USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волинському телебаченні - прямий ефір з Ігорем Палицею та Олександром Товстенюком*

19 Жовтня 2015 10:29
Про ініціативи та плани, проблеми та перспективи міста - про це та інше кандидати від партії УКРОП у Луцьку говоритимуть у прямому ефірі Волинського телебачення.

Прямий ефір із засновником Фонду "Новий Луцьк", перший номером у списках кандидатів у депутати до обласної та міської рад від УКРОПу Ігорем Палицею та головою правління Фонду, кандидатом на посаду луцького міського голови Олександром Товстенюком відбудеться 19 жовтня о 19:45.

Кандидати дадуть відповіді на усі запитання. Лучан запрошують долучитися до обговорення важливих тем.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Віктор! Показати IP 17 Жовтня 2015 20:09
А ЧОМУ НЕ ХОЧЕ САМ ПАН ТОВСТЕНЮК О.В., БЕЗ ПАЛИЦІ І.Г. НАДАТИ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ПИТАННЯ ЛУЧАН 19.10.15 р., ????
БОГ до Віктор! Показати IP 19 Жовтня 2015 11:01
хоче сину мій і надасть
лучанка Показати IP 19 Жовтня 2015 09:28
оце була рубанина....
meri Показати IP 19 Жовтня 2015 10:57
яка рубанина??? почуємо про плани майбутнього...
DJYJ до meri Показати IP 19 Жовтня 2015 11:58
можу сказати наперед - наобіцяють золоті гори, а потім скажуть: ви ж розумієте то була передвиборча агітація
я Показати IP 19 Жовтня 2015 11:23
вн витирає всі неугодні Товстенюку коменарі
Іван Показати IP 19 Жовтня 2015 11:38
домашні заготовки слухати і підставні телефонні дзвінки в студію слухати не бажаю.
Анонім Показати IP 19 Жовтня 2015 11:51
Буде рулити у нас Коломойцев,якщо палиця пройде
гість Показати IP 19 Жовтня 2015 12:51
нехай би краще людям помагали,а не цирк по телевізорі показуьтю
марія до гість Показати IP 19 Жовтня 2015 14:29
а ви рахуєте, що вони не помагають? то знайте, стільки як фонд палиці допомагає ще ні один з олігархів не допоміг! як вам не соромно!!!! як в когось біда, то до палиці біжете, а як хтось заплатив щоб потролили то берете гроші і різний бруд на людей пишете, а потім кажете погано живеться, то робіть правильний вибір і думайте хто кого піарить і проплачує, а хто реально втілює слова на ділі!!!!!
Анонім до гість Показати IP 19 Жовтня 2015 15:23
Вони не помагають людям...? Покажи хто більше за них помагає? А якщо це справді твоя думка - то тобі вже ніхто не поможе!!!
Оля Показати IP 19 Жовтня 2015 13:11
А нафіг їм нарід наш,тобто ми з вами. Дбати будуть про себе і свої кишені.
Луч Показати IP 19 Жовтня 2015 14:10
а цікаво прийме товстенюк на виклик дебати від кандидата Кралюка (морячка)?
Анонім до Луч Показати IP 19 Жовтня 2015 15:26
З ким там дебатувати...? Морячок хлопака не поганий, як людина він нормальний мужик... але йому в політику не треба! я бачив як він в парксервісі порядок наводив...) Але ще раз повторюю ображати його не маю права бо для України він багато зробив!
Олександр Показати IP 19 Жовтня 2015 14:32
Прикольно, ніколи не чув щоб теледебати відбувалися між двома представниками однієї партії!!!
Таня Показати IP 19 Жовтня 2015 14:44
На телебачення удвох. Сміхота. Може і на роботу в мерію будуть ходити удвох. Цікаво як буде відповідати О.Товстенюк. *** *** Пропаде майно Луцька, так як майно Києва за часів Черновецького.
Товстенюк Показати IP 19 Жовтня 2015 15:06
Так, кто против нас с Колей !