USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Оприлюднили фото молодиків, які побили Мустафу Найєма

30 Квітня 2018 22:30
Правоохоронці оприлюднили фотографії молодиків, які у центрі Києва побили народного депутата Мустафу Найєма.

Знімками поділився у Facebook радник міністра внутрішніх справ України Антона Геращенко.

Зачинщиками бійки виявилися: Саітов Ахмед Абубакарович, 14.01.1999 р.н., Саітов Магомед-Саліх Аргуевич, 28.10.1996 р.н., Умал Тімербілатов Русланович, 28.08.1996 р.н.


«Із затриманими проводяться першочергові слідчі дії. Перевіряється їх причетність і до інших можливих правопорушень», - сказано в повідомленні.

Як інформує ТСН, серед учасників конфлікту - двоє громадян Росії та один – України. Усі вони – уродженці України (Київ), за національністю – чеченці. В одного з них – посвідчення водія, видане Головним управлінням із забезпечення безпеки дорожнього руху м. Москви.

Нагадаємо, 30 квітня на Бесарабській площі в Києві побили відомого українського журналіста та народного депутата Мустафу Найєма. Нардеп не пропустив Mercedes G-Wagen, за що і отримав «на горіхи» від водія. Пізніше під'їхала ще одна машина, BMW, водій якої також завдав ударів нардепу, відзначає видання.

Нападникам вдалося сховатися, але поліція затримала їх після введеного плану-перехоплення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Андрій Показати IP 30 Квітня 2018 22:39
Видворити їх назад в гори до Кадирова і хай там махають руками, швидко на ноги поставлять цих неадекватних малоліток
Цілком підтримую Показати IP 30 Квітня 2018 23:20
І мустафу разом з ними - в сонячний Афганістан.
Анонім Показати IP 30 Квітня 2018 23:40
Правильно зробили
хм Показати IP 1 Травня 2018 05:53
Якось пох.... і на нього і на них. Чесн
Не друг Наєма Показати IP 1 Травня 2018 06:59
В Москві чечня рулить. Вже починають і в Києві! Ви поїдьте в чечню горді козаки українці так попробуйте там порулить зразу голова кирдик!!!
Активіст Показати IP 1 Травня 2018 07:39
Барани побилися, дорогу не поділили. Як у дитячій казці.
Кеша Показати IP 1 Травня 2018 08:57
коментар було видалено
Античурка Показати IP 1 Травня 2018 09:57
Чуркі, хулі з них хотіти, треба їх валити, а то буде як в Масквабадє
Пацик Показати IP 1 Травня 2018 10:27
Тому лохматому так і хочеться втащіти
Воїн Раси Показати IP 1 Травня 2018 10:28
Ну що, де ви толерасти? *** ***
Кадиров Показати IP 1 Травня 2018 11:23
А вони перед цим в горах парували овець, а тут на тобі город і барани вже не знають що робити
Йося Показати IP 1 Травня 2018 12:02
Вони зробили дуже гуманну справу, не треба них сварити....
Кеша Показати IP 1 Травня 2018 13:54
Смесь осла и барана...еще и воняет также.
Чучундрий Показати IP 1 Травня 2018 21:38
Вообще новость хорошая - начистили рыло Найему. Хотя повреждения его вызывают большие сомнения, мы ещё помним, как он обвязал голову покрашенной тряпкой и орал "анижедети".
Yurans Показати IP 2 Травня 2018 15:07
И где ж тот Национальный Корпус? Или с лгбтэшниками бороться комфортней?