USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Нововолинськ мобілізує 1000 чоловік: настрої у військкоматі

9 Квітня 2014 11:48
У Нововолинську мобілізують 1000 чоловік Щонайменше півтори сотні чоловіків скупчилось пізньої пори під Нововолинським міжрайонним військкоматом. Почалась активна мобілізація військовозобов'язаних віком до 43 років, - інформує Нововолинськ діловий.

Повістки вручали впродовж дня з вимогою прибути до військового комісаріату на 18.00. Голови сільських рад Іваничівського району постарались організувати доїзд своїх земляків, тож, ті приїхали і з речами першої необхідності, і з сільським продуктовим пайком. А от городяни здебільшого прийшли без торб — лише з гаманцем і мобілкою.

"Бардак!", - зітхають і охоронці військкомату, і самі призовники. Порядку справді бракує, однак здебільшого "бардаком" іменують загальну ситуацію в державі.

Цілий вечір тут, на місці, працює медична комісія. Оформлення мобілізаційних документів забирає багато часу, тому військовий комісар Олександр Плужник відмовився давати коментарі.

Дещо розповів його заступник — капітан, який не схотів назватися.

Військовозобов'язаних після проходження медкомісії доправляють до Володимира, у військову частину. Там вони пройдуть навчання, розраховане на 45 днів. Мешкатимуть у казармах чи наметах. Одразу після прибуття їх забезпечать формою і провіантом.

Близько 21 години від військкомату відбув автобус із 48 чоловіками. Хтось із них нещодавно повернувся з армії, а хтось,каже уже й забув за роботою в шахті чи на будівництві, як та армія виглядає. Настрій у всіх бойовий, нервують, але жартують.

Це був уже третій за вечір автобус, що вирушив до Володимир-Волинської військової частини.

Удень із Нововолинська відправили туди ж таки 11 офіцерів запасу. Однак невдовзі четверо повернулися — за станом здоров'я.

З-поміж мобілізованих "НД" помітили лідера міської Самооборони — 33-річного Володимира Шаповала. Триматимемо з ним зв'язок.

