USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку герої Майдану та АТО отримали ордени, деякі - посмертно

22 Січня 2015 19:00
Державні нагороди учаснику революційних подій та родині військовослужбовця, загиблого на сході, вручив голова облдержадміністрації.

Вручення відбулося під час урочистих зборів з нагоди Дня Соборності та Свободи України 22 січня у Луцьку.

Під час урочистостей голова Волинської ОДА Володимир Гунчик вручив державні нагороди. Так, учасник Революції Гідності, поранений під час революційних подій у Києві Артем Запотоцький отримав, відповідно до Указу Президента, орден «За заслуги» IIIступеня за вагомий особистий внесок у соціально-економічний, культурний, культурно-освітній розвиток області, досягнуті успіхи у праці та професіоналізм. Лучанин, зауважимо, наразі змушений пересуватися на інвалідному візку.


У День Соборності згадали і про тих, хто поліг за єдність України. Так, орден «За мужність» IIIступеня за особисту мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України посмертно присуджений молодшому сержанту Володимиру Якобчуку, отримала дружина загиблого героя Антоніна, яка не могла стримати сліз у момент нагородження. У залі також була присутня матір військовослужбовця Наталя Василівна та брат Микола.

Військовослужбовець, мешканець Іваничівського району, загинув у червні 2014 року.

Вручення нагород присутні під час урочистих зборів вітали оплесками стоячи.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
благослови, Боже Показати IP 22 Січня 2015 19:13
душі наших захисників
волинські новини, за Показати IP 22 Січня 2015 19:26
чому ви не видалаєте антиукраїнські + та - як це робить ЕСПРЕСО. Чи до вас прийти народу і влаштувати вам люстрацію? бігом і вже почали клацати.
народ не жартує... Показати IP 22 Січня 2015 19:33
видаляйте москалів звідси. Ато закриємо сайт
Андрей Воронов до народ не жартує... Показати IP 22 Січня 2015 19:35
себя удали, люсратор
пшел до Андрей Воронов Показати IP 22 Січня 2015 19:37
коментар було видалено
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 22 Січня 2015 20:28
коментар було видалено
Конононим до Андрей Воронов Показати IP 22 Січня 2015 20:34
О, макс, я поддерживаю тебя, давай уедем вместе с малоросисии , тут нету русского духа, соглашайся ты увидишь что напрасно называют север крайним, ты увидишь он безкрайний я тебе его дарю!!!
Андрей Воронов до Конононим Показати IP 22 Січня 2015 20:44
Я родился и живу в Луцке, и такой радости я вам не подарю :)
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 22 Січня 2015 20:50
коментар було видалено
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 22 Січня 2015 20:51
да кононовичь тебе за монiтором вiзнати не важко...
Архип до Анонім Показати IP 22 Січня 2015 22:29
Всі кононовичі - рідкісні падлюки!
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 22 Січня 2015 22:20