USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Правий сектор Волині змінить «прописку»

9 Квітня 2014 08:16
Правий сектор Волині змінить «прописку».

Про це повідомив очільник Правого сектора Волині, депутат Луцької міської ради Павло Данильчук у прямому ефірі телеканалу «Нова Волинь» вчора, 8 квітня.

На запитання ведучої, чи планує Правий сектор з’їхати з приміщення Палацу культури, очільник структури відповів ствердно.

«Правий сектор змінить прописку. Найближчим часом переїдемо в інше приміщення», - повідомив він.

Куди саме переїде Правий сектор Волині поки що невідомо.

На сьогодні в Палаці культури розташовані Правий сектор Волині, «Автомайдан України» та пункт реабілітації учасників Майдану.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
я Показати IP 9 Квітня 2014 08:17
на схід їдьте а не тут херньою займаетесь
Андрій до я Показати IP 9 Квітня 2014 08:40
З таких амеб як ти та Іванко немає ні на Сході ні на Заході користі,ви є політична короста.
Анонім до я Показати IP 9 Квітня 2014 11:56
Що ж сам в коментах воюєш?
Іванко Показати IP 9 Квітня 2014 08:18
Ото правильно, розумно..
паспортний стіл Показати IP 9 Квітня 2014 08:19
коментар було видалено
босяк Показати IP 9 Квітня 2014 08:27
а самим слабо на схід петушари позорні
луцьк Показати IP 9 Квітня 2014 08:35
На Сході є Лівий сектор покруче, ніж правий
Лучанин Показати IP 9 Квітня 2014 08:39
Що ви всі гоните на правий сектор. Вони хоч щось намагаються змінити у нашому місті. На багатьох підприємствах чекають на їхню підтримку, бо самі працівники не можуть виступити проти директорів-хапуг, бо бояться втратити хоч якийсь заробіток. Краще б не поливали їх брудом, а допомогли б об"єднати і підняти людей на боротьбу, можливо б відбулися справжні зміни у нашому житті.
Анонім до Лучанин Показати IP 9 Квітня 2014 09:57
Крім "гнати" ці коментатори нічого не можуть. Ось і бризкають слюною, коли хтось щось робить.
Ну ну до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 10:12
А зробили то що ? Напишить, бо чесно- не знаю. Бачив дітей з палками, будівлю МВС, дурість з Башкаленко (про яку на засіданні РБ ООН була мова), постановка "на коліна" людей на сцені (що зараз на Сході України згадують як привід своїх дій). Де хабарники та винуватці ? Не призначені, а реальні. Волинь зараз - Китай 60 років. Хунвенбіни до речі погано закінчили, а починали також з майданів та колін.
Анонім до Ну ну Показати IP 9 Квітня 2014 10:27
Чим завадили діти з палками? З будівлею МВС і Башкаленко все правильно зроблено. Навіть на Волинських Новинах було про зроблене - погортайте старі новини.
Лучанин до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 11:39
Діти? Тим "дітям" по 25-35 років і де-які з них відсиділи вже!
Анонім до Лучанин Показати IP 9 Квітня 2014 11:50
Так ви розберіться нарешті чи діти там, чи не діти... А то в сусідній новині правий сектор цілодобово автомати носить.
111 до Лучанин Показати IP 9 Квітня 2014 10:35
Так нехай САМООРГАНІЗУЮТЬСЯ , а НЕ ЧЕКАЮТЬ. Що за лінивий народ - хоче, щоб все за нього хтось інший зробив...
Анонім до 111 Показати IP 9 Квітня 2014 11:00
Та яке там самоорганізуються? У них життя прекрасне поки є щось в холодильнику і працює телевізор.
ми до Лучанин Показати IP 9 Квітня 2014 13:42
"можливо б відбулися справжні зміни у нашому житті." - справжні зміни у нашому колись спокійному і мирному житті відбулись після появи так званого правого сектору. І це напевно гірші з змін у нашій країні