Згідно з неофіційними даними, за добу Нововолинський військкомат має мобілізувати близько 1000 чоловіків. Ковель — у рази більше. Більшість іваничівських, нововолинських, ковельських резервістів мають проходити навчання саме у Володимирі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 11:51
А з ким воювати?
123 до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 11:55
Мозг включи.
до до 123 Показати IP 9 Квітня 2014 12:00
ти спочатку свій включи!!як такий розумний то обясни людям ским і кому воювати!?
123 до до Показати IP 9 Квітня 2014 12:10
Шановний якщо до Тебе в домівку зайде москаль і буде вказувати як Тобі жити і на якій мові розмовляти, що саме Ти будиш робити? Мовчати і виконувати? Чи як справжній чоловік і громадянин боронити свою землю і незалежність? Так що перед тим як задавати безглузді питання я пропоную включити мозг, тому що ворог за відомо відомий.
321 до 123 Показати IP 9 Квітня 2014 12:44
коментар було видалено
123 до 321 Показати IP 9 Квітня 2014 13:01
Ну нарешті дочекався))) Шановний в гості один до одного ходили українець з росіянином, а москаль це зовсім інше ненависне,зажерливе, брехливе плем'я і якщо Ви досі цього не зрозуміли......мені Вас жаль. Так, до речі ворога я знаю в лице, як його знають всі справжні українці. До речі Миколаїв і Херсон наглядно продемонстрував хто ворог, а це Південь України. P.S. По Луцьку як і по Зах. Україні НІКОЛИ, вільно війська москалів-окупантів ходити не будуть. В Криму вже одні зайшли в гості і розстріляли майора нашої армії.
Думаю до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 11:56
З хунтою... Відновлювати конституційний лад
Анонім до Думаю Показати IP 9 Квітня 2014 13:26
"Конституційний" - це той, що з Януковичем??
Конституційний до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 13:31
"Конституційний" - це той, що Конституційний... Власть получают на выборах, а не на майданах...
123 до Конституційний Показати IP 9 Квітня 2014 13:35
Згідно конституції влада - це народ. Який вийшов і вигнав злочинців з країни.
123 до Конституційний Показати IP 9 Квітня 2014 13:37
До речі, Ви так і не зрозуміли для чого стояв Майдан. Не вибирати нову владу, а вибирати дієвих ТОП менеджерів країни. Ще раз повторюю влада - це народ і до нього треба прислухатися.
Анонім до Конституційний Показати IP 9 Квітня 2014 13:39
""Конституційний" - це той, що Конституційний..." Хіба це відповідь на моє питання? Це словесна вода і демагогія. Хочу побачити чітку відповідь на своє питання.
селюх до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 11:58
а ні зким,просто зірвати посівні щоп осенью поставити всіх на коліна від голоду,і басень що зірвана посівна це вена сепаратистів,а влада одні доброзичливі і затурбовані за нас громадям,працівникі
123 до селюх Показати IP 9 Квітня 2014 12:12
Для того щоб не зірвати посівні потрібно менше в інеті сидіти, можливо тоді й вродить.
Хатній до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 16:31
На мою думку, влада оціми всіма страшилками про війну просто відволікає людей від соціально-економічних проблем нашої країни. Виявилось, що вони не здатні управляти країною (це вам не приватна фірма, де основна ціль "нарубати бабала"). Ви думаєте , що в Росії живуть не такі самі як ми прості люди ?
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 12:36
123 ты случайно не с липин ! Раз тебе везде враги мерещатся???
123 до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 13:07
А чому мені всі вороги??? Хто до мене з мечом прийде той від меча і помре.
123 до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 13:13
Пропоную зустрітися для того щоб Ви переконали в протилежному, що москаль це брат і визволитель)))))
123 Показати IP 9 Квітня 2014 12:36
Ооо, москалики все мінусують, ну-ну))))) А по суті заперечити так і ніхто не може.
Дід Панас до 123 Показати IP 9 Квітня 2014 16:34
я тобі мінуси ставлю, корінний волнянин.
123 до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 17:08
Дякую тобі діду, але я корінний волинянин - розумію літа беруть своє))
Анонім до 123 Показати IP 10 Серпня 2015 09:00
Ти чим кращий від москаля клоун?!!!!
Olha Показати IP 9 Квітня 2014 12:56
Події на Сході це результат невиконання угоди від 21 лютого.Тому я пропоную повістку дня чотирьохсторонніх переговорів (Україні-ЄС-США-Росія):1.Україна повинна провести антитерористичну операцію по ліквідації бандформувань ПС,Самооборони,Автомайдана,Спільна справа,Білий молот і т.д.(міліція і СБУ мають весь список).Указ про антитерористичну операцію повинен бути виданий відразу після закінчення переговорів.2.Фінансові рахунки вказаних бандформувань повинні бути арештовані.Тільки після виконання цих пунктів можна вести далі переговори.Якщо Україна не може сама ліквідувати бандформування ,то це повинна через ООН зробити міжнародна спільнота.Тобто провести міжнародну антитерористичну операцію.Бо в Україні бандити тероризують населення.Самі проводять якісь люстрації.Носять зброю.Підміняють собою силові структури в Україні.
Анонім до Olha Показати IP 9 Квітня 2014 13:14
Чемодан - вокзал - паРаша. Путіну розказуй жахливі історії про бандформування.
123 до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 13:15
Є ще таки на цьому сайті й нормальні люди, а не тільки проплачені боти.
Анонім до 123 Показати IP 9 Квітня 2014 13:24
Є, просто мало світяться ))
123 до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 13:30
Ага, самого спровокували))
111 до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 13:27
тут ключове слово не бандоформування, а невиконання угоди від 21 лютого! В Росії була тільки одна вимога - виконати цей договір. Але ПС для нашої влади є важливішими чим Крим чи Схід.
123 до 111 Показати IP 9 Квітня 2014 13:31
Росія - не підписала дану угоду, що вона може вимагати.
Olha до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 13:33
Прошу детальніше відповісти.Бандити в Україні носять відкрито зброю?Бандити люстрацію(прокурори,судді,міліціонери,держчиновники -повинні бути в згоді з бандитами.Ось це ціль люстрації.) проводять?Бандити патрулюють вулиці,їдуть (ПС) зі зброєю на Схід,то це не підміна силових структур?
Сергій Показати IP 9 Квітня 2014 12:56
Ото прийде москаль, покладеш його спати, а він візьме твою дружину - і скаже що він "визволитель", а ти будеш чай пити (війна!?)
123 до Сергій Показати IP 9 Квітня 2014 13:04
100%. Промовляючи: я твой старший брат, мне можна...
есть сомнение до Сергій Показати IP 9 Квітня 2014 13:05
коментар було видалено
123 до есть сомнение Показати IP 9 Квітня 2014 13:18
Не встигнуть... Тут не Крим, можуть й здачі дати.
Сергій до 321 Показати IP 9 Квітня 2014 12:57
читай вище
Сергій до " є сумнів Показати IP 9 Квітня 2014 13:16
коментар було видалено
Сергій до 123 Показати IP 9 Квітня 2014 13:18
Якщо нас тут хоч 2 Українці то ще не вмерла Україна, - а москаль буде боятись
123 до Сергій до 123 Показати IP 9 Квітня 2014 13:21
Слава Україні, брате! Ми непереможні тому, що за нами правда.
до сергія і 123 Показати IP 9 Квітня 2014 15:56
Хлопці ви молодці , і нас не 2 ,а набагато більше, нехай тролі тролять і триколор ім в руки ,а вітер в спину!!!
Анатолій Показати IP 11 Квітня 2014 14:50
В Україні ВР затвердила часткову мобілізацію,приблизно 20000 осіб,а з одніеї Волині 5-6тисяч.Незрозуміла арифметика.
Русский Показати IP 20 Травня 2014 10:36
Сколько героических слов!!! А на Украине люди погибают, и все они украинцы! Об этом подумайте!