USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Назвали найгірші жеки Луцька

11 Листопада 2014 18:52
Сфера ЖКГ – та, на яку найбільше дорікають лучани. Лише за останні два тижні таких скарг було більше восьмиста.

Про це йшлося під час оперативної наради у Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні, 11-го листопада.

«За два тижні із 27-го жовтня по 9 листопада в групу оперативного реагування «15-80» надійшло 1510 звернень. Так, більшість із них – 881 звернення - стосувалося житлово-комунальної сфери міста. Зокрема найбільше скарг були стосовно таких підприємств: ЖКП №2 (60 звернень), ЖКП №3 (101 звернення), ЖКП №7 (139 звернень), ЖКП №8 (108 звернень), ЖКП №11 (84 звернення), ТзОВ «М.Ж.К» (375 звернень)», - доповіла директор департаменту «Ценр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як.

З цього приводу Луцький міський голова зауважив, що останнім часом більшає дорікань на роботу ЖКП №2, й пообіцяв винних карати.

«Буду давати прямо тут доручення, про притягнення до відповідальності тих, хто не виконує вчасно завдання. Он біля міськради лежить старовинна бруківка, яка відвалилася, і немає кому її покласти, то дочекаєтеся, допоки її розкрадуть. Попереджаю усіх керівників і працівників не лише департаменту ЖКГ, а й працівників бюджетних установ, бо не припустимо, коли в себе на території прибрали й викинули непотріб за паркан», - наголосив Романюк.