Ми Показати IP 9 Квітня 2014 09:05
Згідна з Лучанин
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 09:13
а оренду.....
Аноніму до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 09:40
ви що яка оренда то ж правий сектор
Дмитро Показати IP 9 Квітня 2014 09:56
Член політради партії "Правий сектор" Ігор Криворучко заявив про те, що сьогодні їхні представники вирушать на Луганщину, Донеччину та Харківщину. Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/praviy-sektor-virushit-na-shid-ukrayini-ohoronyati-poryadok-344297.html ну де ж ви герої ???
997 Показати IP 9 Квітня 2014 10:20
правий сектро якраз хай залишаеться тут а ви ментовске бидло перши поидете если шо А НЕ ТО НАПАЛМОМ БУДЕМ З ХАТ ВИПАЛЮВАТИ ЯКЩО ПОЧНЕТЬСЯ РЕАЛЬНА ДВИЖУХА Я ВАМ ГАДАМ ОТВЕЧАЮ МИ ВАС В ПЕРШИЙ ДЕНЬ ВСИХ ЗАВАЛИМ УРОДИВ
Ну ну до 997 Показати IP 9 Квітня 2014 10:29
Ти хоч бачив той напалм ? До речі - перший день тіпа вже пройшов. На що там "ОТВЕЧАВ" ? Бережи себе дитинко.
буде тоби нуну до Ну ну Показати IP 9 Квітня 2014 10:57
ЦЕ ШЕ ХЕРНЯ ви уроди думаете шо перечекаете ХЕРА СТАРТ ВЖЕ БУВ ще трохи ми вас додавим ! ВИ ЗЛЧКАЛИСЯ ПРАВИЙ СЕКТОР ХА ХА ДА работають вони круто але вони розмовляють багато в политику пишли а мени и багатьом нормальним людям розмови нахер ненада ВАС КАЗЛИВ НЕБУДЕ ТОДИ И ЖИТИ НОРМ БУДЕМО И МИ ВСЕ ДЛЯ ЦЬОГО ЗРОБИМО Хто ще рик назад миг модумати що таке буде беркут наколинах и т.д. для початку непогано -- ате шо палити будем и вйобуввати ви будете це точно валить в росию там таких сучар на роботу беруть ВИ ЛЯГЛИ ПИД СЕСТЕМУ ГОТОВИ ЗА НЕИ ВМЕРТИ ---- ОТ И ВМРЕТЕ !!!
Ну ну до буде тоби нуну Показати IP 9 Квітня 2014 11:33
В школу. Вчити мову. Для початку.
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 11:35
буде тоби нуну до Ну ну и тобі вася фашист буде.
768 Показати IP 9 Квітня 2014 11:54
Среди погибших на майдане нет ни одного представителя ПС ( правого сектора) http://novayagazeta.livejournal.com/1771977.html
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 11:54
Бидло, воно і у Луцьку - бидло.
небайдужий Показати IP 9 Квітня 2014 12:35
захисники правого сектору скажіть,що вони зробили корисного???..розгромили будівлю мвс..чи хоч один загиблий із пс на майдані є??...Кучка маргіналів у дешевому камуфляжі і кросівках.,салабонів відкосивших від армії..а тепер вважаючих себе героями...Чув як один хвалився.."я камнем в вікно попав при штурмі будівлі мвс"...Це просто жах..А ось у армію чи в національну гвардію не хочуть, бо там хе....ею не страждають а попотіти приходиться..
ПРО ПС Показати IP 9 Квітня 2014 12:52
ви нерозумиете що таке ПС --- це практично стихийний рух який формувався по принципу ВРАГ МОЕВО ВРАГА ---- МОЙ ДРУГ и все ! ЛЮДИ там ризни и мусара и бандюки и вси шо попало . вони шось зробили а тепер шось за це хочуть ! Це тильки початок шо росия движ почала а то вже давно наши спец служби його убрали! а тепер з нашои неньки украини зроблять полегон для испытаний ризних красивих муток а ми под шумок приберем смиття !
Небайдужому Показати IP 9 Квітня 2014 13:10
Згоден на всі 100. Зброд нероб, які існують невідомо за що, одяглися у потерті лахи з натовських складів і ходять роблять "погоду". Оскільки в області спокійно,немає, на щастя, ніяких інцидентів, то вони придумують їх самі, щоб люди про них говорили і щоб бути постійно на видноті. Люмпени.