
Сколько лет этим схемам,а они смотри ка,раскрыли ,какие молодцы!!!!!А потом,поставят своих,и все у нас наладится,и все будет как прежде,а может быть даже лучше!!!
ЙЕС до Водовоз Показати IP 21 Січня 2015 20:18
"розкрили незаконну схему" - Не смішіть мої тапочки! ті схеми працюють не один десяток літ!!!! золоте корито одне і те саме, тільки рила міняються. бардак був, бардак лишився.
Коля Показати IP 21 Січня 2015 19:45
Хочеться почути коментарі пана Гунчика з даного питання, адже він так яросно захищав даного Андрейків. А тепер зрозуміло чому його захищав, бо мав з того свою частку. ПОЗОР.
ООО Показати IP 21 Січня 2015 20:41
****** ОЦЕ СХЕМУ РОЗКРИЛИ МАБУДЬ КОЖЕН 3 В УКРАІНІНІ ЧУВ ПРО ЦЮ МУТКУ ХА-ХА
Льоня Показати IP 21 Січня 2015 21:59
Макаренко,а тобі колодій з тої схеми скільки просунув ?
Ларик Показати IP 21 Січня 2015 22:14
І що з того? а ті автівки що біля податкової забируть і передадуть в АТО?це булоб правильне рішення