Під час оперативної наради також ішлося про те, що луцьке підприємство вивозить гілля за 400 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Правда Показати IP 11 Листопада 2014 19:30
Директора ЖЕКу №3 гнати, бо взагалі не прибирають ані жодного будинку, ані території!!!!!!!!!!!!
Зима до Правда Показати IP 11 Листопада 2014 20:49
Ти *** правдун, а ти в курсі що ЖКП-3 обслуговує найбільший житловий фонд у місті, і це саме центр міста. Що тебе к...р...ва не влаштовує? Може покажеш приклад і сам свою с..ку підітреш і винесеш за собою.
Кузя до Зима Показати IP 9 Лютого 2015 10:03
найбільший житловий фонд? значить гребеш найбільше за всіх а не робиш ні"іра.
Василь до Правда Показати IP 21 Жовтня 2016 19:12
коли приїдуть працівники жеку то у вас в квартирі вимкнеться опалення! Було опалення і нема, завдяки кваліфікованим діям працівникив жеку №7 , щось там у подвалі покрутили, поварили , поїхали і опалення немає. Пробував дзвонити але "люб"язна" жіночка кидає слухавку та щей погрожує поліцією, жіночка мабуть забула хто платить за утримання будинку ! судячи з іі поясненнь "пишіть дзвоніть а опалення вам не буде а мені всерівно" у жеку хаос і бардак !
Волинь Показати IP 11 Листопада 2014 19:35
Таке враження, що в луцьких жеках працюють одні каліки ( керівники кантужені, а працівники безрукі).
дідо до Волинь Показати IP 11 Листопада 2014 19:41
Скільки платите,те і отримуєш. Ти хотів за 20 грн . щоб тобі новий будинок збудували.
111 до дідо Показати IP 11 Листопада 2014 20:31
не 20 а 80 з кожної квартири
Зима до 111 Показати IP 11 Листопада 2014 20:58
Бери на себе відповідальність, створюй ОСББ , відєднуйся від ЖКП і розпоряжайся своїми "80" як завгодно, хоч "ж**ою жуй".
Скоро до Зима Показати IP 9 Лютого 2015 10:01
коментар було видалено
йося моргенштерн до 111 Показати IP 12 Листопада 2014 10:42
за 2 тижні буде євро 2012!!! а після Нового року за ці копійки (80 грн) можна буде купити хіба буханець хліба та літру молочка!!!
Зима до Волинь Показати IP 11 Листопада 2014 20:54
ТОЧНО!!!! Всі вони марсіани, і прилетіли в Луцьк за миску баланди на заробітки, вам дибілам дупи підтирати. Ви ж каліки, руки зі сраки ростуть, самі ж ніяк після себе прибрати, культяпки заважають!
Інспектор Петренко Показати IP 11 Листопада 2014 20:05
За що я кожен місяць плачу зі своєї квартири 140 грн на утримання будинку. За те, що 2 рази в тиждень вивезуть сміття і 1 раз поприбирають прибудинкову територію? І все! Колись зателефонувала в ЖЕК бо зламався вимикач - кажуть "ваші проблеми", ми цим не займаємося. Згодом зателефонувала, бо змішувач почав тікти - те ж саме. А якого біса я плачу такі гроші. І це з однієї квартири. Лампочки в коридорі міняємо самі, стіни у коридорі фарбуємо самі, щоб пофарбувати двері - теж скидалися усім будинком. Запитання: якого хрена ми платимо такі гроші?
Муся до Інспектор Петренко Показати IP 11 Листопада 2014 21:02
Яке відношення має ваш змішувач чи вимикач до ЖЕКу взагалі. А те о стіни і двері вхідні фарбуєте самі - то це вам просто лінь піти і заяву у ЖЕК написати. Особисто сама знаю, що ЖЕК №3 ремонтує підїзди.
Зима до Інспектор Петренко Показати IP 11 Листопада 2014 21:09
Пані "Петренко", тобі теж розказати про ОСББ? Квартира мабуть приватизована як і у всіх твоїх сусідів рукож**их? Ви ж ,к***а, власники своїх квартирок, а коли зберуться всі рукож**і власники то ви Ого-гоооооо!!! по 140 кожен. Може навчитеся самим собі дупу підтерати совки *******.
ляк до Зима Показати IP 12 Листопада 2014 19:43
сама ти рукож""п
Лучанка до Інспектор Петренко Показати IP 12 Листопада 2014 11:12
А освітлення сходових кліток,а ліфти,а р-т під"їздів.А ремонт вимикачів це ваша проблема.Можете створити ОСББ і керуйте на здоров"я.
alex Показати IP 11 Листопада 2014 21:23
Цікаво, "найгіршим" є ЖЕК №2, в той же час найменше було скарг з переліку. Також цей ЖЕК має найбільшу територію (ДПЗ, Лівівська і Вересневий).
Зима до alex Показати IP 11 Листопада 2014 21:45
Мабуть директор перестав ділитись, то вже хочуть зїсти........
Юрій до Зима Показати IP 12 Листопада 2014 10:37
"Зима" це не ти випадково директор жека?
Зима до Юрій Показати IP 12 Листопада 2014 14:29
Ні я не директор ЖЕКа, просто людині голова дана щоб нею ще й думати а не тільки їсти.
лучанка Показати IP 12 Листопада 2014 09:24
