USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Оголосили вибори ректора ЛНТУ

31 Березня 2015 10:32
МОН України оголошує конкурс на зайняття посад ректора Луцького національного технічного університету.

Про це йдеться на офіційному сайті Міністерство освіти й науки України.

Як відомо, зараз ректором ЛНТУ є Віктор Божидарнік.

Згідно з повідомленням МОН України , в конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
1234566 Показати IP 31 Березня 2015 10:40
Заберіть будь-ласка цю банду з ЛНТУ ---БОЖИКІВ скільки можна брати!!!!!
студент ЛНТУ Показати IP 31 Березня 2015 10:41
корупціонери
12345 Показати IP 31 Березня 2015 11:22
Поскоріше оголосилиб ще конкурс на заміщення ректора з СНУ- Ігорька Коцана
Анатоль_ Показати IP 31 Березня 2015 11:22
може мені спробувати? Га, громадо? Підтримаєте?
Корінний лучанин до Анатоль_ Показати IP 31 Березня 2015 12:03
Наталію Семенівну не забудь! Чи може хочеш її прилаштувати без конкурсу після того як тебе оберуть?
Анатоль_ до Корінний лучанин Показати IP 31 Березня 2015 12:19
До слова, пані Наталко має диплома про вищу освіту, шановний!
Оля до Анатоль_ Показати IP 31 Березня 2015 12:23
Диплом- це не розум. А в голові то полова. В наш час купити дурню диплома раз плюнути.От вам і спеціалісти,керовники ,які знущаються над людьми,ради своєї вигоди,корупція і побори повсюди.
Анатоль_ до Оля Показати IP 31 Березня 2015 13:07
Наталя Семенівна має розум! Це не її вина що вона вже багато років безробітна!
Корінний лучанин до Анатоль_ Показати IP 31 Березня 2015 14:34
Значить розум відсутній! І це вже ВИНА, тому що треба змінюватись.
Анатоль_ до Корінний лучанин Показати IP 31 Березня 2015 15:04
Може й так!
Анонім Показати IP 31 Березня 2015 11:24
А ви думаєте там хтось з вулиці і це корумповане,злодійське корито попаде.Ні.Там знову будуть свої і далі піде злодійство -це кубло осинне корумповане по саму шию.А корупцію ніхто не хоче викорінювати,бо не вигідно це бандитам.Ми не країна, а болото.
аяяй Показати IP 31 Березня 2015 11:45
пані та панове аукціон оголошено відкритим ! хто більше?
Хайліс Показати IP 31 Березня 2015 16:36
Є дві реальні кандидатури: Сергій Пустюльга і Зоряна Вікторівна. Толстушкові теж хочеться - Коля, звиняй, ти рижий...
Володимир до Хайліс Показати IP 31 Березня 2015 18:21
Нехай твоя зоряна розкаже, як вони відкупились від люстрації народної. Скільки баблосів заплатила на місці та в Києві, щоб божидарників не трогали. Нехай розкаже, як переховували головного від очей людей.
Дідух до Володимир Показати IP 31 Березня 2015 21:41
Ви, підлі скунси! Що таке народна люстрація? Нестримна дурість темного люду? Так, саме так і ніяк інакше. Щодо старого Божидарніка - цей універ на 95% від свого нинішнього стану є таким саме завдяки Божидарникові.
,,, до Дідух Показати IP 31 Березня 2015 22:56
Все що батько будував діти валять
Дутчак до ,,, Показати IP 31 Березня 2015 23:25
Улі ти язиком мелеш - маєш факти - пиши, не маєш - НЕ ТРІЩИ!
equity до Володимир Показати IP 10 Червня 2015 19:12
То хто ж головний корупціонер?? Зоряна чи люстратори, якщо "Божидарники" все ж відкупилися ??
Об'єктивна думка Показати IP 1 Квітня 2015 21:46
Шановні коментатори! На мою думку, по-перше, коли пишуться такі звинувачувальні коментарі, в першу чергу, потрібно не ховатись за ніками, а відкрито говорити по свою позицію! По-друге, щодо коментаря стосовно відкупляння від люстрації і т.д. Якщо уже таке писати, то потрібно чітко оперувати фактами, а не бути голослівним. По-третє, щодо будування та розвалювання вузу, то хочу відмітити, що саме за існуючої команди потужних науковців та професіоналів своєї справи, Луцький НТУ займає високі позиції у рейтингах ВНЗ України за багатьма показниками. Тому перш ніж "голосно кричати" та звинувачувати когось, потрібно володіти достовірною інформацією!
Сергій до Об'єктивна думка Показати IP 9 Квітня 2015 21:51
Високі позиції у рейтингах це тільки на папері, а реально що досягнули?
буся Показати IP 1 Квітня 2015 22:43
смерд гуцул теж скоса поглядае
чиш Показати IP 1 Квітня 2015 22:45
тре когось з сторони брати
((((( Показати IP 1 Квітня 2015 23:35
з якої сторони?справа чи зліва??
земко Показати IP 3 Квітня 2015 21:23
і який з дудчака ректор він же боягуз істрашний бздун
А.М. до земко Показати IP 5 Квітня 2015 22:18
Не соромно прикриватись під чужим прізвищем???
vasilisa fedonchuk Показати IP 2 Травня 2015 21:44
Доброго дня, шановнні читачі! Не смію критикувати чиюсь думку...але з власного досвіду теж маю свою думку. Я Є СТУДЕНТКОЮ ЛНТУ. Зовсім про це не шкодую, що пішла сюди вчитись. Щодо Божидарніків, то вважаю доситьхорошими людьми. Наш ректор був чудовою людиною і університет не уявляю без нього. Щодо корупції, то я її не зустріла в університеті і сподіваюсь не зустріну і надалі. Той хто має гідність, розум, чесність,той і має це у відповідь.
Катя до vasilisa fedonchuk Показати IP 10 Травня 2015 17:15
Повністю підтримую!!! Хто хоче вчитися то й вчиться)