2 ЖЕК-це просто жах.Там цю майстриню Ольгу Станіславівну давно пора гнати в три шиї.Корупціонерка.Вже другу вілу будує.Зарплата у неї і началника по 6 тисяч,а ще скільки вкрадуть.Людям не платять,не роблять нічого.А,якщо платять,то копійки. У квартирі вони не роблять нічого.У мене світло перегоріло,звернулася до них, а вони тільки до лічильника наша робота,а там це ваше. Визивала приватного електрика. Лампочки самі міняємо, ремонти також самі робимо.А плачу кожен місяць 160 грн.За що? А за сміття ми платимо окремо, і з цього місяця за вивіз сміття піднімають вартість.У підвалі всі задвижки старі і поламані.Їм до цього діла нема.Їм не до чого діла нема.Тільки красти і гроші отримувати великі для себе.
Лучанка до лучанка Показати IP 12 Листопада 2014 11:22
Ти тьотю,якась придуряна.Проживаю на території ЖКП№2,тому знаю,що Станіславівна дуже відповідальна людина.А про віллу мабуть тобі наснилося.Перш ,як кидати звинувачення про те,що хтось краде,треба мати докази.І йти у відповідні органи,ато схоже на базарну бабу.Може в тебе ще й борг за квартиру? І довідку не дають? Вихід є-ОСББ,Вперед.
Валентина до лучанка Показати IP 12 Листопада 2014 11:31
Лучанка, для того щоб людину називати корупціонеркою, треба мати серйозні підстави. А ви схожі на "базарну бабу", яка без будь-яких доказів паплюжить іншу людину. Таке відчуття що ви ведете детективне розслідування. Звідки такі точні дані про 6 тис. зарплати та другі вілли. Щось я дуже сумніваюсь навіть про існування першої вілли. А на рахунок ЖЕКІВ - створюйте ОСББ та очолюйте його, беріть відповідальність на себе. І ніхто у вас нічого красти не буде.
ЖКП №3 Показати IP 12 Листопада 2014 13:52
Ой не кажіть в ЖКП №3 нормальний новий директор, нарешті за 28 років вирішили ремонт в моєму під'їзді зробити, і так видно яке працівники біля будинків бетон заливають, фасади цементом обмазують. Щось стараються нове зробити в Луцьку і хоч косметичний ремонт роблять, це вже щось , краще ніж нічого.
лучанин Показати IP 12 Листопада 2014 14:31
а ЖЕК-11 це той що відповідає за 40-а квартал ( в т.ч. за вул.Конякіна) ? так от біля будинку №10 по вул.Конякіна (5-ти поверховий будинок) велися будівельні роботи ( перерили всю дорогу, асфальт біля будинку і міняли труби) тепер там після того як пахабно засипали це все то вийшло так що дорога стала вищою на 20-30 см. за тротуар, а біля 2-го підїзду зробили два каналізаційні люки нижще тротуара на 30-40 см. ---- таке враження що бригада алкоголіків це все робила і планувала !!! Так у мене питання : хто і коли за цей весь бардак буде відповідати і коли нарешті все зроблять як було і в т.ч. покладуть АСФАЛЬТ ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ШАНОВНИЙ ЖЕК-11 -це ви повинні за це все відповісти бо двірнику я впевнена і надалі платятьзарплату хоча таку дорогу яку лишили мешканцям будинку №10 то ніхто і немає чого прибирати
Лучанкаьтува до лучанин Показати IP 12 Листопада 2014 21:14
Ви як з дуба звалилися.Відколи -то ЖЕКи почали асфальтувати двори?Хто труби міняє,той і ями засипає.А двірник на зарплату 1200 працює.
анонім Показати IP 12 Листопада 2014 17:23
Шановні дописувачі.що ви за украйнці такі. вам ще ніхто ніколи не догодив. Ви без ЖЕКів засеретесь. Самі палець об палець не вдарите.
Антон Показати IP 12 Листопада 2014 17:29
Живу на ДПЗ. Найчистіший район.ЖЕК 2 СУПЕР. СЛАВА УКРАІНІ!
Лучанка до Антон Показати IP 12 Листопада 2014 21:17
Дійсно.З вокзальним по чистоті навіть порівняти неможливо.
ксюша Показати IP 13 Листопада 2014 12:56
Жеки хоч щось роблять. на них можна поскаржитись і іх перевіряють всі кому не лінь . А попробуйте чогось добитись в гарно розлекранованих ОСББ. Мають два показові будинки на які возять різні столичні комісіі. А в іншмх будинках бардак страшний. добитись правди не можливо.
Галя Показати IP 9 Лютого 2015 09:53
Жек N8 бездіяльна шарашкіна кантора, на деякі звернення не реагують взагалі, ремонтно-профілактичні роботи проводять так для галочки, а куди ж ідуть виділені на це кошти? ви там сидите с"аки протираєте дармоїди нещасні..
Ольга до Галя Показати IP 18 Жовтня 2015 01:12
Щодо ЖЕКУ 8. Під'їзди прибирають раз у рік. Прибудинкова територія приводиться до порядку рідко і дуже неякісно. Вікна в під'їздах жахливо брудні або биті.
люда Показати IP 7 Серпня 2015 16:01
ЖЕК 7 кашмарні працівники,безвідповідальні,через їхню безвідповідальність у мене згоріла нова пральна машиа та тепла підлога,шановні працівники зустрінемось в СУДІ!!!!!!!!!!!!
неля Показати IP 7 Лютого 2016 11:06
Жек 2.люди працюют по2-3 годин,закривають зарплату по 8 годин.Де ще такий бардак є,на якій приватні фірмі.Людей з біржі не беруть,а в людям молодим потрібно сім'ї кормити!Отака реальність життя.
Правосудя Показати IP 30 Березня 2016 20:39
ЖЕКУ 2 на замітку: на Станіславського 52 хочуть зрізати вербу біля 2 під'їзду, але власники квартир 2 під'їзду ПРОТИ. Тож про контролюйте заяву в якій "ліві" підписи, а не власників квартир, щоб уникнути конфлікту і зберегти дерево, яке внічому невинне.